مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,744
نام
محمد
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
وقتی اخبار و پست های دوستان رو در این چند سال اخیر میبینم کم کم دارم متوجه میشم که چرا خیلی از دوستان قدیمی بازیسنتر دیگه پست نمیدن ،خود من هم دیگه حال و حوصله پست دادن ندارم . واقعا محتوا و کیفیت مقاله های بازیسنتر خیلی خیلی پایین اومده و یک سری دوستانی که فقط جز تعصب به یک شی هیچ چیز دیگه ای جلوی چشمشون نیست . تعصب ذهن رو کور میکنه ذهنی هم که کور باشد دیگر چشم به کار نیاید ..............

برادر خیلی سخت میتونی یه فروم پیدا کنی توش اینجور آدما شلنگ تخته نندازن. چنان میشینن سنگ این کنسول اون کنسول رو به سینه میزنن که خدا میدونه دلیلش واقعا چی میتونه باشه. من راستش از سال 2007 اومدم اینجا اولهاش فعال بودم ولی جو چنان افتضاح شد که خیلی کم میام. آلان هم خدا وکیلی میام از پست های گهر بار بعضی دوستان لذت ببرم. تنها جای که واقعا لدت بردم و حدود 10 11 ساله عضوم gamewinners هست جو خیلی خوبی داره، اونجا حدود 4000 تا پست دارم! کاشکی میشد یه فروم ایرانی مثل اون بشه...

impish82

عضو جدید
Oct 10, 2011
323
شما یه انحصاری نام ببر کخ متاش 50 شده باشه ؟؟؟ :))

بله بهترین بازی ها انحصاری های سونی هستن اینو حتی ماکرو فنا هم میدونن و شکی توش نیست
من که گفتم معیارتون همینه!!! هیچ معیار و منطق دیگه ای هم ندارین :))
متای 50 و پایینتر از 50 هم چند تا میخای نشونت بدم؟؟؟

SV69

کاربر سایت
Jun 21, 2013
7
خوبه که خودشونم فهمیدن اشتباه کردن بی خیال این 24 ساعت شدن :d اما با همه اینا بازم فقط ps4 :>

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ اﺯ. lord zeus ﻛﻪ ﺑﺤﺚ ﺭﻭ ﺑﺎﺯ ﻛﺮﺩ ﻧﻪ ﻣﺜﻞ ﻳﻪ ﻋﺪﻩ ﺑﻴﺎﺩ اﻳﻨﺠﺎ اﺯ ﺭﻭ ﻫﻮا و ﺑﺪﻭﻥ ﺣﺘﻲ ﺩاﺷﺘﻦ ﻛﻮﭼﻜﺘﺮﻳﻦ اﻃﻼﻋﺎﺗﻲ ﻧﻆﺮﻳﻪ ﺻﺎﺩﺭ ﻛﻨﻪ!
ﺗﻮ ﻫﻤﻮﻥ ﻣﻘﺎﻟﻪ ﻫﺎﻱ df ﻫﻢ ﻛﻪ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻭاﻥ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺧﻮﺩﺵ ﻫﻢ ﮔﻔﺘﻪ ﻃﺒﻖ اﻃﻼﻋﺎﺗﻴﻪ ﻛﻪ ﻫﺴﺖ, 100% ﻣﺎﻳﻜﺮﻭﺳﺎﻓﺖ ﻫﻢ ﻣﻴﺪﻭﻧﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﻋﺎﺩﻱ cloud اﻣﻜﺎﻥ ﭘﺬﻳﺮ ﻧﻴﺴﺖ. ﻧﻜﺘﻪ اﻳﻨﺠﺎﺳﺖ ﻛﻪ اﻳﻨﺎ ﺟﺎﻱ gcn ﻫﺎﻳﻲ ﻛﻪ ﺑﺮﺩاﺷﺘﻦ, اﻭﻣﺪﻥ move engine ﻫﺎ ﺭﻭ ﮔﺬاﺷﺘﻦ, ﻛﻪ ﺑﻴﺸﺘﺮﺷﻮﻥ ﻛﺎﺭﺷﻮﻥ ﻛﺪﻳﻨﮓ و ﺩﻱ ﻛﺪﻳﻨﮓ ﻫﺴﺖ, و ﻭاﻧﺖ ﻫﻢ ﺛﺒﺖ ﺷﺪﻩ ﻭاﺳﺸﻮﻥ, ﻛﺎﺭﺷﻮﻥ ﻫﻢ ﻓﻘﻄ ﺑﺮاﻱ ﭘﺮﺩاﺯﺵ ﻣﻠﻮﺩﻱ ﻫﺴﺖ. ﺣﺎﻻ اﻳﻨﻜﻪ ﭼﺮا ﺑﺎﻳﺪ ﻫﻤﭽﻴﻦ ﻛﺎﺭﻱ ﻛﻨﻦ و ﭼﺠﻮﺭﻱ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻦ ﺧﻮﺩ df ﻫﻢ ﻣﻴﮕﻪ ﻣﻌﻠﻮﻡ ﻧﻴﺴﺖ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﮔﻔﺖ ﻗﺪﺭﺗﺸﻮﻥ ﭼﻘﺪﺭﻩ و ﭼﺠﻮﺭﻱ ﻛﺎﺭ ﻣﻴﻜﻨﻦ. ﻧﻜﺘﻪ ﺩﻳﮕﻪ ﻫﻢ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﻪ ﭼﻨﺪﺗﺎ اﺯ fp ﻫﺎ ﻣﺜﻞ 343 ﺑﻘﻴﻪ ﺣﺘﻲ ﻛﻴﺖ ﻫﺎﻱ ﺁﺧﺮ ﺭﻭ ﻧﺪاﺭﻥ ﻛﻪ ﭼﺠﻮﺭﻳﻪ ﺑﺮاﻱ ﻫﻤﻴﻦ ﻧﻤﻴﺸﻪ ﺩﻗﻴﻖ ﮔﻔﺖ ﺗﻮ ﻛﻨﺴﻮﻝ ﭼﻪ ﺧﺒﺮه

—--------
اﮔﻪ اﻃﻼﻋﻲ ﻧﺪاﺭﻳن اﺯ ﭼﻴﺰﻱ ﭘﺴﺖ ﺩﺭ ﺟﻮاﺏ ﻣﻦ ﺻﺎﺩﺭ ﻧﻜﻨﻴن ﻛﻪ ﺣﻮﺻﻠﻪ ﭼﺮت و ﭘﺮﺕ ﺧﻮﻧﺪﻥ ﻧﺪاﺭﻳﻢ.

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,162
نام
محمد علی
گام بعدی در مدالیته ی گام به گام مایکروسافت باید یه پک بدون کینکت باشهb-)

الآن خریدار دو تا گزینه روی میز می بینه:

Xbone به قیمت 499$

باندل PS4 شامل کنسول به علاوه ی یک بازی AAA و یک سال PSN+، که یعنی Drive Club مجانی و 11-12 تا بازی مجانی دیگه که در مدت یک سال می تونم داشته باشم.

فرض کنیم هر دو کنسول 399$ ارزش دارن. انتخاب هر کدوم از دو کنسول این معنی رو میده

Xbone: پرداخت 100$ بیشتر برای Kinect

PS4: پرداخت 100$ بیشتر برای 13 بازی که حداقل دو تاش AAA محسوب میشن (احتمالاً:d).
=========================
عرض بنده اینه که منی که علاقه ای به کینکت ندارم، نه PS فن هستم و نه Xb فن، و Game برام مهمه، چرا باید 100$ پول بدم براش.

خریداری که Halo فن یا GOW فن نباشه، این براش مهمه. می خواد در ازای پولی که میده، حداکثر استفاده رو بکنه.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
خوبه که خودشونم فهمیدن اشتباه کردن بی خیال این 24 ساعت شدن :d اما با همه اینا بازم فقط ps4 :>
مایکرو اول گفت "دنیای دیجیتال بهتره." ولی وقتی دید گندش داره در میاد و ممکنه آبروش بره (به هرحال بحث ناموسی بود :D)، تصمیم گرفت اون قفل مسخره DRM رو کنسول رو برداره.
از نظر طراحی هم که عملا X1 منو یا VHS میندازه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,165
نام
محمد امین
گام بعدی در مدالیته ی گام به گام مایکروسافت باید یه پک بدون کینکت باشهb-)

الآن خریدار دو تا گزینه روی میز می بینه:

Xbone به قیمت 499$

باندل PS4 شامل کنسول به علاوه ی یک بازی AAA و یک سال PSN+، که یعنی Drive Club مجانی و 11-12 تا بازی مجانی دیگه که در مدت یک سال می تونم داشته باشم.

فرض کنیم هر دو کنسول 399$ ارزش دارن. انتخاب هر کدوم از دو کنسول این معنی رو میده

Xbone: پرداخت 100$ بیشتر برای Kinect

PS4: پرداخت 100$ بیشتر برای 13 بازی که حداقل دو تاش AAA محسوب میشن (احتمالاً:d).
=========================
عرض بنده اینه که منی که علاقه ای به کینکت ندارم، نه PS فن هستم و نه Xb فن، و Game برام مهمه، چرا باید 100$ پول بدم براش.

خریداری که Halo فن یا GOW فن نباشه، این براش مهمه. می خواد در ازای پولی که میده، حداکثر استفاده رو بکنه.

هر کنسولی مشتری های خودش رو داره شاید شما اصلا علاقه به کنسول نداشته باشی و فقط به خاطر کینکت بری اون رو بخری..!

کسی نمیاد به خاطر 100 دلار یک کنسولی رو بخره که از همه لحاظ امکانات کمتری داره..مثل این میمونه یکی بره یک گوشی ارزونتر بخره بگه این بهتره در حالی که نمیدونه اون گوشی گرونتر امکانات بیشتری رو به کاربر می ده

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
هر کنسولی مشتری های خودش رو داره شاید شما اصلا علاقه به کنسول نداشته باشی و فقط به خاطر کینکت بری اون رو بخری..!

کسی نمیاد به خاطر 100 دلار یک کنسولی رو بخره که از همه لحاظ امکانات کمتری داره..مثل این میمونه یکی بره یک گوشی ارزونتر بخره بگه این بهتره در حالی که نمیدونه اون گوشی گرونتر امکانات بیشتری رو به کاربر می ده
You are on big troll living under a bridge!!:d:d
منطق بچه 10 ساله از شما بیشتره.
با 100$ کمتر PS4 سونی داره حدود 180$ بازی به مشتریش میده.(12 بازی downloadable حدود 10$ و Drive club حدود 60$) یعنی با پرداخت 100$ کمتر 80$ سود میکنه مشتری.
در مقابل مایکرو یه کینکت میده که هیچ الزامی برای استفادش نیست از اونجایی که 100% همه ی کار ها رو با کنترلر هم میشه انجام داد.

آخرین ویرایش:

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
من که حتی اگه پک بدون کینکت هم بده با کینکتش رو می خرم :d امکانات مسخره باححالی داره :d مخصوصا سر این dead rising که زامبی ها با صدای داخل اتاقت حساسیت نشون میدن به لطف کینکت :d یا امکانات better with kinect تو بازی رایز یا فورتزا :d

Metal Gear

کاربر سایت
Jan 16, 2010
422
ببینید درسته من علاقه مند به sony هستم ولی یه واقعیت رو میخوام بگم.اگه حتی سونی هم میگفت مثلا PS EYE رو داخل جعبه کنسول میزاره و استفاده ازش اجباریه قید کنسول رو میزدم.برای من فقط یه چیز مهمه.یه کنسول با کیفیت و زیبا و قدرتمند و همچنین با بازیهای بسیار زیبا و در صورت امکان انحصاری:d جلوم باشه و یه تلویزیون FULL HD باهاش بازی کنم و حالشو ببرم وسلام.دیگه کاری به جنگ کنسولها ندارم این چی گفت اون چیکار کرد,هر چند واسم جالبه پیگیری اخبارشون و بحث راجب اونها در بازی سنتر.دیگه انقدر نباید راجب مسائل انقدر سخت گیر و حساس بود.بابا با هم دوست باشید,خدا رو شکر که هیچ کدوم از کنسولها توی ایران لانچ و نمایندگی رسمی ندارن پس نمیدونم ما واسه کی داریم زور میزنیم.بحث خوبه ولی دیگه نباید انقدر کشش داد تا همه رو به جون هم بندازه.ممنون از همه دوستان بازی سنتری.:x

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین

چند تا از این لحاظ ها رو میگی؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
من نمی دونم این چندمین بار هست هی داری می گی هیچ برتری نداره ما هم هی برتری هاش رو می گیم:|
اقا جان این چیزی که روی xbox one هست به نام کینکت قیمتش رو برده بالا دلیل نمی شه کل امکاناتش یک دفعه از ps4 سرتر بشه
مثال شما هم درست نیست مثل این هست که دو تا گوشی باشن یکیشون وسیله داشته باشه که شاید طرف دوست نداشته باشه
اگه کسی نمیاد پس حتما کارمندهای سونی رفتن پیش خرید کردن ps4 رو:|

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا پستای اونو نقل قول نکنین . یکم به خودتون احترام بزارین .

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,999
نام
Mohammad
تو هر زمینه ای که دوست داری حساب کن

بازی انحصاری XBOX ONE > PS4

کنترل حرکتی (کینکت) XBOX ONE > PS4
الان یکی به من بگه این برتری PS4 کجاست..؟
یعنی واقعا خودتو گیمر نامیدی؟
متاسفانه اگه به این جنگ زرگری که مایکرو تو E3 برای بازی های انحصاری راه انداخت دلت خوشه باید بگم سخت در اشتباهی.آینده بهت ثابت خواهد کرد مایکرو از لحاظ بازی انحصاری در برابر سونی همیشه یه بازنده بزرگ خواهد بود.
کینکتم که فعلا یه مانور تبلیغاتی روش دادن و چیز خاصی از این کینکت 2 هم ندیدیم.
جواب سوال آخرتم خودت بهتر میدونی فقط میخوای بفهمونی به ملت که هستی بابا میدونیم دیگه......

آخرین ویرایش:

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
متاسفانه اگه به این جنگ زرگری که مایکرو تو E3 برای بازی های انحصاری راه انداخت دلت خوشه باید بگم سخت در اشتباهی.آینده بهت ثابت خواهد کرد مایکرو از لحاظ بازی انحصاری در برابر سونی همیشه یه بازنده بزرگ خواهد بود.
منم حدس می زنم در نهایت بازیهای انحصاری PS4 بیشتر از XB1 باشه ولی این نسل به هیچ وجه مثل نسل قبل نمیشه. ماکروسافت تعداد زیادی استودیو درست کرده که بعضی هاشونم واقعا آدمای خفنی جذب کردن و مطمئنا ماکروسافت قبل از عرضه ی کنسول، دو سه تا انحصاری دیگه معرفی میکنه. بعدشم، ماکروسافت این توانایی رو داره که تو اول نسل که تعداد انحصاری های هر دو تا کنسول کم هستن، بازیهای شرکت های دیگه رو انحصاری بکنه. حتی اگه انحصاری زمانی هم باشن، بازم تاثیر خودشونو تو اول نسل میذارن.

جدا اگه MS یه باندل 400 دلاری بدون کینکت معرفی کنه، کارش خیلی خیلی راحت تر میشه. بخصوص توی اروپا که این اختلاف قیمتش با PS4 قطعا خودشو نشون میده. (اگه بگیم تو بازار امریکا تاثیر زیادی نذاره!)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر