لوازم جانبی PS4

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
میشه دقیقا لینک بدید .........

بر فرض مثال فکر کن داخل یه اتاقی نشستی و بعد 7 تا باند تو رو احاطه کردند به این میگن 7.1 و اون 1 خوش شمایید الان جدیدن 8.1 هم امده

نه داداش من اون یدونه ساب ووفر هست
حساب کن 1 سنتر 2 فرونت 2 سوروند 2 بقل ها ( اسمش رو نمیدونم ) 7 تا یدونه هم ساب که 7.1 :d

آخرین ویرایش:

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
خب دوستان این 7.1 که شما می گید , پالست الایت هم پشتیبانی می کنه ازش؟ لست اف اس تو تنظیماتش با گلد هماهنگ شده یا پالس الایت؟

Abadan-Game

کاربر سایت
Nov 21, 2012
925
نام
Sajjad Imanian
خب دوستان این 7.1 که شما می گید , پالست الایت هم پشتیبانی می کنه ازش؟ لست اف اس تو تنظیماتش با گلد هماهنگ شده یا پالس الایت؟
کلن بازی لست آف آس تو هردو هماهنگ میشه...من گلد گرفتم...دیروز هم با پالست الایت یه تست زدم...نتیجه نشون داد کلن پالست الایت یکم از اون سر تره...

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
کلن بازی لست آف آس تو هردو هماهنگ میشه...من گلد گرفتم...دیروز هم با پالست الایت یه تست زدم...نتیجه نشون داد کلن پالست الایت یکم از اون سر تره...
اقا شما هر دو رو تست کردی دلیلی برای بهتر بودن پالس الیت داری ؟ من قصد خرید دارم بین این دو تا موندم پالس الیت یا گلد ؟
کدومشون صدای 7.1 بهتری داره ( یعنی صدا دقیقا از همون جایی بیاد که تولید شده) هر چند هردو شبیه ساز هستند ولی کلا کدومش ؟

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
گلد با کامپیوتر هم هماهنگه؟
هر دو مدل دانگل بلوتوث usb دارن که به کامپیوتر وصل میشن و اینکه پالس الیت رو خود دانگل پورت 3.5 داره . ولی اگه منظورت اینه که رو بازی ها چقدر جواب بده نمیدونم .

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
گلد با کامپیوتر هم هماهنگه؟
گلد رو هم میشه با فیش 3.5 میلیمتری به کامپیوتر وصل کرد هم با دانگل USB . کیفیت صدا تو جفت روش ها خیلی مناسب و قوی هست ولی از صدای 7.1 خبری نیست و صدا استریو فقط داری ...

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
من شنیدم یک سری برنامه خاص هست که رو کامپیوتر نصب می کنی از 7.1 هم می تونی لذت ببری

تو گوگل سرچ بزنید متوجه میشید.

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
یه چیزهای دیگه هم میگن این هستش که که گلد 7.1 واقعی ولی پالس 7.1 مجازی داره

Socom

کاربر سایت
Jun 21, 2007
29
نام
M.M.-T
سلام دوستان . توی یه فروم خوندم که برنامه شرکت ریزر روی کامپیوتر میتونه صدای 7.1 به هدست های pulse elite و gold سونی بده و به خوبی عمل میکنه .
اگر امکانش هست عزیزانی که دارند از لینک زیر دانلود کنن و تست کنند و نتیجشو به دوستان بگن .
http://www.razerzone.com/surround#product_overview
با تشکر .

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
سلام دوستان . توی یه فروم خوندم که برنامه شرکت ریزر روی کامپیوتر میتونه صدای 7.1 به هدست های pulse elite و gold سونی بده و به خوبی عمل میکنه .
اگر امکانش هست عزیزانی که دارند از لینک زیر دانلود کنن و تست کنند و نتیجشو به دوستان بگن .
Razer Surround Personalized 7.1 Gaming Audio Software - Razer United States
با تشکر .

فرقی نمیکنه هد ست چی باشه! این برنامه هر هدستی رو بطور مجازی 7.1 میکنه ! من روی هدست 7.1 ps3 تست زدم جواب داد
در کل برنامه عالی ای هست

karbar20

کاربر سایت
Jan 23, 2010
362
نام
محمد
هدست گلد تو فروشگاه آمازون 80 دلار شده و 20 دلار تخفیف خورده به خاطر همین تازه تو ایران شده 350

هنر کردن :-s:|

من یین Razer و Logitech و گلد موندم چی بخرم ...

برای استفاده بیشتر در pc و بعد ps4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر