لوازم جانبی PS4

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
داداش دیگه پیکسل اندازه تخم مرع که نیست بعضی بازیهاش...اره بعضی بازیهاش پیکسلش اندازه تخم مرغ که هیچ ، اندازه یه پرایده ولی مثلا بازی مثل فارپوینت و.... واقعا لذت بخشه و این بزرگ بودن پیکسل و اینا اصلا همچین چیزی نیست..من خودم فارپوینت رو بازی کردم و بسیار لذت بخشه فقط و فقط بعد نیم ساعت حالت سرگیجه بدترین تجربه از vr هست و واقعا پاشنه آشیل این دستگاه هست....تکراری بودن هم بله ممکنه با درصد بالایی برای طرف اتفاق بی افته و بعد از چند هفته بی افته گوشه اتاق..من خودم در حال حاظر هم vr رو دارم هم تفنگشو و فکر کنم اخرین بازی 3 ماه پیش بود بازی کردم..با این اوصاف ولی هنوز به فکر فروشش نیفتادم

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان خوب یا بد - درست یا غلط دل رو زدیم به دریا و رفتم یک فول پک سری 2 اش رو خریدم
فعلا روز اولی راضی بودم در مجموع اما چند سوال داشتم.

1- چرا لنز هایVR بعد یکی دو دقیقه عرق میکنه و کدر میشه ؟ راهی هست براش که اینجوری نشه ؟ چجوری باید نفس بکشم که این اتفاق نیوفته :D ؟

2- VR رو بعد استفاده باید از برق بکشم یا همون که میره حالت استند بای و چراغ قرمز روی باکس اش روشنه کافیه و مشکلی ایجاد نمیکنه ؟

3- من هدست پلاتنیوم هم دارم . قبلا خونده بودم بجای هدست دستگاه میشه از هدست پلاتنیوم و گلد براش استفاده کرد. متاسفانه وقتی هدست پلاتنیوم وصل میشه میگه حتما باید از هدست خود VR استفاده بشه !!! ( هدست VR رو کلا متصل نکردم ) . در ضمن اصلا نمیشه هدست پلاتنیوم رو وقتی VR روی سرت هست بزاری !!!
راه حلی دارید؟

4- کیفیت نمایش VR به تلویزیون که ربط داره یا نه؟ مثلا برای قابلیت HDR که تلویزیون داشته باشه یا نه ؟
(( چون تلویزیون من Full HD هست و HDR کلا نمیدونه چیه))

5-چند ( 4 یا 5 ) تا از بهترین بازی های VR رو اسم می برید بخرم

ممنون از پاسخگویی تون

آخرین ویرایش:

mobin083

کاربر سایت
Jan 13, 2019
19
سلام دوستان شبتون به خیر
با تربه هاش نظر لطفا
تو گلد جدید و پلاتنیوم گیر کردم
۱ بوجم به پلانتیوم فعلا نمیخوره ۱۷۰۰
۲یه گلد جدید در حد اک پیدا کردم ۷۰۰
بعد از چند نفر شنیدم زیاد با هم فرق نمیکنن بجر حالت چند بعدیش اونم برای بازی های مثل انچاردد
من بیشتر واسه r6 میخوام
چیکار کنم gold رو بگیرم دقیقا گلد با پلاتنیوم چه فرقی داره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستان عزیز کمک می کنید

من می خوام هدفون پلاتنیوم رو هم زمان با ps vr استفاده کنم ... آیا تنها راه استفادش اینه که با سیم بزنم به VR ؟نمیشه وایرلس استفاده کردش؟ ( با وایرلس ارور میده که صدا فقط از طریق VR میاد )
راهنمایی میکنید ؟
ممنون

samgaming

کاربر سایت
Jan 7, 2018
13
بچه ها بنظرتون دسته موو بگیرم
پی اس کمرا هم دارم
وی ار هم ندارم و فکر نکنم هم بخرم
راستی چند تا بازی هم که موو ساپورت کنن رو لطفا نام ببرید

ramaz

کاربر سایت
Dec 31, 2010
494
نام
رضا
بچه ها بنظرتون دسته موو بگیرم
پی اس کمرا هم دارم
وی ار هم ندارم و فکر نکنم هم بخرم
راستی چند تا بازی هم که موو ساپورت کنن رو لطفا نام ببرید
اخه موو که برای نسل قبل یکمی جدی گرفته شد الان فکر نکنم بدون وی ار کاربردی داشته باشه

سلام دوستان شبتون به خیر
با تربه هاش نظر لطفا
تو گلد جدید و پلاتنیوم گیر کردم
۱ بوجم به پلانتیوم فعلا نمیخوره ۱۷۰۰
۲یه گلد جدید در حد اک پیدا کردم ۷۰۰
بعد از چند نفر شنیدم زیاد با هم فرق نمیکنن بجر حالت چند بعدیش اونم برای بازی های مثل انچاردد
من بیشتر واسه r6 میخوام
چیکار کنم gold رو بگیرم دقیقا گلد با پلاتنیوم چه فرقی داره
داداش پلاتینیوم جدای از کیفیت ساخت بهتر و چیپ افکت صدای سه بعدی فرق چندانی توی صدا با گلد نداره ازین لحاظا صرف با گلده
ولی اگه بخوای اینده نگرانه صحبت کنیم برای نسل بعد ممکنه پشتیبانی از افکت صدای 3d بهتر و بهتر بشه
من خودم شخصا دو نسله از گلد استفاده میکنم خیلیم راضیم

• Like
Reactions: mobin083

mobin083

کاربر سایت
Jan 13, 2019
19
اخه موو که برای نسل قبل یکمی جدی گرفته شد الان فکر نکنم بدون وی ار کاربردی داشته باشه

داداش پلاتینیوم جدای از کیفیت ساخت بهتر و چیپ افکت صدای سه بعدی فرق چندانی توی صدا با گلد نداره ازین لحاظا صرف با گلده
ولی اگه بخوای اینده نگرانه صحبت کنیم برای نسل بعد ممکنه پشتیبانی از افکت صدای 3d بهتر و بهتر بشه
من خودم شخصا دو نسله از گلد استفاده میکنم خیلیم راضیم
داداش یه پلات خریدم که از کنار هدست یکیش شکسته بود با قیمت مناسب هیچ مشکلی هم تو صدا نداره واقعا عالیه ۲ ساعته به دستم رسیده

• Like
Reactions: ramaz

mobin083

کاربر سایت
Jan 13, 2019
19
دوستان عزیز بعد از کمک شما هدست مورد مناسبو انتخاب کردم
هالا هدست بازا و ps4 بازا بیان یه ترکیب مشتی برای هدست پلاتینیوم که تنظیمش کنم واسه صدا پا تو رینبو برا

mobin083

کاربر سایت
Jan 13, 2019
19
سلام
از دوستان کسی اطلاع داره دسته Astro C40 TR جایی اورده ..اگر کسی دیده یه ینده یه اطلاع بدین کجا داره و .. ؟
ممنون
داداش اگه خیلی طلبشی میتونی از سایت های که رابط سایت امازو هستند بخری
مثل مال تینا

• Like
Reactions: James Sunderland

mobin083

کاربر سایت
Jan 13, 2019
19
دوستان عزیز بعد از کمک شما هدست مورد مناسبو انتخاب کردم
هالا هدست بازا و ps4 بازا بیان یه ترکیب مشتی برای هدست پلاتینیوم که تنظیمش کنم واسه صدا پا تو رینبو برا
سلام
از دوستان کسی اطلاع داره دسته Astro C40 TR جایی اورده ..اگر کسی دیده یه ینده یه اطلاع بدین کجا داره و .. ؟
ممنون
برات نزدیک ۴ ملیون ۲ هزار اب میخوره
خودش ۲۰۰ دلار میشه ۳ ملیون
بقش گمرک و هزینه حمل و نقل

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
برات نزدیک ۴ ملیون ۲ هزار اب میخوره
خودش ۲۰۰ دلار میشه ۳ ملیون
بقش گمرک و هزینه حمل و نقل
متوجه هستم این روش هارو ..ولی همونجور که تو سوالم مشخصه عرض کردم جایی اورده باشه یعنی موجود داشته باشه
به هر حال ممنون

mgh2225

کاربر سایت
Apr 30, 2017
810
دوستان این سایت iranrazer معتبره ؟ چرا قیمت هدستاش اینقدر پایینه

الان چک کردم نماد اعتماد الکترونیکش منقضی شده

دوستان هدفون هایی مثل razer kraken 7.1 که خروجی usb دارن برای ps4 قابل استفاده هستن یا نه

• Like
Reactions: ezio252

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر