مبین نت ... WIMAX

Jim_raynor

کاربر سایت
Nov 29, 2011
824
نام
مرتضی
اقا میشه هم مدم معمولی داشت هم جیبی برای بردن اینور اونور
اگر قیمت جیبی رو هم بگین ممنون میشم
البته گفتیم تا 128 خوب ما هم زدیم 128 تو ثبت نام ولی مثل اینکه جیبی رو اتومات میره رو 1024 و زنگم زدم گفتن روی این مقدار سرعت میدم جیبی رو
عجبززززز
میتونی دو تا مودم داشت باشی ولی نه روی یه خط ( اشتراک ) ! هر کدوم اشتراک مخصوص خودشونو دارن . اون 1024 هم دمو ! تموم که شد میشه همون 128 که حدود 40 تا دانلود بیشتر نمیده.
قیمت مودم هم ربط داره به اشتراک اولیه ات ! اگه با طرحهای ویژه اشتراک بخری مودمت مفت میوفته .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
بچه ها من خودم شاتل دارم.
چند وقت پیش این هدیه سامسونگ وایمکس هم گرفتم. الان موندم این وایمکس رو بدم به یکی از دوستام بره یا نگه دارم؟
یعنی شاتل رو قطع کنم همین وایمکس رو استفاده کنم یا شاتل باشه؟
نظرتون چیه؟

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
بچه ها من خودم شاتل دارم.
چند وقت پیش این هدیه سامسونگ وایمکس هم گرفتم. الان موندم این وایمکس رو بدم به یکی از دوستام بره یا نگه دارم؟
یعنی شاتل رو قطع کنم همین وایمکس رو استفاده کنم یا شاتل باشه؟
نظرتون چیه؟
سلام
من 512 شاتل و 512 مبین نت رو تست کردم . حقیقتا بگم شاتل پینگش 250 بود مبین نت 450 . ریت دانلود شاتل هم به طور معمول 180 بود مبین نت 70 . دیگه هر جوری میلت هست .
ولی وایمکس خوبی که داره قابل جابه جایی هست .

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
سلام
من 512 شاتل و 512 مبین نت رو تست کردم . حقیقتا بگم شاتل پینگش 250 بود مبین نت 450 . ریت دانلود شاتل هم به طور معمول 180 بود مبین نت 70 . دیگه هر جوری میلت هست .
من قابلیت جابجایی ندارم یعنی نیازی به جابجایی ندارم.
بیشتر من فقط پینگ برام مهمه.
و سرعت دانلود.
اگر اینطوریه فکر میکنم همین شاتل بهتر باشه، نه؟

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
سلام
در مورد پینگ بله بحثی نیست ( هرچند برای خودم پینگ 220-230 هم سابقه داشته که شاید به خاطر مودم ـه Out Door باشه که دارم استفاده می کنم یا محل سکونتم که یوسف آباده چون خیلی به دکل مرکزیش نزدیکیم) .
در مورد سرعت دانلود بی انصافی نشه ... یکی از نقاط قوت مبین نت نسبت به بقیه ی ISP ها همین ثبات سرعت دانلودشه یعنی این جوری نیست که طول روز 200 باشه شب که قابل استفاده تره بیاد رو 70-80 { مثلاً شاتل یا پارس آنلاین } بعد بگیم میانگینش از مبین نت بالاتره. مبین نت به طور ثابت تو تمام طول شبانه روز سرعتش قفله رو 140 ( 1 مگ ). به خصوص ساعت 2-3 که اوج دانلود کاربراست.
=====
در کل در مورد فرق Adsl با وایمکس فکر می کنم وایرلس دیگه یه نیاز ضروری می شه کم کم ( گوشی ، تبلت و ... ).یواش یواش همه خواه یا نا خواه باید برن سمتش .:|

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
در مورد پینگ بله بحثی نیست ( هرچند برای خودم پینگ 220-230 هم سابقه داشته که شاید به خاطر مودم ـه Out Door باشه که دارم استفاده می کنم یا محل سکونتم که یوسف آباده چون خیلی به دکل مرکزیش نزدیکیم) .
در مورد سرعت دانلود بی انصافی نشه ... یکی از نقاط قوت مبین نت نسبت به بقیه ی ISP ها همین ثبات سرعت دانلودشه یعنی این جوری نیست که طول روز 200 باشه شب که قابل استفاده تره بیاد رو 70-80 { مثلاً شاتل یا پارس آنلاین } بعد بگیم میانگینش از مبین نت بالاتره. مبین نت به طور ثابت تو تمام طول شبانه روز سرعتش قفله رو 140 ( 1 مگ ). به خصوص ساعت 2-3 که اوج دانلود کاربراست.
=====
در کل در مورد فرق Adsl با وایمکس فکر می کنم وایرلس دیگه یه نیاز ضروری می شه کم کم ( گوشی ، تبلت و ... ).یواش یواش همه خواه یا نا خواه باید برن سمتش .:|

من شاتل 512 دارم . نزدیک به 9 ماه خریدمش سرعت دانلود 260 هم در آورده برام .

Mojtabadj88

کاربر سایت
May 10, 2011
267
نام
مشتبی
1890068478.png

چطوره بچه ها؟بره گیم خوبه؟
دوستانی که مبین نت دارن لطفا جواب بدن من سرعتم که عکس گذاشتم دارین میبینین 120 کیلوبیت بر ثانیه میده موقعی که رایگانه میشه 10 الا 20 کیلوبیت جریان چیه بره همه این جوره ؟؟؟؟؟؟

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,834
نام
وحید
دوستان اوضاع مبین نت چطوره؟
دانلود 512 تا چند کیلو دان داره
تو ساعت رایگان چطوره؟
حتما باید یکساله بگیریم؟
پول مودم رو چطور حساب میکنه؟

Roo2beh

کاربر سایت
Feb 23, 2011
1
نام
Roozbeh
سلام دوستان من مبین نت دارم خیلی راحت برای بازی آنلاین کانکت میشد به Ps3 اما بعذ از یه مدت دیگه نه با کابل لَن و نه با وای فای نتونستم سند و ریسیو داشته باشم...در حالت عادی با لپ تاپ کانکت میشم کار میکنه اما به Ps3 دیگه کانکت نمیشه...کسی میتونه از تنظیمات مبین نت به من بگه؟ که اگر ریستش کردم چکار کنم درست بشه ؟ و یا چه قسمتیش ممکنه تغییر بدم و درست بشه این مشکل....
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر