مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
دوستان واسه ی تعمیر کار موبایل میخوایم ی لب تاپ بگیریم.شما چی پیشنهاد میدین ؟قیمتش چنده. سپاس

فرستاده شده از LG-D802ِ من با Tapatalk

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
می خواستم یه لپ تاپ معرفی کنید در حدود سه تا سه و دویست که توش بشه بازیم کرد

لپ تاپ لنوو | Laptop Lenovo Y510p i7 | لپ تاپ لنوو Y510p | Intel® Core™ i7 | 2.4~3.4 | 8.0 | 1000 | 2880 | کیمیا آنلاین | Kimia Online

- - -ویرایش - - -

دوستان واسه ی تعمیر کار موبایل میخوایم ی لب تاپ بگیریم.شما چی پیشنهاد میدین ؟قیمتش چنده. سپاس

فک نکنم سخت افراز تاپی بخاد! به نظرم مشخص کردن حداکثر بودجه کارو راحتتر میکنه!

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
حداکثر تا سه تومن.ی نیم نگاهیم به گیم داره

به نظرم z510 i7 8gRam کافی باشه واسش! البته اگه نیم نگاهش بزرگتر باشه میتونه y510 بگیره! اولی حدودن 2600ـه و دومی حدود 3تومن! اولی بازیایی مث بتلفیلد و اساسین کرید 4ـو راحت اجرا میکنه ولی بنچمارکا میگن واسه بازیایی مث Thiefـو فقط 20 فریم میده حدودن! ولی دومی مشکلی نداره!
البته باید سعی کنه محیطی که لپ تاپ داخلشه زیاد گرم نشه(در حد 40 درجه منظورمه!) تو محیط گرم چیزیش نمیشه ولی بدنه‌ش چون آلمینیومیه گرم میشه و ممکنه اذیت کنه!

Masood11

کاربر سایت
Sep 1, 2012
1,550
نام
PNY
این دوستمون لنوو خوشش نمیاد.پیشنهاد دیگه تو این رنج دارید با سخت افزار مشابه

از چه لحاظ خوشش نمیاد!!؟ اگه ظاهره که z510 بهترین قیافه رو بین هم قیمتاش داره! اگرم اسمشه که خو اصن برچسب اپل بگیره بزنه رو جای اسمش!!:D
یه مدل ایسوسم هست که حدود 100 200 گرونتره و سی پی یوشم مدل کم مصرفه که کاراییش کمتره! asus k56

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,364
نام
بابک
از چه لحاظ خوشش نمیاد!!؟ اگه ظاهره که z510 بهترین قیافه رو بین هم قیمتاش داره! اگرم اسمشه که خو اصن برچسب اپل بگیره بزنه رو جای اسمش!!:D
یه مدل ایسوسم هست که حدود 100 200 گرونتره و سی پی یوشم مدل کم مصرفه که کاراییش کمتره! asus k56

Hp چیزی نداره

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
Hp چیزی نداره

سلام.
عزیز نمیخوام دخالت کنم ، ولی شما از کارایی بالا برای بازی و بودجه مد نظرتون رسیدین به انتخاب برند ! خب اگه برندتون رو عوض کنین کارایی لازم رو نخواهید داشت (مگه برای بازی نمیخواستین یا کار تعمیرات) ... نمیگم لنوو فقط برتر هست ولی ظاهرا تو این رنج قیمت خوبه ! (حداقل مشخصات سخت افزاری اینو نشون میده) . چون خودم باهاش کار نکردم.
---
ویرایش : یه مدل مشابه پیدا کردم از اچ پی کارت گرافیکش یه ذره ضعیف تر هست از برند radeon ، با رم 8 گیگابایت.
http://www.digikala.com/Product/DKP-26380/HP-ProBook-450-G1-F7X62ES/لپ-تاپ-اچ-پی-پروبوک-450

آخرین ویرایش:

GodΩΩWar

کاربر سایت
May 3, 2009
2,696
نام
حمید
سلام بر کارشناسای بازیسنتر :D

رفیق من این مدل لپتاپ رو گرفته :

Lenovo Essential G50-70 - A - لپ تاپ لنوو اسنشال G50-70

خواستم بدونم نظرتون چیه ؟ خوبه نسبت به قیمتش ؟ کارت گرافیکش قوی هست ؟

بنچمارکاشو که سرچ کردم چیزی نیومد ، دوستان اگه لینک سراغ دارن بدن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر