مشاوره در امر خرید و ارتقاء قطعات

اقا من واسه گیم میخوام سیستم ببندم
درباره هزینه هم مشکلی ندارم هرچی بشه میدم
اول میخواستم سندی بریج 2600k بگیرم اما شنیدم دایریکس11 رو ساپورت نمیکنه ضمن اینکه گرافیکم gtx580 هست
الان میخواستم بدونم واسه گیم i7 950 بهتره یا i7 2600k sandy bridg

ما فقط با جنسای اینجا و گارانتی دار کار داریم،قاچاقچیا و قیمتاشون ربطی به ما نداره، تا حالا هم ندیدم کسی از این روش خرید راضی بوده باشه

راجع به ظاهر هم نفهمیدم قیافه قاچاقچیا رو میگی یا جنس رو! ظاهر PX2370 که خیلی قشنگه،دیگه بقیش با خودت

مودم هم می تونی D-Link 2640U یا Linksys WAG120N رو بترتیب با قیمت 46 و 68 تومن بخری.

من گفتم طرف قاچاقچیه!!!؟درضمن اگه هم باشه نوشتم دوستم نه کس دیگه!اتفاقا من خیلی هم راضیم از هرچیزی که به صورت قاچاق خریدم برخلاف چیزهایی تو ایران با اسم گارانتی می فروشن که یا جنسهاشون درجه چندمه یا اینکه گارانی چیز بی معنیه که دردسر داشتنش از نداشتنش بیشتر! اینم هست که بیشتر جنسای اینجا هم از همین طریق وارد میشه...ظاهر هم فکرکنم منظورم واضح بود که چیرو می گفتم :(با این همه من حرفم این بود که اگه چیزی غیر از اینها باشه که خوب باشن معرفی کنین بابت مودم هم ممنون

سلام
میخوام برای این سیستم یه مادربورد بگیرم تا 200 اگه یکم بالا و پائین شد مهم نیست فقط میخوام تو پیشنهادتون یه آینده نگری هم باشه که اگه خواستم سی پی یو و گرافیک رو ارتقاء بدم مشکلی پیش نیاد.

cup : core i3 540
vga : 8800gts 640mb ddr3
Power : SilverStone 480 real
ram:Patriot 4gb ddr3 1333
مادربور قبلی خودم asus p7h55 هست چون usb3 - sata3 نداره به مشکل خوردم

سلام

قیمت این قطعات رو اگه میشه لطف کنید:

Case: GREEN Mangnum2
Monitor: SAMSUNG LED EX2065X
HDD: Seagate Barracuda 7200.12 500GB

قیمت روز اینا رو هم : :biggrin1:

Cpu: Intel Core i5 750
VGA: ZOTAC GeForce GTX 460 - 1GB
MB : ASUS P7P55D-E
PWR: GREEN GP585B
RAM: ADATA 4GB 1333 gaming dual

در مورد HDD و Monitor ـی هم که انتخاب کردم اگه میشه راهنمایی کنید ؟
خوب قیمتا میشه این :

Case: GREEN Mangnum2 (42-46)
Monitor: SAMSUNG LED EX2065X (210-215)
HDD: Seagate Barracuda 7200.12 500GB (43-46

سری دوم هم میشه این :

Cpu: Intel Core i5 750 (245)
VGA: ZOTAC GeForce GTX 460 - 1GB (280-285)
MB : ASUS P7P55D-E (205-208)
PWR: GREEN GP585B (106-110)
RAM: ADATA 4GB 1333 gaming dual (85

در مورد سوال آخر هم وضعیت هارد مشخصه نمیشه زیاد روش مانُور داد در مورد مانیتور هم من تو رنج زیر 300 تومن با LED مخالف هستم و پیشنهاد نمیدم شما میتونی با 15 20 تومن بالاتر lg w2261vp رو در نظر بگیری.
در کل اگه میخوای سیستم جمع کنی بهترین کار اینه که بودجه رو تعیین کنی و بقیه ش رو بسپری به ما چون فک میکنم اینجوری به مشکل بخوری.
اول میخواستم سندی بریج 2600k بگیرم اما شنیدم دایریکس11 رو ساپورت نمیکنه ضمن اینکه گرافیکم gtx580 هست
خوب به سلامتی ، 2600k همونطور هم که خودت میدونی یه مدل از سری جدید اینتل و البته گرون قیمت تو بازار ما به حساب میاد اما ربطش به dx11 چی هستش ؟ اصلا dx11 با cpu چیکار داره ؟ (کی بهت اینو گفته ؟ بگو بیاد تا یه حالی بهش بدیم :d)
الان شما gtx580 رو تهیه کردی ؟! دیگه سیستم گیم داستانش چیه ؟
در کل اینطوری نمیشه بیا بگو چقدر میخوای هزینه کنی+قطعاتی که میخوای بقیه ش با ما.
سلام
میخوام برای این سیستم یه مادربورد بگیرم تا 200 اگه یکم بالا و پائین شد مهم نیست فقط میخوام تو پیشنهادتون یه آینده نگری هم باشه که اگه خواستم سی پی یو و گرافیک رو ارتقاء بدم مشکلی پیش نیاد.

cup : core i3 540
vga : 8800gts 640mb ddr3
Power : SilverStone 480 real
ram:Patriot 4gb ddr3 1333
مادربور قبلی خودم asus p7h55 هست چون usb3 - sata3 نداره به مشکل خوردم
شما تا 200 تومن میتونی asus p7p55d-e یا یکم بالاتر p7p55d-e pro رو در نظر بگیری ، کارت گرافیک که بارها گفته شده ربطی به مین نداره اما cpu شما میتونی آخرین مدل ساپورت شده رو این مین یعنی i7 880 رو بندازی روش ، p7h55 هم تا رنج خودش انتخاب خوبی هستش اینکه بخاطر usb3 یا sata3 میخوای مین رو عوض کنی به نظر من اشتباهه فقط پول اضاف دادنه.

آخرین ویرایش:
سلام اقا فرشید در مورد هموون سوالی که ازتوون پرسیدم که البته بازم میپرسم من یک میلیون هشتصد میخوام سیستم جمع کنم به نظر شما چی جمع کنم بهتره ممنوون
هر چی خودت و تمام اقایوون صلاح میدوونی بگوو که راحت بتوونم 5 سال بدوون مشکل بازی کنم >:d<
نبوود کسی ما رو راهنمایی کنه
:(

خوب قیمتا میشه این :

Case: GREEN Mangnum2 (42-46)
Monitor: SAMSUNG LED EX2065X (210-215)
HDD: Seagate Barracuda 7200.12 500GB (43-46

سری دوم هم میشه این :

Cpu: Intel Core i5 750 (245)
VGA: ZOTAC GeForce GTX 460 - 1GB (280-285)
MB : ASUS P7P55D-E (205-208)
PWR: GREEN GP585B (106-110)
RAM: ADATA 4GB 1333 gaming dual (85

در مورد سوال آخر هم وضعیت هارد مشخصه نمیشه زیاد روش مانُور داد در مورد مانیتور هم من تو رنج زیر 300 تومن با LED مخالف هستم و پیشنهاد نمیدم شما میتونی با 15 20 تومن بالاتر lg w2261vp رو در نظر بگیری.
پس به نظر شما من LED زیر 300 نخرم ؟ اینجوری خیلی گرون در میاد.

مانیتور از 19-20 اینچ بالاتر نمیخوام. حالا یا LED یا LCD . :-؟؟

بودجه رو هرطور شده به قطعاتی که انتخاب کردم میرسونم.

کلا وضعیت LED توی بازار (بطور کلی زیر 300 تومن) بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره و اکثر مدل ها کیفیت پنل هاشون جالب نیست ، حالا حتما باید led باشه ؟ اون مدل lg که پیشنهاد دادم از نظر قیمت ، کیفیت و همینطور امکانات انتخاب خوبی میتونه باشه.

کلا وضعیت LED توی بازار (بطور کلی زیر 300 تومن) بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره و اکثر مدل ها کیفیت پنل هاشون جالب نیست ، حالا حتما باید led باشه ؟ اون مدل lg که پیشنهاد دادم از نظر قیمت ، کیفیت و همینطور امکانات انتخاب خوبی میتونه باشه.
نه، من کیفیتش واسم مهمه. من فکر میکردم کنتراست ال ای دی ها بیشتر که هست کیفیتشونم به طبع باید بهتر باشه که انگار اشتباه فکر میکردم.

این مانیتور LG LCD W2261VP رزولوشنش زیاد نیست ؟ چون توی ال سی دی اینطور که من فهمیدم رزولوشن باید حداکثر باشه تا کیفیت خوب رو ببینیم و کمتر از حداکثر باشه یه کم تار نشون میده. خب هرچی رزولوشن بالاتر بره حجم گرافیک زیاد و فریم هم کم میشه. امیدوارم که درست گفته باشم.

سلام اقا فرشید در مورد هموون سوالی که ازتوون پرسیدم که البته بازم میپرسم من یک میلیون هشتصد میخوام سیستم جمع کنم به نظر شما چی جمع کنم بهتره ممنوون
هر چی خودت صلاح میدوونی بگوو که راحت بتوونم 5 سال بدوون مشکل بازی کنم >:d<

5 سال که ابرکامپیوترها هم از رده خارج می شن،اما 3 سال رو آخر آخرش میشه تایید کرد

CPU:INTEL Core I5 2400K
RAM:CORSAIR 2*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8P67D
VGA:ZOTAC Geforce GTX 570 DDR5
HDD:Seagate 7200.12 1 TB GB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:585W GREEN
CASE:ANTEC 900
MONITOR:SAMSUNG 2270

اینا حدود 1820 تومن میشن.

اون قضیه ساپورت نکردن که واسه خندس بیشتر، راجع به سیستم من اینا رو پیشنهاد می دم:

2600K هم بصورت واضح برای بازی بهتره.

CPU:INTEL Core I7 2600K
RAM:CORSAIR 4*2GB DDR3 1600
M/B:ASUS P8P67D-Deluxe
VGA:ZOTAC Geforce GTX 580 DDR5
SDD:OCZ Vertex 2 60GB
HDD:Seagate 7200.12 1 TB GB
ODD:SAMSUNG 24X SATA
POWER:685W GREEN
CASE:ANTEC 900
MONITOR:SAMSUNG PX2370

اینا میشن 2510 تومن و بهترین قطعاتی هستن که میشه الان برای بازی بست.

من گفتم طرف قاچاقچیه!!!؟درضمن اگه هم باشه نوشتم دوستم نه کس دیگه!اتفاقا من خیلی هم راضیم از هرچیزی که به صورت قاچاق خریدم برخلاف چیزهایی تو ایران با اسم گارانتی می فروشن که یا جنسهاشون درجه چندمه یا اینکه گارانی چیز بی معنیه که دردسر داشتنش از نداشتنش بیشتر! اینم هست که بیشتر جنسای اینجا هم از همین طریق وارد میشه...ظاهر هم فکرکنم منظورم واضح بود که چیرو می گفتم :(با این همه من حرفم این بود که اگه چیزی غیر از اینها باشه که خوب باشن معرفی کنین بابت مودم هم ممنون

خب من برداشتم افراطی بود،ببخشید!

با این اوصاف فکر کنم می تونی اونطوری خرید کنی و به طرف اطمینان کنی
ولی بازم برای بعضی قطعات بدون گارانتی خرید کردن منطقی نیست، مثل مانیتور و مادربرد

در آخر انتخاب با شماست،مشاوره از ما.

5

خب من برداشتم افراطی بود،ببخشید!

با این اوصاف فکر کنم می تونی اونطوری خرید کنی و به طرف اطمینان کنی
ولی بازم برای بعضی قطعات بدون گارانتی خرید کردن منطقی نیست، مثل مانیتور و مادربرد

در آخر انتخاب با شماست،مشاوره از ما.[/QUOT
منم قصدم ازپرسیدن دوباره سوالم گرفتن مشاوره بهتر بود واینکه خب شماهرچه باشه اطلاع بیشتر دارین که چی بهتره یا چی خوب;)راستش گارانتی من همون دوستمه و مطمنا چیز خوبی میاره که نیومده کار دستم نده با این همه سعی می کنم به گفته شما هم عمل کنم و ببینم کدوم روش خرید مناسبه:-*منم اگه حرفام آزردتون ازتون معذرت می خوام سرم خاک پایتان:-*

مثل اینکه این تکنولوژی یه نیش ترمز هم تو کارش نیست ! فرشید جان ۲ سوال :

۱ـ آقا مانیتورهای سه بعدی برای بازی وارد بازار شدن ؟
یه مانیتور ۲۲ یا نهایتا ۲۳ اینچ میخوام که سه بعدی باشه و رزولوشن خوبی هم داشته باشه پورت HDMI هم داشته باشه.

۲ـ سخت افزار من (با احتساب کارت ۵۸۰ به جای ۴۸۰) در رزولوشن 2560 در 1440 مشکلی نداره ؟ یعنی میتونه همه بازیها رو با تنظیمات بالا و فول فریم اجرا کنه ؟

آخرین ویرایش:
مثل اینکه این تکنولوژی یه نیش ترمز هم تو کارش نیست ! فرشید جان ۲ سوال :

۱ـ آقا مانیتورهای سه بعدی برای بازی وارد بازار شدن ؟
یه مانیتور ۲۲ یا نهایتا ۲۳ اینچ میخوام که سه بعدی باشه و رزولوشن خوبی هم داشته باشه پورت HDMI هم داشته باشه.

۲ـ سخت افزار من (با احتساب کارت ۵۸۰ به جای ۴۸۰) در رزولوشن 2560 در 1440 مشکلی نداره ؟ یعنی میتونه همه بازیها رو با تنظیمات بالا و فول فریم اجرا کنه ؟
1- بله، مانیتور سه بعدی هم وارد شده که در حال حاضر مدل ASUS VG236H هست که خودش پک سه بعدی کننده ی 3DVision رو هم داره

2- توی اون رزولوشن بالا دیگه نمیشه همچین تضمینی داد، اما بر طبق بررسیها 580 توی رزولوشن 2560 هم می تونه بیشتر بازیها رو خوب اجرا کنه، مگر اینکه بخوای سربسرش بزاری و مثلا از 16X AA هم همزمان استفاده کنی!! دیگه اونجوری باید با یه کارت دیگه SLI کنی.

1- بله، مانیتور سه بعدی هم وارد شده که در حال حاضر مدل ASUS VG236H هست که خودش پک سه بعدی کننده ی 3DVision رو هم داره

2- توی اون رزولوشن بالا دیگه نمیشه همچین تضمینی داد، اما بر طبق بررسیها 580 توی رزولوشن 2560 هم می تونه بیشتر بازیها رو خوب اجرا کنه، مگر اینکه بخوای سربسرش بزاری و مثلا از 16X AA هم همزمان استفاده کنی!! دیگه اونجوری باید با یه کارت دیگه SLI کنی.

فرشید جان خودت این مانیتور ASUS رو تائید میکنی ؟ نظرت راجب به نسل جدید سامسونگ که اون هم سه بعدیه چیه‌ ؟ خودت بودی کدوم رو انتخاب میکردی ؟ (لطف کن قمیت ASUS هم بگو)

فرشید جان خودت این مانیتور ASUS رو تائید میکنی ؟ نظرت راجب به نسل جدید سامسونگ که اون هم سه بعدیه چیه‌ ؟ خودت بودی کدوم رو انتخاب میکردی ؟ (لطف کن قمیت ASUS هم بگو)
بررسیهاش که نتایج خوبی داشته، نسل جدید سامسونگ منظورت کدومه؟؟ ما راجع به تلویزیوناش حرف نمی زنیم ها ، داستان مانیتورای کامپیوتر یه چیز مجزاس توی بحث

مدل ASUS با 3DVision حدود 700 تومن باید باشه.

نه، من کیفیتش واسم مهمه. من فکر میکردم کنتراست ال ای دی ها بیشتر که هست کیفیتشونم به طبع باید بهتر باشه که انگار اشتباه فکر میکردم.

این مانیتور LG LCD W2261VP رزولوشنش زیاد نیست ؟ چون توی ال سی دی اینطور که من فهمیدم رزولوشن باید حداکثر باشه تا کیفیت خوب رو ببینیم و کمتر از حداکثر باشه یه کم تار نشون میده. خب هرچی رزولوشن بالاتر بره حجم گرافیک زیاد و فریم هم کم میشه. امیدوارم که درست گفته باشم.
یه مانیتور 19 یا حداکثر 20 اگه میشه معرفی کنید.
ممنون.

ویرایش: در حد 150 تا 220.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or