ماهنامه دنياي بازي

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
چه جوری و از کجا میشه این کتاب ها رو تهیه کرد؟
من مشهد هستم ، نمایندگی دارن؟
کلا کتاب ها جذاب هست؟
نظرتون در مورد این کتاب ها چیست؟

والا من خودم نخوندم کتاب ها رو. نظر چند نفر که خوندن رو توی چند تا سایت دیدم، ترجمه شون خوب بوده انگار.

hadi117

کاربر سایت
Sep 22, 2008
75
نام
هادی
04038210602202380181.png

• Like
Reactions: alisantori

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
والا کتاب " برادری: متال گیر " که اصلا ترجمه خوبی نداشته به نظر من
اسنیک بیشتر شبیه یه لوده اراذل می خوره تا یه کماندو !
استفاده از یه اصطلاحاتی که اصلا عمراً اونا نگن ! اما در کل میشه یه چیزی فهمید !

این جلد دومش هم هنوز گیر نیاوردم با اینکه سر زدم به کیوسک های منتخبش !

• Like

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
کتاب های مکس پین 1 و 2 و COD MW1 رو خوندم ؛ خیلی خوب بودند و ترجمه خوبی هم داشتند ...
الان اواخر جلد 1 GeoW هستم ؛ ولی بعضی جاها بدجوری از عبارت های به کار برده شده تعجب کردم !! گرچه میدونم در خود بازی این عبارات و فحش های بدتر استفاده شده ولی توقع نداشتم تو کتاب چاپ شده با مجوز چنین عباراتی به کار بره !!! ...
نا گفته نماند که جلد 2 Geow و رزیدنت اویل دسیسه هم در نوبت خوانده شدن قرار داره !!! ...

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
قیمت مجله شد 2500 تومان .
تو شش ماه از 1200 شد 2500 یعنی 120 درصد افزایش قیمت .
فکر کنم باید یه تجدید نظری تو خرید مجلات داشته باشیم ، 16 صفحه مجله که اونم نصفش تبلیغه که 2500 تومان نمیشه آخه .

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
قیمت مجله شد 2500 تومان .
تو شش ماه از 1200 شد 2500 یعنی 120 درصد افزایش قیمت .
فکر کنم باید یه تجدید نظری تو خرید مجلات داشته باشیم ، 16 صفحه مجله که اونم نصفش تبلیغه که 2500 تومان نمیشه آخه .

مثل اینکه قراره به تعداد صفحات اضافه بشه. یه Hint هایی تو قسمت نامه بازی دادن.

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
مکس پین : انتفام رو خوندم ، خوب بود ، *فقط یه قسمتی گفته بود جنگ خلیج فارس ، ترجمه مشکل داره یا وافعا منظور جنگ خلیج فارس بوده؟
خواندن رزیدنت اویل : دسیسه رو شروع کردم
جلد دوم مکس پین (خزان) رو هم امشب گرفتم

آخرین ویرایش:

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
مثل اینکه قراره به تعداد صفحات اضافه بشه. یه Hint هایی تو قسمت نامه بازی دادن.
من ک فک نمیکنم! دنیای بازی از موقعی ک فرمت ماهنامه(اون موقع) رو عوض کرد داره میگه میخوایم تعداد صفحه رو زیاد کنیم. بنظرت میگنجه 4صفحه زیاد کنه بعد به همین قیمت بفروشه اونم دنیای بازی! من ک فک نمیکنم!

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
دوستانی که در مورد قیمت بحث میکنن ، قیمت کاغذ خیلی گرون شده به شکلی که اکثر نشریات غیر دولتی که بودجه دولتی ندارن مجبور به افزایش قیمت شدن
مثل بازی رایانه و دنیای بازی

hosseincode

کاربر سایت
Dec 15, 2007
832
اينا كتابا رو خودشون مينويسن؟ :-/ مس افكت كه كلا 4 تا كتاب داره كه اسم هيچ كدومشون رو نميشه «روزنه» معني كرد!
Revelation
Ascension
Retribution
Deception

اگرم اسمشو عوض كردن كه بايد بگم خيلي كار مسخره‌اي كردن!

• Like

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
اينا كتابا رو خودشون مينويسن؟ :-/ مس افكت كه كلا 4 تا كتاب داره كه اسم هيچ كدومشون رو نميشه «روزنه» معني كرد!
Revelation
Ascension
Retribution
Deception

اگرم اسمشو عوض كردن كه بايد بگم خيلي كار مسخره‌اي كردن!

نه بابا ، خودشون که نمینویسن ، ترجمه میکنن
من تا الان "مکس پین : انتقام" و "مکس پین : خزان" رو گرفتم که درست هم ترجمه شده
ولی فکر کنم تو بعضی کتاب ها ترجمه و رعایت شماره بر اساس کتاب اصلی انجام نشده باشه

• Like

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من ک فک نمیکنم! دنیای بازی از موقعی ک فرمت ماهنامه(اون موقع) رو عوض کرد داره میگه میخوایم تعداد صفحه رو زیاد کنیم. بنظرت میگنجه 4صفحه زیاد کنه بعد به همین قیمت بفروشه اونم دنیای بازی! من ک فک نمیکنم!

من از شماره ی 34 با دنیای بازی هستم، تا اونجایی که من یادمه، هر وقت بحث افزایش تعداد صفحه می شد، جواب این بود: "اگه تعداد صفحات بالا بره، کیفیت نقد ها میاد پایین." هیچ موقع هیچ قولی در مورد بالا بردن تعداد صفحات ندادن.

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
من از شماره ی 34 با دنیای بازی هستم، تا اونجایی که من یادمه، هر وقت بحث افزایش تعداد صفحه می شد، جواب این بود: "اگه تعداد صفحات بالا بره، کیفیت نقد ها میاد پایین." هیچ موقع هیچ قولی در مورد بالا بردن تعداد صفحات ندادن.
مرتضی داداش حالا اومدی اینجا ایستگاه ما رو بگیری؟!:d من از شماره یک باهاشم و هنوزم اعتقاد دارم رو دستش نیست, نشریه ایم هست ک همیشه ب سلیقه مخاطبش احترام میذاره(بماند که ی سری نقطه ضعفم داره) گرافیک جدید مجلشم ک ترکونده!>:d

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
من این نشریه رو تهیه می کنم ولی شده تبلیغ تا نشریه همه جاش تبلیغاته یا بکنند مثل نشریات رقیب با اون قیمت 5000 یا این قیمت اصلا مناسب نیست

• Like

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
من این نشریه رو تهیه می کنم ولی شده تبلیغ تا نشریه همه جاش تبلیغاته یا بکنند مثل نشریات رقیب با اون قیمت 5000 یا این قیمت اصلا مناسب نیست

مهدی جان، همونطور که خودت می دونی قیمت کاغذ خیلی بالاست، بعد چون کیفیت کاغد دی بازی هم بالاست، برای همین مجبورن که قیمت رو افزایش بدن و تبلیغ زیاد داشته باشن.

مرتضی داداش حالا اومدی اینجا ایستگاه ما رو بگیری؟!:d من از شماره یک باهاشم و هنوزم اعتقاد دارم رو دستش نیست, نشریه ایم هست ک همیشه ب سلیقه مخاطبش احترام میذاره(بماند که ی سری نقطه ضعفم داره) گرافیک جدید مجلشم ک ترکونده!>:d

:D
آره انصافا مجله ی بی نظیریه، واقعا فضایی که بر مطالب و نقد ها حاکم هست رو تو هیچ مجله ی دیگه ای نمیشه دید. مطالب مخصوص دی بازی مثل پرونده یا ده برتر هم که شاهکار هستن. :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر