مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:
جالبه اینجا کسی با 400 دلار مشکلی نداره، همه مشکلشون با اون 100 دلار اضافه هست فقط lol مطمئنا یکی بتونه جور کنه و 400 دلار بده پای کنسول و 60 دلار هم واسه بازی، اون 100 دلار اضافه رو هم میتونه از یه جایی جور کنه :دی البته مسلما خرید کنسول 400 دلاری راحت تر از خرید کنسول 500 دلاری هست ولی تفاوتشون مثل ابتدای این نسل نیست که یکی 2 برابر اون یکی دیگه قیمت داشته باشه (اگه اشتباه نکرده باشم).

اون 100 دلار اضافه بخاطر کینکته یه جورایی . چون PS Eye 60 دلاره . طبیعتاََ کینکت هم باید همین 60-80 دلار باشه بقیه هم پول گردن کلفتیه
و اگه کنسول بدون کینکت رو هم واسه فروش بذاره رقابتش یه جورایی با سونی برابر و تنگاتنگ میشه

شما ظاهرا پست ها رو درست نمی خونی ، من می گم قبل از اینکه کمپین ضد DRM و بازیهای دست دوم تشکیل بشه ، قبل از اینکه شایعات و به طبع واکنش های بسیار منفی در مورد همیشه انلاین بودن کنسول ها به درستی شروع بشه سونی کاملا شفاف گفته بود که نه بازیهای دست دوم رو Block میکنه و نه نیازی به انلاین بودن برای کنسول هست ، سونی در E3 فقط اطلاعاتی رو که قبلا داده بود رو دوباره تایید کرد و خیال ملت رو از بابت نغییر احتمالی در سیاست ها به خاطر وضعیت Xbox One ، تخت کرده ، همین. این حرف شما وقتی درسته که سونی از روز معرفی در 20 فوریه تا کنفرانس E3 هیچ حرفی در مورد سیاست هاش نمی زد و در E3 با توجه به واکنش های منفی یکی دو ماه قبلش برنامه هاش برای بازیهای دست دوم و انلاین بودن کنسول مشخص می کرد.

ما N وقته شایعات را میبینیم حوصله بحث و گشتن لینک دادن برات را ندارم این شایعات برای هر دو کنسول بوده از همون اول نظرات منفی بوده و سونی فقط سعی داشته با رد کردن مسئله یه برگ مثبت و جو سازی مثبت برای خودش ایجاد کنه کاملا هم مشخصه قربانی اصلی مایکروسافت بوده وگرنه کاملا مشخصه این سیاست دو طرفه بوده و کاملا هم مشخصه خود سونی تو نخ این کار بوده که در نهایت با حجوم منفی گیمرها سونی این قضیه را به عنوان یک برگ برنده تو نمایشها برای خودش استفاده کرده . ما هم اونقدر خر نیستیم با نه گفتن سونی فکر کنیم کار سونی امر خیر بوده !

جالبه اینجا کسی با 400 دلار مشکلی نداره، همه مشکلشون با اون 100 دلار اضافه هست فقط lol مطمئنا یکی بتونه جور کنه و 400 دلار بده پای کنسول و 60 دلار هم واسه بازی، اون 100 دلار اضافه رو هم میتونه از یه جایی جور کنه :دی البته مسلما خرید کنسول 400 دلاری راحت تر از خرید کنسول 500 دلاری هست ولی تفاوتشون مثل ابتدای این نسل نیست که یکی 2 برابر اون یکی دیگه قیمت داشته باشه (اگه اشتباه نکرده باشم).

چرا بیخودی از خودتون .... در میکنید همون 400 دلار هم زیاد هستش وقتی یکی امد خونه شما داشتی بازی میکردی حال کرد گفت چند خریدی قیمت رو بهش گفتی هزار و یک حرف به شما زد متوجه میشی که 2 میلیون پول یک کنسول بازی دادن و دونه ای 250-300 تومان بازی خردین چه مزه ای میده .;)

مگه اینکه شما درامد درست درمون داشته باشی و با توجه به اینکه نصف بچه های سایت اینجا درامد ندارن و بیشتر خرج انها رو پدر و مادرشون میدن 2-2.5 میلیون پول کنسول دادن با توجه به فروشنده های محترم خیلی هم زیاد هستش شاید یکی مثل من خودم رو مثال میزنم یه درامدی داشته باشیم که کفاف این خرج ها رو بده اما خیلی ها ندارن و حتی داشته باشن هم خانواده جوری رفتار میکنن که طرف پشیمون میشه حتی اگه داشته باشه .

پس لطفا این مسخره بازی که قیمت 100 دلاره و ... رو تمام کنید جوری رفتار میکنید آدم فکر میکنه دلار هنوز 1000 تومان هستش نه دادش الان 3100 تومان هستش از طرف دیگه بچه ها همه خر مایه نیستن خیلی ها کار میکنن و باید از ... بزنن تا این پول رو برای بازی کردن خرج کنن .

همون 100 دلار میشه 310 هزار تومان اگه به نظر شما کمه که هیچی صحبتی باقی نمیمونه اما شما خرج گولد رو هم حساب کن بعد بگو کمه در اصل شما باید 560 دلار بدی تازه بدون بازی برای فقط کنسول در حالی که اون با بازی میشه 620 دلار اما اون یکی چی با پلاس و یک بازی میشه 520 باز هم به نظر شما 520 دلار کمه ؟

همینجوری بدون حساب اکانت گلد و یک عدد بازی و انصاف فروشنده در میاد 1,750,000 تومان پس لطفا یکم به جای .... بازی منطقی پست بدین .

^^
خیلی واضح گفتم:
یکی بتونه جور کنه و 400 دلار بده پای کنسول و 60 دلار هم واسه بازی، اون 100 دلار اضافه رو هم میتونه از یه جایی جور کنه. یعنی اینکه اگه کسی بخواد 400 دلار بده واسه یه کنسول یعنی اینکه توانایی مالیش رو داره و گیر اون 100 دلار اضافه نیست. حالا جالبه مشکلی با خرید کنسول 1 میلیون و 600 هزار تومنی نیست و کسی گیر نمیده به این کار، همه با خرید کنسول 2 میلیونی مشکل دارن lol

باز به صورت واضح تر میشه اینطوری گفت:
وقتی کسی بتواند 400 دلار برای خرید کنسول هزینه کند، و برای هر بازی نیز توانایی هزینه کردن 60 دلار را داشته باشد، پس احتمالا می تواند 100 دلار بیشتر برای خرید کنسول مورد علاقه اش هزینه کند.

باز اینجوری هم میشه گفت:
شما یه کنسول میخری 400 دلار با 5 تا بازی که کلا میشه 700 دلار. حالا شما اگه به کنسول 500 دلاری علاقه داشتید باشید می تونید کنسول 500 دلاری رو بخرید + 3 تا بازی.

به روش های دیگه هم میشه توضیح داد که اگه لازم بود بگید تا توضیح بدم!

منطق نیست که ... است .

یعنی چی این چه حرفیه میزنی چون برای مثال میتونه 2 میلیون پول بده چه کاریه 2.5 بده خوب چه کاریه 2.5 میتونه بده 3 تومان بده خوب چه کاریه 3 تومان داره میده 3.5 بده مگه خونه خاله است به فرض که بتونه جور کنه با همون 100 دلار اضافه میتونه پول 2 تا بازی اصل دیگه بده یعنی منطق شما من رو کشته یعنی این دوتا یکین ؟؟؟ یعنی شما میخوای بگی هیچ فرقی نداره شما 3 تا بازی اصل بخری با 5 تا بازی ؟؟؟؟ .

یعنی میخوای بگی 300 تومان کم پولیه ؟؟؟ یعنی چون شما میتونی جور کنی یعنی خوب جور کردی بخر دیگه .

آخرین ویرایش:
^^
خیلی واضح گفتم:
یکی بتونه جور کنه و 400 دلار بده پای کنسول و 60 دلار هم واسه بازی، اون 100 دلار اضافه رو هم میتونه از یه جایی جور کنه. یعنی اینکه اگه کسی بخواد 400 دلار بده واسه یه کنسول یعنی اینکه توانایی مالیش رو داره و گیر اون 100 دلار اضافه نیست. حالا جالبه مشکلی با خرید کنسول 1 میلیون و 600 هزار تومنی نیست و کسی گیر نمیده به این کار، همه با خرید کنسول 2 میلیونی مشکل دارن lol

باز به صورت واضح تر میشه اینطوری گفت:
وقتی کسی بتواند 400 دلار برای خرید کنسول هزینه کند، و برای هر بازی نیز توانایی هزینه کردن 60 دلار را داشته باشد، پس احتمالا می تواند 100 دلار بیشتر برای خرید کنسول مورد علاقه اش هزینه کند.

باز اینجوری هم میشه گفت:
شما یه کنسول میخری 400 دلار با 5 تا بازی که کلا میشه 700 دلار. حالا شما اگه به کنسول 500 دلاری علاقه داشتید باشید می تونید کنسول 500 دلاری رو بخرید + 3 تا بازی.

به روش های دیگه هم میشه توضیح داد که اگه لازم بود بگید تا توضیح بدم!

پ.ن: یکی از مدیران محترم هم لطف کنه بررسی کنه این جملات دقیقا یعنی چی!
از خودتون .... در میکنید
لطفا یکم به جای .... بازی
یعنی چی این چه حرفیه میزنی چون برای مثال میتونه 2 میلیون پول بده چه کاریه 2.5 بده خوب چه کاریه 2.5 میتونه بده 3 تومان بده خوب چه کاریه 3 تومان داره میده 3.5 بده مگه خونه خاله است به فرض که بتونه جور کنه با همون 100 دلار اضافه میتونه پول 2 تا بازی اصل دیگه بده یعنی منطق شما من رو کشته یعنی این دوتا یکین ؟؟؟ یعنی شما میخوای بگی هیچ فرقی نداره شما 3 تا بازی اصل بخری با 5 تا بازی ؟؟؟؟ .
من در هر صورت کینکت رو تهیه میکنم پس این 500 دلار مشکلی واسم ایجاد نمیکنه، کسی فکر میکنه گرونه خب نمیخره. من از قیمت حمایت نمیکنم ولی کنسول رو تهیه میکنم چون با وجود کینکت مشکلی با 500 دلار ندارم. خیلی سخت و پیچیده هست قضیه؟ ولی بازم خیلی جالبه که واسه 2 میلیون به آدم فحش میدن ولی واسم 1.600 چیزی به آدم نمیگن، یعنی گیر همه فقط همون 400 هست :دی حالا جالبه الان که PS3 گرون تر از X360 هست و در تمام طول این نسل هم گرون تر بوده اصلا راجع به این قضیه صحبتی نمیشه، الان یهو همه یادشون افتاده که هیچکس نباید کنسول 500 دلار بخره! خب عزیز من شاید یکی دلش بخواد بخره.

پ.ن2: خب این دوستمون داره پیشرفت میکنه به سلامتی :دی
منطق نیست که ... است .
الان این "..." و اون "..." های بالا دقیقا یعنی چی، من متوجه نمیشم، اگه سیستم جدید توهین کردن هست و مشکلی نداره که ما هم استفاده کنیم :-/

آخرین ویرایش:
چرا بیخودی از خودتون .... در میکنید همون 400 دلار هم زیاد هستش وقتی یکی امد خونه شما داشتی بازی میکردی حال کرد گفت چند خریدی قیمت رو بهش گفتی هزار و یک حرف به شما زد متوجه میشی که 2 میلیون پول یک کنسول بازی دادن و دونه ای 250-300 تومان بازی خردین چه مزه ای میده .
ps4 میخری فامیلت میگه چند؟میگی یک میلیون نیم ===>فامیلت:مبارکت باشه
one میخری فامیلت میگه چند؟میگی یک میلیون و هشتصد ===>فامیلت:اه مایه دار مرفه بی درد بی شرف حروم خور
RIP Logic

همینه که میگن ایرانی جماعت فکر اقتصادی نداره
تا دیروز کهps3گرون تر از 360گرون از بود این حرف های قشنگ قشنگو نمیشنیدیم
100 خودش 2 عنوان بازیه

بابا هر چیز بهتری گرونتر هست..
XBOX ONE امکانات بیشتری داره پس طبیعتا گرونتره..
پس بالاخره پذیرفتید ps3بهتر از 360ه :lol:
ممنون

آخرین ویرایش:

داری اشتباه میکنی ، استدلالت اشتباه هست در واقع این درسته !

PS4 Vs X1

4vs1

4 >1

پس PS4 بهتره چون عدد بزرگتری داره .

پ.ن : معلم کودکستان امروز خوب بود عزیزم ؟؟

آخرین ویرایش:

امکاناتی قبیل پخش موسیقی ، اجاره دیجیتالی فیلم و سریال و چت اسکایپ :|
هیچ کدوم از این امکانات رو نیازی نیست یک کنسول داشته باشه و برتری نسبت به PS4 نداره
هرچند کم وبیش PS4 اینارو هم داره

تاپیک الان شده شورای هماهنگی برای راضی کردن همه برای خرید ps4...یعنی واقعا کسی که برای ادامه دادن بازی های مورد علاقش بخواد x1 بگیره یه آدم بی منطق و عقب مونده ذهنی هست.

آفرین گیمرهای بازیسنتر

ps4 میخری فامیلت میگه چند؟میگی یک میلیون نیم ===>فامیلت:مبارکت باشه
one میخری فامیلت میگه چند؟میگی یک میلیون و هشتصد ===>فامیلت:اه مایه دار مرفه بی درد بی شرف حروم خور
RIP Logic

فکر کنم اینجوری بهتر متوجه بشی به خاطر اینکه اگه یک بار خارج از علاقه شخصیت مطلب رو درست میخوندی متوجه میشدی چی گفتم یعنی شما با برداشتت از صحبت من منطق که هیچی خیلی چیز های دیگه رو هم زیر سوال بردی :

हाय, माफ करना मैं एक ही भाषा में बात कर रहा हूँ, तो मैं महंगा 2 लाख या 3 लाख वैसे भी महंगा होना कितना महंगा कोई बात कुछ और है.

واییییی الان یاد ۲-۳ سال پیش افتادم اشک تو چشمام جمع شد !!! هر دلار ۹۵۰ تومن بود یادش بخیر !!! فرض کنین خودتون با همون دلار ۹۵۰ تومن میتونستین بازیای ۶۰ دلاری رو دونه ای ۵۷ تومن بگیرین :((
ایکس باکس وان رو هم میشد به ۴۷۰ تومن خرید کنین!!!‌ از خود قیمت اصلیش(۴۹۹) هم کمتر
ps4 رو هم میشد به ۳۸۰ (۳۹۹ دلار قیمت خودش)خرید کرد !!!
حالا الانو بگو ! بحث ۲-۳ میلیون راه افتاده تو تایپیک !!! :|

پس بالاخره پذیرفتید ps3بهتر از 360ه :lol:
ممنون

PS3 به خاطر این گرون شد که سونی کلی پول سر Cell خرج کرده که البته این نسل به اشتباهش پی برد..

امکاناتی قبیل پخش موسیقی ، اجاره دیجیتالی فیلم و سریال و چت اسکایپ
:|
هیچ کدوم از این امکانات رو نیازی نیست یک کنسول داشته باشه و برتری نسبت به PS4 نداره
هرچند کم وبیش PS4 اینارو هم داره

کینکت خودش 200 دلار قیمت داره چیزیم نیست که بگی هیچکی نمیره دنبالش نسل قبل با وجود اینکه 3 سال اومد ولی 30 میلیون فروش کرد و این یعنی قالب خریدارها این وسیله رو میخوان حالا داره با یک قیمت معقول روی کنسول میده چه بهتر..
سیستم ابری خودش به تنهای میتونه ماکرو رو جلو بندازه و ارزش XBOX ONE رو بیشتر کنه..

PS3 به خاطر این گرون شد که سونی کلی پول سر Cell خرج کرده که البته این نسل به اشتباهش پی برد..

کینکت خودش 200 دلار قیمت داره چیزیم نیست که بگی هیچکی نمیره دنبالش نسل قبل با وجود اینکه 3 سال اومد ولی 30 میلیون فروش کرد و این یعنی قالب خریدارها این وسیله رو میخوان حالا داره با یک قیمت معقول روی کنسول میده چه بهتر..
سیستم ابری خودش به تنهای میتونه ماکرو رو جلو بندازه و ارزش XBOX ONE رو بیشتر کنه..
دیدی که ND و بقیه از همون CELL چی در اوردن
اون زمان استفاده از CELLبرای انحصاری های شاهکار نیاز بود اما الان نه وضعیت سخت افزار ها تغییر کرده
من نمیدونم دقیقا اجبار کینکت چیه که بزور میخوان بچپونن 30 میلیون خریدن خودت به من بگو چند نفر X360خریدن؟

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or