مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil

سری K43 ایسوس فکر کنم با این رنج قیمت مناسب باشه البته اگر گرون نشده باشه
سری N43 (سری مولتی مدیا) از سری K43 بهتر و زیباتر هست ولی قیمتشون هم گرون تر هست.
سری U30 اگه برات مهم هست که سبک باشه حتما از سری U ایسوس یک لپ تاپ بردار چون باریکتر و سبک تر هستند. که این سری هم فکر می کنم گرونتر باشه (13.3 اینچ)

حالا به نظرتون بهترین انتخابم چی میتونه باشه؟

از HP هم چیز خوبی پیدا میشه؟

sedric

کاربر سایت
Feb 21, 2011
11
من برند های دیگه را زیاد نمی شناسم فقط اگه خواستی HP بگیری سری Probook نگیر جالب نیستند. تو ایسوس هم به نظر من N43 و U41 , U43 خیلی خوبند البته قیمتشون فکر کنم بالا باشه. بعد از اونا K43 هم خوبه

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
دوستان خواهشا کمک کنید ,

لطفا قیمت روز این لپ تاپ رو برام بذارید ASUS S37S

و اینکه کارکرده این لپ تاپ که یک ماه استفاده شده چقد می ارزه ؟

ke$ha

کاربر سایت
May 29, 2011
961
نام
kesha
آره رفیق مطمئنم

بیا اینم چنتا عکس ازش :

ASUS%20S37S%20%2019.jpg

s37s-bt_1195671605.jpg

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
داداش یامدلا اشتباه نوشتی یا اینکه دیگه این مدل تولید نمیشه که به احتمال زیاد هم همینه
تو سایت رسمی asus همچین مدلی نیست

Last edited by a moderator:

agh515

کاربر سایت
Sep 7, 2010
595
نام
امیر
سلام
یه لپتاپ ارزون قیمت برای کارهای مهندسی الکترونیک می خوام
با نرم افزارهایی مثل autocad electrical کار می کنم
لطفا یه لپ تاپ معمولی و یک لپتاپ مینی مناسب پیشنهاد بدید

hitnake

کاربر سایت
Jul 21, 2008
352
سلام دوستان من یه لپ تاپ می خوام تو قیمت 1200$-1350$ از ابران نمی خوام بگیرم.
سایز 15 اینچ باشه و بیشتر برای کارای دانشگاهی می خوام و سرعت سیستم خیلی واسم مهمه.
در ضمن دوست دارم که بازی های استراتزی مثل Starcraft ,Diablo, total war رو با تنظیمات نسبتا خوب
و فریم ریت مناسب بالا بیاره. در ضمن وزن لپ تاپ هم ترجیحا بالا نباشه که بشه راحت و برای مدت طولانی
این ور اون ور بردش. من خودم یکی از کانفیگ های Alienware M14X رو در نظر دارم هر چند که وزنش بالاست ولی از
option های بهتر با توجه به شرایط من استقبال می شه .

mehdi_nin

کاربر سایت
Dec 16, 2011
51
بچه ها من میخوام لپ تاپ DELL N5110 i5 رو بگیرم ...نظرتون در مورد این لپ تاپ چیه ؟؟ راسته که میگن خرابیش زیاده ؟؟ برای بازی چجوریاس ؟؟ ؟

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,149
نام
متوئیدی
بچه ها من میخوام لپ تاپ DELL N5110 i5 رو بگیرم ...نظرتون در مورد این لپ تاپ چیه ؟؟ راسته که میگن خرابیش زیاده ؟؟ برای بازی چجوریاس ؟؟ ؟

بی زحمت قیمتش رو میشه بگید چند میخواید بگیرید ؟؟

راستش من یکی از دوستام 2 یا سه ماه قبل از پایتخت گرفت 870 هزار تومن البته طرف آشنا بود خودش که خیلی راضیه . راستشو بخوای منم پیش چندتا از فروشنده ها که رفتم مثلا تو بازار کامپیوتر ایران تا میگفتم این مدل دل سریع یه مدله دیگه از شرکتهایه دیگه مثل lenovo , acer , asus تو همون رنج پیشنهاد میدادن . ولی من خودم ریویو هایه سایت ها رو که میخوندم ازش خیلی خوب گفته بودن . ولی یک از بدیهاش که همینکه متوجه شدم بیخیالش شدم این بود که رویه تاچ پدش قسمتی برایه اسکرول یا بالا و پایین کردن صفحه نداشت .

ار لحاظ بازی هم کارت خوبی روش سواره : nvidia GT 525m که میتونی اکثر بازیها رو تنظیمات مدیوم روونه روون بازی کنی . یه سایتی هست که فریم ریت هایی که تویه چندتا بازی مثل کراسیس 2 رو رویه همه جور تنظیماتی با این کارت گذاشته بسیار سایت خوبی هست بفرما :

آخرین ویرایش:

sh@y@n

کاربر سایت
Mar 10, 2009
320
نام
شایان
سلام دوستان من یه لپ تاپ می خوام تو قیمت 1200$-1350$ از ابران نمی خوام بگیرم.
سایز 15 اینچ باشه و بیشتر برای کارای دانشگاهی می خوام و سرعت سیستم خیلی واسم مهمه.
در ضمن دوست دارم که بازی های استراتزی مثل Starcraft ,Diablo, total war رو با تنظیمات نسبتا خوب
و فریم ریت مناسب بالا بیاره. در ضمن وزن لپ تاپ هم ترجیحا بالا نباشه که بشه راحت و برای مدت طولانی
این ور اون ور بردش. من خودم یکی از کانفیگ های Alienware M14X رو در نظر دارم هر چند که وزنش بالاست ولی از
option های بهتر با توجه به شرایط من استقبال می شه .
اگر نمیخای از ایران بگیری با این قیمت میشه از سری گیمینگ asus و msi انتخاب کرد که بهتریت پرفرمنس رو دارن اما یکم سنگین هستن
از msi میتونی این دومدل رو مد نظر داشته باشی

MSI GT683 و MSI GT683DX

از اسوس هم میتونی

ASUS G53SX

اگر هم میخای سبک باشه این مدل از اسوس خوبه

ASUS N55SL

آخرین ویرایش:

mehdi_nin

کاربر سایت
Dec 16, 2011
51
بی زحمت قیمتش رو میشه بگید چند میخواید بگیرید ؟؟

راستش من یکی از دوستام 2 یا سه ماه قبل از پایتخت گرفت 870 هزار تومن البته طرف آشنا بود خودش که خیلی راضیه . راستشو بخوای منم پیش چندتا از فروشنده ها که رفتم مثلا تو بازار کامپیوتر ایران تا میگفتم این مدل دل سریع یه مدله دیگه از شرکتهایه دیگه مثل lenovo , acer , asus تو همون رنج پیشنهاد میدادن . ولی من خودم ریویو هایه سایت ها رو که میخوندم ازش خیلی خوب گفته بودن . ولی یک از بدیهاش که همینکه متوجه شدم بیخیالش شدم این بود که رویه تاچ پدش قسمتی برایه اسکرول یا بالا و پایین کردن صفحه نداشت .

ار لحاظ بازی هم کارت خوبی روش سواره : nvidia GT 525m که میتونی اکثر بازیها رو تنظیمات مدیوم روونه روون بازی کنی . یه سایتی هست که فریم ریت هایی که تویه چندتا بازی مثل کراسیس 2 رو رویه همه جور تنظیماتی با این کارت گذاشته بسیار سایت خوبی هست بفرما :

با این کانفیگ و قیمت 1.060.000

core i5
ram 4
gpu gt525m
hdd 500

من بیشتر مطالبی رو که خونده بودم بیشتر مشکلاتش به خاطر درست نصب نبودن درایور هاش بود...کلا این لپ تاپ برای یه فرد حرفه ای تو زمینه کامپیوتر خوب هست منم زیاد با تاچ پد کار نمی کنم..همین لپ تاپ الانم هم دو ساله که دارم شاید 10 بار هم از تاچ پدش استفاده نکردم

به نظر من نسبت به کانفیگی که داره قیمتش خوبه ..نظر دوستان چیه ؟؟ ارزش خرید رو داره ؟؟

m warfer

کاربر سایت
Feb 11, 2011
521
نام
mohammad
با این کانفیگ و قیمت 1.060.000

core i5
ram 4
gpu gt525m
hdd 500

من بیشتر مطالبی رو که خونده بودم بیشتر مشکلاتش به خاطر درست نصب نبودن درایور هاش بود...کلا این لپ تاپ برای یه فرد حرفه ای تو زمینه کامپیوتر خوب هست منم زیاد با تاچ پد کار نمی کنم..همین لپ تاپ الانم هم دو ساله که دارم شاید 10 بار هم از تاچ پدش استفاده نکردم

به نظر من نسبت به کانفیگی که داره قیمتش خوبه ..نظر دوستان چیه ؟؟ ارزش خرید رو داره ؟؟

منم خودم dell inspiron 5110 دارم با همین مشخصات.خداروشکر تا الان خوب بوده و راضی بودم.از نطر بازی کردنم خوبه من روش کریسیس 2 با dx11 بازی میکنم با گرافیک بالا اما نه روی آخرین درجه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر