مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

اگه تهران هستی که اون قظعات هست،اگه نیستی که بهم PM بده تا جایگزینش رو بهت بگم.
پاور 785 از GREEN هم خوبه ، اینا همشون برای 24/7 تست می شن.

CPU:Intel Core i5 2400
RAM:CORSAIR XMS3 1600
VGA:ASUS GTX 560Ti
M/B:ASUS P8H67
شما 560 ti asus جایی رو میشناسید برای خرید؟چون من به چند نفر گفتم گفتن که ندارن.

دوستان سلام و میشه به من یه سیستم حول و حوش 500 تومن معرفی کنید ؟؟؟ من این سیستم رو برای بازی کردن نمیخوام و برای کارهای دیگه میخوام . ممنون .

سلام عزیزان.ببخشید میخواستم اسپیکر LOGITECH Z5500 بگیرم چطوره؟ تو این رنج قیمت بهتر هم چیزی هست؟ و سوال دیگه که واجبتره.من تا 1 تومن میخوام واسه مانیتور هزینه کنم. مدل SA 950 کی میاد؟چقدر صبر کنیم؟ مانیتورای اپل چطورن؟ تو این قیمت چه مدلایی؟ مانیتور باشه و نه تی وی. دمتون گرم اکه کمکم کنید

فرشید جان
شما یک بار تو همین تاپیک گفتی موس مخصوص بازی ، بیسیم نمیشه
من به صورت اتفاقی مدل A4TECH G6-70D رو پیدا کردم که مشخصات و ظاهر یک موس گیم رو داره و بیسیم هم هست
ممنون میشم نظرت رو در موردش بگی و اینکه به درد میخوره یانه

بله،هیچ کدوم...، بخاطر اینکه Lag دارن و اصلا بدرد بازی نمی خورن، فقط و فقط یک مدل هست که هم وایرلس هست و هم بی سیم و توی آزمایشات ثابت شده که در حالت Wireless هم خللی در کیفیتش ایجاد نمیشه، و اون چیزی نیست بجز Razer Mamba ، با این مدلای کیلویی A4Tech خیای فرق داره.

سلام
واقعا بابت سیستمی که معرفی کردین متشکرم این چند وقت بررسی کردم خیلی سیستم خوبی بود اما چند سوال داشتم:-/
1. مادر بوردی که معرفی کردین با مادر بورد ASUS P8P67 PRO فرق ميكنه؟
2. به نظرتون بهتر نيست از MSI P67A-GD65(B3) استفاده کرد؟
3. میشه یک کارت گرافیک مشابه این با کمی بهتر رو هم معرفی کنید اگه قیمتش هم کمی بالا رفت اشکالی نداره؟ (شاید اینو نیافتم)
4. تا اون جایی که من متوجه شدم مانیتوری که گفتید 23" . کار من با 19 تا 21 اینچ هم راه میفته اما میخوام مانیتورم کیفیتش خوب باشه؟
خیلی سوال شد:">
1- فرق می کنهف مدل PRO قابلیت SLI داره که مدل معمولی نداره.
2- نخیر، GD 65 نه از لحاظ کیفیت ساخت و نه بایوس به مدل PRO نمی رسه.
3- مدل بالاتر همون GTX 560 Ti هست که 350 تومن هست حدودا،
4-مانیتور دیگه انتخابش با شما، هر کدوم از مدلای دیگه ی معرفی شده بوده می تونی بخری.

شما 560 ti asus جایی رو میشناسید برای خرید؟چون من به چند نفر گفتم گفتن که ندارن.
شما PM بدید، بهتون معرفی کنم.

دوستان سلام و میشه به من یه سیستم حول و حوش 500 تومن معرفی کنید ؟؟؟ من این سیستم رو برای بازی کردن نمیخوام و برای کارهای دیگه میخوام . ممنون .

CPU:Core i3 2100
RAM:2*2GB CORSAIR DDR3
M/B:P8H61-M PRO
HDD:SEAGATE 500 GB
DVD/RW:SAMSUNG 24X
POWER:GREEN 380w
CASE:MAGNUM
حدود 540 تومن میشه

سلام عزیزان.ببخشید میخواستم اسپیکر LOGITECH Z5500 بگیرم چطوره؟ تو این رنج قیمت بهتر هم چیزی هست؟ و سوال دیگه که واجبتره.من تا 1 تومن میخوام واسه مانیتور هزینه کنم. مدل SA 950 کی میاد؟چقدر صبر کنیم؟ مانیتورای اپل چطورن؟ تو این قیمت چه مدلایی؟ مانیتور باشه و نه تی وی. دمتون گرم اکه کمکم کنید

مدل Z5500 که معرف خاص و عام هست، رقیب جدیدش هم از خود Logitech مدل Z906 هست که کیفیتش فوق العادست و همون حدود قیمته:
9b1712%7C6840_logitech-z906-surround-sound-2.jpg

سلام فرشید جان
یه سیستم بهم معرفی کن با قیمت 800-900
کیس و ماوس و کیبورد و مانیتور هم لازم نیست.
برای بازی میخوام.بیشتر از 900 نشه ترجیحا.

سلام فرشید جان
یه سیستم بهم معرفی کن با قیمت 800-900
کیس و ماوس و کیبورد و مانیتور هم لازم نیست.
برای بازی میخوام.بیشتر از 900 نشه ترجیحا.
توی مقاله معرفی شده، قرار شد قبلش بخونید
کیس رو ازش حذف کنی همون قیمتی میشه که خودت می خوای.

سلام دوستان
چند وقت پیش کارت 8800 که داشتم رو با کارت 460gtx se عوض کردم حالا می خوام یس پی یو و مادربورد رو هم عوض کنم
cpu athlon x2 5000
m.b k9n neo v3(nforce 560
یه 4 گیگ رم patriot با باس 800 دارم که بودجم نمیرسه بخوام عوض کنم(تا حالا هم ازش راضی بودم)
به جاش میخوام این ها رو بگیرم
MSI 770T-C35
یا
M.B BIOSTAR A770E
یا
MB Biostar NF720D A2G
سی پی یو هم
AM3 Athlon II X4 640
یا
AMD Phenom IIX4 850
حالا قیمت این ها رو تو تهران می خواستم بدونم چنده(پاساژ ایران یا بازار رضا و...)
این رو باز هم میگم بودجم محدوده والا انتخاب های بهتری میکردم
و یه نکته این که عوض نکردن رم ها چقدر تو بازی تاثیر می گذاره. می تونم با این قطعات از تمام ظرفیت کارتم استفاده کنم؟

آخرین ویرایش:
سلام دوستان
من در حال حاظر یک لپ تاپ دارم.خوب کار میکرد و میشد باهاش گیم بازی کرد،ولی دیگه الآن The witcher 2 رو با افت فریم اجرا میکنه،به همین دلیل به دنبال خرید یک PC مناسب هستم که بتونم باهاش بازی کنم(حتما حتما میخوام Battlefield 3 رو روی PC بازی کنم) بودجه چیزی درحدود 500 پوند(یا حد اکثر 1000 پوند).
فقط دوستان اگر کسی از بازار انگلستان خبر داره چیز هایی رو بگه که بشه خرید.
با تشکر

بله،هیچ کدوم...، بخاطر اینکه Lag دارن و اصلا بدرد بازی نمی خورن، فقط و فقط یک مدل هست که هم وایرلس هست و هم بی سیم و توی آزمایشات ثابت شده که در حالت Wireless هم خللی در کیفیتش ایجاد نمیشه، و اون چیزی نیست بجز Razer Mamba ، با این مدلای کیلویی A4Tech خیای فرق داره.
با این برند و کیفیت، قیمتش خیلی زیاد میشه و باید از خیرش بگذرم :(
-
دو تا هارد 2 ترابایتی که تو مقاله بود
WD Caviar Black 64MB 2TB : 200
Seagate 7200.12 2TB : 114
این اختلاف قیمت فقط بخاطر سرعته یا فاکتور دیگه ای هم هست؟
و آیا این سرعت بیشتر وسترن اینقدر هست که تو بازی تاثیر داشته باشه و محسوس باشه ؟
از اینکه سوالها زیاد و پشت سرهمه عذر میخوام.

اقا فرشید یک موس گیم 80 تا 100 تومن معرفی کنید(چند نفر موس ماکروسافت پیشنهاد دادند ولی نمیدونم این موس ماکروسافت چیه همون x8 موس پیشنهادی همراه قیمت)

سلام دوستان
چند وقت پیش کارت 8800 که داشتم رو با کارت 460gtx se عوض کردم حالا می خوام یس پی یو و مادربورد رو هم عوض کنم
cpu athlon x2 5000
m.b k9n neo v3(nforce 560
یه 4 گیگ رم patriot با باس 800 دارم که بودجم نمیرسه بخوام عوض کنم(تا حالا هم ازش راضی بودم)
به جاش میخوام این ها رو بگیرم
MSI 770T-C35
یا
M.B BIOSTAR A770E
یا
MB Biostar NF720D A2G
سی پی یو هم
AM3 Athlon II X4 640
یا
AMD Phenom IIX4 850
حالا قیمت این ها رو تو تهران می خواستم بدونم چنده(پاساژ ایران یا بازار رضا و...)
این رو باز هم میگم بودجم محدوده والا انتخاب های بهتری میکردم
و یه نکته این که عوض نکردن رم ها چقدر تو بازی تاثیر می گذاره. می تونم با این قطعات از تمام ظرفیت کارتم استفاده کنم؟
بنظر من این مادربردای AM2 ارزش خرید نداره، حتی با بودجه ی محدود، چون از تمام سرعت پردازنده های سرعت بالای Phenom II X4 هم نمی تونن استفاده کنن. در کل هزینه ی ارتقا به اینایی که گفتی تاثیر زیادی توی راندمان بازیهات نمیزاره

یا باید رم رو هم ارتقا بدی به DDR3 که بشه یه سری قطعات مناسبتر مثل Intel Core i3 2100 خرید با مادربردش، یا قطعاتت رو فعلا دست نزنی بهتره.

سلام دوستان
من در حال حاظر یک لپ تاپ دارم.خوب کار میکرد و میشد باهاش گیم بازی کرد،ولی دیگه الآن The witcher 2 رو با افت فریم اجرا میکنه،به همین دلیل به دنبال خرید یک PC مناسب هستم که بتونم باهاش بازی کنم(حتما حتما میخوام Battlefield 3 رو روی PC بازی کنم) بودجه چیزی درحدود 500 پوند(یا حد اکثر 1000 پوند).
فقط دوستان اگر کسی از بازار انگلستان خبر داره چیز هایی رو بگه که بشه خرید.
با تشکر
چیزایی رو که توی مقالم گفتم توی انگلستان هم حتما پیدا میشن، سیستم متوسط برای بازی رو حتی می تونی با قیمت پایینتر از بازار ایران تهیه کنی . فقط بجای کیس و پاور که ایرانی هستن می تونی از همرده هاشون با برند CoolerMaster انتخاب کنی.

البته Witcher 2 که گفتی از BF3 و مشابهش خیلی سنگینتره، باید به فکر خرید سیستم رده بالای مقاله یا بالاتر باشی، ترجیحا با یه کارت 570 یا 580 باشه فریم روونی میده.

با این برند و کیفیت، قیمتش خیلی زیاد میشه و باید از خیرش بگذرم :(
-
دو تا هارد 2 ترابایتی که تو مقاله بود
WD Caviar Black 64MB 2TB : 200
Seagate 7200.12 2TB : 114
این اختلاف قیمت فقط بخاطر سرعته یا فاکتور دیگه ای هم هست؟
و آیا این سرعت بیشتر وسترن اینقدر هست که تو بازی تاثیر داشته باشه و محسوس باشه ؟
از اینکه سوالها زیاد و پشت سرهمه عذر میخوام.

نه عزیز، اتفاقا سرعتشاون اونقدرا هم فرق نمی کنن، هاردای WD در کل گرونن و واردکنندش هم همچین بدش نمیاد قیمتای فضایی اعلام کنه، چون کاربرا تصور می کنن سرعت این هاردا واقعا خیلی بالاتره و حاضرن براش پول خیلی بیشتری بدن.سرعت خیلی متفاوت رو فقط با SSD میشه گرفت،اون هاردا توی سرعت حرفی واسه گفتن ندارن.
اقا فرشید یک موس گیم 80 تا 100 تومن معرفی کنید(چند نفر موس ماکروسافت پیشنهاد دادند ولی نمیدونم این موس ماکروسافت چیه همون x8 موس پیشنهادی همراه قیمت)
من G500 Logitech رو با 90 تومن پیشنهاد می دم، مدل X8 Side Winder هم که گفتی خیلی خوبه، سلیقه ی خودت در نهایت مهمه.

آخرین ویرایش:
نه عزیز، اتفاقا سرعتشاون اونقدرا هم فرق نمی کنن، هاردای WD در کل گرونن و واردکنندش هم همچین بدش نمیاد قیمتای فضایی اعلام کنه، چون کاربرا تصور می کنن سرعت این هاردا واقعا خیلی بالاتره و حاضرن براش پول خیلی بیشتری بدن.سرعت خیلی متفاوت رو فقط با SSD میشه گرفت،اون هاردا توی سرعت حرفی واسه گفتن ندارن.
بینهایت ممنون
چقدر تعریف های الکی از سرعت این وسترن میکنن
یه سوال دیگه که برای اطلاعات خودم میپرسم
این ویژگی هارد های گرین که وقتی از هارد استفاده نمیکنی خودبه خود خاموش میشه (و گاهی باعث هنگ چند ثانیه ای در سیستم میشه)، در همه مدل ها و حجم هاش هست یا نه در مدل خاصی اینطوریه

این پیشنهاد میشه:

CPU:INTEL Core I5 2500K
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8P67-PRO
VGA:GTX 460 1.0GB DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:685W GREEN
CASE:GREEN INFINITY
MONITOR:SAMSUNG 23700

میشه 1450 حدودا، کیبورد و ماوست رو هم عوض کنی همون 1500 در میاد.
من امروز این سیستم رو تو بازار پرسیدم با همین قیمت ای بهتره نظرتون چیه ؟ کدوم ها رو عوض کنم بهتر میشه؟
CPU:INTEL Core I7 2600K
RAM:Cracial 2*4GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8P67-PRO
VGA:GTX 550Ti 1.0GB DDR5
HDD:WD Black 1 TB
ODD:PIONEEIR 24X SATA
POWER:430 real ATF
CASE:GREEN MAGNUM 2
MONITOR:SAMSUNG 2080
من می خواستم سیستم ام 7یا 8 سال کار کنه و بغیر از کار های خانگی و کمی بازی باید نرم افزار های ریاضی و مهندسی رو جواب بده بعلاوه نرم افزار های شبیه سازی ربات
واقعا گیج شدم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or