مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:
اگه 300 تومان تفاوت قیمت وان و ps4 باعث میشه فامیل و آشنایان هزار تا حرف پشت سر آدم بزنن من رسما"با منطق خداحافظی میکنم
حق با شماست ميگم شما كه در امضا به ديزنى اشاره كردى ساخت تام و جرى كه فكر كنم توسط وارنر بود رو هم مى گفتى !

دنیا باید با تکنولوژی پیش بره اما سونی از ترس شکست این ریسک رو نکرد و نه خودش تونست تکنولوژی خلق کنه نه گذاشت ماکروسافت این نوآوری ها رو عملی کنه..
حرکت سونی یک عقب گرد کامل برای صنعت گیم بود.

چه ربطی داره این سیستم مال کسانی هست که آنلاین بازی میکنن و یک سری امکانات به شما میده ربطی به DRM نداره..
اعلام کردن که قصد از drm چک کردن این مسئلست که شما با اکانتت داری چه کار میکنی این مسئله از نظر ژئو استراتژیک صنعت بازی رو متحول میکرد حیف شد سونی جلوشو گرفت=))

آخرین ویرایش:
به نظر من مایکروسافت از اول هم این drm نزاشته بوده میخواسته هواداراشو ببینن تو این شرایطم پایبندش هستند یا نه
چه تفکر عمیقی!!

احتمالا مدیر عامل مایکروسافت یه دختر 14 سالست که میخواسته ببینه چند نفر عاشقشن

حالا میریم تو کار خرید هر دو کنسول ایول ایول واقعا عالی شد مرسی ماکروسافت که از خر شیطون امدی پایین :x:bighug:
مایکرو سافت از خر شیطون پیاده شد ولی بعضی از فنهای سونی نه;)

- - -ویرایش - - -

چه تفکر عمیقی!!

احتمالا مدیر عامل مایکروسافت یه دختر 14 سالست که میخواسته ببینه چند نفر عاشقشن
داداش شما هنوز اینجایی؟؟؟؟ بیخیال داداش برو بخواب :d
شما مثله اینکه تا مایکرو رو نابود نکنی کوتاه نمیای :d

بابا هر چیز بهتری گرونتر هست..
XBOX ONE امکانات بیشتری داره پس طبیعتا گرونتره..

خوب بله cpu قویتره
gpu قویتره
ram ddr3 هم که همه میدونن از ddr5 خیلی خیلی قویتره
خوب وزن و اندازشم که گنده تره
تازه خبر رسیده فن خنک کنندشم خیلی گنده تره پس صداشم بیشتره
خوب طبیعیه که گرونتر باشه:d

- - -ویرایش - - -

بابا هر چیز بهتری گرونتر هست..
XBOX ONE امکانات بیشتری داره پس طبیعتا گرونتره..

خوب بله cpu قویتره
gpu قویتره
ram ddr3 هم که همه میدونن از ddr5 خیلی خیلی قویتره
خوب وزن و اندازشم که گنده تره
تازه خبر رسیده فن خنک کنندشم خیلی گنده تره پس صداشم بیشتره
خوب طبیعیه که گرونتر باشه:d

خیلی جالبه، در کمال تعجب تو این تاپیک هم سونی فن ها بیشتر حضور دارن:دی یعنی هیچکس با سونی کاری نداره، ولی اینا صبح تا شب نشستن هر تاپیکی اسم مایکروسافت داره بریزن توش لوده بازی. واقعا با این کارها صورت خوشی از خودتون نشون نمیدید، پیشنهاد میکنم یه تجدید نظری بکنید تو این حرکات بچگانتون. این تاپیک هم همینطوری ادامه پیدا کنه قفل میشه.
رفتار و طرز تفکر خیلی ها اینجا واقعا ناامید کنندست...
آقایونی که میگن باید از سونی تشکر کرد که جلوی DRM رو گرفت و مثل کوه جلوی اون دزدها! واستاد نظرشون درمورد این پتنت سونی چیه؟:
Sony patents new anti-used game technology
Sony Patents Anti-Used Game Technology | Inside Gaming Daily Blog
نظرشون در مورد اون کمپین PS4noDRM چیه؟ اونا هم حتما کشک؟ واضحه که هم سونی و هم مایکروسافت برای DRM برنامه داشتن ولی بازخورد ملت باعث شد عقب نشینی کنن، سونی این وسط زرنگتر بود برنامه هاشو اعلام نکرد صداشو در نیاورد صبر کرد تا تو E3 بعنوان برگ برنده رو کنه با توجه به اینکه قبلش مایکروسافت تو این جریان رکُ راست تر عمل کرد سیاست هاشو زود تر اعلام کرد و با این کارش یه فرصت خوب واسه سونی ایجاد کرد.
چرتُ پرت گفتن هم دیگه حدی داره... این مایکروسافت دزدُ جهان خوار هم وقتی جزئیات DRM رو مشخص کرد اشاره کرد خودش هیچ هزینه ای در قبال تبادل بازی های دست دوم دریافت نمیکنه. سیستم DRM هم چیزی بود که ناشرهای بزرگ باعث بوجود اومدنش بودن چون اونها بواسطه بازی های دست دوم متضرر بودن نه سونی و مایکروسافت.
حالا همه یادشون رفته تو همین نسل سونی پاک و معصوم، رو بازی هاش Online pass میگذاشت، در حالی که مایکروسافت دزد و جهان خوار هیچوقت این کار رو نکرد. دیگه با فروش دمو به قیمت 40 دلار هم کاری نداریم:دی

خیلی جالبه، در کمال تعجب تو این تاپیک هم سونی فن ها بیشتر حضور دارن:دی یعنی هیچکس با سونی کاری نداره، ولی اینا صبح تا شب نشستن هر تاپیکی اسم مایکروسافت داره بریزن توش لوده بازی. واقعا با این کارها صورت خوشی از خودتون نشون نمیدید، پیشنهاد میکنم یه تجدید نظری بکنید تو این حرکات بچگانتون. این تاپیک هم همینطوری ادامه پیدا کنه قفل میشه.

حالا همه یادشون رفته تو همین نسل سونی پاک و معصوم، رو بازی هاش Online pass میگذاشت، در حالی که مایکروسافت دزد و جهان خوار هیچوقت این کار رو نکرد. دیگه با فروش دمو به قیمت 40 دلار هم کاری نداریم:دی

یه نگاه انداختم دیدم همین دمو حدود 4-5 میلیون نسخه فروخته!!!!!!!!!!!!!!! 8-|

همه این ترد رو دنبال کردم نهایت 10 تا فن Xbox نظر داده بودن که صرفاَ خوشحالیشون رو اعلام کرده بودن و هیچ کاری به سونی و دار ودستش نداشتن ! ولی حداقل 30 فن سونی تو این تایپیک و دیگر تایپیک های مربوط به مایکروسافت به صورت 24 ساعــتـــه شبانه روز در حال انجام وظیفه و ادای دِین به حضرت سونی (ع) هستند . خوب وقتی ما به سیاست های غلط مایکروسافت تو نسل جدید اشاره کردیم فنــهای خودی رو هم ناامید کرده بود من حداقل تو 100 تا کامنت اعلام کردم مایکروسافت شکست خوردست سیاستــش کاملا غلطه . تو اون تایپیک تاریخی 21 مـــی یه کامنت گذاشته بودم چند روز بعد از واقعه 21 می گفتم اگه تو E3 فقط بازی نشون بده آخرش مایکروسافت اعلام کـــنه DRM وجود نداره ، بازی دسته دوم پشتیبانی میشــه بهترین کنفرانس تاریخش میشه از اون طرف سونی هیچی واسه گفتن نخواهد داشت . حوضله ندارم بگردم دقیقا پستم رو نقل و قول کنم اینجا . اما همونجا یه عده باز ترول کردن گفتن این کــه مایکروسافت بیاد از مواضعش کوتاه بیاد در حد صفره ! یکیش خود جناب فریدون بود که حالا شده سردسته ی ترول های سونی ، که یادمون نمیره تا همین چند وقت پیش چطور تایپیک نمرات GoW رو به ... کشید بابتش هم بن شد . ! :d عامل اصلی این ترول بازی های بی مزه و لوث اخیر از سوی خیلی از کاربرا که با هر حرکتــی چه مثبت چه منفی از سوی مایکروسافت میخوان یه طوری ترول کنن دقیقا خود شخص فریتوســه ! :d

حالا فن های سونی دوتا موضع در برابر فنون Xbox گرفتن، حتــــی نمی دونن تو ترول کردن با خودشون چند چندن :

1. اگه فن ایکس باکس از سیاست های مایکرو خوشش نیومده یا حتی به شعورش توهین شده ، به همین دلیل برای اعتراض تصمیم گرفته به جبهه مقابل بپیونده ؛ موضع فن های سونی اینطوره کــه شما فن های واقعی نیســـتید ؛ ترول میشی .
2. اگه فن های Xbox تصمیم گرفتن در هر حالتی حمایت کنند چه با DRM چه بی DRM ، موضع به این شکل میشه شما حتی تو اون حالت که مایکروسافت شما رو هیچ حساب نکرد هم حمایت کردید پس خیلی احمقید که تو اون حالت هم حمایت کردید؛ ترول میشی .

یعنی در هر حالتی در برابر این عده فن های تازه به دوران رسیده که مطمئنم میانگین سنیشون از 15 سال تجاوز نمی کنه در خطر ترولــی . حالا به این نتــیجه می رسیم باید خودشون برای فن های Xbox تصمیم بگیــرن ، چه توصیه ای برای فن های گمراه Xbox دارین ؟ کـــــه فقط حداقل از دست ترول های بی مزه و تکراریتون تو BC راحت بشیم .

این اولین پستم تو این ترد بود :

خبری خوشحال کننده تر از این نمی شد که امروز صبح بشنوم ! چــــه خبره این روزا همش اتفاقات خوب میفته !
yahoo_4.gif

البته باید به این جمله مایکروسافت که قبل از این واقعه زد بســــــــی خندید : Microsoft: PS4 won’t make us ‘change anything we’ve done with Xbox One
yahoo_4.gif

به خدا فهمیدیم سونی سوپرمنــه صنعت گیمینگــه ؛ همه ما گیمرها رو از مرگ حتـــمی نجات داد وظیفمونـــه تا آخــر نسل مدیونــش باشیم ، باشـــه. تو ان تایپیک 300 تا فن این موضوع رو تکرار کردن ، ولی منتظر باشید فن های سونی ها تا سال 2024 این موضوع رو هدف اصلی تمام استدلالاشون بکنن دقیقا مث یک سال زودتر عرضه شدن X360 ، اگه Xbox بیشتر فروخت سونی باعث موفقیتش شده ، اگه کمتر فروخت سونی حتی با اون لطفی که در حق مایکروسافت کرد باز شکست خورد.

حالا یکی بیاد به فن های سونی بگه WiiU ، دریمکست یه سال زودتر عرضه شدن ، نیومده شکست خوردن ! حالا باز هی بگو 360 یه سال زودتر عرضــه شد به خاطر همین موفق شد البته اگه قبول کنن که موفق شد!. باشه می پذیریم . :)

آخرین ویرایش:
بچه ها میگم بیاید بریم یه تاپیک راه بندازیم واسه کسایی که میخوان هردو کنسول رو بخرن بریم با هم با خوبی و خوشی اینقدر از امکانات خوب هر دو کنسول حرف بزنیم تا بالا بیاریم!!!برای مثال از اینجا شروع کنیم که ابتدا کدوم رو بخریم!؟؟
نظرتون چیه؟

آغا مگه PS3 اونهمه گرونتر بود ما نخریدیمش ؟ الان هم چه مانعی داره یه تعداد به خاطر بازیایی مورد علاقشون برن X1 بخرن؟ هر چند 100 دلار گرونتر .

===

Terova شاهکاری به جون پسر عموم ! :)) Keep Posting

آخرین ویرایش:

اونایی که صبح تا شب نشستن و دارن لوده بازی میکنن کاملا معلومه کیان!!! دیگه نیازی به نظرات فن گونه ی برخی نداریم.
والا تا جایی که من این تاپیک رو دنبال میکردم ، بیشتر بچه ها ی فن سونی اومدن تبریک گفتند بعد شما فن های مایکرو بودید که شروع کردید به لوده بازی. یکی از افراد معلوم الحالتون گفت قیافه ی اونایی که PS4 خریدن دیدن داره ؛ یکی دیگه گفت کجان این فن های سونی ؟ به Fratos گیر دادن که چرا پیداش نیست ؟! و هزار تا کامنت گوهر بار دیگه که ارسال کردید و حالا که بحث بالا گرفته ما شدیم بچه و لوده باز؟ منم به شما پیشنهاد میکنم چون ناظم انجمن هستی یه کوچوله یه طرفه نگاه نکنی و همش به فن های سونی تیکه نندازی. مشکل از خودتونه که فکر میکنید هرچی میگید ما باید قبول کنیم و از شما تو سری بخوریم.
در مورد Online pass و فروش دمو به قیمت 40 دلار هم باید بگم که وقتی اطلاع نداری درباره ی چیزی مجبور نیستی نظر بدی.

=======

نسل قبل همین افرادی که الان دارن از کینکت و امکانات و CPU وفلان حرف میزنن ، جنگ سر اینکه کنسول کی خوشگل تره راه می انداختند. بازی عرضه میشد سر مقایسه ی گرافیکی مشکل داشتیم. از آسفالت خیابون عکس میزاشتن و .... همین افراد الان پیشرفته تر شدن و دیگه به خوشگلی کار ندارن رفتن سراغ تحلیل Cell و امکانات جانبی دو کنسول. یه 2 سالی هم این نسل به همین منوال میگذره تا اوضاع برگرده به حالت اولش.

=======

تو تاپیک امتیازات TLOU که متاش الان رو 95ـه ولی اونموقع که 96 بود داشت توسط افرادی ترول میشد ولی کسی از ناظم ها نیومد چیزی بگه ، همینطور تو خیلی از تاپیک های مربوط به سونی. ولی ایینجا تا یه چی بچه ها میگن همه شمشیر به دست از مدیر و ناظم گرفته حمله میکنن که جمع کنید این بچه بازیا رو ما هم میشیم PS فن لوده باز. بعد میگم جوّ بازیسنتر به نفع مایکرو ـه بعضیا ناراحت میشن ولی ما باید بشینیم که هرچی خواستید به ما بگید.

واسه من که فرقی نداشت به هر حالباید می خریدم :d ولی الان با خیال راحت تر می خرم. اکه قیمت دلار هم تا اون زمان به 2000 تومن برسه دیگه خیلی خوب میشه و اون وقت فقط تنها مشکل سر راه این مغازه دارای حروم خورین که خدا تومن میکشن رو کنسول

دوستان ییادتون نره این مایکرو پول پرست چندی پیش گفته بود اگه نمیخواید به اینترنت متصل شوید پس ایکس باکس 360 بخرید(این توهین خیلی بزرگی بود)

پس یه توصیه از من:
اگر PS4 نمیخرید لاقل آزاده باشید........:d

Dreadlord
خیلی جالبه، در کمال تعجب تو این تاپیک هم سونی فن ها بیشتر حضور دارن
biggrin1.gif
یعنی هیچکس با سونی کاری نداره، ولی اینا صبح تا شب نشستن هر تاپیکی اسم مایکروسافت داره بریزن توش لوده بازی. واقعا با این کارها صورت خوشی از خودتون نشون نمیدید، پیشنهاد میکنم یه تجدید نظری بکنید تو این حرکات بچگانتون. این تاپیک هم همینطوری ادامه پیدا کنه قفل میشه.
درسته من دو سه تا پست بیشتر ندادم و اونام ابراز خوشحالی بودن واسه ماکرو فنا ولی به طرز باور نکردنی ای به شما مربوط نیست کی بیشتر حضور داره . شما صورت ـه خوش ندارید چی شده مگه ؟ خوب اینا هم نداشته باشن صورت خوش !
biggrin1.gif

Last edited by a moderator:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or