محبوبترین سبک در بین بازی های کامپیوتری ( با نظر سنجی )

محبوبترین سبک ؟

• اکشن اول شخص ( First Person Shooter )

رای‌ها: 115 25.6%
  • اکشن سوم شخص ( Third Person Shooter )

رای‌ها: 59 13.1%
  • اکشن - ماجرایی ( Action - Adventure )

رای‌ها: 103 22.9%
  • ماجرایی ( Adventure )

رای‌ها: 24 5.3%
  • نقش آفرینی ( Role Playing Game )

رای‌ها: 75 16.7%
  • استراتژیک ( Strategy )

رای‌ها: 50 11.1%
  • اتومبیل رانی ( Racing )

رای‌ها: 6 1.3%
  • ورزشی ( Sport )

رای‌ها: 13 2.9%
  • شبیه سازی ( Simulation )

رای‌ها: 4 0.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
امیدوارم دلیل انتخاب این سبک از طرف شما فقط به دلیل یه بازی درپیت مزخرف مثل سیمز نباشه !!!
مصطفی کاری به Sims نداشته باش که کلامون میره تو هم . ( با خنده بخون )

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
مصطفی کاری به Sims نداشته باش که کلامون میره تو هم . ( با خنده بخون )
سیمز بیشتر بین دختر ها طرفدار داره اما به نظر من باید به پرفروش ترین بازیه PC احترام گذاشت گر چه مزخرف باشه

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
Action - Adventure که واقعا اولیه. اما منه عاشق metal gear باید کدوم سبکو انتخاب کنم. البته متال خودش همه چیزه زندگیه عشقه سبکه و ... :cheesygri

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
سیمز بیشتر بین دختر ها طرفدار داره اما به نظر من باید به پرفروش ترین بازیه Pc احترام گذاشت گر چه مزخرف باشه
منم قبلا به این جملت عقیده داشتم ولی الان میبینم پسرها خیلی بیشتر از دخترها از این بازی خوششون میاد.
(فروم ها رو نگاه کنید میبینید برای نمونه همین فروم خودمون)

saeed-crisis2

کاربر سایت
Oct 1, 2005
748
نوشته شده توسط amir_amd:
Action - Adventure که واقعا اولیه. اما منه عاشق metal gear باید کدوم سبکو انتخاب کنم. البته متال خودش همه چیزه زندگیه عشقه سبکه و ... :cheesygri

میشه اکشن- پنجم شخص
39.gif

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
منم قبلا به این جملت عقیده داشتم ولی الان میبینم پسرها خیلی بیشتر از دخترها از این بازی خوششون میاد.
(فروم ها رو نگاه کنید میبینید برای نمونه همین فروم خودمون)
خب دلیلم داره بخاطر اینکه پسر ها بیشتر عاشق صحنه هستن
راستی من فقط سبک جی تی ای دوست دارم بدترین سبک هم به نظرم اسپیلینترسل و دوم هست;)

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Miesam:
راستی من فقط سبک جی تی ای دوست دارم بدترین سبک هم به نظرم اسپیلینترسل و دوم هست;)
خوبه خودت هم پسری ها!!!!
اگه پسرها عاشق صحنه بودند خیلی بازی های دیگه غیر از سیمز بود! مثل سینگلز!!!! که مدتی باهاش بازی کردم ولی چیز چرتی بود!
ولی من بیشتر از سیمز خوشم میاد نه به خاطر صحنه هاش (اصلا مگه صحنه هم داره!!!؟) بخاطر گیم پلی فوق العادش که در هیچ بازیی نظیر اون نیست.
ولی من بیشتر از سبک Role Playing خوشم میاد :p

آخرین ویرایش:

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Grim Reaper:
خوبه خودت هم پسری ها!!!!
اگه پسرها عاشق صحنه بودند خیلی بازی های دیگه غیر از سیمز بود! مثل سینگلز!!!! که مدتی باهاش بازی کردم ولی چیز چرتی بود!
ولی من بیشتر از سیمز خوشم میاد نه به خاطر صحنه هاش (اصلا مگه صحنه هم داره!!!؟) بخاطر گیم پلی فوق العادش که در هیچ بازیی نظیر اون نیست.
ولی من بیشتر از سبک Role Playing خوشم میاد :p
دوست عزیز .
نه به اینکه گفتی من از RPG خوشم میاد و نه به اینکه گفتی با سیمز خیلی حال میکنی ! :neutral:

Grim Reaper

کاربر سایت
Nov 28, 2005
574
نام
عباس
نوشته شده توسط Kain:
دوست عزیز .
نه به اینکه گفتی من از RPG خوشم میاد و نه به اینکه گفتی با سیمز خیلی حال میکنی ! :neutral:
خوب سیمز یک بازیه ولی RPG یک سبکه!

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
خوبه خودت هم پسری ها!!!!
ولی من بیشتر از سبک Role Playing خوشم میاد
سینگلز که هیچی نداره بابا فقط اسمش اینه که بازیش رو ESRP درجه ی A بهش داده.سیمز خدایی اگه از نظر صحنه بخوای حساب کنی خیلی از سینگلز بالاتره.ولی من فکر نمیکنم کسی سیمز رو به خاطره صحنه هاش بازی کنه.کلا چون بازی یه سبک خاصی هست همه جذب بازی میشن.البته به نظره من دیگه بازیش تکراری هست و اصلا اون لذت نسخه های اول رو نداره.

gamestation

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,273
نام
محمد
من عاشق Action - Adventure هستم از اکشن اول شخص و سوم شخص هم خوشم میاد . بازی های با سبک استراتژیک رو دوست دارم اما متاسفانه مهارتی در بازی کردنشون ندارم . از بازی های سبک RPG متنفرم Sport بازی می کنم اونم فقط فوتبالش . از بازی های شبیه سازی هم Sims خوبه اما بازی نمیکنم ( فقط خواهر کوچیکم بازی می کنه )

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,803
نام
امین
من اخرش نفهمیدم تو از اسپلینتر سل خوشت میاد یا نه ;)
+++

چه ربطی داره اگه صحنه میخوان برن تو سایت های صحنه نشون بده . کام

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
ولی من فکر نمیکنم کسی سیمز رو به خاطره صحنه هاش بازی کنه
من شخصا sims رو به خاطر امکانات خیلی زیادی که برای خرید وسایل و دکوراسیون داره بازی میکنم .
در واقع عشقم اینه که یه زین خالی بگیرم . بسازمش . مبلش کنم . ولش کنم برم زمین بعدی .
39.gif

Kain

کاربر سایت
Sep 25, 2005
1,113
نام
مصطفی
نوشته شده توسط Grim Reaper:
خوب سیمز یک بازیه ولی RPG یک سبکه!
درسته دوست عزیز . اینو خودمم میدونم .
منظورم این بود که نه به اینکه از RPG و بازیهاش طرفداری کردی ( که خیلی خوشم اومد و موافقم ) و نه به اینکه در کنارش از سیمز هم تعریف کرده بودی ( صد صد مخالفم ! ) ;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر