مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,763
نام
محمد
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
دقیقا مثل زمانی شدید که نظر سنجی صفحه اصلی رو میبینید ...... %66 در مقابل %34
لطفا خودتون رو با سونی مقایسه نکنید
رقیب شما نینتندو هست نه سونی
ما هم یادمون میمونه تا ابد که تو e3 2013 شما مارو کشتید با انحصاری کردن mincraft
فقط یه ایرانی میتونه به یه PC Gamer که تا دیروز داشت میکروسافت و X1 رو ترول میکرد بگه ماکرو فن:|
ویرایش: به جای ماکرو گفتم PS. چه سوتی ای دادم:D

آخرین ویرایش:

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
فقط یه ایرانی میتونه به یه PC Gamer که تا دیروز داشت میکروسافت و X1 رو ترول میکرد بگه PS فن:|

فقط شما میتونید از اون پست چنین برداشتی کنید
هر جور میخونمش درک نمیکنم چطور به این نتیجه رسیدید :|

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
فقط شما میتونید از اون پست چنین برداشتی کنید
هر جور میخونمش درک نمیکنم چطور به این نتیجه رسیدید :|
از اونجایی که گفتید:
رقیب شما نینتندو هست نه سونی
و البته شما هم اول شخص ه و کنسول ساز دیگه ای توی بازار غیر از سونی, ماکروسافت, نینتندو نیست, پس یعنی من(یا ما)ماکروسافت هستم(یا هستیم). با یه دو دو تا چهار تای راحت میشه فهمید شما منو ماکروسافت فن خطاب کردید!

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
تو بازی سنتر از یه چی خیلی متنفرم اونم نقل قول کردن پستای شما ولی مجبورمون میکنی.
نمیدونم این دوستان چی دیدن از این مایکروسافت پول پرست بی شعور.(بی شعور رو میگم چون گفته بود اگه نمیخواید به اینترنت متصل شید پس ایکس 360 بگیرید(این خیلی حرف سنگینیه ولی متاسفانه بعضیا نمیفهمن))
ما که سنگ سونی رو به سینه میزنیم دلیلش مشتر مداری و احساس وظیفه اش نسبت به گیمرهاست.
در مورد استودیو insomniac کافیه به بازی fuse اش یه نگاه بندازی(وقتی واسه سونی بازی میساخت قضیه اش فرق میکرد چون اسم سونی روحیه بخشه)پس نتیجه میگیریم این استودیو بدون پشتیبانی سونی هیچی نیستش.
در مورد dead rising من واقعا تعجب میکنم چرا بعضی ها این بازی رو بزرگ میشمرن و جوری حرفشو میزنن انگار بازی شاخیه.حاضرم قسم بخورم در زمان عرضه این بازی خیلیاتون حتی 3 هزارم واسه خریدیش هزینه نمیکنید چون واقعا یه بازی مسخره است.
بازی ryse هم همین روز گفته منو داشته باشید و مطمئن باشید اصلا آش دهن پر کنی نخواهد بود.
به خدا به نظرم همون بازی جدید سانتا مونیکا ارزشش به تمام بازی های انحصاری که برای شما معرفی شد بیشتره(البته خواهید دید خیلی از این انحصاریا بعدا واسه پلی 4 هم میان(مثل تایتان فال و...)

و یه سوال خدا وکیلی چند نفرتون واسه اینکه the last of us رو بازی کنید تاپیک تعویض ایکس باکس با پلی استیشن رو در سایتهای مختلف ایجاد کردید؟)

عجب :-?
همه مدل فنی دیده بودیم ولی فنه اینجوری ندیده بودیم که دیدیم

- - -ویرایش - - -

تو بازی سنتر از یه چی خیلی متنفرم اونم نقل قول کردن پستای شما ولی مجبورمون میکنی.
نمیدونم این دوستان چی دیدن از این مایکروسافت پول پرست بی شعور.(بی شعور رو میگم چون گفته بود اگه نمیخواید به اینترنت متصل شید پس ایکس 360 بگیرید(این خیلی حرف سنگینیه ولی متاسفانه بعضیا نمیفهمن))
ما که سنگ سونی رو به سینه میزنیم دلیلش مشتر مداری و احساس وظیفه اش نسبت به گیمرهاست.
در مورد استودیو insomniac کافیه به بازی fuse اش یه نگاه بندازی(وقتی واسه سونی بازی میساخت قضیه اش فرق میکرد چون اسم سونی روحیه بخشه)پس نتیجه میگیریم این استودیو بدون پشتیبانی سونی هیچی نیستش.
در مورد dead rising من واقعا تعجب میکنم چرا بعضی ها این بازی رو بزرگ میشمرن و جوری حرفشو میزنن انگار بازی شاخیه.حاضرم قسم بخورم در زمان عرضه این بازی خیلیاتون حتی 3 هزارم واسه خریدیش هزینه نمیکنید چون واقعا یه بازی مسخره است.
بازی ryse هم همین روز گفته منو داشته باشید و مطمئن باشید اصلا آش دهن پر کنی نخواهد بود.
به خدا به نظرم همون بازی جدید سانتا مونیکا ارزشش به تمام بازی های انحصاری که برای شما معرفی شد بیشتره(البته خواهید دید خیلی از این انحصاریا بعدا واسه پلی 4 هم میان(مثل تایتان فال و...)

و یه سوال خدا وکیلی چند نفرتون واسه اینکه the last of us رو بازی کنید تاپیک تعویض ایکس باکس با پلی استیشن رو در سایتهای مختلف ایجاد کردید؟)

خب نقل قول نکن برادر
من نمیدونم شما چرا ول کن ما و تاپیکهای مربوط به مایکروسافت نمیشین؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
سانتا مونیکا ارزشش به تمام بازی های انحصاری که برای شما معرفی شد بیشتره
اشتباه حساب نکردی؟به نظرم 3 تاش میارزه به تمام انحصاری های معرفی شدمون8-|

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,195
نام
محمد امین

اولا که توهین نکن اگر کسی به سونی بگه بی شعود 500 نفر راپورتش رو میدن که بن بشه..

پستت هم خیلی جالبه واقعا استفاده کردیم..

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر