مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
شرمنده واسه اف تایپیک تو ی تایپیک مشکلات سخت افزار کسی پاسخگو نیست واسه همین اینجا مطرح میکنم
من یه لپتاب در کنار سیستم واسه کارای دانلود داشتم که متاسفانه امشب پام بهش خورد و پرت شد رو زمین از لحاظ ظاهری آسیب ندیده ولی وقتی روشن میکنم
یه صفحه سفید میاد یه قسمتش لکه سیاه داره با شکستگی اینجور که به نظر میاد LCD به فنا رفته و باید تعویض شه لپتاپ هم ایسوز هستش نمایشگر هم ۱۵ اینچ به نظرتون هزینه تعویض چند در میاد ؟؟
بعدش به نظرتون چه طوری متوجه بشم قسمتای دیگه لپتاب آسیب ندیده؟!!
خب تست کردم خود لپتاب رو (با کابل به TV زدم) سالمه خدارو شکر و فقط میمونه نمایشگر !!!!ممنون میشم قیمت تقریبیشو بگید

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان کسی نظری درباره Acer V17 Nitro VN7-791G-76Z8 - 17 inch Laptop نداره؟
این چند روز دارم نگاه میکنم، تو این رنج قیمت 3.2 خیلی خوبه به خصوص که 960m هست! هم Ips و هم full hd مهم ترین نکته اش هم اینه که صفحه اش ماته.

فقط یک شک که منو انداخت کارت گرافیکه است! من تو خونه کامپیوترم برای بازی خوبه، ولی بیرون خونه هم یه چیزی میخوام بتونم بازی هایی مثل GTA یا Witcher اجرا کنه گاهی بازی کنم! نمیدونم این 960m میتونه؟ اگه نتونه اجرا کنه برم سراغ یه مدل پائین تر! الکی پول زیاد ندم!
تو این رنج قیمت لپ تاپ بهتر داریم؟ لنووو y700 دیدم که فقط CPU جدید تره ولی فرکانسش کمتره و رمش هم ddr4 که نمیدونم فرق خاصی دارن؟! و البته 15 اینچ هم هست! و دی وی دی رام هم نداره!
مدل خیلی خوبیه. 960M هم در احرای این بازی هایی که گفتید مشکلی نداره البته طبیعتا نه با تنظیمات خیلی بالا. با تنظیمات متوسط و یه کم بالاتر کاملا توانایی اجرای بازی ها رو داره.
مدل 15 اینچیش هم هست اگر وزن براتون اهمیت داره. اگر وزن اهمیت نداره که هیچ!
حتی مدلی که سی پی یو نسل 6 و رم DDR4 داشته باشه هم باید توی بازار باشه چند وقت پیش کانفیگ ارزون قیمتش با سی پی یو اسکای لیک و رم DDR4 توی دیجیکالا 3.3 بود که الان دیگه موجود نیست ولی بازم شاید توی بازار پیدا بشه.
در کل من این مدل رو به لنوو y700 ترجیح می دم اگرچه لنوو هم نسبت به y5070 پیشرفت هایی داشته و بسیاری از نقاط ضعفش رو پوشش داده و گزینه ی مناسبیه.

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوست عزیز چندسوال داشتم از خدمتتون
1-لپ تاپ گیمینگ مدل
Lenovo IdeaPad Y700 - F - 15 inch Laptop
با مشخصات زیر:
CpU:6700 HQ 2.6-3.5 GHz 6mb cache
ram:16GB DDR4
VGA:GEFORCE GTX 960 4GB
آیا تا پایان این نسل(یعنی پایان نسل PS4 و XBOXONE) ساپورت میکنه بازیها رو؟فقط بدون لگ اجرا کنه بازیها رو نمیخوام رو ULTRA یا HIGH فقط بازیها رو بدون لگ اجرا کنه شده روی حالت LOW...ب میخوام بدونم این لپ تاپ نیاز من برای اجرای بازیهای روز رو تا براورده میکنه یا به فکر تهیه کنسول باشم
2-کلا کیفیت محصولات برند لنوو چجور هستن؟از لحاظ کیفیت و طول عمر؟محصولات گیمینگ لنوو بازخورد و کیفیت بهتری داشتن یا ایسوس؟
3-و اینکه تا رنج 4میلیون چه لپ تاپی رو برای گیمینگ با کیفیت و طول عمر بالا و قابلیت ساپورت بازیها تا آخر این نسل رو پیشنهاد میدید؟
پیشاپیش ممنون بابت راهنمایی
سلام
خیلی بعیده همین الان هم بعضی بازی های جدید رو باید ببری روی تنظیمات مدیوم و با توجه به این که مدل های تقویت شده کنسول هم قراره امسال و سال آینده به بازار بیان قاعدتا گرافیک بازیها یک جهش کوچکی خواهد داشت. 960M نهایتا تا دو سال دیگه ممکنه بتونه بازی های روز رو روان اجرا کنه اون هم روی تنظیمات پایین. البته این تخمین منه و نمی شه به طور قطعی پیش بینی کرد.
اما سوال دومتون. کیفیت برند لنوو قابل قبوله البته تجربه شخصی من این بوده که هر سری با هم متفاوته یعنی ممکنه یه دونه سری b یا g بگیری تو یه سال مجبور شی دو سه بار تعمیر و تعویض قطعه بکنی! اما مثلا سری y که سری گیمینگش هستن کیفیت خوبی دارن به خصوص این y700. در کل ایسوس پرفروش ترین تولیدکننده لپ تاپ های گیمینگ هست و لنوو مدل های گیمینگ خیلی محدودی داره ولی از طرف دیگه لپ تاپ های گیمینگ میان رده ی ایسوس از نظر اقتصادی به صرفه نیستن (حداقل در ایران) در مقابل لنوو و ایسر و MSI و البته لزوما هم بهتر نیستن.
در مورد سوال سومتون هم باید بگم چنین لپ تاپی در حال حاضر باید حداقل گرافیک 970M داشته باشه که بشه امیدوار بود دو سه سال به خوبی دووم بیاره. و حداقل قیمت برای چنین لپ تاپی می شه حدود 4.7 که MSI GE62 هست (اون کانفیگی که 970M داره).البته اگر عجله ندارید و می تونید چند ماه صبر کنید گرافیک های مخصوص لپ تاپ سری جدید انویدیا به زودی معرفی می شه و از یکی دو ماه دیگه احتمالا تولید کننده های مختلف مدل های جدیدشون رو معرفی می کنن یا مدل های کنونی رو با گرافیک های جدید ارتقا می دن. سری جدید چون در کنار افزایش قدرت، از نظر مصرف انرژی و تولید حرارت هم پیشرفت زیادی داشته طبیعتا مدل های قوی تر و خنک تری رو ازش خواهیم دید روی لپ تاپ های گیمینگ. ولی همون طور که گفتم برای این که این مدل ها عرضه بشه و به ایران بیاد به نظر می رسه حداقل باید 5 6 ماهی منتظر بمونید.
خب تست کردم خود لپتاب رو (با کابل به TV زدم) سالمه خدارو شکر و فقط میمونه نمایشگر !!!!ممنون میشم قیمت تقریبیشو بگید
اگر مدل نمایشگرش رایج باشه و بدقلقی نداشته باشه و اتصال عجیب غریبی نداشته باشه بسته به تکنولوژی و کیفیت و رزولوشن نمایشگری که میندازید احتمالا باید بین 180 (نمایشگر اچ دی بی کیفیت) تا 380 (نمایشگر فول اچ دی IPS) دربیاد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: NO ps3

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
بچها لپتاپی با این مشخصات هستش ؟
cpu :core i5 sky laeke
gpu :nvidia 1060 or amd rx480
ram 16gb ddr4
یه همچین چیزی میخام کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟+ قیمت

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337
بچها لپتاپی با این مشخصات هستش ؟
cpu :core i5 sky laeke
gpu :nvidia 1060 or amd rx480
ram 16gb ddr4
یه همچین چیزی میخام کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟+ قیمت

Dante .D.H

کاربر سایت
Sep 22, 2012
714
نام
Amin
دوستان خسته نباشین... لپ تاپ میخواستم بگیرم بین این مدلاموندم . asus N552VW / N550JK / G551VW
یه راهنمایی بدین بی زحمت . کاربریمم ک گیم . تچکر

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
دوستان خسته نباشین... لپ تاپ میخواستم بگیرم بین این مدلاموندم . asus N552VW / N550JK / G551VW
یه راهنمایی بدین بی زحمت . کاربریمم ک گیم . تچکر
والا نظر منو می خوای هیچ کدوم! با یه مقدار پول بیشتر می شه لپ تاپ بهتری خرید و با پول کمتری می شه مشابه اینا رو خرید.
ولی بین این سه تا از اون جا که تفاوت خاصی با هم ندارن اونی که جدید تره توصیه می شه یعنی n552

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Dante .D.H

Peyman-fifa11

کاربر سایت
Jul 7, 2016
42
سلا
سلام
تا 2.200 چه لپتابی رو معرفی میکنن؟
سری k ایسوس خوبه؟
من خودم k556uq رو انتخاب کردم خوبه؟
بعضی ها میگن صفحش ماته بعضی ها میگن نیست اصلا موندم توش.
ASUS K556UQ - C - 15 inch Laptop
مدل های دیگه هم دارین بگین.
سلام حدود ۳۰۰،۴۰۰ بزار روش ی لپ تاپ ایسوس سری n یا g دست دوم بگیر

Peyman-fifa11

کاربر سایت
Jul 7, 2016
42
یر
والا نظر منو می خوای هیچ کدوم! با یه مقدار پول بیشتر می شه لپ تاپ بهتری خرید و با پول کمتری می شه مشابه اینا رو خرید.
ولی بین این سه تا از اون جا که تفاوت خاصی با هم ندارن اونی که جدید تره توصیه می شه یعنی n552
برای گیم ب نظرم کنسول بگیر،اشتباه منو نکن اینا میتونن بازیو اجرا کنن ولی اونجوری که بخای نه،من خوردم g551vw داشتم .
کلا اگه میخای بگیری سری g بگیر که وسایلش خیلی خوبه

• Like
Reactions: Dante .D.H

Peyman-fifa11

کاربر سایت
Jul 7, 2016
42
سلام
من نهایت 4.200 ت بودجه برای خرید لپتاپ دارم .
مناسبترین مدل برا بازی تو این قیمت چی پیشنهاد میکنید؟
ممنون
سلام اگه دوس داری لپ تاپ جدید بگیری این مدل ایسوس g552vw
این مدلم هست که افت قیمتشو کرده با سری g552 خیلی فرق نمیکنه g551vw
اگه میخای صرفه جویی کنی این مدل g56jk البته دگ اکبندش گیر نمیاد شایدم به سختی پیدا کردی

• Like
Reactions: lp.love

CaeZer

کاربر سایت
Sep 20, 2014
289
سلام
من نهایت 4.200 ت بودجه برای خرید لپتاپ دارم .
مناسبترین مدل برا بازی تو این قیمت چی پیشنهاد میکنید؟
ممنون
با سلام

اکر نیاز شما به لپ تاپ صرفا برای بازی هست نصیحت میشود سیستم خانگی خریداری کنید

و اگر اینکه جابجایی زیادی دارید از لحاظ مشاغل لپ تاپ MSI GE62 6QD Apache Pro - B پیشنهاد میدم . این مارک نیازی به تعریف نداره خوشبختانه

موفق و موید باشید

EnzoFerrari

کاربر سایت
Jan 4, 2012
207
نام
سهیل
با سلام

اکر نیاز شما به لپ تاپ صرفا برای بازی هست نصیحت میشود سیستم خانگی خریداری کنید

و اگر اینکه جابجایی زیادی دارید از لحاظ مشاغل لپ تاپ MSI GE62 6QD Apache Pro - B پیشنهاد میدم . این مارک نیازی به تعریف نداره خوشبختانه

موفق و موید باشید
داداش این سریه GE62 MSI میگن داغ میکنه خیلی،شما خودت تجربه داری باهاشون؟
درکل ولی مشخصاتش فوق العادس...

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

• Like
Reactions: lp.love

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر