لوازم جانبی PS4

Sorush2005

کاربر سایت
Jan 12, 2019
2
سلام من میخواستم ps4 و psvr بگیرم ولی قبل خرید چند تا سوال داشتم.

1. psvr فقط بازی های خودش رو اجرا میکنه یا بازی هایی مثل gta v که نمای اول شخص داره رو به عنوان نماشگر باز میکنه؟
2. psvr فیلم های vr هم اجرا میکنه؟
3. روی کنسول کپی خور میتوان دیسک بازی هایی که برای باندل psvr هست رو اجرا کرد یا مشکل ایجاد میکنه؟
4. کپی خوری هست که با آن بتوان بازی آنلاین کرد؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنین.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
3. روی کنسول کپی خور میتوان دیسک بازی هایی که برای باندل psvr هست رو اجرا کرد یا مشکل ایجاد میکنه؟
4. کپی خوری هست که با آن بتوان بازی آنلاین کرد؟
سلام.
اگه ورژن سیستم عامل دیسکش پایین ورژن کپی خور باشه (یعنی 5.05) فکر نمیکنم مشکلی باشه.
بازیی باشه که بشه آنلاین کپی خور بازی کرد نیست.

shylord

کاربر سایت
Nov 24, 2009
310
نام
حمید
سلام دوستان
برای خرید بازی کارکرده چه سایتی رو پیشنهاد میدین ؟

چندتا سایت پیدا کردم که قیمت هاش هم تقریبا مناسبه ولی نمیدونم معتبرن یا نه

https://matstore.ir/28-ps4-used-game?q=موجودی-موجود&page=3

بایگانی‌های خرید بازی دست دوم و کارکرده PS4 - فروشگاه و رسانه بازی های ویدیویی کروکوگیم

بازی های مخصوص کنسول

بین این دوتا فن کدوم رو پیشنهاد میدین ؟

فن خنک کننده پلی استیشن 4 اسلیم مدل Intelligent

پایه نگهدارنده پلی استیشن 4 اسلیم مدل Ultrathin Charging Heat Sink

چون نمی خوام ps4 به صورت عمودی قرار بگیره بیشتر نظرم روی اولی هست که پشت دستگاه قرار می گیره

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
الان چک کردم نماد اعتماد الکترونیکش منقضی شده

دوستان هدفون هایی مثل razer kraken 7.1 که خروجی usb دارن برای ps4 قابل استفاده هستن یا نه
قابل استفاده هستن اما بعضیا مشکل دارن،قبل از خرید یه سرچ تو نت بکنید که کسی قبلا تست کرده یا نه

• Like
Reactions: mgh2225

James Sunderland

کاربر سایت
Apr 3, 2012
301
نام
ایمان
سلام
از دوستان کسی اطلاع داره دسته Astro C40 TR جایی اورده ..اگر کسی دیده یه ینده یه اطلاع بدین کجا داره و .. ؟
ممنون
برای دوستانی میگم که مثل من دنبال این دسته بودن
متاسفانه فقط تو امریکا فعلا توزیع شده و من حداقل تو ایران پیداش نکردم به جاش Nacon Revolution UNLIMITED گرفتم دسته عالیه نسل سوم دسته هاش و حرفه ای ترین دسته nacon عیوب دو نسل قبل رفع کرده و...خلاصه کسی اگر قصد خرید داشت من ریوواشو خوندم در سطح astro هست حتی بعضی یوتیوبرها میگن این بهتر و البته تو ایران پیدا هم میشه

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
دوستان هدست گلد نسخه جدید با این قیمت که تقریبا یک تومن هست ایا ارزش داره برای ps4 بگیرم ؟
هدست خوبیه ولی من با اینکه خیلی مراقب بودم بعد از یک سال و نیم استفاده از وسط نصف شد الان با چسب نگهش داشتم حالا خودت میدونی

• Like
Reactions: UnchartedIV

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان هدست گلد نسخه جدید با این قیمت که تقریبا یک تومن هست ایا ارزش داره برای ps4 بگیرم ؟
ورژن قدیمی ترش رو داشتم حدود دو سالی فکر میکنم راحت کار کرد صداش هم واسه بازی خوب بود ولی بعدش از سه جا شکست ، ورژن جدیدترش رو تازه گرفتم صداش تقریبا مثل همون ورژن قدیمیه شاید یه کم بالاتر ولی کیفیت ساختش به نظرم بهتر شده دوام بالاتری داره .

• Like
Reactions: UnchartedIV

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
سلام
این مدل دسته ارجینال و فیک داره؟
دوستانی هم که استفاده کردن بگن دسته چطوریه و در حدی هست که بتونه 2 سالی دووم بیاره یا نه؟
بعد سیمش قابل جایگزنی هست یا نه؟
ممنون
51jRv4BY26L.jpg

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,873
نام
malek
سلام
این مدل دسته ارجینال و فیک داره؟
دوستانی هم که استفاده کردن بگن دسته چطوریه و در حدی هست که بتونه 2 سالی دووم بیاره یا نه؟
بعد سیمش قابل جایگزنی هست یا نه؟
ممنون
View attachment 111141
غیر آرگونومیکترین دسته تاریخ بشریت.جنس و کیفیت ساختش فوق العاده هستش ولی حیف که برا من با یه تیکه آجر فرقی نداشت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر