مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

silent_hill54

کاربر سایت
Jan 6, 2008
913
سوال اخرمم حتی کسی نبود جواب بده؟!
مخصوصا منظورم از نظر خنک کنندگیه...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
احتمالا تا معرفی بشن و برسن به بازار ایران ۱۴ماه حداقل.بنظر بنده دیگه ارزش نداره با قیمت حاضر به خرید لپتابه گیمینگ فکر کنید مگر اینکه همه قیمتها حداقل ۱میل بیان پایین

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: EnzoFerrari

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
سلام دوستان میخوام یه لب تاب بخرم که این مشخصات رو داشته باشه
مناسب گیم باشهو تو بازی های مثل company of heroes کم نیاره.
سخت افزار قدرتمندی داشته باشه و از این ضعیف شده ها نباشه
صفحه لمسی و این جور چیزهایی که الکی قیمت رو میبرن بالا رو نداشته باشه
قیمت هم که بخوام خرج کنم ۱۷۰۰

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
سلام دوستان میخوام یه لب تاب بخرم که این مشخصات رو داشته باشه
مناسب گیم باشهو تو بازی های مثل company of heroes کم نیاره.
سخت افزار قدرتمندی داشته باشه و از این ضعیف شده ها نباشه
صفحه لمسی و این جور چیزهایی که الکی قیمت رو میبرن بالا رو نداشته باشه
قیمت هم که بخوام خرج کنم ۱۷۰۰
هم میخای پول کم بدی هم میخای همه چی داشته باشه؟؟برای این ک ی لپـتاپ بازی در حد قابل قبول اجرا کنه حداقل ۳ تومن باید هزینه کنی،لپ تاپای ۲ تومنی هم اجرا میکنن ولی کیفیت پایین که لذتی از بازی نمیبری

AGHA FARIBORZ

کاربر سایت
Jan 24, 2015
458
نام
(master)استاد
هم میخای پول کم بدی هم میخای همه چی داشته باشه؟؟برای این ک ی لپـتاپ بازی در حد قابل قبول اجرا کنه حداقل ۳ تومن باید هزینه کنی،لپ تاپای ۲ تومنی هم اجرا میکنن ولی کیفیت پایین که لذتی از بازی نمیبری
بیش از این ندارم.بازی های روز رو نمیخام اجرا کنه.فقط دوتا و کمپانی و بازی های استراتژیک که گرافیک بالایی نمیخان.الان یک ایسر دارم ۳سال پیش گرفتم مدلش 5755g بد نیست ولی دیگه قدیمی شده

peyman0071

کاربر سایت
Nov 12, 2015
145
بیش از این ندارم.بازی های روز رو نمیخام اجرا کنه.فقط دوتا و کمپانی و بازی های استراتژیک که گرافیک بالایی نمیخان.الان یک ایسر دارم ۳سال پیش گرفتم مدلش 5755g بد نیست ولی دیگه قدیمی شده
ی کنسول دست دوم بگیر،بازیا هم بگیر و عوض کن،خیلی به صرفه تره

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
سلام دوستان،لطفا یه لپ تاپ خوب واسه کارای موزیک و ... معرفی کنید که سخت افزار خوبی هم واسه اجرای بازی ها داشته باشه.

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
سلام دوستان،لطفا یه لپ تاپ خوب واسه کارای موزیک و ... معرفی کنید که سخت افزار خوبی هم واسه اجرای بازی ها داشته باشه.
ایسوس v502ux هست i5 6200u و 8gig ddr3 یک ترابایت ۱۲۸ گیگ ssd گرافیک 950gtx
۶ ساعت باتریش نگه می داره نور پس زمینه کیبوردم داره قیمت ۲میلیون و ۵۰۰ تو این رنج واقعا خوبه...ولی تنها لپتابی که تا حالا دیدم همه فن حریفه و فوق العادس ایسوس n552vw که مشخصات سری g رو داره ولی گیمینگ نیست حتی صفحه لمسی ام داره قیمتشم دقیق ۴ میلیون...

• Like
Reactions: fosil

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,037
نام
آرین
ایسوس v502ux هست i5 6200u و 8gig ddr3 یک ترابایت ۱۲۸ گیگ ssd گرافیک 950gtx
۶ ساعت باتریش نگه می داره نور پس زمینه کیبوردم داره قیمت ۲میلیون و ۵۰۰ تو این رنج واقعا خوبه...ولی تنها لپتابی که تا حالا دیدم همه فن حریفه و فوق العادس ایسوس n552vw که مشخصات سری g رو داره ولی گیمینگ نیست حتی صفحه لمسی ام داره قیمتشم دقیق ۴ میلیون...

راستی این لپ تاپ ها به اندازه ی PC برای گیمینگ بازدهی دارن؟!برای کارت صدای اکسترنال همون درگاه USB کافیه؟

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
راستی این لپ تاپ ها به اندازه ی PC برای گیمینگ بازدهی دارن؟!برای کارت صدای اکسترنال همون درگاه USB کافیه؟
والا اون سری n که بهت گفتم i7 سری ۶ داره ۱۶ گیگ DDR4 داره یه کارت گرافیک 960GTX دو ترابایت هارد با ۱۲۸ گیگ ssd
USB type c
اسپیکرای عالی
از خیلی از سری گیمینگام فکر کنم بهتر باشه با این قیمت،فقط مسئله خنک کنندگیه که میتونی بری تو دیجی نظراتو بخونی ببینی چی میگن که فکر نکنم بد باشه...اون سوال دومم نمیدونم کار نکردم...

• Like
Reactions: fosil

Assassin's Creed

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1,320
نام
محمد امین
دوستان کسی نظری درباره Acer V17 Nitro VN7-791G-76Z8 - 17 inch Laptop نداره؟
این چند روز دارم نگاه میکنم، تو این رنج قیمت 3.2 خیلی خوبه به خصوص که 960m هست! هم Ips و هم full hd مهم ترین نکته اش هم اینه که صفحه اش ماته.

فقط یک شک که منو انداخت کارت گرافیکه است! من تو خونه کامپیوترم برای بازی خوبه، ولی بیرون خونه هم یه چیزی میخوام بتونم بازی هایی مثل GTA یا Witcher اجرا کنه گاهی بازی کنم! نمیدونم این 960m میتونه؟ اگه نتونه اجرا کنه برم سراغ یه مدل پائین تر! الکی پول زیاد ندم!
تو این رنج قیمت لپ تاپ بهتر داریم؟ لنووو y700 دیدم که فقط CPU جدید تره ولی فرکانسش کمتره و رمش هم ddr4 که نمیدونم فرق خاصی دارن؟! و البته 15 اینچ هم هست! و دی وی دی رام هم نداره!

آخرین ویرایش:

.SoRoUsH.

کاربر سایت
Jul 5, 2016
434
دوست عزیز چندسوال داشتم از خدمتتون
1-لپ تاپ گیمینگ مدل
Lenovo IdeaPad Y700 - F - 15 inch Laptop
با مشخصات زیر:
CpU:6700 HQ 2.6-3.5 GHz 6mb cache
ram:16GB DDR4
VGA:GEFORCE GTX 960 4GB
آیا تا پایان این نسل(یعنی پایان نسل PS4 و XBOXONE) ساپورت میکنه بازیها رو؟فقط بدون لگ اجرا کنه بازیها رو نمیخوام رو ULTRA یا HIGH فقط بازیها رو بدون لگ اجرا کنه شده روی حالت LOW...ب میخوام بدونم این لپ تاپ نیاز من برای اجرای بازیهای روز رو تا براورده میکنه یا به فکر تهیه کنسول باشم
2-کلا کیفیت محصولات برند لنوو چجور هستن؟از لحاظ کیفیت و طول عمر؟محصولات گیمینگ لنوو بازخورد و کیفیت بهتری داشتن یا ایسوس؟
3-و اینکه تا رنج 4میلیون چه لپ تاپی رو برای گیمینگ با کیفیت و طول عمر بالا و قابلیت ساپورت بازیها تا آخر این نسل رو پیشنهاد میدید؟
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,163
نام
محسن
شرمنده واسه اف تایپیک تو ی تایپیک مشکلات سخت افزار کسی پاسخگو نیست واسه همین اینجا مطرح میکنم
من یه لپتاب در کنار سیستم واسه کارای دانلود داشتم که متاسفانه امشب پام بهش خورد و پرت شد رو زمین از لحاظ ظاهری آسیب ندیده ولی وقتی روشن میکنم
یه صفحه سفید میاد یه قسمتش لکه سیاه داره با شکستگی اینجور که به نظر میاد LCD به فنا رفته و باید تعویض شه لپتاپ هم ایسوز هستش نمایشگر هم ۱۵ اینچ به نظرتون هزینه تعویض چند در میاد ؟؟
بعدش به نظرتون چه طوری متوجه بشم قسمتای دیگه لپتاب آسیب ندیده؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر