لوازم جانبی PS4

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
دوستان چند تا سوال داشتم درباره هدست گلد

اینکه کیفیتش برای آهنگ های راک خوبه؟
دوم اینکه گوش بعد مدتی داغ نمیکنه؟مثلا بعد 2ساعت استفاده یه سر؟چون من یکم گرماییم گوشم سریع داغ میکنه:d
و اینکه من میخوام به جز PS4 روی لپ تاپ هم استفاده کنم، به درد لپ تاپ میخوره اصلا؟؟اگر آره میشه بیسیم هم وصلش کرد به لپ تاپ؟؟

ممنون

Sent from my Xperia Z2
گلد تنها ایرادش اینه که واسه اهنگ گوش دادن به گرد پای هدست های موزیک نمیرسه:d

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,444
نام
علی
کلا گلد ولش کن!
اینایی هم که ازش تعریف میکنن صدای هدست خوب نشنیدن و فکر میکنن گلد صداش خوبه!:|

چی بگیرم خو؟:| بی سیم باشه لطفا! قیمتشم نجومی نباشه از اول لطفا! بعد یه کامنتی بود مبگف گلد با کانکشن وای فای مودم لگ میوفته به صداش یا یه همچین چیزی! خواستم ببینم این مشکل برای همه ی هدستای بلوتوث پیش میاد؟(شایدم دارم به کل شر و ور میگم:D)

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
درود
برای موزیک میتونی از هدست گلد بصورت بیسیم روی لپ تاپ استفاده کنی اما نباید توقع زیادی ازش داشته باشی - هم از نظر تفکیک هم حجم صدا
اما اگر هدفون خوب میخوای برای لپ تات و PS4 و گوشی در خرید بیتس استدیو شک نکن
من خودم هردو رو دارم . از هرنظر هدست گلد هیچ حرفی در مقابل استدیو نداره
هدست های بیتس قیمتشون خیلی بالاتره گلد هست، بایدم بهتر باشن
من تو رنج قیمت همون گلد میخوام، یعنی حدود 300تومن
انتظار معجزه هم ازش ندارم، تا حالا هم هدست و هدفون درست و حسابی نداشتم، به نظرت میتونه راضیم کنه؟
درباره ی دم کردن و عرق کردن گوش چی؟همچین مشکلی نداره؟

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
چی بگیرم خو؟:| بی سیم باشه لطفا! قیمتشم نجومی نباشه از اول لطفا! بعد یه کامنتی بود مبگف گلد با کانکشن وای فای مودم لگ میوفته به صداش یا یه همچین چیزی! خواستم ببینم این مشکل برای همه ی هدستای بلوتوث پیش میاد؟(شایدم دارم به کل شر و ور میگم:D)
شما گلد بگیرید. هم تو این رنج قیمت هدست خوبیه و هم امکان تنظیم اکولایزر مخصوص بازیهای خاص داره که توسط اپلیکیشن انجام میشه و تجربه عالی رو فراهم میکنه.
در مورد wifi هم به هیچ وجه اینطور نیست.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
بهترین هدستا تو ایران سنهایزره که خداروشکر گارانتی هم داره! من یه هدفون برای گوشی ازش خریدم 4 سال پیش به قدری ازش راضیم که حد نداره!

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
هدست های بیتس قیمتشون خیلی بالاتره گلد هست، بایدم بهتر باشن
من تو رنج قیمت همون گلد میخوام، یعنی حدود 300تومن
انتظار معجزه هم ازش ندارم، تا حالا هم هدست و هدفون درست و حسابی نداشتم، به نظرت میتونه راضیم کنه؟
درباره ی دم کردن و عرق کردن گوش چی؟همچین مشکلی نداره؟
درود
اگر انتظار خیلی زیادی از هدفون نداری همین گلد رو بردار
در مورد عرق کردن گوش هم من تاحالا برام پیش نیومده که با گلد گوشم دم کنه اما بیتس این مشکل رو داره

آخرین ویرایش:

Dash_javad

کاربر سایت
Feb 22, 2008
375
نام
شیخ جواد
فقط همین گلد!
از هرلحاظی واسه یه گیمر کافیه
مخصوصا در بازیهای آنلاین برای ترکینگ صدای پا از سمت چپ یا راست
تفکیک صداش هم در حد قیمت خودش خوبه

ولی اگه مشکل پول نداری میتونی روی برندهای خیلی قدرتمند در این عرصه یعنی Astro و Steelseries و turtlebeach حساب باز کنی (تقریبا 1.500.000 برات آب میخوره)
هر سه صدای دالبی ساراند 7.1 کاناله دارند
تو بعضی فروشگاه های ایران هم میشه سفارش خرید آنلاین داد

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
موقع بازی کردن rainbow six siege صدای بعضی از پلیرا یه نویز وحشتناکی داره طوری که باید طرفو میوت کنم.یه بارم یه ایرانی این مشکلو داشت بهش گفتیم یه کاری میکرد نویز کمتر میشد.این دلیلش چیه؟

HAMED SEV

کاربر سایت
Sep 10, 2008
859
نام
حامد
مدل pulse impulsion سونی رو میتونید تهیه کنید که از هر نظر بهتر از گلد! قیمتشم زیاد بالا نیست
اون لگی رو که میگید درسته و خودمم این مشکل رو داشتم که مربوط میشه به تداخل فرکانس مودم و هدسته، با خرید مودم جدید که فرکانس 5 گیگاهرتز رو ساپورت میکرد مشکل تداخل حل شد

آخرین ویرایش:

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
من هم قسمت شد یهویی یه هدست Sony Wireless Stereo Headset 2.0 رو خریدم
یه سوال این همون گلد هستش ؟
ps4-accessories-headsets-two-column-01-ps4-23sep15

https://www.playstation.com/en-au/explore/accessories/wireless-stereo-headset-20/

من باهاش PS3 و PS4 و PS Vita و PC و گوشی اندروید Z5 تست کردم
برای کنسول های PS3 و PS4 اون نرم افزار HEADSET COMPANION APP رو هم دانلود و اجرا کردم
از عملکردش با بازی هایی که با این نرم افزار ها اپتیمایز میشند واقعا راضی هستم
و در حالت عادی و استاندار هم روی PC و گوشی موبایل نتیجه رضایت بخش کامل بود
در کل من 320 تومان خریدمش و با توجه به امکاناتی که ارائه میده مثل صدای شفاف و حجم دار و میکروفون دقیق ارزشش رو داره و برای گیمر ها پیشنهاد میدم
بخصوص این که کنترل کل صدا رو به دست میگیره و تنظیمات کنار گوش هستش

مثلا روی بازی BATTLEFIELD صدای انفجار ها و حرکات کارکتر بازی عالی بودش
در بازی DRIVECLUB صدای خودرو فوق العاده زیبا به گوش میرسید
در بازی مثل HEAVY RAIN صدای بارش باران دلنواز بود
در بازی SHADOW OF MORDOR نسخه PC کیفیت صدا و اون جانور های بزرگ بازی واقعا عالی بودش
در هنگام گوش دادن به موزیک ویدیو با کیفیت 4K صدای موسیقی واقعا حجم دار بود و قدرتمند

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
من هم قسمت شد یهویی یه هدست Sony Wireless Stereo Headset 2.0 رو خریدم
یه سوال این همون گلد هستش ؟
ps4-accessories-headsets-two-column-01-ps4-23sep15

https://www.playstation.com/en-au/explore/accessories/wireless-stereo-headset-20/

من باهاش PS3 و PS4 و PS Vita و PC و گوشی اندروید Z5 تست کردم
برای کنسول های PS3 و PS4 اون نرم افزار HEADSET COMPANION APP رو هم دانلود و اجرا کردم
از عملکردش با بازی هایی که با این نرم افزار ها اپتیمایز میشند واقعا راضی هستم
و در حالت عادی و استاندار هم روی PC و گوشی موبایل نتیجه رضایت بخش کامل بود
در کل من 320 تومان خریدمش و با توجه به امکاناتی که ارائه میده مثل صدای شفاف و حجم دار و میکروفون دقیق ارزشش رو داره و برای گیمر ها پیشنهاد میدم
بخصوص این که کنترل کل صدا رو به دست میگیره و تنظیمات کنار گوش هستش

مثلا روی بازی BATTLEFIELD صدای انفجار ها و حرکات کارکتر بازی عالی بودش
در بازی DRIVECLUB صدای خودرو فوق العاده زیبا به گوش میرسید
در بازی مثل HEAVY RAIN صدای بارش باران دلنواز بود
در بازی SHADOW OF MORDOR نسخه PC کیفیت صدا و اون جانور های بزرگ بازی واقعا عالی بودش
در هنگام گوش دادن به موزیک ویدیو با کیفیت 4K صدای موسیقی واقعا حجم دار بود و قدرتمند

اره همون گلده ورژن 2 هست :d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
منم دارمش ولی متاسفانه بدنه ضعیفی داره و بعد از یکسال زبارش شروع میکنه به در رفتن.حالا که گرفتیش بهت توصیه ای میکنم طبق تصویر زیر این مکانهایی که مشخص کردم رو با این مدل چسب قطره ای بپوشون چون چرم هدست بعد از چند ماه شروع به در اومدن میکنه.همچنین دور چرم سیاه خود گوشی ها.ضمنا روی خود بدنه سیاه هم بعد از یکسال شروع به ترک خوردن میکنه که وقتی کامل جدا شد میتونی هر جایی که شکسته رو با این چسب بهم وصل کنی.با این روش بجای یکسال میتونی تا 3 _ 4 سال ازش استفاده کنی اگه شانس بیاری.واسه من که تا حالا جواب داده:d

راستی هدست 4تا لولا داره که با دایره قرمز مشخص کردم اونا رو هم روی سطحشون رو با دقت یه قطره ریز چسب بریز چون بعدا ترک میخورن(حواست باشه به قسمت تاشو گیر نکنه)

oil4tdmzmwmtijb8b29l.png

پ.ن:جای تو بودم همین الان به حساب طرفی که این تجربیات گرانبها رو در اختیارت گذاشته 1 میلیون تومن واریز میکردم lol:d
تشکر فراوان داداش
زحمت کشیدی !!!!
جدی اینقدر جنسش ضعیفه !!! حسابی نگرانم کردی !!!! از خرید پشیمونم کردی !!!
یعنی همین اکبندی چسب کاری کنم !!!! از سونی بعید بوده !!! عجب :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر