*** مسابقات فیفا 12 آنلاین - مرداد ماه ***

امروز من ناظر بودم باور کنین از ساعت 8 تا 1 شب منتظر بچه ها بودم بازی کنن فقط هم یک بازی اجرا شد.حریف من هم به جای 22 ساعت 23 اومد
belief ja هم از 11:30 تا 12:30 منتظر khelane بود yashar vamp و mehdi 1367 هم از ساعت 10 تا 11 بودن ولی نمیدونم چرا بازی نکردن !.واقعا خیلی بی نظمی داره میشه.

از این به بعد کسی بدون اعلام قبلی سر موقع حاضر نشه یا تا 10 دقیقه بعد از زمان اصلی بازی نیاد 3-0 اعلام میشه.
این که نمیشه یکی از خوابش و کارو زندگیش بگذره برای بازی ها بعد بیاد ببینه حریفش نیست بعد تازه 1ساعت دیگه هم منتظر حریفش بمونه یا فردا بازی کنه

آخرین ویرایش:
سلام بر مدیر عزیز لیگ اینجانبamir cristاز ادامه مسابقات به صورت قطعی انصراف خود را از همین لحظه اعلام میکنم و amir emo برد شیرنت را به شما تبریک میگم البته برای بعضی ها4000هزار تومن مهمه اما من بگم رسم بازی اینجوری نیست دفاع بکن اما وقت کشی نکن

سلام بر مدیر عزیز لیگ اینجانبamir cristاز ادامه مسابقات به صورت قطعی انصراف خود را از همین لحظه اعلام میکنم و amir emo برد شیرنت را به شما تبریک میگم البته برای بعضی ها4000هزار تومن مهمه اما من بگم رسم بازی اینجوری نیست دفاع بکن اما وقت کشی نکن
امیر یعنی چی از مسابقات انصراف میدم؟دلیلش چیه؟آخه برای یه وقت کشی که انصراف نمیدن؟
از ناظر بازی و مدیر اصلی لیگ درخواست میشود هر چه زود تر به این مسئله رسیدگی شود؟

خداییش بنازم به بازی برخی از بازیکنای حرفه ایه لیگ که شیوه هایی رو دارن اراء میکنند که تو مسابقات بین المللی و جهانی و همین جام دیجیتال خودمون هم نمیتونیم مثله این افراد نمونه ای پیدا کنیم.
واقعا متاسفم..:(
عماد جان من اومدم کنار بچه ها بهم خوش یگذره نیومدم اعصابمو بهم بریزم اصلا همه رو بذار تو دفاع من حرفی ندارم اما وقت کشی تو مسابقات بین المللی نیست من3امتیاز برام مهم نیست اما آیا واقعا این3امتیاز برای بعضی ها مهم هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که به خاطر3امتیاز دست به هرکاری میزنن من بازی خودمو دقیقه80اومدم بیرون گفت بردی3امتیاز گرفتی مبارکت باشه اما این3امتیاز ارزش نداره
l-)

امیر جان بازی من با mehdi 1367 برگذار شد منتهی یکم تاخیر من ساعت 10 تا 10.30 منتظر مهدی جان بودم ایشون 10.35 اومدش گفت بزنیم گفتم چشم اما قبل از شروع مسابقه برای من یه مشکل خانوادگی پیش اومد 15دقیقه بعد اومدم دیدم مسیج داده من 12 میام بازی منم با 2 تا ناظر ها هماهنگ بازی کردم با مهدی جان
امیر جان شما ناظری باید جفت بازیکنارو جمع کنی یجا و هماهنگشون کنی

---------- نوشته در 01:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

amir crist هم از مسابقات انصراف نداده و هنوزم داخل مسابقات هست

آخرین ویرایش:
امیر جان بازی من با mehdi 1367 برگذار شد منتهی یکم تاخیر من ساعت 10 تا 10.30 منتظر مهدی جان بودم ایشون 10.35 اومدش گفت بزنیم گفتم چشم اما قبل از شروع مسابقه برای من یه مشکل خانوادگی پیش اومد 15دقیقه بعد اومدم دیدم مسیج داده من 12 میام بازی منم با 2 تا ناظر ها هماهنگ بازی کردم با مهدی جان
امیر جان شما ناظزری باید جفت بازیکنارو جمع کنی یجا و هماهنگشون کنی

---------- نوشته در 01:19 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:18 PM ارسال شده بود ----------

amir crist هم از مسابقات انصراف نداده و هنوزم داخل مسابقات هست

وقتی من هستم هیچ کدوم نیستن یا یکی هست یکی نیست چجوری هماهنگ کنم؟؟؟;)

خداییش بنازم به بازی برخی از بازیکنای حرفه ایه لیگ که شیوه هایی رو دارن اراء میکنند که تو مسابقات بین المللی و جهانی و همین جام دیجیتال خودمون هم نمیتونیم مثله این افراد نمونه ای پیدا کنیم.
واقعا متاسفم..:(
عماد جان من اومدم کنار بچه ها بهم خوش یگذره نیومدم اعصابمو بهم بریزم اصلا همه رو بذار تو دفاع من حرفی ندارم اما وقت کشی تو مسابقات بین المللی نیست من3امتیاز برام مهم نیست اما آیا واقعا این3امتیاز برای بعضی ها مهم هستش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که به خاطر3امتیاز دست به هرکاری میزنن من بازی خودمو دقیقه80اومدم بیرون گفت بردی3امتیاز گرفتی مبارکت باشه اما این3امتیاز ارزش نداره
l-)
امیر جان اصلا جدی نگیر این قضایارو به قولی دایورت کن رو...فقط بازی ت رو بکن

---------- نوشته در 03:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:22 PM ارسال شده بود ----------

برنامه بازی های امشب رو نمیزاری فرشاد؟؟؟

امیر جان اصلا جدی نگیر این قضایارو به قولی دایورت کن رو...فقط بازی ت رو بکن

---------- نوشته در 03:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:22 PM ارسال شده بود ----------

برنامه بازی های امشب رو نمیزاری فرشاد؟؟؟

3 شنبه ها و 4 شنبه ها بازی نیست ،بازی دور بعدی جمعه

یعنی چی بازی نیس؟؟؟واسه چی خب اینقدر لفتش میدید؟؟؟
مگه مسابقات واقعیه که بر فرض بازیکن خسته باشه از این که هر شب بازی میکنه؟؟؟
مسخرس واقعا

منم نمیدونم فرشاد به من گفت 3 شنبه و چهارشنبه بازی نیست الان صفحه اولم زده بازی های دور بعدی جمعه 13 مرداد

من از همینجا شرمنده دوستان و مدیران لیگ هستم واقعا وضعیتم خیلی تو این ماه مبارک ناجور شده یعنی نمیدونم چه مرگم شده نمیتونم سر وقت بیام خدا شاهده دیشب با هزار جور بدبختی خودم رو رسوندم که دیر هم شده بود بعد اقای beilf ja اقای کردن و گفتند پایه هستند و اسه بازی منم تا اومدم تو بازی ea cant server میداد و نیمتونست به سرور وصل شه خلاصه به سختی وصل شدم و رفتم تو بازی هی لگ و حریف مربوطه از بازی ناراضی بودند چون خیلی گیر میکرد بازی رو قطع کردیم (همین چند روز پیش رفتم ای اس پی و بهشون قضیه رو گفتم حتی اکانتم رو به 512 تبدیل کردم گفت شاید از این شبکه ملی باشه اخه یه هفته است بخشی از اینترنت حسابگر شهرمون لنگ هواست و فقط مخابرات خوبه )خلاصه 1 بامداد اینترنتم خیلی خوب شد نمیدونم چطوری ولی تونستم با دو سه تا خارجی انلاین راحت بدونه تاخیر هم بازی کنم خلاصه این جریان ما
در مورد بازی با blief ja نظر داوران واسم قابل احترامه و هرچی گفتند قبول چه برد و چه انتقال بازی و سایر نظرات دیگه
لطفا یکی از مدیران عزیز شمارش رو برام ارسال کنه یه وقت سوتفاهم نشه بازم زود خبرشون کنم
با سپاس

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or