مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
دوستان یکی به ما گفت محصولات Asus نسبت به msi خیلی بهتره چون msi تو ایران اسمبل میشه و به من گفت msi نگیر!!! حالا میخوام بدونم این قضیه درسته غلطه؟؟؟

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
دوستان یکی به ما گفت محصولات Asus نسبت به msi خیلی بهتره چون msi تو ایران اسمبل میشه و منو از خرید MSI GE60 2OE نهی کرد! حالا میخوام بدونم این قضیه درسته غلطه؟؟؟

نهی کرد چیه!؟ فارسی بگو!:D
فک نکنم ایرانیا عرضه این کارا رو داشته باشن!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
نهی کرد چیه!؟ فارسی بگو!:D
فک نکنم ایرانیا عرضه این کارا رو داشته باشن!
فارسی نوشتم دیگه!!!:d گفت msi نگیر!!! گفت کیفیت asus خیلی بهتره...حالا میخوام بدونم درسته؟؟؟msi کیفیتش پایینه خرابی زیاد داده ؟؟؟

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
فارسی نوشتم دیگه!!!:d گفت msi نگیر!!! گفت کیفیت asus خیلی بهتره...حالا میخوام بدونم درسته؟؟؟msi کیفیتش پایینه خرابی زیاد داده ؟؟؟

نهی فارسیه!!!؟:D
تا اونجا که من میدونم هر دو کیفیتشون عالیه فقط ایسوس پول برند میگیره که msi نمیگیره!

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
خیر... بی حساب و کتاب و رو هوا حرف زده و هرگز در ایران مونتاژ نمیشه!
نسبت به قیمت 3800ایی که داره، مفته MSI. قیمتش خیلی نسبت به ایسوس بهتره و حتی قوی تر هم هست!

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
810
msi برعکس asus پول برند نمیگیره و کیفیت خوبیم داره! 14 و 15 هم فرق آنچنانی ندارن!
ASUS پوله برند میگیره؟ شما برو قیمت اجناس رو ببین بعد اینکه میزان هزینه ی طراحی و کولینگ و قطعات اضافه شده رو ببین ببین پول برند میگیره یا نه! سونی پول برند میگرفت! این حرفا رو از کجا در میارید؟
Asus چه پخی هست که پول برند بگیره ؟ -_-

پ.ن: این جو های مسخره همش توی ایران بوجود میاد، با این حرف های شما. علت ارزونی dell و acer هم ضعیف بودن برند و پول کمی هست که میگیرن! نه عزیز جان بخاطر قطعات ضعیفی هست که استفاده میکنن و طراحی ضعیفشونه

آخرین ویرایش:

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ASUS پوله برند میگیره؟ شما برو قیمت اجناس رو ببین بعد اینکه میزان هزینه ی طراحی و کولینگ و قطعات اضافه شده رو ببین ببین پول برند میگیره یا نه! سونی پول برند میگرفت! این حرفا رو از کجا در میارید؟
Asus چه پخی هست که پول برند بگیره ؟ -_-

پ.ن: این جو های مسخره همش توی ایران بوجود میاد، با این حرف های شما. علت ارزونی dell و acer هم ضعیف بودن برند و پول کمی هست که میگیرن! نه عزیز جان بخاطر قطعات ضعیفی هست که استفاده میکنن و طراحی ضعیفشونه

مثلن جرو سه شرکت برتر تولید لپ تاپ جهانه ها!!:|
تو دنیا نمیدونم ولی تو ایران که پول برند میگیره!(الکی گرونه!) مثلن k46 با اینکه هم سی پی یو و هم اندازه صفحش ضعیفتر از z510ـه ولی در حد 200 تومن گرونتره!!(حدودی گفتم! آخرین بار که دیدم همینقد اختلاف داشتن فک کنم!)
یا مثلن MSI GE60 2OE کجا و n550JK کجا ولی n550 گرونتره!!

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
سلام دوستان من حدود ٦ تا ٧ ميليون بودجه دارم ، يه لپ تاپ براي اتو كد و گيم ، مي خوام
، فقط خودم چون زياد اطلاع ندارم ، هو چي دوستان بگن به احتما زياد مي گيرم ( يعني خيلي دقت كنيد (از دبي هم مي خوام بگيرم

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
810
مثلن جرو سه شرکت برتر تولید لپ تاپ جهانه ها!!:|
تو دنیا نمیدونم ولی تو ایران که پول برند میگیره!(الکی گرونه!) مثلن k46 با اینکه هم سی پی یو و هم اندازه صفحش ضعیفتر از z510ـه ولی در حد 200 تومن گرونتره!!(حدودی گفتم! آخرین بار که دیدم همینقد اختلاف داشتن فک کنم!)
یا مثلن MSI GE60 2OE کجا و n550JK کجا ولی n550 گرونتره!!

من قیمت جهانیشون رو نمیدونم ولی leap motion و صفحه لمسی خودش کلی رو قیمت میبره! بعد اینکه کیفیت ساخت و بقیه چیز ها اونقدر فرق دارن که علت گرونی چیز دیگه ای بجز برند باشه!

گرونی تو ایران قضیش فرق داره. Surface که هشتصد دلاره رو میدن 6-7 میلیون!

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
سلام دوستان من حدود ٦ تا ٧ ميليون بودجه دارم ، يه لپ تاپ براي اتو كد و گيم ، مي خوام
، فقط خودم چون زياد اطلاع ندارم ، هو چي دوستان بگن به احتما زياد مي گيرم ( يعني خيلي دقت كنيد (از دبي هم مي خوام بگيرم

سلام - آیا می دونستین با این بودجه، میشه یک سیستمی خرید که دست کم دو برابر از لپ تاپ قدرتمند تره؟!
با این بودجه انتخابی بهتر از Gigabyte P35K با 6/5 قیمت نخواهید داشت.

ps vita

کاربر سایت
Aug 19, 2011
561
سلام - آیا می دونستین با این بودجه، میشه یک سیستمی خرید که دست کم دو برابر از لپ تاپ قدرتمند تره؟!
با این بودجه انتخابی بهتر از Gigabyte P35K با 6/5 قیمت نخواهید داشت.
ممنون
من زياد تو اين سيسيتم بستن وارد نيستم :D
يه لپ تاپ دارم معمولي دارم ديگه زياد روش نمي شه حساب كرد
از طرفي براي كاراي مهندسي و گيم و. .. يه چيز توپ مي خواستم چند سال برام عاي كار كنه
حالا اين جور كه گفتيد نظرم برگشت
فقط اين بستن كامپيوتر اسون هست ؟
مي تونم خودم انجام بدم ؟
باز هم ممنون

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
ممنون
من زياد تو اين سيسيتم بستن وارد نيستم :D
يه لپ تاپ دارم معمولي دارم ديگه زياد روش نمي شه حساب كرد
از طرفي براي كاراي مهندسي و گيم و. .. يه چيز توپ مي خواستم چند سال برام عاي كار كنه
حالا اين جور كه گفتيد نظرم برگشت
فقط اين بستن كامپيوتر اسون هست ؟
مي تونم خودم انجام بدم ؟
باز هم ممنون

http://forum.bazicenter.com/thread41/page1895/
اگرم میخای مستقیم از متخصصش بپرسFarshidstar2012

B!G_BosS

کاربر سایت
Jan 25, 2008
3,568
من هنوز نتونستم بین Asus n550jk و MSI GE60 2OE انتخاب کنم8-|
جنس بدنه MSI نمیدونم دقیقاً چیه! به نظر میاد پلاستیک باشه!
بعد اینکه jk مانیتورش تاچ هست و MSI نیست. دوستانی که تاچ دارن چه کار مهمی باهاش انجام میدن؟
تو کارت گرافیکشون هم هنوز بهم ثابت نشده که کدوم بهتره.
یکی بیاد ما رو روشن کنه درست انتخاب کنیم:confused:
اینم یه لینک مقایسه:
مقایسه کالا

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
من هنوز نتونستم بین Asus n550jk و MSI GE60 2OE انتخاب کنم8-|
جنس بدنه MSI نمیدونم دقیقاً چیه! به نظر میاد پلاستیک باشه!
بعد اینکه jk مانیتورش تاچ هست و MSI نیست. دوستانی که تاچ دارن چه کار مهمی باهاش انجام میدن؟
تو کارت گرافیکشون هم هنوز بهم ثابت نشده که کدوم بهتره.
یکی بیاد ما رو روشن کنه درست انتخاب کنیم:confused:
اینم یه لینک مقایسه:
مقایسه کالا

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-850M-vs-GeForce-GTX-765M

http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i7-4800MQ-vs-Intel-Core-i7-4700HQ

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر