مایکروسافت توضیح می‌دهد که چرا گیمرها باید Xbox One X را بیشتر از PS4 Pro بخرند

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,744
نام
Ebrahim
1.png
کنسول Xbox One X شاید قدرتمندتر از PS4 Pro باشد، ولی PS4 Pro همچنان ارزان‌تر و باصرفه‌تر از Xbox One X است و بازی‌های بیشتری از آن پشتیبانی می‌کنند و همچنان انحصاری بیشتری از کنسول رقیب دارد. پس بنابراین چرا باید یک مشتری معمولی، کنسولی گران‌تر را انتخاب کند؟

طبق مصاحبه EPNdotTV با آقای Aaron Greenberg، در جواب به سؤال بالا گفت:

«خب، باید بگویم که اگر خواهان بازی‌های باکیفیت ۴K واقعی هستید، نیاز به ۶ ترافلاپس دارید، ما ۴۳% درصد قدرت گرافیکی بیشتر داریم و بالای ۶۰ درصد حافظه برای توسعه‌دهندگان در دسترس است.»

«اما مهم‌ترین چیز این است که اگر شما طرفدار بازی‌های مسابقه‌ای، طرفدار بازی‌های نقش‌آفرینی و هر بازی دیگری که دوست دارید، هستید؛ این بازی‌ها را می‌توانید باکیفیت بهتری بر روی Xbox One X بازی کنید زیرا ما قدرت بیشتری را برای شما به ارمغان آوردیم.»

منبع

Read the whole post here.

retro1911

کاربر سایت
Apr 30, 2017
65
Uncharted: اکشن سوم شخص
Horizon: اکشن سوم شخص
TLOU: اکشن سوم شخص
Infamous: اکشن سوم شخص
GOW: اکشن سوم شخص
Bloodborne: اکشن سوم شخص
و...

بعضی از این حَضَرات سونی فن طوری از تنوع انحصاری صحبت میکنن که هرکی ندونه فکر میکنه چه خبره! والا تا اونجا که ما می بینیم یه سبک رو همش دارن تکرار مکررات میکنن. :))

darkworld

کاربر سایت
Oct 22, 2011
2,720
tlhp_889999999999999999re.jpg

به جز اون دو تایی ک رو پی سی هستن و الیته فاینل هم رو وان هست، سرجمع میشه 23 میلیون، تاریخشون هم بروز هست به جز دلست، حالا 1 میلیون هم به اون اضافه کنیم، 24 میلیون از 60 میلیون! تقریبا بالای 60 درصد اصلا به انحصاریا دست هم نزدن ، تاکید میکنم بالای 60 درصد اصلا دست هم نزدن! حالا من بحث همپوشانی رو نمیارم وسط ، چون ممکنه یکی که دلست خریده رفته باشه بلاد هم خریده باشه، یک نفر حساب میشه، درنتیجه این درصد رو 70 هم کنیم بیراه نگفتیم

نکاتی که قبلا گفتم رو تکرار میکنم و دیگه ادامه نمیدم چون خیلی واضحه نمیدونم چرا اصرار دارین ک قبول نکنین:

- دنیای فروم رو با بیرون قاطی نکنین، ماها در اقلیت هستیم، منوشمایی که به خاطر یه بازی میریم کنسول انتخاب میکنیم در اقلیت هستیم، مراد تو جز اون دسته ی 2 میلیونی هستی که بلاد خریدن، 2 میلیون از 60 میلیون

- حرف اول رو در دنیای کسب و کار، بازاریابی میزنه!

- مایکروسافت ایی ثری 2013 رو گند زد، کنسولی با قیمت بیشتر و قدرت کمتر رو ارائه داد، با هزارتا چرت و پرت دیگه همراهش، سونی هم از این گندکاری نهایت استفاده رو برد و بازار رو درو کرد، عملکرد قبل 2016 سونی ک ب جز بلاد انحصاری توپی نداشت گواه حرف بندست.

- وقتی تو دنیای کسب و کار گند میزنی برگشتن ازش کار خیلی دشواریه، مخصوصا در عصر ارتباطات الان، مایکروسافت هرچقدم زور بزنه بازم به سونی این نسل نمیرسه، ولی خب سودشو میکنه و همین مهمه واسشون و ادامه هم میدن.

- و درنهایت انحصاری مهمه، ولی نه درون حدی که فکر میکنین، انحصاری یکی از محرک هاست، محرک های بسیار مهمتری از جمله بازاریابی و سیاست های مناسب وجود دارند.

موفق باشید.
اینم حساب کردی که بازیای ps4 رو میشه به اشتراک گذاشت؟ من خودم un4 رو از یکی دست دو خریدم و به یکی فروختم. شاید تا حالا 5 بار دیگه هم خرید و فروش شده باشه. پس قراره نیست یه نسخه فیزیکی رو یه نفر بازی کرده باشه.

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757

به جز اون دو تایی ک رو پی سی هستن و الیته فاینل هم رو وان هست، سرجمع میشه 23 میلیون، تاریخشون هم بروز هست به جز دلست، حالا 1 میلیون هم به اون اضافه کنیم، 24 میلیون از 60 میلیون! تقریبا بالای 60 درصد اصلا به انحصاریا دست هم نزدن ، تاکید میکنم بالای 60 درصد اصلا دست هم نزدن! حالا من بحث همپوشانی رو نمیارم وسط ، چون ممکنه یکی که دلست خریده رفته باشه بلاد هم خریده باشه، یک نفر حساب میشه، درنتیجه این درصد رو 70 هم کنیم بیراه نگفتیم

نکاتی که قبلا گفتم رو تکرار میکنم و دیگه ادامه نمیدم چون خیلی واضحه نمیدونم چرا اصرار دارین ک قبول نکنین:

- دنیای فروم رو با بیرون قاطی نکنین، ماها در اقلیت هستیم، منوشمایی که به خاطر یه بازی میریم کنسول انتخاب میکنیم در اقلیت هستیم، مراد تو جز اون دسته ی 2 میلیونی هستی که بلاد خریدن، 2 میلیون از 60 میلیون

- مایکروسافت ایی ثری 2013 رو گند زد، کنسولی با قیمت بیشتر و قدرت کمتر رو ارائه داد، با هزارتا چرت و پرت دیگه همراهش، سونی هم از این گندکاری نهایت استفاده رو برد و بازار رو درو کرد، عملکرد قبل 2016 سونی ک ب جز بلاد انحصاری توپی نداشت گواه حرف بندست.

- وقتی تو دنیای کسب و کار گند میزنی برگشتن ازش کار خیلی دشواریه، مخصوصا در عصر ارتباطات الان، مایکروسافت هرچقدم زور بزنه بازم به سونی این نسل نمیرسه، ولی خب سودشو میکنه و همین مهمه واسشون و ادامه هم میدن.

- و درنهایت انحصاری مهمه، ولی نه درون حدی که فکر میکنین، انحصاری یکی از محرک هاست، محرک های بسیار مهمتری از جمله بازاریابی و سیاست های مناسب وجود دارند.

موفق باشید.
برای رد این لیست همون که زده لست ریمستر 1 ملیون کفایت میکنه که از بیخ غلطه
بعد اینا همه انحصاری های ؟ ps4????
حتما لینک زیر رو چک کنید
List of PS4 Exclusives - Gematsu

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
688
Uncharted: اکشن سوم شخص
Horizon: اکشن سوم شخص
TLOU: اکشن سوم شخص
Infamous: اکشن سوم شخص
GOW: اکشن سوم شخص
Bloodborne: اکشن سوم شخص
و...

بعضی از این حَضَرات سونی فن طوری از تنوع انحصاری صحبت میکنن که هرکی ندونه فکر میکنه چه خبره! والا تا اونجا که ما می بینیم یه سبک رو همش دارن تکرار مکررات میکنن. :))
ناموسا خودتو زدی به *** یا واقعا ** هستی؟
horizon:arpg
tlou: survival horror
infamous: open world action advanture
gow: hack n slash
blood born:arpg
به اینا اینها رو هم اضافه کن:
‌Detroit become human:درام تعاملی
uncharted: شوتر سوم شخص ماجرایی
persona:جی ار پی چی
gran tourismo:ریسینگ
spiderman: اکشن ماجرایی اپن ورد هیرو محور
dreams: سکو پازل ماجرایی
the last guardian: ماجرایی
days gone: اپن ورد زامبی محور
nioh:اکشن ار پی چی
neir:هک ان اسلش
yakuza:اپن ورد شهری
street fight:مبارزه ای
و ده ها بازی دیگر که من یادم نمیاد(تازه فقط aaa ها رو حساب کردم مستقل ها رو حساب کنم سر به فلک میکشه)

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
ناموسا خودتو زدی به *** یا واقعا ** هستی؟
horizon:arpg
tlou: survival horror
infamous: open world action advanture
gow: hack n slash
blood born:arpg
به اینا اینها رو هم اضافه کن:
‌Detroit become human:درام تعاملی
uncharted: شوتر سوم شخص ماجرایی
persona:جی ار پی چی
gran tourismo:ریسینگ
spiderman: اکشن ماجرایی اپن ورد هیرو محور
dreams: سکو پازل ماجرایی
the last guardian: ماجرایی
days gone: اپن ورد زامبی محور
nioh:اکشن ار پی چی
neir:هک ان اسلش
yakuza:اپن ورد شهری
و ده ها بازی دیگر که من یادم نمیاد(تازه فقط aaa ها رو حساب کردم مستقل ها رو حساب کنم سر به فلک میکشه)
جواب اینجور افرادو ندی بهتره هدفش مشخصه!

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار
به نظرم ادامه این بحث بیشتر فرسایشی هست دوستمون که برگشت سر خونه اول و حرف از انحصاری واقعی میزنه ! و از نینتندو سوییچ میگه که تاکید مشترک تمام تحلیلگرها براین بود علاوه بر بازیهای انحصاری همیشگی نینتندو چقدر پشتیبانی مولتی پلتفرم ها رو داره وگرنه سره قضیه wii u دیدیم تا چه حد انحصاریها میتونند باعث فروش کنسول بشوند!

بیشتر تحلیل های دوستان ذهنی هست وگرنه روی کاغذ عدد و رقم ها درباره میزان فروش کنسول و رابطه اشون با انحصاری ها حرف های دیگه ای میزنه سونی 40 میلیون کنسول فروخته در حالی که عنوان سیستم سلرش بازسازی دلست بوده و انچارتد4 در شرایط اینستال بیس 60 میلیونی نهایتا ده میلیون فروش رفته.

انحصاری یقینا حائز اهمیت هست ولی همه چیز نیست! انلاین کامیونیتی، قیمت و قدرت و از همه مهمتر بازاریابی هم انتخاب های تاثیرگذاری هستند ولی خب گیر دوستان فعلا در حال حاضر بر روی انحصاری واقعی هست و تاکید دارند که حرف اول و اخر رو انحصاری میزنه و PS4 تنها به خاطره این عامل پیروز شد.

فقط اون بخش اول ميشه اول از همه تقصير رو انداخت گردن همون ساپورت نا مناسب wii u كه اصلا اندازه ساير كنسول هاي نينتندو حمايت نشد خصوصا سال اول و موقع معرفي و لانچ ! مشكل ديگه اون كنترل مسخره اش و نامگذاري بدش بود و از همه بدتر قيمت گذاري كه همشم به خاطر اون سينيه بود! ضمن اينكه نينتندو اون موقع هنوز امكانات خوبي براي مولتي پلير و استور خوب و غيره هم نداشت!

چرا راه دور بريم همين ويتا رو سوني ساپورت نكرد با مغز خورد زمين ! قشنگ يادمه تا قبل تا قبل از مصاحبه يوشيدا كه گفت ديگه بازي بزرگ براي ويتا نميسازيم ويتا ١٣-١٤ ميليون فروخته بود ! بعد اون مصاحبه دو ميليونم نفروخته
مگه ويتا چند برابر قويتر از 3ds نبود !نه فقط قدرت از هر لحاظي بررسي ميكنم ميبينم خود كنسول برتري داشت ، پس چرا اينطوري باخت !

جالبه كه تنها نسلي كه كنسول قويتر برنده نسل بوده چه دستي چه خونگي !
از ps1 بگير تا ps2 تا wii تا ds و 3ds هميشه برنده كنسول ضعييف تر بوده بعد ما بريم wii u رو از توش بكشيم بيرون به عنوان مثال نقض؟؟؟؟
همين نسل هم نه فقط به خاطر قدرت به خاطر همه چي تموم بودن ps4 نتيجه اينطوري شده

دوست من دوباره ارجاعت ميدم به حرف كازه هيرايي ! عزيز من منم الان ps4 دارم ، نه از رزوليشن سر در ميارم نه از سرعت پردازش فقط به خاطر انحصاري كنسولم رو انتخاب كردم ! ولي نه انچارتد خريدم نه هورايزن
بازياي انحصاري كه day 1 خريدم گراويتي راش و پرسونا و world of final fantasy بوده
براي همين تعدد و تنوع بازي ها اهميت داره
شما ميتوني ٦٥ تا انچارتد با متاي ٩٩ بسازي و به اندازه ٢٠ تا بازي متنوع خوب مخاطب جذب نميكنه!
بازي هاي متفاوت طيف هاي متفاوتي از گيمر ها و سليقه ها رو سمت خودش ميكشه ! واقعا فرمول پيچيده اي نيست !

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,804
نام
مراد حلیمی

موفق باشید.
اولا همون اول صحبت نوشتم که انحصاری شرط کافی نیس ولی شرط لازم هست(یعنی همه چیز نیس ولی یکی از ارکان موفقیت هست)
دوما اینطوری حساب کردن تو هم خیلی درست نیس....چون بلادبورنی که من خریدم با 1 نفر شر کردم و لست او اس دیسکی رو هم با 3...4 نفر ، در نتیجه یعنی این بازی رو چندین نفر بازی کردن ولی فروشش 2 نفر حساب میشه فقط(بر عکس استیم یه اکانت یا دیسک بین دهها نفر شر میشه تو کنسول:D)
سوما که خیلی هم مورد مهمی هست:D و اصلا دقت نمی کنی مساله شمردن و تعداد نیس..........مساله ایجاد کشش توسط مجموعه ای از انحصاریهاس....الان شاید یکی ما بین این دو کنسول مردد میشه و اصلا هم معلوم نیس در اینده چند تا انحصاری بازی کنه ولی وقتی اینهمه انحصاری تو پلتفرم سونی می بینه و اونطرف هم minecraft 4k :Dطبیعتا جذب سونی میشه و شاید اصن بره call بخره بازی کنه ولی این انحصاری باعث میشه رو بخشی از نظرش تاثیر بذاره و پولش رو رو کنسول سونی خرج کنه....یعنی همونطور که گفتی به عنوان یه عامل بازاریابی قوی عمل می کنه انحصاری

در مورد اول نسل هم گفتی درسته سونی فقط بلادبورن داشت....ولی عقبه نسل قبل رو تو تعدد و کیفیت انحصاری ها رو هم با خودش داشت....و این گذشته کنسولا دقیقا رو نظر خریدار تاثیر داره.

در مورد عامه و اونایی که فروم میان هم اگه انحصاری ها فقط باعث خرید 10 میلیون کنسول بیشتر برا سونی شده باشن هم به نظرم رسالت خودش رو انحصاریها به طور کامل انجام دادن.....بقیه 50 میلیون نفر هم به دلایل دیگه جذب میشن(مطمینا دلایل زیاد دیگه ای هستن) که به بحث ما مربوط نیستن و بحث ما صرفا سنجش قدرت انحصاری هست

شما هم موفق باشی:D

.

آخرین ویرایش:

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
واقعا همینطوره.جدیدا معیار تنوع انحصاری این شده که چندمین شخص باشه:D
دقیقا فک کنم فقط میدونه دو سبک اول شخص و سوم شخص وجود داره و دیگه دایره سبکش از این خارج نیست:D

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ps3_360_wii

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
اولا همون اول صحبت نوشتم که انحصاری شرط کافی نیس ولی شرط لازم هست(یعنی همه چیز نیس ولی یکی از ارکان موفقیت هست)
دوما اینطوری حساب کردن تو هم خیلی درست نیس....چون بلادبورنی که من خریدم با 1 نفر شر کردم و لست او اس دیسکی رو هم با 3...4 نفر ، در نتیجه یعنی این بازی رو چندین نفر بازی کردن ولی فروشش 2 نفر حساب میشه فقط(بر عکس استیم یه اکانت یا دیسک بین دهها نفر شر میشه)
سوما که خیلی هم مورد مهمی هست:D و اصلا دقت نمی کنی مساله شمردن و تعداد نیس..........مساله ایجاد کشش توسط مجموعه ای از انحصاریهاس....الان شاید یکی ما بین این دو کنسول مردد میره و اصلا هم معلوم نیس در اینده چند تا انحصاری بازی کنه ولی وقتی اینهمه انحصاری تو پلتفرم سونی می بینه و اونطرف هم minecraft 4k :Dطبیعتا جذب سونی میشه و شاید اصن بره call بخره بازی کنه و این یعنی انحصاری باعث شد رو بخشی از نظرش تاثیر بذاره و رو کنسول سونی خرج کنه....یعنی همونطور که گفتی به عنوان یه عامل بازاریابی قوی عمل می کنه انحصاری

در مورد اول نسل هم گفتی درسته سونی فقط بلادبورن داشت....ولی عقبه نسل قبل رو داشت....و این گذشته کنسولا دقیقا رو نظر خریدار تاثیر داره

در مورد عامه و اونایی که فروم میان هم اگه انحصاری ها فقط باعث خرید 10 میلیون کنسول بیشتر برا سونی شده باشن هم به نظرم رسالت خودش رو انحصاریها به طور کامل انجام دادن.....بقیه 50 میلیون نفر هم به دلایل دیگه جذب میشن(مطمینا دلایل زیاد دیگه ای هستن) که به بحث ما مربوط نیستن و بحث ما صرفا سنجش قدرت انحصاری هست

شما هم موفق باشی:D

.
فقط 11 ملیون لست و انچارتد ریمستر فروختن تاثیر انحصاری بیشتر از این حرفاست یه عده نمیدونم چرا کمر بستن به تخریب انحصاری!

dark spartan

کاربر سایت
Feb 11, 2017
688
فقط 11 ملیون لست و انچارتد ریمستر فروختن تاثیر انحصاری بیشتر از این حرفاست یه عده نمیدونم چرا کمر بستن به تخریب انحصاری!
کاملا درسته.اینا فقط دو تا بازی ای هست که شما حساب کردی.بحث انحصاری بزرگتر از این حرفهاست.در تایید حرف های شما وقتی به سیستم سلری یه بازی پی میبریم که(آنچارتد)می بینیم بیشترین فروش کنسول در‌ کشور بزرگی مثل انگلستان باندل آنچارتد ۴ هست.یعنی این بازی علاوه بر اینکه فروش زیادی داشته باعث فروش بسیار زیاد سخت افزار هم شده.اینجا دو نکته میخوام بگم.یکی اینکه محتویات انحصاری و لید پلتفرم بودن هم باعث فروش بسیار زیادی میشه(اینم یکی از دلایل زیاد دیگه ای که جناب half life g به اون اشاره کردن).مثلا من یادم میاد باندل دستینی ۱ که مختص ps4 بود خیلی زیاد فروخت یا باندل کالاف که واقعا پر فروشه یا همین فیفا که تا سال پیش با مایکروسافت قرارداد داشت و الان سونی باهاش قرارداد داره فک میکنم بعد از باندل هیلو پرفروش ترین باندل بود یا استاروارز و ... .مسئله ی دیگه اینکه سونی برای هر کشور و تقریبا هر سبک یه انحصاری AAA بلاک باستر داره و این باعث فروش کنسول تو کشورهای مختلف میشه.الان برای ژاپن پرسونا یا یاکوزا و فاینال فانتزی و ... رو داره و باعث فروش زیاد ps4 در ژاپن شده یا برای انگلستان که عناوین اکشن رو دوست دارند آنچارتد رو داره یا برای مردم اروپا که عناوین داستان محور و RPG دوست دارن horizon و gow و Detroit رو داره.یا آمریکایی ها که عاشق دنیای هیرو ها هستند اسپایدرمن رو داره(همینطور که شاون لیدن گفت).در کل میخوام بگم سونی ps4 رو معطوف به یکی دو تا سبک یا عناوینی که یکی دو تا‌ کشور بیشتر دوستش دارن نکرده و از حداکثر پتانسیل استدیوها استفاده میکنه.Xbox x هم به جایی نمیرسه همینطور که گفتم نه انحصاریهایی در حد سونی داره(که کمیت چه کیفیت)هم الان بیشتر شرکتها و استدیوهای ترد پارتی با سونی قرارداد دارن و حق باندل زدن و فروش محصولات ویژه اونا دست سونیه هم اکثر بازیسازان بازیهای مستقل تمایل دارن برای سونی بازی بسازن.

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757
کاملا درسته.اینا فقط دو تا بازی ای هست که شما حساب کردی.بحث انحصاری بزرگتر از این حرفهاست.در تایید حرف های شما وقتی به سیستم سلری یه بازی پی میبریم که(آنچارتد)می بینیم بیشترین فروش کنسول در‌ کشور بزرگی مثل انگلستان باندل آنچارتد ۴ هست.یعنی این بازی علاوه بر اینکه فروش زیادی داشته باعث فروش بسیار زیاد سخت افزار هم شده.اینجا دو نکته میخوام بگم.یکی اینکه محتویات انحصاری و لید پلتفرم بودن هم باعث فروش بسیار زیادی میشه(اینم یکی از دلایل زیاد دیگه ای که جناب half life g به اون اشاره کردن).مثلا من یادم میاد باندل دستینی ۱ که مختص ps4 بود خیلی زیاد فروخت یا باندل کالاف که واقعا پر فروشه یا همین فیفا که تا سال پیش با مایکروسافت قرارداد داشت و الان سونی باهاش قرارداد داره فک میکنم بعد از باندل هیلو پرفروش ترین باندل بود یا استاروارز و ... .مسئله ی دیگه اینکه سونی برای هر کشور و تقریبا هر سبک یه انحصاری AAA بلاک باستر داره و این باعث فروش کنسول تو کشورهای مختلف میشه.الان برای ژاپن پرسونا یا یاکوزا و فاینال فانتزی و ... رو داره و باعث فروش زیاد ps4 در ژاپن شده یا برای انگلستان که عناوین اکشن رو دوست دارند آنچارتد رو داره یا برای مردم اروپا که عناوین داستان محور و RPG دوست دارن horizon و gow و Detroit رو داره.یا آمریکایی ها که عاشق دنیای هیرو ها هستند اسپایدرمن رو داره(همینطور که شاون لیدن گفت).در کل میخوام بگم سونی ps4 رو معطوف به یکی دو تا سبک یا عناوینی که یکی دو تا‌ کشور بیشتر دوستش دارن نکرده و از حداکثر پتانسیل استدیوها استفاده میکنه.Xbox x هم به جایی نمیرسه همینطور که گفتم نه انحصاریهایی در حد سونی داره(که کمیت چه کیفیت)هم الان بیشتر شرکتها و استدیوهای ترد پارتی با سونی قرارداد دارن و حق باندل زدن و فروش محصولات ویژه اونا دست سونیه هم اکثر بازیسازان بازیهای مستقل تمایل دارن برای سونی بازی بسازن.
کاملا صحیح دیدم لایک کافی نیست گفتم نقل قول کنم و بگم احسنت:D

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,038
نام
مازیار

موفق باشید.
البته استناد به اين ليست خيلي اشتباه به دو دليل اشكار و نهان
دليل اشكار اينه كه اين ليست بايد اپديت بشه خصوصا قروش بازي هاي قديمي ساير بازي ها هم بهش اضافه بشن
دليل دوم اينه كه داريد بازار بازي هاي دسته دوم ! شير كردن بازي و حتي اكانت هاي هكي رو ناديده ميگيريد ! پس مخاطبين اين بازيا خود به خود خيلي بيشتر ميشن ! حتي كرايه كردن بازي
من خودم انچارتد ٤ رو كرايه اي بازي كردم
حتي يه بازي ممكنه پنج بار دست به دست شده باشه و شايد انچارتد رو نيمي از دارندگان ٤ بازي كرده باشن

z2s sas

Fear Inoculum
کاربر سایت
Jun 15, 2008
1,903
من واقعا فاز شما رو درک نمیکنم!شما هر ساعت یه جبهه ای هستی!اگه شما اینقد طرفدار One x هستی و میخوای از 4k واقعی لذت ببری خوب برو کنسول رو بخر دیگه چرا اینجا جو میدی؟Pc هم خیلی گرونه و بدرد نمیخوره!ps4 هم که با رزولوشن جلبک بازیا رو اجرا میکنه!one x خوبه
من تو جبهه مبارزه با انتشار اراجیف هستم!
اراجیفی مثل این که میشه با 700 800 دلار سیستم فورکی 60 فریم بست! یا با پول xbox x میشه pc قویتر خرید!
در عجبم که هردفعه خودت از حرفات عقب نشینی می کنی ولی بازهم با حفظ اعتماد به نفس، سعی در فرار رو به جلو داری.
میدونم اطلاعاتت در مورد pc انقدر ابتدایی و سطحیه که نمی تونی در چهارچوب بحث جلو بری ولی مطمعن باش منم وارد این بحث حاشیه ای و بچه گانه ای که داری شروع میکنی نخواهم شد.

• Like
Reactions: pizza

MRM_3000

کاربر سایت
Apr 18, 2009
682
نام
Morteza
خدایی اومدم تو تاپیک پست ها رو دیدم، آدم خندش میگیره بحث تاپیک به مهم نبودن انحصاری کشیده شده ایول بااو ایول حال کردم خدایی جک خیلی باحالی بود طرف اومده با چهار تا آمار فروش بازیها میخواد بگه انحصاری ها مهم نیستن، بله کاملا مشخص هست فشارها از کجا داره وارد میشه. دوستان فراموش کردن وقتی یه بازی در حد the last of us 2 و یا gow جدید فقط حتی شایعات اون تو فضای مجازی پخش میشه تو فروش کنسول تاثیرشو محسوس میزاره حالا چه برسه به زمانی که بازی ها ریلیز بشن بعد خیلی راحت با دو تا آمار و ارقام میخوان این مسله رو زیر سوال ببرن. آقا حله ps4 تا حالا دو برابر فروشی که داشته و همینطور داره به 70 میلیون میرسه و رد میکنه همه اینا بخاطر بازی های مولتی پلتفرم و بازی های indie و minecraft محور بودن خودتون رو با این حرفا گول بزنین! هر آدم بالغی میدونه بازی های مولتی هیچم نفروشن فروش اون ها بالاتر از انحصاری ها خواهد چرا که کاملا دلیل واضح داره و کاملا طبیعی هست بخاطر اینکه عده ی بیشتری با پلتفرم های گوناگونی که دارن میتونن اون بازی رو تجربه کنن اصلا مقایسه فروش مولتی پلتفرم با بازی های انحصاری از بیخ و بن اشتباهه این از این مورد. هیچ کس انتظار نداره بازی ای که روی 4 پلتفرم متفاوت عرضه میشه اندازه بازی ای که فقط روی یک پلتفرم منحصراً میاد فروش کنه موضوع بعد اینکه من به جرات می تونم بگم من به شخصه یک نفر تا به امروز ندیدم که دلیل خرید ps4 اون چیزی جز بازی های انحصاری نبوده باشه یعنی قطعا از بین ارشیو بازی های انحصاری بازی ای وجود داشته که شخص رو ترغیب به خرید ps4 کرده باشه و باسلیقه ی اون شخص سازگار باشه حالا تا فردا بگین مهم نیست والسلام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر