ماهنامه دنياي بازي

tiger75

کاربر سایت
May 6, 2011
343
منم کتاب رو تموم کردم خوشم اومد خوب بود ولی بشدت منتظر میراث کین و گیرز هستم گیرز که سه تا رمان داره امیدوارم زودتر ترجمش کنند ولی بشدت کارشون برام ارزش داره چون فکر نمیکردم یه روزی کسی همچین کاری کنه و در کل حمایت میکنم از این حرکت .هیلو هم رمان های خوبی داره امیدوارم اونا هم ترجمه کنند
فکر نمیکردم اینقد دارن شان خوان باشه :d
ااا،دارن شان خیلی کتاباش باحال بود من اون 12 جلد (سرزمین اشباح)رو کامل خوندم و یه سریه 6 جلدی هم داشن که من دو جلدشو خوندم باحال بود

dark sparda

کاربر سایت
Jun 10, 2011
433
نام
رضا
قیمتش حی 200تومن 200 تومن میره بالا چرا ؟
بالا رفتن که اشکال نداره کاش که یکم بهتر میشد .... هی ضعیف تر میشه...

شماره مرداد ماه واقعا نقد هاش کیفیت نداشت نمیدونم چرا!
کیفیتش که دیگه ترکیده ..... از وقتی که از حالت مجله ای به روزنامه ای تغییر کرد کیفیتش هم افت کرد ...... نقد های کامل و عالی شماره های قبلی کجا نقدهای ضعیف و کیلویی این شماره های جدید کجا ....... یه نصفه صفحه نقد مینویسن که به هیچ جا نمیرسه ..... خیلی از فاکتورهای لازم واسه نقد نوشتنو فراموش کردن .... فقط بلدن تبلیغات اضافه کنن ... یکی نیست بگه این تبلیغات کم کنید در عوض نقد ها کامل تر کنید .... در مورد بازی فقط چیزهایی مینویسن که خود آدم با نگاه کردن به کاور و عکس های پشت کاور میتونه بفهمه .... من فقط به یه دلیل به خرید این 2هفته نامه ادامه میدم اونم اینه که از اولین شمارشو گرفتم و حالا نمیخوام آرشیوم ناقص بشه ....

• Like
Reactions: alisantori

farhad_fr2

کاربر سایت
Jul 31, 2009
1,362
نام
فرهاد
بله مجله شماره 110 اومد بپایین جلب نشین آخه 110 هست . خیلی جالبه این شماره پیشنهاد میکنم کسای که حتی یه بار این مجله رو نگرفتن این شماره رو تهیه کنن.
عکس روی جلد تگ و وی
صحفه ی بعد جواب به سوالات و بازی های که میاد با یه سری اخبار و شایعه ومطلب کوتاهی در مورد گیمز کام 2011
صحفه بعدی پیشنمایش آنچارد 3 (آگه اشتب نام ها رو مینویسم ببخشید )
بعدی ریمن اورجینز و استرونگ هولد 3
بعدی نقد بازی bastion که نمره کامل رو داره و همچنین تگ و وی در سیاره میترا و from dust
پرونده متعلق به بازی کوهنورد هست جالبه
بازی بعدی یه بازی انحصاری 360 هست نمره تقریبا کامل رو گرفته نومش خیلی بلند به نام insanely twisted shadow planet
یه بازی دیگه انحصار پی سی و مک با نام immortal souls نمره 4 از 5
بعدی بازی آنلاین رایگان به نام age of empires نمره 4 از 5
بازی آرکید که برای 360 معرفی کرده به نام warhammer 40.000 kill team هست بعد این کمیکش هم جالبه
میریسیم به قسمت اسباب بازی یه سری صندلی شاخ برای بازی معرفی کرده که اولیش روش 3 تا مونیتور یه پی سی قوی و ps3 داره ناقابل به قیمت 40 هزار $
پوستر برای بازی آنچارد 3 هست و یه خورده درباره ی داستان کتاب اویل و نهایتا یه ده برتر از رقیب ها برای مثال رتبه اولش 360 ps3 و دومش pes & fifa

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر