مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:
بازم که دارید یقه جر میدید برای فن بازی؟! :|

خدارو شکر که مایکروسافت به راه راست هدایت شد وگرنه ممکن بود راه راست رو به سمتش کج کنیم:d

پ.ن: اینقدر رسیور رسیور نکنید...تو نسل جدید با دو کنسول کاملا زشت و بیریخت طرفیم! کنسول سونی هم همون رسیوره منتها یه مقدار کج شده همین:d

بازم که دارید یقه جر میدید برای فن بازی؟! :|

خدارو شکر که مایکروسافت به راه راست هدایت شد وگرنه ممکن بود راه راست رو به سمتش کج کنیم:d

پ.ن: اینقدر رسیور رسیور نکنید...تو نسل جدید با دو کنسول کاملا زشت و بیریخت طرفیم! کنسول سونی هم همون رسیوره منتها یه مقدار کج شده همین:d
والا ما اومدیم یه پست دادیم که دمه خودمون گرم که نرفتیم سمت سونی و همه چیز در نهایت به نفع ما شد یکباره سیل عظیمی از پست ها ارسال شد که مایکروسافت جهان خوار شما رو چپاول کرده و ... :دی
اصلا اینجا خیلی جالب شده کم مونده فوحشمون بدن :دی
البته یه عده هم هستن که بنا به سنشون حق دارن و من کلا کاری باهاشون ندارم :دی

از هر نظر که مقایسه میکنم ps4 کوچکترین برتری نداره !
به پستای طولانی و در هر شرایطی"سونی بد بده ماکرو خوبه" ـی شما عادت کردیم واسه همین با اونا کاری ندارم ولی در مورد جمله ای که نقل قول کردم :
والا زمانی که ماکرو سافت از 10 جهت خنجر گذاشته بود رو حلقتون که مبادا بازی دست 2 بخرین و آفلاین بازی کنین اون موقع هم از نظر شما PS4 هیچ برتری ای نداشت . از نظر شما PS4 نسبت به Dream Cast هم هیچ برتری نداره :دی

آخرین ویرایش:
از هر نظر که مقایسه میکنم ps4 کوچکترین برتری نداره ! اگه بحث قیمت باشه که باید x1 را به اضافه کینکت بکنیم . این بحث قدرت هم شده جُک بی نظیر از طرف ps فنبوی ها من نمیدونم خودتون یکم به حرفی که میزنید فکر میکنید ؟ یعنی مایکروسافت اونقدر الاغ بوده خر بوده با این همه هزینه روی سخت افزار ! بیاد کنسول ضعیفتر تحویل بده ؟ اومده روی esram سرمایه گذاری کرده اومده move engine قرار داده اومده gpu را که amd با همکاری ساخته کاستومایز کرده بعد سونی خیلی راحت اومده gpu ساخته شده توسط amd و استفاده از gddr5 موجود تو بازار قدرت بیشتر میده خیلی راحت مایکروسافت هزینه 3 میلیارد دلاری( طبق خبری که یکی از کارکنان سابق amd داده ) هزینه کرده بعد قدرتش کمتر شده ؟ لول بابا ! اگه خودتون را میخواید گول بزنید تا ابد ازاد هستید کسی جلوتون را نمیگیره ولی دیگه واقعا رو اعصابه این قضیه .

هنوز مشخص نیست move engine ها چکاره هستند هنوز معلوم نیست esram در واقعیت چقدر پهنای باند میده خوده df به اینها اشاره کرده یعنی با اطلاعات ناقص و موجودی که هست روی کاغذ 30 درصد قویتره اگه مشخصات واقعی بیاد قضیه خیلی فرق داره بماند که الان بعضی از فنهای سونی با اون غرورشون میگن خیلی بیشتر قویتر !!! لول !. x1 طوری طراحی شده از حداگثر قدرت کنسول مثل اب خوردن استفاده میکنه کاری کرده که gpu و cpu به صورت کاملا مشترک و همزمان بدون تاخیر از رم کنسول از پهنای باند واقعی استفاده کنند و................

این قدرت کذایی ps4 را من نمیدونم چرا سر نمایش ها ندیدم x1 که رسما تو بخش گرافیک نمایشگاه غول بود اون از bf4 که داشتند روی x1 اجراش میکردند که فکر نکنم کسی بتونه در مورد گرافیک براش خورده بگیره و راحت بگه بازی ای ازش بهتر بود ؟ اون از نمایش ryse که غولی بود واسه خودش اون از نمایش QB و اون از نمایش FORZA 5 ,.......... هر چند میدونم طبق معمول میاید بازهای PS4 را لیست میکنید ولی خودتون هم از ته دلتون خبر دارید که اینطور نیست و هیچ برتری نسبت به بازهای X1 نداره :)

فکر کنم رم x1 باید ddr3 باشه ولی مال ps4 ddr5 هست. مایکرو تو e3 یه مقدار وجه خودشو خراب کرد. بعد تازه بیدار شده و خرابکاریش رو اصلاح کرد

Sent from my Xperia ion using Tapatalk 4 Beta

فکر کنم رم x1 باید ddr3 باشه ولی مال ps4 ddr5 هست. مایکرو تو e3 یه مقدار وجه خودشو خراب کرد. بعد تازه بیدار شده و خرابکاریش رو اصلاح کرد

Sent from my Xperia ion using Tapatalk 4 Beta

GDDR5 != DDR5

Like its predecessor, GDDR4, GDDR5 is based on DDR3 SDRAM memory

از قديم گفتن كسي كه خوابيده رو ميشه بيدار كرد اما اوني كه خودشو بخواب زده هرگز
سوني صد بار اعلام كرده كه تمام استوديوهاي زير مجموعش كه با همديگه بزرگترين دولوپر جهان محسوب ميشن دارن براي ps4 بازي ميسازن طبيعيه كه راست ميگه اگه اينكارو نميكنن لابد يا براي ايكس باكس دارن بازي ميسازن يا اينكه گرفتن خوابيدن
الان ناوتي داگ پلي فوني ديجيتال استوديوي كيمبريج و......... هنوز بازيشونو معرفي نكردن
اين استوديو هاي سوني كه همگي دارن رو ps4 كار ميكنن. مايكرو خوابشو هم نميبينه يه همچين استوديو هايي داشته باشه

ماکروسافت حداقل 7 - 8 استودیو تازه تاسیس کرده برای این نسل و 1 میلیارد دلار برای بازی های انحصاری کنار گذشته و تازه خیلی از بازی سازها رو مثل
Insomniac و سازندگانه DR3 رو جذب کرده..

شما فرض کن نسل قبل ماکرو این همه موفقیت کسب کرد حالا این همه سرمایه هم بهش اضافه شده..این تضمین موفقیت ماکرو در نسل بعد هست..

به پستای طولانی و در هر شرایطی"سونی بد بده ماکرو خوبه" ـی شما عادت کردیم واسه همین با اونا کاری ندارم ولی در مورد جمله ای که نقل قول کردم :
والا زمانی که ماکرو سافت از 10 جهت خنجر گذاشته بود رو حلقتون که مبادا بازی دست 2 بخرین و آفلاین بازی کنین اون موقع هم از نظر شما PS4 هیچ برتری ای نداشت . از نظر شما PS4 نسبت به Dream Cast هم هیچ برتری نداره :دی
ایول :d تازه اگه اینجوری فکر کنیم میشیم مثل شما >:)

ماکروسافت حداقل 7 - 8 استودیو تازه تاسیس کرده برای این نسل و 1 میلیارد دلار برای بازی های انحصاری کنار گذشته و تازه خیلی از بازی سازها رو مثل
Insomniac و سازندگانه DR3 رو جذب کرده..

شما فرض کن نسل قبل ماکرو این همه موفقیت کسب کرد حالا این همه سرمایه هم بهش اضافه شده..این تضمین موفقیت ماکرو در نسل بعد هست..
تو بازی سنتر از یه چی خیلی متنفرم اونم نقل قول کردن پستای شما ولی مجبورمون میکنی.
نمیدونم این دوستان چی دیدن از این مایکروسافت پول پرست بی شعور.(بی شعور رو میگم چون گفته بود اگه نمیخواید به اینترنت متصل شید پس ایکس 360 بگیرید(این خیلی حرف سنگینیه ولی متاسفانه بعضیا نمیفهمن))
ما که سنگ سونی رو به سینه میزنیم دلیلش مشتر مداری و احساس وظیفه اش نسبت به گیمرهاست.
در مورد استودیو insomniac کافیه به بازی fuse اش یه نگاه بندازی(وقتی واسه سونی بازی میساخت قضیه اش فرق میکرد چون اسم سونی روحیه بخشه)پس نتیجه میگیریم این استودیو بدون پشتیبانی سونی هیچی نیستش.
در مورد dead rising من واقعا تعجب میکنم چرا بعضی ها این بازی رو بزرگ میشمرن و جوری حرفشو میزنن انگار بازی شاخیه.حاضرم قسم بخورم در زمان عرضه این بازی خیلیاتون حتی 3 هزارم واسه خریدیش هزینه نمیکنید چون واقعا یه بازی مسخره است.
بازی ryse هم همین روز گفته منو داشته باشید و مطمئن باشید اصلا آش دهن پر کنی نخواهد بود.
به خدا به نظرم همون بازی جدید سانتا مونیکا ارزشش به تمام بازی های انحصاری که برای شما معرفی شد بیشتره(البته خواهید دید خیلی از این انحصاریا بعدا واسه پلی 4 هم میان(مثل تایتان فال و...)

و یه سوال خدا وکیلی چند نفرتون واسه اینکه the last of us رو بازی کنید تاپیک تعویض ایکس باکس با پلی استیشن رو در سایتهای مختلف ایجاد کردید؟)

در مورد استودیو insomniac کافیه به بازی fuse اش یه نگاه بندازی(وقتی واسه سونی بازی میساخت قضیه اش فرق میکرد چون اسم سونی روحیه بخشه)پس نتیجه میگیریم این استودیو بدون پشتیبانی سونی هیچی نیستش.
چی بگم خدایی؟ قیافم دقیقا اینطوری بود این پستو دیدم::o

بعضی ها عجیب و به طور مزمن مشکل دارند ...
یک خبر خوشحال کننده اومده ، خوشحال کننده از اون جهت که هزاران نفر حداقل تو ایران می تونند راحت کنسول و بازی محبوبشون بخرند ازش لذت ببرند ...
حالا بعضی ها چشم دیدن همچین چیزی ندارند آیا واقعا لازمه نهان خودشون آشکار کنند ؟ در و دیواری مونده که خودشون به اون نزده باشند ؟
البته شاید به خاطره اینه که به قول خودشون زبون نفهمند ، والا ما به یک چیز دیگه می گیم زبون نفهم ...

آخرین ویرایش:
تو بازی سنتر از یه چی خیلی متنفرم اونم نقل قول کردن پستای شما ولی مجبورمون میکنی.
نمیدونم این دوستان چی دیدن از این مایکروسافت پول پرست بی شعور.(بی شعور رو میگم چون گفته بود اگه نمیخواید به اینترنت متصل شید پس ایکس 360 بگیرید(این خیلی حرف سنگینیه ولی متاسفانه بعضیا نمیفهمن))
ما که سنگ سونی رو به سینه میزنیم دلیلش مشتر مداری و احساس وظیفه اش نسبت به گیمرهاست.
در مورد dead rising من واقعا تعجب میکنم چرا بعضی ها این بازی رو بزرگ میشمرن و جوری حرفشو میزنن انگار بازی شاخیه.حاضرم قسم بخورم در زمان عرضه این بازی خیلیاتون حتی 3 هزارم واسه خریدیش هزینه نمیکنید چون واقعا یه بازی مسخره است.
بازی ryse هم همین روز گفته منو داشته باشید و مطمئن باشید اصلا آش دهن پر کنی نخواهد بود.
به خدا به نظرم همون بازی جدید سانتا مونیکا ارزشش به تمام بازی های انحصاری که برای شما معرفی شد بیشتره(البته خواهید دید خیلی از این انحصاریا بعدا واسه پلی 4 هم میان(مثل تایتان فال و...)

و یه سوال خدا وکیلی چند نفرتون واسه اینکه the last of us رو بازی کنید تاپیک تعویض ایکس باکس با پلی استیشن رو در سایتهای مختلف ایجاد کردید؟)

داداش منم نمیخواستم بیا جوابتو بدم، جوابت رو هم نمیدم باز... فقط بی زحمت رعایت کن چی داری میگی و احترام بقیه دوستان و نظراتشون رو نگه دار

مرسی

چی بگم خدایی؟ قیافم دقیقا اینطوری بود این پستو دیدم::o

دقیقا مثل زمانی شدید که نظر سنجی صفحه اصلی رو میبینید ...... %66 در مقابل %34
لطفا خودتون رو با سونی مقایسه نکنید
رقیب شما نینتندو هست نه سونی
ما هم یادمون میمونه تا ابد که تو e3 2013 شما مارو کشتید با انحصاری کردن mincraft

من تصمیم گرفتم برم از حاج آقای محلمون که خیلی آدم نیکو کاری هست یک وام بلا عوض بگیرم تا این اثر تاریخی هنری و خفن رو حتما قبل از مرگم تجربه کنم ولی بهم گفت بهت پول نمیدم :(
من دردمو به کی بگم :((

داداش منم نمیخواستم بیا جوابتو بدم، جوابت رو هم نمیدم باز... فقط بی زحمت رعایت کن چی داری میگی و احترام بقیه دوستان و نظراتشون رو نگه دار

مرسی

دوست عزیز مگه چی گفتن ایشون ؟
در مورد خط اول صحبتشون منم دقیقا موافقم باهاشون نه تنها من خیلی های دیگه کاربر terova رو میشناسن البته ایشون کاملا قابل احترامن و نمک فروم هستن
در بقیه موارد هم مطلبی نگفتن که شما اینجوری حرف بزنید باهاش
شما خبرنگار هستید نه ناظم
پستشون اگر مشکلی داشته باشه حتما رسیدگی میشه

رسما با این پست به فنا رفتم...حتی سنت رو هم تعیین کردی.به قول اون دوستمون :o

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or