لوازم جانبی PS4

sadraok

کاربر سایت
Jan 27, 2019
2
سلام

می خوام ی هدست در رنج ۷۰۰هزار تومن بخرم چی پیشنهاد می کنید؟

دو مدل logitech G430 و MSI DS502مد نظرم هست کسی تجربه کار باهاشون رو داره؟ برایPS4می خوام

رینبو سیکس بازی میکنم

mobin083

کاربر سایت
Jan 13, 2019
19
مبارکتون جنسش خیلی خوبه و خیلی شبیه به اورجینال هست من خودم با قیمت 25 خریدم این بار 15 شده گمونم بعد این دیگه تموم بشه و دیگه نشه گیر اورد با این قیمتا چون بازار این رو حدود بالا 80 میدن معمولا
داداش عالی بود منم خریدم
ممنون بابت معرفیش

• Like
Reactions: hbmss

amin200200

کاربر سایت
Aug 26, 2010
911
نام
amin
پلاتینیوم که 80 دلار نیست:-?

گلد هم متریالش خیلی فاجعست و هم روکش گوشی ها کیفیتشون بده و هم پلاستیکش خیلی شکنندس و اصلا سمتش نرو تا وقتی Razer هست:-"

از نظر من اول پلات اگه بحث قیمت مطرح نباشه

بعد Razer

سوم گزینه های دیگه بجر گلد:D

آخر هم گلد:|

پ ن : یه نکته هم در نظر بگیر که Razer بیسیم نیست و ممکنه اگه بخوای روی TV و با فاصله بازی کنی برات مشکل ساز بشه
داداش من Razer مدل ADARO wireless رو دارم و بی سیم هستش و من خیلی راضیم ازش . واسه بازی کردن و موزیک حرف نداره . ( پیشنهاد میشه )

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
دوستانی که ps VR دارن آیا ازش خسته شدن یا خیلی کم ازش استفاده میکنن ؟ ( امکان تست ندارم و اینکه مشخصه دفعه اول که بازی کنی برات خیلی جدابه و نمیشه قضاوت درستی داشت )
در این حد جذاب هست که هفته ای 4 ساعت باهاش بازی کنی ؟
یا کلن بازی بدرد بخور براش کمه و زود هم خسته کننده و یکنواخت میشه ؟

ممنون راهنمایی کنید

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
دوستانی که ps VR دارن آیا ازش خسته شدن یا خیلی کم ازش استفاده میکنن ؟ ( امکان تست ندارم و اینکه مشخصه دفعه اول که بازی کنی برات خیلی جدابه و نمیشه قضاوت درستی داشت )
در این حد جذاب هست که هفته ای 4 ساعت باهاش بازی کنی ؟
یا کلن بازی بدرد بخور براش کمه و زود هم خسته کننده و یکنواخت میشه ؟

ممنون راهنمایی کنید
من تاحالا نداشتم و پیشنهاد هم میکنم الکی هزینه نکن،هنوز این تکنولوژی تازه است و سازنده های بازی روش ریسک نمیکنن،تازه اول راهه اما میگم من بازم نداشتم تجربه کنم ولی بهش میخوره که بعد مدت کوتاهی تکراری بشه

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
من تاحالا نداشتم و پیشنهاد هم میکنم الکی هزینه نکن،هنوز این تکنولوژی تازه است و سازنده های بازی روش ریسک نمیکنن،تازه اول راهه اما میگم من بازم نداشتم تجربه کنم ولی بهش میخوره که بعد مدت کوتاهی تکراری بشه

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
ممنون بابت پاسخگویی
متاسفانه این قضیه تکراری شدن رو خیلی ها روش تاکید داشتن و اینکه اگر از بحث سردردش جان سالم به در ببری ( که شنیدم در بازی هایی که خیلی تحرک بالایی داره قطعا دچار خستگی چشم و سردرد میشی ) بازم یک ماه بعد دیگه برات تکراری شده و انگیزه ای برای بازی های جدید نداری
از طرف دیگه شواهد نشون میده برای 2020 احتمال زیاد PS5 تو راه هست و عملا این عینک از رده خارج میشه

اما مشکل ما ایرانی ها اینه که تا سال دیگه ممکنه قیمت ها 4 برابر بشه و پولمون دیگه به خرید دسته موو هم نرسه !!

برای همین در این شرایط می خواستم نظر اونهایی که تجربه دارن رو بدونم

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash
ممنون بابت پاسخگویی
متاسفانه این قضیه تکراری شدن رو خیلی ها روش تاکید داشتن و اینکه اگر از بحث سردردش جان سالم به در ببری ( که شنیدم در بازی هایی که خیلی تحرک بالایی داره قطعا دچار خستگی چشم و سردرد میشی ) بازم یک ماه بعد دیگه برات تکراری شده و انگیزه ای برای بازی های جدید نداری
از طرف دیگه شواهد نشون میده برای 2020 احتمال زیاد PS5 تو راه هست و عملا این عینک از رده خارج میشه

اما مشکل ما ایرانی ها اینه که تا سال دیگه ممکنه قیمت ها 4 برابر بشه و پولمون دیگه به خرید دسته موو هم نرسه !!

برای همین در این شرایط می خواستم نظر اونهایی که تجربه دارن رو بدونم

سلام
من vr وقتی که 1450000 بود خریدم به نظر من اگه پولش داری ارزش خرید داره و بازی های جذابی هم داره
فکر کنم ps5 هم بیاد تو اونم کاربرد داشته باشه و بازی بشه کرد
ولی هموم قدر که پول دستگاه رو میدی باید پوا بازی هم بدی و بازی فیزیکی کم باید دیججیتالی بخری
من تو چنتا بازی حالت تحو و سردرد دارم ولی خیلی بازی ها هم هست که عالی و ادم لذت میبره
اگه پولش رو داری برای دستگاه و بازی هاش تقریبا 200 دلار باید پول بازی بدی. حتما بخر

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
سلام
من vr وقتی که 1450000 بود خریدم به نظر من اگه پولش داری ارزش خرید داره و بازی های جذابی هم داره
فکر کنم ps5 هم بیاد تو اونم کاربرد داشته باشه و بازی بشه کرد
ولی هموم قدر که پول دستگاه رو میدی باید پوا بازی هم بدی و بازی فیزیکی کم باید دیججیتالی بخری
من تو چنتا بازی حالت تحو و سردرد دارم ولی خیلی بازی ها هم هست که عالی و ادم لذت میبره
اگه پولش رو داری برای دستگاه و بازی هاش تقریبا 200 دلار باید پول بازی بدی. حتما بخر
ممنون کدوم بازی ها رو واقعا پیشنهاد میدید ؟
و با کدوم هاش به مشکل سردرد خوردید ؟

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,879
نام
malek
ممنون کدوم بازی ها رو واقعا پیشنهاد میدید ؟
و با کدوم هاش به مشکل سردرد خوردید ؟
اینم در نظر بگیر هر پیکسل اندازه تخم مرغ حجم داره.رزولوشنش به شدت پایینه.سرگیجه و حالت تهوع تو همه بازیها داره.2 ساعت وقت میبره سرهمش کنی.بازی خوب براش نساختن.ولی به شدت ارزش یه بار امتحان رو داره ولی بعدش باید خاک بخوره.اگه میتونی کرایش کن ولی خرید رو اصلا پیشنهاد نمیکنم.

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
اینم در نظر بگیر هر پیکسل اندازه تخم مرغ حجم داره.رزولوشنش به شدت پایینه.سرگیجه و حالت تهوع تو همه بازیها داره.2 ساعت وقت میبره سرهمش کنی.بازی خوب براش نساختن.ولی به شدت ارزش یه بار امتحان رو داره ولی بعدش باید خاک بخوره.اگه میتونی کرایش کن ولی خرید رو اصلا پیشنهاد نمیکنم.
4 میلیون بدم واسه یکبار امتحان کردن که بره خاک بخوره ^#(^
پولش رو بزارم جمع شه یک TV 4K بخرم که به نفع من هست با این حساب

godofwar4

کاربر سایت
Sep 13, 2014
190
نام
Arash

سلام
من توضیه میکنم بری youtube سرچ کنی و بازی ها رو ببینی حدود 30 بازی برتر هست که ارزش بازی داره
من دف قبلم گفتم مشکل مالی نداری حتما بخر

• Like
Reactions: dooste.man83

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
من یه گیم نت میرفتم مال رفیقم بود خیلی بهم تخفیف میداد بعد یکی دوساعت دیگه طرفvrنرفتم هربار که میرفتم انگار اصلا وجود نداره
مثه اینه که بایه دختر خوشکل و زیبا ولی بداخلاق دوست باشی هفته اول لذت میبری ولی بعد اخلاقش فراری میده قیافه ش هم که عادی میشه برات

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر