لوازم جانبی PS4

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
سلام
دسته م جدیدا یکم مشکل پیدا مثل ضعیف شدن باتری و قطع و وصلی صدایی که از دسته گرفته میشه و بعضی مواقع تو بازیهای خاص ویبرش کار نمیکنه و تاخیرش بالای 2 ثانیه رفته مثلا تو بازیها هر دکمه ای رو بزنم با تاخیر عمل میکنه یا بعضی مواقع اصلا عمل نمیکنه،این دسته رو 4 ساله دارم تا حالا از دستتم نیوفتاده که صدمه ببینه
بنظرتون قابل تعمیر هست که حداقل تا آخر نسل بکشه؟
فکر کنم بلوتوث دستت ضعیف شده...با کابل که این مشکل رو نداری؟

• Like
Reactions: Behnams923

Behnams923

کاربر سایت
Jun 4, 2014
410
نام
Behnam
فکر کنم بلوتوث دستت ضعیف شده...با کابل که این مشکل رو نداری؟
با کابل تقربیا 80 درصد بهتر میشه،بردمش برا تعمیر گفتن که باید بردش عوض بشه که هزینش یکم زیادی بود برای همین یه دسته دیگه گرفتم خیال خودمو راحت کردم.

sara700

کاربر سایت
Sep 16, 2010
195
این vrچقدر خوبه چند روز پیش خریدم یک میلیون ونیم ولی اکبند نبود گرون نخریدم ؟. چقدر بعضی بازیها رو که براش میسازن جالبه وقتی ازش استفاده میکنی انگار داخل بازی هستی مثل درایوکلاب یا رزیدنت ایول واقعا یه حس واقعی داره که میخوای همه بازیها رو با این دستگاه انجام بدی . چه بازی هایی دیگه ای داره که بشه vrانجام داد؟

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
این vrچقدر خوبه چند روز پیش خریدم یک میلیون ونیم ولی اکبند نبود گرون نخریدم ؟. چقدر بعضی بازیها رو که براش میسازن جالبه وقتی ازش استفاده میکنی انگار داخل بازی هستی مثل درایوکلاب یا رزیدنت ایول واقعا یه حس واقعی داره که میخوای همه بازیها رو با این دستگاه انجام بدی . چه بازی هایی دیگه ای داره که بشه vrانجام داد؟

توی خود psn نگاه کنی لیست بازیهای vr رو جداگونه داره.
انحصاریا
blood and truth
farpoint
arizona sunshine
carnival games
mortal blitz
Doom VFR
astrobot
o! my genesis vr
raw data
qube
bound
اینا هم قشنگن.

• Like
Reactions: hbmss and sara700

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
درود دوستان

دنبال Playstation 4 Dualshock 4 Back Button Attachment هستم

Button-DualShock-4-770x433.jpg
اولا بنظرتون ارزش خرید داره ؟

اگر کسی جایی رو میشناسه که این رو برای فروش آورده ممنون میشم توی خصوصی بهم اطلاع بده

سپاس فراوان

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
درود دوستان

دنبال Playstation 4 Dualshock 4 Back Button Attachment هستم

View attachment 128500
اولا بنظرتون ارزش خرید داره ؟

اگر کسی جایی رو میشناسه که این رو برای فروش آورده ممنون میشم توی خصوصی بهم اطلاع بده

سپاس فراوان
بستگی داره به استفاده شما اگه 2 دکمه با قابلیت برنامه ریزی دارید اره چرا که ارزش نداشته باشه
من ری ویو و تست زیاد ازش دیدم همه به خوب بودن و ارگونومیک بودنش تایید کردن و 3 تا هم برنامه میشه بهش داد ولی بیشتر برای انلاین به کار میاد که زمانی که دستت روی جوی استیک ها هست و میخوای مثلا جامپ کنی یا جایگزین ال 3 برای دویدن یا هر دکمه دیگه ای که مد نظرتون هست میدتونید ازش استفاده کنید که سریع تر باشید از رقبا ( این بچه ها توجه کنن ترکیب 2 تا دکمه رو نمیشه برنامه ریزی کرد و فقط دکمه ها کنسول بجز دکمه تاچ پد شیر و هوم رو میشه براش برنامه ریزی کرد )

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
بستگی داره به استفاده شما اگه 2 دکمه با قابلیت برنامه ریزی دارید اره چرا که ارزش نداشته باشه
من ری ویو و تست زیاد ازش دیدم همه به خوب بودن و ارگونومیک بودنش تایید کردن و 3 تا هم برنامه میشه بهش داد ولی بیشتر برای انلاین به کار میاد که زمانی که دستت روی جوی استیک ها هست و میخوای مثلا جامپ کنی یا جایگزین ال 3 برای دویدن یا هر دکمه دیگه ای که مد نظرتون هست میدتونید ازش استفاده کنید که سریع تر باشید از رقبا ( این بچه ها توجه کنن ترکیب 2 تا دکمه رو نمیشه برنامه ریزی کرد و فقط دکمه ها کنسول بجز دکمه تاچ پد شیر و هوم رو میشه براش برنامه ریزی کرد )
ممنون که پاسخ دادی
چند جا دیدم نوشته بودن برای دسته PS5 هم میشه استفاده کرد ... بنظرتون این حرف درست میاد ؟ ( با توجه به اینکه هنوز اصلا معلوم نیست دسته PS5 چه شکلیه و چند دکمه داره !!! )

عیب این افزودنی دسته رو نوشته بودن اینه که چون جای انگشتان رو پایین دسته تنگ میکنه برای بازی طولانی باعث خستگی دست میشه
نکته بعدی هم اینه که ارزش این افزودنی اگر میشد چند دکمه همزمان رو براش تعریف کرد چند برابر میشد مخصوصا برای بازی های مبارزه ای و ... ولی چون چیت حساب میشده این کار رو نکردن

نکته آخر قیمت غیر منطقی این افزودنی در ایران هست که 30 دلار آمریکا قیمت داره ( بعضی جاها تا 35 دلار هم میفروختن )
قیمت رو الان 850 بهم مغازه دار داده بنظرتون یک ماه صبر کنم ارزون تر میشه ؟

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
ممنون که پاسخ دادی
چند جا دیدم نوشته بودن برای دسته PS5 هم میشه استفاده کرد ... بنظرتون این حرف درست میاد ؟ ( با توجه به اینکه هنوز اصلا معلوم نیست دسته PS5 چه شکلیه و چند دکمه داره !!! )

عیب این افزودنی دسته رو نوشته بودن اینه که چون جای انگشتان رو پایین دسته تنگ میکنه برای بازی طولانی باعث خستگی دست میشه
نکته بعدی هم اینه که ارزش این افزودنی اگر میشد چند دکمه همزمان رو براش تعریف کرد چند برابر میشد مخصوصا برای بازی های مبارزه ای و ... ولی چون چیت حساب میشده این کار رو نکردن

نکته آخر قیمت غیر منطقی این افزودنی در ایران هست که 30 دلار آمریکا قیمت داره ( بعضی جاها تا 35 دلار هم میفروختن )
قیمت رو الان 850 بهم مغازه دار داده بنظرتون یک ماه صبر کنم ارزون تر میشه ؟
برای دسته پلی5 هیچ کجا ننوشته که ساپورت میشه شما اگه میخواید بخرید به دید ساپورت نشدن تهیه کنید
بازم بهتون میگم دکمه های اضافه معمولش اینه برای بازی های انلاین و مخصوصا شوتر استفاده میشه که رها نکردن جوی استیک ها مهم هست اما اینکه جا کم میشه اینا بستگی به دستتون داره اما اینجور که معلومه تجربه شخصی توش نقش داره نه یه اصل کلی هس ت
در مورد قیمت حتما باید صبر کنید طبق تجربه بعضی اکسسوری ها بعد یه مدت زیاد میشن و حتی از قیمت دلاریشون هم پاینتر میان گاهی هم انقدر کم مشتری میشن که کم قیمت میشن همه چی به زمان مربوطه اما خریدش با قیمت بالا 300 گمون نکنم برای ما ایرانی ها معقول باشه

• Like
Reactions: dooste.man83

Kirk-Hammedd

Abandon the safety of mindless following
کاربر سایت
Oct 23, 2010
2,795
نام
حامد
من یه جا خونده بودم که دسته ps5 روی خودش این دکمه ها رو داره. اینی هم که میبینی این اخر نسلی سونی این گجت رو برای فروش گذاشته بیشتر برای تست بتا و فیدبک هست.

• Like
Reactions: dooste.man83

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,907
امروز وقت گذاشتم رفتم خریدمش ... فقط هم یک مغازه داره و کل توپ خونه و ... رو گشتم هیچ کجا نبود...قیمت هم همون 850

تجربه ای که داشتم اینه که شاید بعد از هدفون مخصوص گیم سونی بشه گفت کاربردی ترین وسیله ای که بوده که ساخته
وقتی نصب میکنیدش حس میکنید از اول این دکمه ها اینجا بوده و فکر میکنید چرا سونی زودتر همچین چیزی رو نساخته
بسیار طراحی خوب و دکمه های خوش دستی داره
البته این قیمت براش زیاده ولی قیمتش قطعا کمتر از 600 نمیشه ( اگر دلار رو همین قیمت در نظر بگیریم )

دلیل مهمی که من امروز خریدمش این بود که از اون قطعه هایی هست که خوراک چینی ها برای ساخت تقلبیش هست و احتمالا تا یک ماه دیگه تو بازار ما جنس تقلبیش وارد بشه ( شایدم زودتر )
حداقل الان میدونیم بخریم اصله

hbmss

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,312
نام
hosein
من یه جا خونده بودم که دسته ps5 روی خودش این دکمه ها رو داره. اینی هم که میبینی این اخر نسلی سونی این گجت رو برای فروش گذاشته بیشتر برای تست بتا و فیدبک هست.
همه چیزای که گفته شده شایعات هست میتونه درست باشه میتونه نه اما اگه باشه که عالیه
امروز وقت گذاشتم رفتم خریدمش ... فقط هم یک مغازه داره و کل توپ خونه و ... رو گشتم هیچ کجا نبود...قیمت هم همون 850

تجربه ای که داشتم اینه که شاید بعد از هدفون مخصوص گیم سونی بشه گفت کاربردی ترین وسیله ای که بوده که ساخته
وقتی نصب میکنیدش حس میکنید از اول این دکمه ها اینجا بوده و فکر میکنید چرا سونی زودتر همچین چیزی رو نساخته
بسیار طراحی خوب و دکمه های خوش دستی داره
البته این قیمت براش زیاده ولی قیمتش قطعا کمتر از 600 نمیشه ( اگر دلار رو همین قیمت در نظر بگیریم )

دلیل مهمی که من امروز خریدمش این بود که از اون قطعه هایی هست که خوراک چینی ها برای ساخت تقلبیش هست و احتمالا تا یک ماه دیگه تو بازار ما جنس تقلبیش وارد بشه ( شایدم زودتر )
حداقل الان میدونیم بخریم اصله
مبارکتون باشه
این که واقعا ارگونومیک هست رو همه نقد ها مورد قبولشون بوده
واقعا این دکمه ها برای اونایی که انلاین بازن و پرو هستن چه آماتور کمک میکنه سرعت عکس العملشون بالا تر بیاد
یه مورد خوب این گجت اینه که روی شارژ تاثیر زیادی نمیذاره با توجه به اینکه منبع تغذیش از خود دستس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر