مسابقات فیفا 12 بدون وردی با جایزه مایکروسافت پوینت

تعداد نفرات لیگ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    15
  • نظرسنجی بسته شده است .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
در آخرین لحظه بازیها ،
[h=1]hosein2011 جایگزین KORD KILLER شد[/h]

---------- نوشته در 11:53 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:52 PM ارسال شده بود ----------

tmd5wzonihpjanjv4ab6.gif
tmd5wzonihpjanjv4ab6.gif
tmd5wzonihpjanjv4ab6.gif
نتایج بازیهای اول مرحله اول گروهی در تاریخ 27 خرداد ماه 1391
tmd5wzonihpjanjv4ab6.gif
tmd5wzonihpjanjv4ab6.gif
tmd5wzonihpjanjv4ab6.gif

y6ermfvikusti0wt0zo4.jpg

---------- نوشته در 11:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:53 PM ارسال شده بود ----------

آقا حسین جهت دریافت رمز شناسایی شخصا باید اقدام کنی.(ارسال پیام خصوصی برای اینجانب)ضمنا میزبان آقا مسعود بوده و ایشون باید بازی رو ثبت کنند.ایشون هم رمز شناسایی باید دریافت کنند وگرنه نتیجه بازی ثبت نمی شود.

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
توافق کردن حسین شده میزبان

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

بعد مگه amin auditore و ramtin بازی نکردن؟!

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
توافق کردن حسین شده میزبان

---------- نوشته در 11:00 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:59 PM ارسال شده بود ----------

بعد مگه amin auditore و ramtin بازی نکردن؟!

خب حسین هنوز رمز شناسایی دریافت نکرده .باید پ.خ کنه بهم.

رامتین و امین هم بازی کردند اما امین باید نتیجه رو ثبت کنه که فعلا نیومده.رامتین هم اگر خواست در نبود امین میتونه نتیجه رو بیاد ثبت کنه.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
آقا مارو هم خط بزن ما هم نیستیم... این نشد که شما هی سه صفر کنی... گفتم امتحان داشتم یکی دو ساعت دیگه بازی میکنیم آسمون به زمین نمیومد که!! .. وافعا هر کی ببینه فکر میکنه مسابفات یورو هست!!!

کسی اگه هست بیاد جایگزین من بشه

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
ببخشید من به خاطر کنسولم که بردشو سوزوندم نتونستم بیام .خواهشن ببخشید .خیلی دوست داشتم بازی کنم ولی چه کن که نشد.:-sانشالا یه مسابقه دیگه:x
بازم ببخشید

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
آقا مارو هم خط بزن ما هم نیستیم... این نشد که شما هی سه صفر کنی... گفتم امتحان داشتم یکی دو ساعت دیگه بازی میکنیم زمین به آسمون نمیاد که!! .. وافعا هر کی ببینه فکر میکنه مسابفات یورو هست!!!

کسی اگه هست بیاد جایگزین من بشه

دوست عزیز،شما می بایست به حریفتون به طور دقیق ساعت انجام بازیتون رو میگفتین! حریفتون الاف که نیست ساعتها منتظر شما وایسته!! من شخصا دیدم که یک ساعت هم منتظرتون بودند و شما نیومدید.

دیگه هیچکس جایگزین نمی شود.شما اگر قصد دارید ادامه بدید هنوز 2 بازی دیگر مونده و شانس شما برای صعود کاملا هست اگر هم قصد انصراف دارید تمام 3 بازی آقای I AM Al1iev با نتیجه 3 بر صفر به نفع حریفان اعلام می شود.

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
دوست عزیز،شما می بایست به حریفتون به طور دقیق ساعت انجام بازیتون رو میگفتین! حریفتون الاف که نیست ساعتها منتظر شما وایسته!! من شخصا دیدم که یک ساعت هم منتظرتون بودند و شما نیومدید.

دیگه هیچکس جایگزین نمی شود.شما اگر قصد دارید ادامه بدید هنوز 2 بازی دیگر مونده و شانس شما برای صعود کاملا هست اگر هم قصد انصراف دارید تمام 3 بازی آقای I AM Al1iev با نتیجه 3 بر صفر به نفع حریفان اعلام می شود.
داداش من که عمدی این کارو نکردم. من از صبح تا الان دنبال کنسولم هستم که درستش کنم بیام برای مسابقه .الان 2 ساعنه که برگشتم خونه. چه کنم که کنسولم تا 2 روز دیگه درست نمیشه .مجبورم انصراف بدم .بازم ببخشید.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
داداش من که عمدی این کارو نکردم. من از صبح تا الان دنبال کنسولم هستم که درستش کنم بیام برای مسابقه .الان 2 ساعنه که برگشتم خونه. چه کنم که کنسولم تا 2 روز دیگه درست نمیشه .مجبورم انصراف بدم .بازم ببخشید.

با شما نبودم دوست عزیز:)

navidfarid

کاربر سایت
Jul 23, 2011
17
دوستان isp گرگان مخابرات مشکل پیدا کرده میگن تا 1 هفته قطعه ؟ کسه دیگه ای این مشکلو داره؟ من الان دارم با دایال اپ مسیج میدم

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
عزیزم الان به جای آقای KORD KILLER آقای hosein2011 تو گروه c هست

---------- نوشته در 09:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:26 AM ارسال شده بود ----------

و KORD KILLER دیگه نیست؟

parspouya

کاربر سایت
Jul 4, 2010
46
نام
mohamad
من از amir به خاطر این که من دیر اومدم و حاضر به مسابقه شد تشکر می کنم.
برای این که مشکل پیش نیاد با توجه به فاصله مسابقه تا نسابقه بعدی افراد شما یک فرصت 24 ساعته به دو طرف بدید تا با هم هماهنگ کنند که در اون 24 ساعت با هم مسابقه بدند چون واقعا غیر ممنکنه آدم بتونه همیشه سر وقت خودش و برسونه برای ما که شاغل هستیم.
شماره موبایل 2 طرف را به هم بدهید خودشون با هم هماهنگ کنند.

HoR!ZoN

کاربر سایت
Feb 11, 2010
2,088
نام
Milad
تازه این هیچ اس هم دادم بهشون!

دوست عزیز عرض کردم سر امتحان بودم!!! بعد امتحا بالافاضله اومدم پست گذاشتم که من آماده ام واسه بازی و بابت تاخییر عذر خواستم!!

حریف شما خودت دیر کرد رفتی بازی رو انجام دادی خوب مال ما هم اینطور نمیشه یعنی؟؟؟

اگه نشه که دیگه هیچ!!!

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
حاجی چرا نتیجه ثبت نمیشه؟همش میخونه

---------- نوشته در 11:38 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:28 AM ارسال شده بود ----------

حاجی درست شد.
نتیجه ثبت شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر