مشاوره در امر خرید لپتاپ و تبلت

un

کاربر سایت
Apr 24, 2006
165
نام
fsdfsdfasfzxc
سلام لبتاب ASUS N56JR - A مدل خوبیه ؟ واسه بازی کردن BF4 میخوام و میخواستم گیم ها رو اوکی جواب بده راحت بتونم بازی کنم میدونم لبتاب واسه گیم نیست اما بعضی جاها نیاز دارم .

یه مدل در حد قیمت همین asus به من معرفی کنید

با تشکر

ahmad.sadeqi

کاربر سایت
Mar 27, 2008
75
نام
ahmad
من ميخوام يه asus n550jk بخرم
چه شركت هايي گارانتيش كردن و كدوم بهتره؟
به غير از گارانتي چيز ديگه اي هست كه بايد بهش توجه كنم؟

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
سلام لبتاب ASUS N56JR - A مدل خوبیه ؟ واسه بازی کردن BF4 میخوام و میخواستم گیم ها رو اوکی جواب بده راحت بتونم بازی کنم میدونم لبتاب واسه گیم نیست اما بعضی جاها نیاز دارم .

یه مدل در حد قیمت همین asus به من معرفی کنید

با تشکر
بله تو رنج قیمت خودش بهترین مدله
گرافیک خوبی هم داره و تمام بازی ها رو با رزولوشن 720p رو حالت high به راحتی اجرا میکنه
برای بازی بهتر از این مدل و قیمت 3.5تومن نیست.
بنچمارک گرافیکشم میتونید از اینجا مشاهده کنید.
NVIDIA GeForce GTX 760M - NotebookCheck.net Tech

من ميخوام يه asus n550jk بخرم
چه شركت هايي گارانتيش كردن و كدوم بهتره؟
به غير از گارانتي چيز ديگه اي هست كه بايد بهش توجه كنم؟
شرکت های هماهنگ و سازگار گارانتی های خوب و شناخته شده بازار هستن.
اگر حضوری خرید میکنید توجه کنید که همه ی لوازم لپتاپ داخل جعبش باشه و خود لپتاپ از لحاظ ظاهری مشکلی نداشته باشه.ال سی دی رو هم دقت کنید که پیکسل سوخته ای نداشته باشه.

Hessam II

کاربر سایت
Oct 16, 2013
89
نام
Hessam
پس از مدت ها انتظار، بالاخره لپ تاپ MSI GE60 Apache(رقیب سرسخت نوت بوک Asus N550JK) وارد بازار کشور شد!
msi-ge60-apache-pro-156in-gaming-notebook-image.jpg

ge60_2pe_01.jpg

آخرین ویرایش:

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
پس از مدت ها انتظار، بالاخره لپ تاپ MSI GE60 Apache(رقیب سرسخت نوت بوک Asus N550JK) وارد بازار کشور شد!

مرسی از اطلاع رسانی
لپتاپ خوبیه ولی هنوز از لحاظ ظاهری و صفحه نمایش از ایسوس n550jk عقب تره به نظر من.
با 100 تومن بیشتر میشه همین کانفیگ رو با صفحه نمایش لمسی و باکیفیت تر و ظاهری شیک تر تهیه کرد!
فکر کنم چون تازه امده قیمتش هنوز واقعی نشده.

sacred_devil

کاربر سایت
Oct 5, 2007
9
نام
داود
درود دوباره
من قبلا درباره لپ تاپ های ایسوس سوال کردم الان دیدم دوست عزیز پاسخ دادن و ان 56 رو پیشنهاد دادن ممنون
فقط دوست دیگرمون که این مدل ام اس ای رو معرفی کردن من یکم دو دل شدم دقیقا همون چیزی هست که من می خوام اما خیلی از کیفیت ام اس ای مطمئن نیستم از چند تا از دوستانم که داشتن پرسیدم راضی نبودن
نظر دوستان چیه؟
و هارد اس اس دی هم متاسفانه گارانتی نمی پذیره که بذارم جای دی وی دی رام.نابود کرد برنامه هام رو!

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
دوستان مدل های جدید msi وارد بازار ایران نشدن؟ (به حز ge60)
اگه GE70 apache وارد ایران بشه قیمتش حدودا چقدر در میاد؟ (مدل pro-012 که i7 هست)

Kurt117

کاربر سایت
Aug 6, 2009
3,636
نام
Ali
خیر...

بالای 8 تومن خواهد بود قطعاً...
ممنون بابت پاسخ،ولی فکر نکنم قیمتش به 8 ملیون برسه.
چون GE70 ها الان دوروبر 1300 دلار هست قیمتشون،البته من در کل نمیدونم قیمت های داخل چطوری حساب میشن.
این مدل GE60 که وارد شده میدونید قیمت دلاریش حدودا چقدر هست؟(1200 دلار باید باشه فکر کنم)
ممنون

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر