محبوبترین سبک در بین بازی های کامپیوتری ( با نظر سنجی )

محبوبترین سبک ؟

• اکشن اول شخص ( First Person Shooter )

رای‌ها: 115 25.6%
  • اکشن سوم شخص ( Third Person Shooter )

رای‌ها: 59 13.1%
  • اکشن - ماجرایی ( Action - Adventure )

رای‌ها: 103 22.9%
  • ماجرایی ( Adventure )

رای‌ها: 24 5.3%
  • نقش آفرینی ( Role Playing Game )

رای‌ها: 75 16.7%
  • استراتژیک ( Strategy )

رای‌ها: 50 11.1%
  • اتومبیل رانی ( Racing )

رای‌ها: 6 1.3%
  • ورزشی ( Sport )

رای‌ها: 13 2.9%
  • شبیه سازی ( Simulation )

رای‌ها: 4 0.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    449

pidram

کاربر سایت
Dec 16, 2007
277
نام
Kiarash
آمار خیلی جالبه . مشخصه گیمرهای خوبی در سایت داریم. مثلا سبک RPG تا الان 55 رای آورده . در حالی که در طول سابقه 13 سال گیمری، شاید 10 نفر ندیدم به این سبک علاقه داشته باشند.:|

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
البته به نظر من يه مقدار سوال بي ربطه.مثلا سبك اتومبيلراني يا ورزشي اصلا چه ربطي به سوم شخص و اول شخص داره اخه:|
ولي به هر صورت بين اينها من سوم شخص action رو از بقيه بيشتر ميپسندم.كلا بازيهاي سوم شخص يه حال ديگه اي داره.چون اينطوري بهتر ميشه با طرف حس گرفت.
ولي خب هر كدومشون توي زمان خودش كيف خودشون رو دارن ديگه;)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
البته به نظر من يه مقدار سوال بي ربطه.مثلا سبك اتومبيلراني يا ورزشي اصلا چه ربطي به سوم شخص و اول شخص داره اخه:|
ولي به هر صورت بين اينها من سوم شخص action رو از بقيه بيشتر ميپسندم.كلا بازيهاي سوم شخص يه حال ديگه اي داره.چون اينطوري بهتر ميشه با طرف حس گرفت.
ولي خب هر كدومشون توي زمان خودش كيف خودشون رو دارن ديگه;)
اتفاقا اینجا نیومده سبک ها رو به هم ربط بده.
بلکه یه سوال ساده گفته که آقای گیمر شما از چه سبکب خوشتون میاد؟ از بازیهای ورزشی، شوتر، استراتژی یا... .
اتفاقا نظر سنجیه خوبیه به نظر من.

Electronic Arts

کاربر سایت
Aug 24, 2010
4,908
نام
ناصر
اتفاقا اینجا نیومده سبک ها رو به هم ربط بده.
بلکه یه سوال ساده گفته که آقای گیمر شما از چه سبکب خوشتون میاد؟ از بازیهای ورزشی، شوتر، استراتژی یا... .
اتفاقا نظر سنجیه خوبیه به نظر من.

خب از اين لحاظ هم ميشه نگاه كرد.ولي اخه بحث اتومبيلراني و ورزشي كلا يه بحث جداست.چون بازيهاي توي اين دو تا سبك بيشتر به عنوان چاشني در نظر گرفته ميشن.البته من اصلا به عنوان يك چاشني بهشون نگاه نميكنم از روي عكس امضا هم متوني تشخيص بدي ولي خب عموم فكر كنم اين طور باشن!

PS1FOREVER

کاربر سایت
May 22, 2010
210
نام
بهنام محمدی
سبک ، برای من که اون قدیما حال بیشتری میبردم فقط آرکید ، یعنی ریسینگ آرکید ، اکشن آرکید ، فوتبال آرکید ، فایتینگ آرکید و...........................حالا ممکنه سوال کنین : خوب اینا که خودشون یه بازی جدان هر کدوم؟ یا اصلا آرکید سبک نیست! خوب چرا هست ، وقتی یک بازی رو میشه با فشار دادن تنها چند دکمه و با هیجان زیاد بازی کرد بدون فکر خسته کننده یا نمایشهای بین بازی یا داستان پردازی سینمایی یا .............خوب آرکید یک سبکه میشه دیگه:d

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
بدون شک پرطرفدار ترین سبک بین بازیا سبک اکشن اول شخص که پرفروش ترین بازی حال حاضر جهان یعنی COD تو این سبک دسته بندی میشه اصلا صنعت گیم با همین سبک و بازیایی مثل DN . DOOM. QUICK و... بود که پیشرفت کرد و محبوب شد و اگه اینجور بازیا نبودن هیچوقت این صنعت به اینجا نمیرسید

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان
من از action adventure خوشم میاد چون rockstar کمپانی مورد علاقم از این بازیها میشازه و همشونم عالیه . همچنین بهترین بازیهای عمرم مثل RDR و GTA های قدیمی ( نه IV ) در این سبک هستن . البته mafia 1 هم عالی بود که اونم در همین سبکه .

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
من خودم اول از سبک اول شخص خوشم میومد.
اما بعد ازز خوندن چند تا مقاله مخضوضا پرونده گیرز آف وار که توی شماره ی 100 دنیای بازی بود،متوجه شدم که گیرز تحولی عظیم تو این سبک(منظورم سوم شخص)به وجود آوره.
الان هم سوم شخص گیرز(:d) و بعدش اول شخص رو دوست دارم.
به نظرم هم توی دنیا سوم شخص بیشتر طرفدار داره چون آزادی هاش بیشتره و گیمر معمولی بیشتر میپسنده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر