مایکروسافت و تغییر کلیه سیاست هایش در قبال Xbox One

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
مایکروسافت رسما اعلام کرد که سیاست هایش در قبال Xbox One را به صورت کامل تغییر داده است. دیگر نیازی به وصل شدن به اینترنت در هر 24 ساعت ندارید و به راحتی می توانید بازی های دسته دوم را خرید و فروش کنید، دقیقا شبیه به آن چیزی که در Xbox 360 شاهد بودیم. علاوه بر این شما می توانید در روز عرضه هر بازی آن عنوان را به صورت دیجیتالی دانلود نموده و سپس به صورت آفلاین به انجام بازی مورد نظر بپردازید، سیستم قفل منطقه ای نیز از روی کنسول برداشته شده و دیگر شاهد قفل منطقه ای شبیه X360 نیستیم (Region Free در واقع). دن ماتریک رئیس بخش سرگرمی های مایکروسافت شخصا این خبر را منتشر کرده است. در حال حاظر خبری مبنی بر وجود یا عدم وجود سیستم Family Sharing که پیش از این اعلام شده بود منتشر نشده و باید منتظر اخبار جدیدتر ماند.

آخرین ویرایش:
آقا میگم این همه خبر خوب تو این چند وقته یکم مشکوک میزنه نکنه قراره آخر زمون بشه!؟

اوه اوه نیم ساعت بعد از منتشر شدن خبر پیش فروش XOne تو آمازون رفت بالاتر از PS4 :دی قشنگ معلومه مایکروسافت فهمیده چه غلطی کرده و قراره کلی ضرر بده، خوبه سریع آدم شدن :دی
چند وقته اونجوریه چون ps4 یک مدت sold out شده ولی مسلما پیش فروشش چند برابر میشه

حالا بیاید بگید سونی فن بد چیزیه
اینهمه ما ترول کردیم به کمک شما اومدیم به همه ی دوستان مایکرو فن تبریک میگم ایشالا خبر ارزونی هم بیاد که دیگه تکمیل شه همه چی

از سونی تشکر می کنم که بار دیگه ثابت کرد گیمرها توی این صنعت باید حرف اول و اخر رو بزنند. خوشحالم که مایکروسافت هم پس از مدت ها فهمید بین اونها و اپل تفاوت زیادی وجود داره.

یه حسی به من میگه اصلا قضیه این 24 ساعت یه بار آنلاین شدن یا این بازار فروش بازی های دست دوم فقط یه تز یا فقط یه حرف بوده اصلا برنامه بلند مدتی پشت این قضیه نبوده که بخواد عملی بشه :دی

هم ماکرو میخواسته خودشو عزیز کنه هم تب و تاب و بحث در مورد #xbox one ببره بالا :دی

پ.ن: شاید خیلیاتون میدونستین حس من فقط یکم دیر دوزاریش افتاده :دی

چند وقته اونجوریه چون ps4 یک مدت sold out شده ولی مسلما پیش فروشش چند برابر میشه
من تا ظهر که چک کردم PS4 بالاتر بود ولی خب احتمالا همون sold out درسته چون هر جا نگاه می کردم ملت میگفتن میخوان PS4 بخرن! هر چند الان تازه رقابت جدی میشه و مسلما مایکروسافت خبر داشته وضع پیش فروش خیلی جالب نیست و برای همین سریع جلوی ضرر رو گرفت :دی به نظرم این وسط برنده گیمرها بودن، با تشکر از سونی البته :دی مایکروسافت هم درسته تو این چند وقته زیاد حماقت کرد ولی همین که سریع برگشتن به مسیر درست قابل تقدیره :دی

یک دوستی بود DRM اینا رو لیست می‌کرد کوش نمی‌بینمش؟ :|:dالان فکر کنم قیمت کنسول رو لیست کنه:|

من تا ظهر که چک کردم PS4 بالاتر بود، هر چند الان تازه رقابت جدی میشه و مسلما مایکروسافت خبر داشته وضع پیش فروش خیلی جالب نیست و برای همین سریع جلوی ضرر رو گرفت :دی به نظرم این وسط برنده گیمرها بودن، با تشکر از سونی البته :دی مایکروسافت هم درسته تو این چند وقته زیاد حماقت کرد ولی همین که سریع برگشتن به مسیر درست قابل تقدیره :دی
ای شیطون ببین اونموقع صدای فروش کم و اینا رو در نمیاوردیا الان خوشحالی داری یه چیزایی لو میدی

Fratos جان برو خونه خودت!:دی چند وقته زیادی بهت خوش گذشت این طرفlol...
پ.ن: روحانی مچّکریم.

خُب معلوم شُد کلید آقا هم Region Lock نداره و خارج از ایران هم قفل‎ها رو باز می‎کنه :d

با اینکه هنوز انتخاب اول و اخرم PS4 هست د ولی الان کمی مطمئن هم شدم که خرید XONE رو در دستور کار قرار میدم و تمام سعیم رو میکنم که هردو رو داشته باشم چون هر دو کاملا ارزشش رو داره .

خیلی عالی !! اما هنوز قیمتش بالاست :دی
منم حاضر نیستم 200 تومن برای یک بازی بدم :دی

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or