مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
چرا ولی حداکثر 4 مگا هرترز به زور. بخاطر اینه که اون ضریبی که اینتل باز گذاشته رو نمیشه تغییر داد.
اگه اور رو ول کنی سیستم خوبی میشه جمع کرد بازخم.
:(
این مادر برد که هیچی نداشت رو آخه چرا به من معرفی کردید؟!(منظورم شما نیستید دوست عزیز...:d) چرا p8p67 رو معرفی نکردید؟ من دوباره باید مادر برد عوض کنم ؟ ای خداااااااااا/:)
حالا بیخیال...
میشه یه مادر برد خوب تا سقف 350 معرفی کنید که دیگه فردا مثل این مجبور نشم عوضش کنم؟ من خودم این مادربردها رو در نظر دارم :
asus maximus III extreme (295 تومن)
Asus P8P67 Deluxe 292 تومن
[h=2]ASUS P8Z68-V PRO 292 تومن[/h]کدومش بهتره و بهترین اورکلاک و کیفیت رو داره؟
ممنون.:x=((

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
:(
این مادر برد که هیچی نداشت رو آخه چرا به من معرفی کردید؟!(منظورم شما نیستید دوست عزیز...:d) چرا p8p67 رو معرفی نکردید؟ من دوباره باید مادر برد عوض کنم ؟ ای خداااااااااا/:)
حالا بیخیال...
میشه یه مادر برد خوب تا سقف 350 معرفی کنید که دیگه فردا مثل این مجبور نشم عوضش کنم؟ من خودم این مادربردها رو در نظر دارم :
ASUS P8Z68-V PRO 292 تومن

کدومش بهتره و بهترین اورکلاک و کیفیت رو داره؟
من سومی رو پیشنهاد میکنم با قیمت 270
و بعد از اون دومی با قیمت 320
قیمتاتون اشتباهه دوست گلم!

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
حالا بیخیال...
ASUS P8Z68-V PRO 292 تومن

کدومش بهتره و بهترین اورکلاک و کیفیت رو داره؟
رفیق مادربورد الانتون خب قیمت پایینی داره و فکر کنم 130 باشه قیمتش خب مشخصه که اندازه یه مین 300تومنی جواب نمیده!
بعلاوه واسه چی میخوای اور کنید؟!اگر قدرت کمه خب سعی کنید cpu و ,main رو عوض کنید و ارتقا بدید!چون اینایی که داری زیاد به درد اور نمیخوره!

این مین هایی که لیست کردی قیمت بعضی هاشو اشتب زدی!
پیشنهاد من به شما این 2مورد هستند:
Asus p8z68-v pro با قیمت 270 تومن
Asus sabertooth P67 با قیمت 285تومن

cpu هم 2500k با قیمت 250 گزینه عالی هست

شما میتونید قطعات خودتون رو بفروشید و به اینها ارتقا بدید،قابلیت اور بسیار خوبی هم دارند

hlozeie

کاربر سایت
Sep 25, 2005
180
نام
Hamed
سلام دوستان
من میخوام یه سیستم ببندم اما نه برای گیم فقط برای دانلود و وب گردی و تماشای فوتبال های HD !!
دو تا DVB در نظر دارم
یکی TBS 6980 DVB-S2 Dual Tuner PCI-E هست و دیگری Prof 8000 PCI-E S2 .
مزیت اولی اینه که همزمان هم میشه تماشا کرد هم دانلود کرد . اما شنیدم کیفیت دومی بهتره ! حالا این زیاد مهم نیست فقط از دوستان میخوام یه سیستمی واسم پیشنهاد کنن که قراره 24 ساعته روشن باشه و برای دیدن کانالهای HD افت سرعت نداشته باشه . راستی سیستم عامل هم قراره 7 باشه .
خیلی ممنون :x

castlevania

کاربر سایت
Oct 18, 2006
966
نام
yousef
من سومی رو پیشنهاد میکنم با قیمت 270
و بعد از اون دومی با قیمت 320
قیمتاتون اشتباهه دوست گلم!
خیلی ممنون دوست عزیز:x ولی قیمتها رو اشتباه نزدم. اینم لینک همون دومیه با 292 تومن :
http:// http://www.almasiran.ir/Default.aspx?GID=3A34D0F2EDDD42909A494877904B9CB1&PPL=506&GFD=220
پیشنهاد من به شما این 2مورد هستند:
Asus p8z68-v pro با قیمت 270 تومن
Asus sabertooth P67 با قیمت 285تومن

cpu هم 2500k با قیمت 250 گزینه عالی هست

شما میتونید قطعات خودتون رو بفروشید و به اینها ارتقا بدید،قابلیت اور بسیار خوبی هم دارند
خیلی ممنون دوست من:x تو این مادربردها ی ایسوس فرق h وz چیه؟

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
خیلی ممنون دوست عزیز:x ولی قیمتها رو اشتباه نزدم. اینم لینک همون دومیه با 292 تومن :
http:// http://www.almasiran.ir/Default.aspx?GID=3A34D0F2EDDD42909A494877904B9CB1&PPL=506&GFD=220

پس احتمالا دومی ارزون شده ولی خوب وقتی چیپست Z هست دیگه نیازی به Deluxe p67نیست!
چیپست Z ترکیبی از H و P هست که هم گرافیک داخل CPU رو ساپورت میکنه هم برای اورکلاک پایداریه عالیی داره!

• Like
Reactions: castlevania

S L R

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,795
نام
شهاب
خواهش میکنم
z68 چیپستهای جدید تری نسبت به p67 or h67 هستند و آخرین مدل حال حاضر مین های اینتل هستند
هرچیزی جدید میاد یه سری قابلیت بهش اضافه میشه برای بهبود قدرت و کارایی و همینطور مشکلات سری های قبلی رو برطرف میکنه!
مثلاً از جمله تفاوت های سری z68 با قبلی ها:

1.Smart Response
قابلیت مخلوط کردن سرعت یه هارد ssd با hdd رو داره که بسیار جالبه!یه جورایی raid.
مثلاً اگر یه هارد ssd با حجم کم مثل 32گیگ هم داشته باشید میتونید در کنار یه هارد500 گیگ hdd قرار بدید و بتونید از کل 532 گیگ با سرعتی همانند ssd استفاده کنید!
همونطور که میدونید ssd گرونه و همین 32گیگش بالای 100تومنه!پس ببینید چه قابلیت خوبیه که میتونی از یه هارد 500 عادی 40 تومنی یه همچون سرعتی بگیری!
2.برعکس نمونه های قبلی سندی بریج این امکان رو به شما میده که هم از گرافیک مجتمع cpu استفاده کنید و هم اور کنید پردازشگرو!در صورتی که قبلاً فقط یکیش قابل انجام بود اونم نسبت به اینکه p67 داری یا h67!

z68 بهتره الان ولی اگر p67 خواستی بگیری اینو Asus sabertooth P67 بگیر

• Like
Reactions: castlevania

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان یه سوال :

این رم..هیستینک داره؟
Corsair XMS3 4Gb KIT D3-CMX4GX3M2A 1600 C9

و داخل پک باید باشه؟و دوئل چنل هست؟
ممنون

و دیگه اینکه من به پیشنهاد آقا فرشید تصمیم گرفتم رایتر سامسونگ بخرم..میخواستم بدونم دی وی دی رام هم سامسونگ بخرم؟ خوب جواب داده؟
آخه مثلا از HP اصلا راضی نیستم.
مرسی

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دوستان یه سوال :

این رم..هیستینک داره؟

ممنون

بله داره رو خودش نصبه و اگه روش نوشته 4 یعنی چنل نیست و یه 4 دیگه باید بگیری تا دوال چنل بشن!میتونی مدل 2*2 رو تهیه کنی که دوال چنل هست!

شایان نامور

کاربر سایت
Aug 17, 2011
35
نام
شایان
قابل توجه دوستانی که می خواهند از پلتفرم Sandy Bridge برای گیم استفاده کنند.
مادربرد ها و سی پی یو های این پلتفرم قیمت بالایی دارند . اگه خرید این پلتفرم براتون مقدور نیست می تونید از سری قبل این سی پی یو ها ( Nehalem ) استفاده کنید . آیه نیومده که حتما Sandy Bridge ببندید . الان چند صفحه داریم رو این بحث می کنیم .

saber royal

کاربر سایت
Jun 23, 2009
395
نام
saber

اگه واسه اور میخوای:Asus sabertooth P67
خیلی معرکست!
ولی کارایی سری z هم جالبه!
قابل توجه دوستانی که می خواهند از پلتفرم Sandy Bridge برای گیم استفاده کنند.
مادربرد ها و سی پی یو های این پلتفرم قیمت بالایی دارند . اگه خرید این پلتفرم براتون مقدور نیست می تونید از سری قبل این سی پی یو ها ( Nehalem ) استفاده کنید . آیه نیومده که حتما Sandy Bridge ببندید . الان چند صفحه داریم رو این بحث می کنیم .
آخه کارایی شون سریعتر شده ضمنا تقریبا هم قیمتن.
دوستان یه سوال :

این رم..هیستینک داره؟

ممنون

و دیگه اینکه من به پیشنهاد آقا فرشید تصمیم گرفتم رایتر سامسونگ بخرم..میخواستم بدونم دی وی دی رام هم سامسونگ بخرم؟ خوب جواب داده؟
آخه مثلا از HP اصلا راضی نیستم.
مرسی
آقا هیت سینک چیز خوبیه. مگه شما میتونی چیپ ست مرغوب و آشغال رو تشخیص بدی؟

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان من این قطعات رو انتخاب کردم:

Intel Core i5 2500 ( بدون K

ASUS P8P67 mainboard به خاطر ساپورت رم 1600

CORSAIR XMS3 DDR3 2*2 1600

MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II

case X-3 Green

DVD writer sumsung
DVD rom sumsung

بین این 2 تا پاور هم یکیش رو پیشنهاد بدید از اونجا که میخوام آینده نگری هم بکنم و تا 3 سال دیگه پاور رو عوض نکنم

Green GP685b

coolermaster GX750

اولا اینکه یه نگاه بندازید ببینید با بودجه 1 میلیون و صد هماهنگ هست؟

بعدشم اینکه اگه نظر دیگه ای دارید و من دارم کمی اشتباه میکنم بگید.

ممنون

کاربرد = بازی کردن گیم های جدید تا 2 سال آینده.

یه سوالم داشتم که چند بار مطرح کردم کسی پاسخ نداد:
من هارد نخریدم چون یه هارد 500 سامسونگ دارم که تقریبا نو هست و زیاد کار نکرده ولی بافر 32 هست.به نظروت همینو بذارم یا عوض کنم؟(مثلا بافر هارد در اجرای بازی ها تاثیر داره؟

شایان نامور

کاربر سایت
Aug 17, 2011
35
نام
شایان
آخه کارایی شون سریعتر شده ضمنا تقریبا هم قیمتن.
درسته که کمی سریعتره . ولی بیشتر کسایی که قصد خرید دارن 100 الی 200 هزار تومن کم دارن . یه ذره انتظارات تون رو کم کنید . همه چیز که ایده آل نمیشه

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 PM ارسال شده بود ----------

دوستان من این قطعات رو انتخاب کردم:

Intel Core i5 2500 ( بدون K

ASUS P8P67 mainboard به خاطر ساپورت رم 1600

CORSAIR XMS3 DDR3 2*2 1600

MSI GTX 560 Ti Twin Frozr II

case X-3 Green

DVD writer sumsung
DVD rom sumsung

بین این 2 تا پاور هم یکیش رو پیشنهاد بدید از اونجا که میخوام آینده نگری هم بکنم و تا 3 سال دیگه پاور رو عوض نکنم

Green GP685b

coolermaster GX750

اولا اینکه یه نگاه بندازید ببینید با بودجه 1 میلیون و صد هماهنگ هست؟

بعدشم اینکه اگه نظر دیگه ای دارید و من دارم کمی اشتباه میکنم بگید.

ممنون

کاربرد = بازی کردن گیم های جدید تا 2 سال آینده.

یه سوالم داشتم که چند بار مطرح کردم کسی پاسخ نداد:
من هارد نخریدم چون یه هارد 500 سامسونگ دارم که تقریبا نو هست و زیاد کار نکرده ولی بافر 32 هست.به نظروت همینو بذارم یا عوض کنم؟(مثلا بافر هارد در اجرای بازی ها تاثیر داره؟
شادمهر جان . شما وقتی دی وی دی رایتر می خری دیگه نیاز به دی وی دی رام نداری . رایتر کار هر دو رو انجام میده
همون هاردی که داری خوبه . بافر تاثیری تو اجرای بازی ها نداره .

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
درسته که کمی سریعتره . ولی بیشتر کسایی که قصد خرید دارن 100 الی 200 هزار تومن کم دارن . یه ذره انتظارات تون رو کم کنید . همه چیز که ایده آل نمیشه

---------- نوشته در 08:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:12 PM ارسال شده بود ----------

شادمهر جان . شما وقتی دی وی دی رایتر می خری دیگه نیاز به دی وی دی رام نداری . رایتر کار هر دو رو انجام میده
همون هاردی که داری خوبه . بافر تاثیری تو اجرای بازی ها نداره .

آخه شاید برخی مواقع بخوام دیسک به دیسک رایت کنم...و نخوام اول ایمیج بگیرم رو هارد و بعد رایت کنم..نیاز نمیشه؟
یا خیلی پیش میاد که بخوام همزمان 2 تا دیسک رو بهش دسترسی داشته باشم که هی نخوام عوض کنم..
یا بخوام دیسک های خش دارم بذارم.که نمیخوام از عمر رایتر کم بکنه..
اما اگه روی برق و پاور خیلی تاثیر میذاره..بگید که بیخیال این چیزا بشم.

شایان نامور

کاربر سایت
Aug 17, 2011
35
نام
شایان
آخه شاید برخی مواقع بخوام دیسک به دیسک رایت کنم...و نخوام اول ایمیج بگیرم رو هارد و بعد رایت کنم..نیاز نمیشه؟
یا خیلی پیش میاد که بخوام همزمان 2 تا دیسک رو بهش دسترسی داشته باشم که هی نخوام عوض کنم..
یا بخوام دیسک های خش دارم بذارم.که نمیخوام از عمر رایتر کم بکنه..
اما اگه روی برق و پاور خیلی تاثیر میذاره..بگید که بیخیال این چیزا بشم.
تاثیر خیلی کمی رو برق داره . پاور هایی که انتخاب کردی خوبه . من از گرین خوشم اومد . میشه کابل های اضافه رو ازش جدا کرد .
اگر برای چنین استفاده ای 2 تا اوپتیکال می گیری مشکلی نیست . بعید می دونم دی وی دی خط دار باعث خرابی لنز بشه . نمی دونم والا .
یه پیشنهاد : درایو نوری ها تو از یه برند نگیر . یکی رو لایت اون یا پایونیر بگیر . هر دو رو هم رایتر بگیر . فکر نکنم اختلاف قیمت به 5000 تومن برسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر