مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,774
نام
محمد
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
امکان نداره .

کینکت و x1 باهم یک کنسول هستند و قابلیت هاشون بهم وابسته هست . نصف و بیشتر قابلیت های X1 به همین کینکت 2 ربط پیدا میکنه .

انقدر با اطمینان صحبت نکن دوست من .
شرکتی که یه شبه میزنه زیر هر چیزی که قبلا گفته مطمعن باش یه راه حلی هم برای برای این پیدا میکنه

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
چرا بیخودی از خودتون .... در میکنید همون 400 دلار هم زیاد هستش وقتی یکی امد خونه شما داشتی بازی میکردی حال کرد گفت چند خریدی قیمت رو بهش گفتی هزار و یک حرف به شما زد متوجه میشی که 2 میلیون پول یک کنسول بازی دادن و دونه ای 250-300 تومان بازی خردین چه مزه ای میده .;)مگه اینکه شما درامد درست درمون داشته باشی و با توجه به اینکه نصف بچه های سایت اینجا درامد ندارن و بیشتر خرج انها رو پدر و مادرشون میدن 2-2.5 میلیون پول کنسول دادن با توجه به فروشنده های محترم خیلی هم زیاد هستش شاید یکی مثل من خودم رو مثال میزنم یه درامدی داشته باشیم که کفاف این خرج ها رو بده اما خیلی ها ندارن و حتی داشته باشن هم خانواده جوری رفتار میکنن که طرف پشیمون میشه حتی اگه داشته باشه . پس لطفا این مسخره بازی که قیمت 100 دلاره و ... رو تمام کنید جوری رفتار میکنید آدم فکر میکنه دلار هنوز 1000 تومان هستش نه دادش الان 3100 تومان هستش از طرف دیگه بچه ها همه خر مایه نیستن خیلی ها کار میکنن و باید از ... بزنن تا این پول رو برای بازی کردن خرج کنن .همون 100 دلار میشه 310 هزار تومان اگه به نظر شما کمه که هیچی صحبتی باقی نمیمونه اما شما خرج گولد رو هم حساب کن بعد بگو کمه در اصل شما باید 560 دلار بدی تازه بدون بازی برای فقط کنسول در حالی که اون با بازی میشه 620 دلار اما اون یکی چی با پلاس و یک بازی میشه 520 باز هم به نظر شما 520 دلار کمه ؟ همینجوری بدون حساب اکانت گلد و یک عدد بازی و انصاف فروشنده در میاد 1,750,000 تومان پس لطفا یکم به جای .... بازی منطقی پست بدین .
آى گفتى فقط قيمتش براى كوبيدن خانواده توسط اقوام بسه و حرف هاى پس از آن واى واى تصورش هم سخته !!ولى يك سوال اگر 21 nov شروع نسل جديد باشه چه مدت طول مى كشه PS4 و XBOX ONE و بازى هاش وارد ايران بشه ؟

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
الان این "..." و اون "..." های بالا دقیقا یعنی چی، من متوجه نمیشم، اگه سیستم جدید توهین کردن هست و مشکلی نداره که ما هم استفاده کنیم :-/

یک سوال برام پیش امده واقعا ما داریم صحبت میکنیم به نظر شما اینجا فرم هست یا نه ؟ شما یک صحبتی کردی منم دارم جواب میدم برای چی باید توهین کنم به شما ؟

یعنی شما .... رو به معنی توهین به خودت میدونی ؟ ببخشید چرا باید اصلا به شما توهین کنم ؟ به خاطر اینکه نظر ما با هم فرق داره ؟

یعنی این مسخره بازی که در میارین فقط در فرهنگ لغت خودتون معنی میده به خاط اینکه وقتی ... گذاشته میشه به معنی این هست که صحبت ادامه داره اما در این پست ادامش نمیگنجه .

این هم یه جور تاکتیک جدید شده برای بعضی ها میگن بهترین تاکتیک حمله است موفق باشید با ادامه این تاکتیک .

آى گفتى فقط قيمتش براى كوبيدن خانواده توسط اقوام بسه و حرف هاى پس از آن واى واى تصورش هم سخته !!ولى يك سوال اگر 21 nov شروع نسل جديد باشه چه مدت طول مى كشه PS4 و XBOX ONE و بازى هاش وارد ايران بشه ؟

احتمالا از یکی دو روز بعدش در ایران هم پیدا میشه بیشتر به عرضه در دبی بستگی داره البته با قیمت های مسخره اولیه .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,202
نام
محمد امین
Console Wars: is Microsoft Preparing to Go on the Offensive with Free Xbox Live?

which the source said is being discussed—is to bundle the Xbox One with a free period of Xbox Live Gold

Console Wars: Is Microsoft Preparing to Go on the Offensive with Free Xbox Live? | EGMNOW

این خبر درست باشه باید برای سونی Goodbye party بگیریم

ویرایش: درست شد:d

دیدی که ND و بقیه از همون CELL چی در اوردن
اون زمان استفاده از CELLبرای انحصاری های ش اهکار نیاز بود اما الان نه وضعیت سخت افزار ها تغییر کرده

بابا اذیتمون نکن این همه سونی روی Cell کار کرد این همه ND روی این کنسول کار کرد اون وقت یک شرکتی که نمی دونست کنسول چی هست با یک بازی مولتی (Crysis ) روی 360 نشون داد هیچ فرقی بین این دو کنسول نیست..هیلو 5 هم اگر ببینی متوجه می شی

در کل اگر Cell چیز خوبی بود تو این نسل ازش استفاده می کردن نه اینکه بندازنش دور..!

آخرین ویرایش:

Red Dev!ls

کاربر سایت
Apr 2, 2013
1,595
نام
وحید
همین تفکر ایرانی واره که همه رو بدیخت کرده.

البته مینیموم رنج بچه های اینجا خیلی خیلی بالاتر از سن کودکستان هست ولی خب یکی دو مورد کوکستانی داریم که از این حرفها بزنن !!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,687
نام
حسین
این خبر درست باشه باید برای سونی Goodbay party بگیریم

بابا اذیتمون نکن این همه سونی روی Cell کار کرد این همه ND روی این کنسول کار کرد اون وقت یک شرکتی که نمی دونست کنسول چی هست با یک بازی مولتی (Crysis ) روی 360 نشون داد هیچ فرقی بین این دو کنسول نیست..هیلو 5 هم اگر ببینی متوجه می شی

در کل اگر Cell چیز خوبی بود تو این نسل ازش استفاده می کردن نه اینکه بندازنش دور..!
الحمدلله PS3که داری بروبشنTLOUبازی کن
ممنون میشم جواب این تیکه رو هم بدی:d
من نمیدونم دقیقا اجبار کینکت چیه که بزور میخوان بچپونن 30 میلیون خریدن خودت به من بگو چند نفر X360خریدن؟
مشکل اینه که نیمه پر لیوان رو میبینی

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,774
نام
محمد
یک سوال برام پیش امده واقعا ما داریم صحبت میکنیم به نظر شما اینجا فرم هست یا نه ؟ شما یک صحبتی کردی منم دارم جواب میدم برای چی باید توهین کنم به شما ؟

یعنی شما .... رو به معنی توهین به خودت میدونی ؟ ببخشید چرا باید اصلا به شما توهین کنم ؟ به خاطر اینکه نظر ما با هم فرق داره ؟

یعنی این مسخره بازی که در میارین فقط در فرهنگ لغت خودتون معنی میده به خاط اینکه وقتی ... گذاشته میشه به معنی این هست که صحبت ادامه داره اما در این پست ادامش نمیگنجه .

این هم یه جور تاکتیک جدید شده برای بعضی ها میگن بهترین تاکتیک حمله است موفق باشید با ادامه این تاکتیک .

احتمالا از یکی دو روز بعدش در ایران هم پیدا میشه بیشتر به عرضه در دبی بستگی داره البته با قیمت های مسخره اولیه .
الان شما در این جمله:
یکم به جای .... بازی منطقی پست بدین
میتونید توضیح بدید که اون "..." دقیقا چه کاربردی داره؟ یعنی اینکه جمله اول تموم میشه و جمله دوم با "بازی منطقی پست بدین" شروع میشه؟ اونوقت این چه سیستم نگارشی هست؟ والا بنده با همچین چیزی آشنا نیستم متاسفانه :D

پ.ن: sorry for offtopic

ALMOH

کاربر سایت
Jan 22, 2013
110
بابا هر چیز بهتری گرونتر هست..
XBOX ONE امکانات بیشتری داره پس طبیعتا گرونتره..
تا اونجا که همه دنیا و مجلات و سایتها میدونن و میگن و اقرار کردن سخت افزار ps4 خیلی سرتر از x1 هست , البته در اینکه شما عالم به غیب(( توهم)) هستید شکی نیستا!

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
این خبر درست باشه باید برای سونی Goodbay party بگیریم

70024985247454627730.jpg

در مورد بقیه پستت هم فقط میشه گفت توهمات الکی (مثل همیشه) !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,202
نام
محمد امین
الحمدلله PS3که داری بروبشنTLOUبازی کن
ممنون میشم جواب این تیکه رو هم بدی:d

مشکل اینه که نیمه پر لیوان رو میبینی

هنوز تلوو رو بازی نکردم ولی در کل این همه هزینه برای Cell هیچی عاید سونی نکرد این رو قبول کن.. اونها کنسول 600 دلاری میفروختن میگفتن داریم ضرر میکنیم این یعنی چی به نظرت..؟

قبلا گفتم کینکت یک چیزی هست که به زودی تو کلیه دستگاه های الکتریکی به یک استاندارد تبدیل میشه..

تا اونجا که همه دنیا و مجلات و سایتها میدونن و میگن و اقرار کردن سخت افزار ps4 خیلی سرتر از x1 هست , البته در اینکه شما عالم به غیب(( توهم)) هستید شکی نیستا!

کوجیما رو که قبول داری..؟ گفته فرق چندانی ندارن..

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
یعنی میخوای بگی 300 تومان کم پولیه ؟؟؟ یعنی چون شما میتونی جور کنی یعنی خوب جور کردی بخر دیگه .
فکر کنم اینجوری بهتر متوجه بشی به خاطر اینکه اگه یک بار خارج از علاقه شخصیت مطلب رو درست میخوندی متوجه میشدی چی گفتم یعنی شما با برداشتت از صحبت من منطق که هیچی خیلی چیز های دیگه رو هم زیر سوال بردی :
اگه 300 تومان تفاوت قیمت وان و ps4 باعث میشه فامیل و آشنایان هزار تا حرف پشت سر آدم بزنن من رسما"با منطق خداحافظی میکنم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,775
نام
Bahram
من موندم این همه تو این چند ساله از این تاپیک ها که مربوط به کنسول های مختلفه زده میشه.تا اون صفحه آخرشم هر دو جناحین هم طرف کنسول مورد علاقشونو میگیرن.الان ماکروسافت بیاد بگه کنسول تولید نمیکنم یک عده میگن دمش گرم جزو سیاستاشه یک عده هم ترولش میکنن.آخرم هیچ کدوم حرف اون یکیرو قبول نمیکنه.خوب پس بعضی از دوستان فقط دارن خودشونو خسته میکنن.
اونایی که تصمیم گرفتن xbox one میخرن و میگن بهترین کنسوله
اونایی هم که ps4 میخرن میگن بهترین کنسوله
دلیل منطق هم بیارین اینجا کسی قبول نمیکنه فقط بحث ها ادامه پیدا میکنه.این قضیه هر سال اتفاق میوفته.تو تاپیک pes تو تاپیک nintendo .تو تاپیک gt,forza و...
منم چند صفحه آخرو خوندم شبیه میدان نبرد.(جوخه بی انضباط:d) شده این تاپیک

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر