مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

سلام . ببخشید این مانیتورهای samsung syncmaster e1920 یا 1720 چه فرقی با مثلا 1943 داره؟! اول فکر میکردم 1943 سرتره ولی ظاهرا که اینطور نیست!! لطفا اگه میشه زودتر و کامل راهنمایی کنید.
متشکرم

درود
من کارت صدای سیستمم خراب شده..on board
سیستمم هم خیلی قدیمی هست...اگه میشه یه کارت صدا معرفی کنید-agp 8x
motherboard:matrix-r7
فقط میخوام در حدی باشه که کارم راه بیفته....یعنی قدرتش زیاد واسم مهم نیست
با تشکر از همه دوستان
می تونی کارت Cretive Soundblaster 5.1 روبخری که حدود 20 تومنه،
کارتای ارزونتر هم بعضی وقتا توی بازار هستن که باید بگردی پیدا کنی، ولی توصیه نمیشه.

بنام خدا

سلام
ممنون فرشید جان و رامین عزیز از پاسخ گویی

مادربرد ASUS - P7H55-V خوبه ؟
این مادربرد بهتره یا ASUS M4A77TD ؟ قیمت هر کدومش چقدر هست ؟

این دو مدل ربطی به هم ندارن ، یکیشون برای پردازنده اینتل هست، یکیشون هم برا AMD

سلام دوستان.
میخواستم ببینم پاور 685 که پاسخگوی GTX480 بود ، برای GTX580 هم کافیه ؟

مصرف 580 بهینه شده و تا حدی کمتر از 480 هست، بنابراین مشکلی با پاور نداری.

می تونی مانیتور SAMSUNG PX23720 رو بخری که هم HDMI داره و هم DVI،همزمان هم میشه هم PC و هم کنسول رو بهش وصل کرد و Full HD هم هست،

می تونی مدل ASUS 236H رو هم بخری،قیمت هر دو مدل حدود 360 تومن هست

سلام آقا این مانیتورهایی رو که معرفی کردین مخصوصا اون سامسونگه مثل اینکه این قیمتها که شما می گین فقط تو تهران اونجوریه ;)چون یکی از دوستام که قراره از مرز برام بیاره گفتش قیمتش میشه به پول ما 270000هزارتومان:-/واینکه ظاهر چندان خوشگلی هم نداشتن...شما نگران قیمتش نباشین اگه چیز بهتری هست لطفا بگین یه چیز بامسما:pواینکه یه مودم وایرلس اگه روتردار باشه که چه بهتر واسم معرفی کنید ملشی:-*

سلام آقا این مانیتورهایی رو که معرفی کردین مخصوصا اون سامسونگه مثل اینکه این قیمتها که شما می گین فقط تو تهران اونجوریه ;)چون یکی از دوستام که قراره از مرز برام بیاره گفتش قیمتش میشه به پول ما 270000هزارتومان:-/واینکه ظاهر چندان خوشگلی هم نداشتن...شما نگران قیمتش نباشین اگه چیز بهتری هست لطفا بگین یه چیز بامسما:pواینکه یه مودم وایرلس اگه روتردار باشه که چه بهتر واسم معرفی کنید ملشی:-*
ما فقط با جنسای اینجا و گارانتی دار کار داریم،قاچاقچیا و قیمتاشون ربطی به ما نداره، تا حالا هم ندیدم کسی از این روش خرید راضی بوده باشه

راجع به ظاهر هم نفهمیدم قیافه قاچاقچیا رو میگی یا جنس رو! ظاهر PX2370 که خیلی قشنگه،دیگه بقیش با خودت

مودم هم می تونی D-Link 2640U یا Linksys WAG120N رو بترتیب با قیمت 46 و 68 تومن بخری.

این نسل فعلی X58 هم خیلی قویه و تا مدت مورد نظر شما و بیشتر هم جوابگو هست، اما نسل جدید P67 اگه منظورت هست هم چند روزی هست رسیده و داره توی بازار به فروش میرسه، اونم میشه خرید اما اگر منظورت سوکت 2011 هست که به این زودیها نمی آد.

الان به نظر شما بهترين كار چيه ؟؟ چه سيستمي بگم بگيره

الان به نظر شما بهترين كار چيه ؟؟ چه سيستمي بگم بگيره
اگر از من می پرسی می تونه بیاد پلاتفرم P67 با پردازنده ی Core i7 2600K بخره،

بودجه دقیق رو بگی میشه لیست هم داد.

سلام . ببخشید این مانیتورهای samsung syncmaster e1920 یا 1720 چه فرقی با مثلا 1943 داره؟! اول فکر میکردم 1943 سرتره ولی ظاهرا که اینطور نیست!! لطفا اگه میشه زودتر و کامل راهنمایی کنید.
متشکرم
اینایی که گفتی یه سریشون تولید خود SAMSUNG هستن و ممکنه توی بازار ایران نباشن، یه سری مدلها رو هم خود سام سرویس مونتاژ می کنه و مدل اصلی نیست

همین مدل 1943 رو خود سام میزنه، اما از نظر امکانات توی مدلای ارزونقیمت اینجوری شاید تفاوتها معدود باشه، ممکن هم هست کیفیت پنل هاشون یکم تفاوت کنه.

آخرین ویرایش:
آقا فرشید ممنون از زحمات بی وقفت

یه چند تا سوال داشتم و یکم راهنمایی لازم دارم

اول اینکه یه قیمت حدودی از cpu های جدید اینتل مثل i5 2500k و i7 2600 k و مین بوردش میخواستم.مین 200 تومنی هم واسه اینا وجود داره؟:d

بعد اینکه من الان واستم تا اینا ارزون بشن یا اینکه برم یه i5 760 بگیرم چون gtx460 دارم به وضوح دارم 30 40 درصد کاراییشو از دست میدم اعصابم بهم ریخته :(

سوال آخر اینکه cpu های amd چطورن x6 1055 بدرده این میخوره فرضا 1.5 سال بعد خواستم یه گرافیک highend از فرضا سری 6 ((حالا سری بعدش هر اسمی داشته باشه)) جیفورس ببندم شاهد افت کارایی نباشم؟ آخه قیمت و امکاناتشون خوبه ولی میترسم 1 یا 2 سال بعد دوباره به مشکل حاد بخورم.

آقا فرشید ممنون از زحمات بی وقفت

یه چند تا سوال داشتم و یکم راهنمایی لازم دارم

اول اینکه یه قیمت حدودی از cpu های جدید اینتل مثل i5 2500k و i7 2600 k و مین بوردش میخواستم.مین 200 تومنی هم واسه اینا وجود داره؟:d

بعد اینکه من الان واستم تا اینا ارزون بشن یا اینکه برم یه i5 760 بگیرم چون gtx460 دارم به وضوح دارم 30 40 درصد کاراییشو از دست میدم اعصابم بهم ریخته :(

سوال آخر اینکه cpu های amd چطورن x6 1055 بدرده این میخوره فرضا 1.5 سال بعد خواستم یه گرافیک highend از فرضا سری 6 ((حالا سری بعدش هر اسمی داشته باشه)) جیفورس ببندم شاهد افت کارایی نباشم؟ آخه قیمت و امکاناتشون خوبه ولی میترسم 1 یا 2 سال بعد دوباره به مشکل حاد بخورم.

هنوز قیمت گذاری دقیقی روی پردازنده های رسیده انجام ندادیم، اما مدل 2500K حدود 290 تومن و 2600K هم حدود 390 تومن میشه
برای مادربرد هم مدلهای زیر 200 تومن دارن،اما قیمتاشون به این زودیا افت نمی کنه
برای کارت 460 و 480 هم همون 760 کفایت می کنه و به این زودیا کم نمیاره

راجع به Phenom II x6 هم بگم که از همین 760 هم کندترن و بدرد سیستم بازی نمی خورن، پس اصلا فکر اونا نباش،

باید مشخص کنی که بالاخره 22 اینچ می خوای یا 26 اینچ، تفاوت قیمت بین این دوتا خیلی زیاده
اگر می خوای از لحاظ زاویه دید مشکل نداشته باشه، باید یه مانیتور با پنل IPS بگیری که مانیتورای رایج توی بازار-حتی مدلای LED شون- با اون فرق دارن،

مدلایی مثل مانیتور Apple Cinema یا بعضی مدلای Dell از این دسته هستن و زاویه دید خیلی بهتری نسبت به مدلای TN معمولی دارن

مد نظر من مدل 26 اینچ هست که بتون هم مانیتور باشه هم تلوزیون و زاویه دید خوبی داشته باشه و بشه مثل تلوزیون هم ازش استفاده کرد !با تشکر از شما !!

مد نظر من مدل 26 اینچ هست که بتون هم مانیتور باشه هم تلوزیون و زاویه دید خوبی داشته باشه و بشه مثل تلوزیون هم ازش استفاده کرد !با تشکر از شما !!

می تونی مدل LCD ASUS VK266H رو بخری که حدود 480 تومن هست،از برندای دیگه توی این سایز زیاد موجود نیست.

1.200 بدون مانیتور.فقط کیس برای کار منتاژ
یه سیستمم تا 700 اینا میخواد فقط برای photoshop cs5

CPU:INTEL CORE i7 2600K
RAM:2*2GB CORSAIR DDR3 1600
M/B:ASUS P8P67
VGA:GEFORCE GTS 450 DDR5
HDD:SEAGATE 1TB 7200.12
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:GREEN 585B+
CASE:GREEN INFINITY

اینا حدود 1200 میشن

CPU:INTEL Core i3 530
RAM:2*2GB DDR3 1333
M/B:GIGA H55M-D2H
VGA:GTS 240 512DDR5
HDD:MAXTOR 500 GB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:535W GREEN

این هم حدود 680 تومن میشه.

سلام اقا فرشید در مورد هموون سوالی که ازتوون پرسیدم که البته بازم میپرسم من یک میلیون هشتصد میخوام سیستم جمع کنم به نظر شما چی جمع کنم بهتره ممنوون
هر چی خودت صلاح میدوونی بگوو که راحت بتوونم 5 سال بدوون مشکل بازی کنم >:d<

سلام

قیمت این قطعات رو اگه میشه لطف کنید:

Case: GREEN Mangnum2
Monitor: SAMSUNG LED EX2065X
HDD: Seagate Barracuda 7200.12 500GB

قیمت روز اینا رو هم : :دی

Cpu: Intel Core i5 750
VGA: ZOTAC GeForce GTX 460 - 1GB
MB : ASUS P7P55D-E
PWR: GREEN GP585B
RAM: ADATA 4GB 1333 gaming dual

در مورد HDD و Monitor ـی هم که انتخاب کردم اگه میشه راهنمایی کنید ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or