لیگ حذفی فیفا 12 بازیسنتر

آیا مایلید برنامه لیگ و بازی ها علاوه بر این فروم در یک

• مجموع رای دهنده‌ها
    44

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من نمیدونم چرا دوستان انقدر دیر پاسخ میدن . خواهش میکنم به این سوالم قبل از شروع تایم بازیها جواب بدین
امشب کیا میزبانند ؟؟؟

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
من نمیدونم چرا دوستان انقدر دیر پاسخ میدن . خواهش میکنم به این سوالم قبل از شروع تایم بازیها جواب بدین
امشب کیا میزبانند ؟؟؟

دوستان هر دو بازی رفت و برگشت امشب هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
بله هردو امشب هست میزبانم هرکی رتبش در گروهش بالاتر بود...

---------- نوشته در 11:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 PM ارسال شده بود ----------

نتیجه بازی من با heska:
NaTo Vampire 2 - 3 pill4ger ve5tal (من میزبان)
NaTo Vampire 1 - 2 pill4ger ve5tal (میهمان بودم)
حذف شدیم رفت:dشانس گند ما کانکشن من پوکیده بود نمیشد بازی کرد ولی بحر حال تبریک میگن به حسام جان...

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
yashar vamp 3 farshid360 0
yashar vamp 6 farshid360 2
مجموع
yashar vamp 9 farshid360 2

---------- نوشته در 11:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:30 PM ارسال شده بود ----------

بله هردو امشب هست میزبانم هرکی رتبش در گروهش بالاتر بود...

---------- نوشته در 11:30 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:31 PM ارسال شده بود ----------

نتیجه بازی من با heska:
NaTo Vampire 2 - 3 pill4ger ve5tal (من میزبان)
NaTo Vampire 1 - 2 pill4ger ve5tal (میهمان بودم)
حذف شدیم رفت:dشانس گند ما کانکشن من پوکیده بود نمیشد بازی کرد ولی بحر حال تبریک میگن به حسام جان...
غمت نباشه داداش من خودم جات میبرم:p:">

دوست داشتم باهات بیوفتم عوض بازی قبل در بیاد

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
چه خوبه ادم در کنار این که فیفا رو یاد میگیره اخلاق رو هم ذرهای یاد بگیره ( دوستان همه گل هستند )
با همه هم رفیق و دوست هستیم اما این کسی که من امشب باهاش بازی داشتم واقعا از اخلاق بویی نبرده بودند ظاهرا ...
بازی من و ایشون ساعت 10 تا 10.30 توی جدول بود . بنده ساعت 10 انلاین شدم دیدم ایشون هم هست بهشون 3 بار پیام دادم که بازی کنیم ( ایشون هم مشغول بازی کردن MW3 بودند ) خوب که بازی هاشون رو انجام دادند تا ساعت 10.40 اصلا انگار نه انگار دارم با دیوار صحبت میکنم یا با ادم ؟!!!
بعد از 7 8 دقیقه تاخیر inv دادم دیدم join شد بازی کردیم و ( خلاصه بازی اول رو باختم ) بازیمون تموم شد دوباره بهشون 2 بار پیام دادم اقا اینوایت کن برگشت رو بزنیم بعد از 20 دقیقه الاف کردن بنده اینوایت دادن واسه برگشت
برگشت رو هم باختیم . باختن انقدر واسم مهم نبود که رفتار ایشون زشت و زننده بود . ( من سری قبلی مسابقات به اقای behrad 22 باختم واقعا لذت بردم از بازی حتی از باختم چون ایشون کاملا سر ساعت و با اخلاق بودند )
واقعا این همه غرور واسه چیه ؟؟؟؟ نمیفهمم ! کلی الافمون کرد مارو خلاصه ...
قصدم اصلا متشنج کردن تاپیک و بهونه اوردن واسه باختم نبود ( باختم رو قبول دارم ) اما توصیه به دوستان برگزار کننده ی مسابقات دارم . دور بعدی مسابقات و همچنین سری بعدی هم در انتخاب شرکت کنندگان دقت کنید هم در راس ساعت برگزار شدنش .
نه اینکه نیم ساعت وقت بزارین واسه بازی بعد یارو 40 دقیقه بعدش ظاهر بشه بعد تازه واسه برگشت هم 20 دقیقه الافت کنه .... بنده با اقایون dragonrazm , Behrad 22 , amir 0831 , Heska , sam.fisher , navidii بازی کردم نه اونا مشکلی ایجاد کردن و نه من , به خوبی هم باهم و سر موقع بازی کردیم .

اما ایشون مثل اینکه کلاسشون خیلی بالا بود که باید با تاخیر فراوان میومدند

behrad22

کاربر سایت
Apr 13, 2010
321
چه خوبه ادم در کنار این که فیفا رو یاد میگیره اخلاق رو هم ذرهای یاد بگیره ( دوستان همه گل هستند )
با همه هم رفیق و دوست هستیم اما این کسی که من امشب باهاش بازی داشتم واقعا از اخلاق بویی نبرده بودند ظاهرا ...
بازی من و ایشون ساعت 10 تا 10.30 توی جدول بود . بنده ساعت 10 انلاین شدم دیدم ایشون هم هست بهشون 3 بار پیام دادم که بازی کنیم ( ایشون هم مشغول بازی کردن MW3 بودند ) خوب که بازی هاشون رو انجام دادند تا ساعت 10.40 اصلا انگار نه انگار دارم با دیوار صحبت میکنم یا با ادم ؟!!!
بعد از 7 8 دقیقه تاخیر inv دادم دیدم join شد بازی کردیم و ( خلاصه بازی اول رو باختم ) بازیمون تموم شد دوباره بهشون 2 بار پیام دادم اقا اینوایت کن برگشت رو بزنیم بعد از 20 دقیقه الاف کردن بنده اینوایت دادن واسه برگشت
برگشت رو هم باختیم . باختن انقدر واسم مهم نبود که رفتار ایشون زشت و زننده بود . ( من سری قبلی مسابقات به اقای behrad 22 باختم واقعا لذت بردم از بازی حتی از باختم چون ایشون کاملا سر ساعت و با اخلاق بودند )
واقعا این همه غرور واسه چیه ؟؟؟؟ نمیفهمم ! کلی الافمون کرد مارو خلاصه ...
قصدم اصلا متشنج کردن تاپیک و بهونه اوردن واسه باختم نبود ( باختم رو قبول دارم ) اما توصیه به دوستان برگزار کننده ی مسابقات دارم . دور بعدی مسابقات و همچنین سری بعدی هم در انتخاب شرکت کنندگان دقت کنید هم در راس ساعت برگزار شدنش .
نه اینکه نیم ساعت وقت بزارین واسه بازی بعد یارو 40 دقیقه بعدش ظاهر بشه بعد تازه واسه برگشت هم 20 دقیقه الافت کنه .... بنده با اقایون dragonrazm , Behrad 22 , amir 0831 , Heska , sam.fisher , navidii بازی کردم نه اونا مشکلی ایجاد کردن و نه من به خوبی هم باهم و سر موقع بازی کردیم
اما ایشون مثل اینکه کلاسشون خیلی بالا بود که باید با تاخیر فراوان میومدند
حرفتون رو قبول دارم ولی ایشون هم حتما مشکلی بوده که نتونستن زود بیان و...حالا من قضاوت نمیکنم این وسط...ایشالا دوره های بعد تو تابستون با نظم و ترتیب خوبی برگذار میکنیم بازی هارو و دیگه شاهد این مشکلات امیدوارم که نباشیم...
از دوستان اقا فرزاد یا نیما هم درخواست دارم بیان نتیجه بازی شون رو بگن تا من برنامه مسابقات نیمه نهایی رو اعلام کنم...
مرسی

parspouya

کاربر سایت
Jul 4, 2010
46
نام
mohamad
من امروز نمی خواستم بازی کنم چون دستم داغون شده بود ولی به احترام دوستان اومدم و واقعا باز ی کردن برام سخت بود چون جهت اصلا نمی تونستم بدم ( خراب شده بود و گیر می کرد دسته و فقط یه جهت می رفت پاسام نمی تونستم بدم) .
حالا علت این که این حرفا رو زدم این بود که از navid معذرت خواهی کنم چون از دقیقه 82 داشتم وقت کشی می کردم ولی قبول کنه چاره ای نداشتم واقعا تو هر دو تا بازی دستم خراب بود از یک طرفم نمی خواستم حذف شم.

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
حالا بیا به این رفیقمون ثابت کن من مشکل داشم
ایشون من رو ادد کردند من داشتم با فامیلمون تو خونه slpilit sreen کود بازی میکردیم بعد ایشون مسیج دادند بازی نمیکنی!
والا بخدا نمیدونستم بازی دارم و با کی حتی بازی دارم.میتونید از اقای amirkms بپرسید ایشون به من گفتند با کی بازی دارم!
بعد بازی اول هم مهمونامون رفتند من رفتم بدرقه واسه همون 10 دقیقه تا 15 دقیقه طول کشید
بعد بازی هم از ایشون عذر خواهی هم کردم و خسته نباشید هم گفتم
من رو چندتا بازی که انجام دادم سر ساعت بودم حتی زودتر هم اومدم
خداییش من عمدی این کارارو نکردم
داداش من شما از لحن حرف زدنت واضح هست عصبی یارو اصطلاح خوبی واسه نام بردن شخص نیست البته حق داری اما دلیل عصبی شدنت یخورده بچه گانس داداش من بهراد هم گفت اگه اینجوری شده حتما طرف مشکل داشته من که مرض ندارم شمارو الاف کنم
بازم من معذرت میخوام دوست من

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر