قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,528
مساله دیگه ups آماده بکار شدنش هست .... ups های تمام آنلاین قیمت فوقالعاده بالایی دارن و همین ups های معمولی که 5 تومن هستن نیاز به 0.7 ثانیه زمان دارن که برن روی باطری همین تاخیر شوک بدتری هست تا اینکه برق قطع بشه.
اون قطعه چقدر تحمل داره که یه شوک 220 ولتی موقع قطع و 0.7 ثانیه بعد دوباره 220 ولت دیگه رو تحمل کنه؟ خب یکبار تحمل کنه بهتره که

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,891
نام
malek
سال قبل هم دم تابستون همین بحثا بودش.مهمترین عامل خرابی وسایل برقی تغییرات ولتاژ هستش نه قطعی برق.یه محافظ ولتاژ پدر مادر دار بگیرید تا خیالتون از بابت نوسانات ولتاژ راحت باشه.
برند داخلی هم داریم که جنسای باکیفیتی میسازه.شیوا امواج مدل vpr-t4 مناسبترین گزینه برا کنسول و لوازم صوتی تصویری هستش

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
سال قبل هم دم تابستون همین بحثا بودش.مهمترین عامل خرابی وسایل برقی تغییرات ولتاژ هستش نه قطعی برق.یه محافظ ولتاژ پدر مادر دار بگیرید تا خیالتون از بابت نوسانات ولتاژ راحت باشه.
برند داخلی هم داریم که جنسای باکیفیتی میسازه.شیوا امواج مدل vpr-t4 مناسبترین گزینه برا کنسول و لوازم صوتی تصویری هستش

قطعی برق هم دوست عزیز خودش به ssd آسیب میزنه چون دیتای زیادی در حال اجرا هست و احتمال بالایی داره اون دیتا آسیب ببینه
شما وقتی کنسولت روشن هست برقش رو قطع کن همینکه مجدد به برق وصل میکنی اول کنسول ریبیلد دیتا میکنه و میگرده در ssd تا ببینه دیتایی آسیب دیده یا نه و احتمالا طوری طراحی شده که اگر ببینه قسمتی از دیتا آسیب دیده اون قسمت تعمیر یا بایگانی کنه و دسترسی به اون قسمت دیگه نده تا سیستم عامل و بقیه دیتا ها به درستی کار کنن ( فیکس اش کنه ) و در نهایت دیتا رو مرتب میکنه ( یک چیزی شبیه به کاری که ویندوز میکنه ) و بعد که سیستم بالا میاد اخطار میده که این کار برای کنسول خطر داره و حتما کنسول رو به روش عادی خاموش کنید

جهت اطلاع همه دوستان هم بگم برای تلویزیون و کنسول فقط استبلایزر موثر هست چون قطعات کنسول و تلویزیون خیلی حساسیت بالاتری نسبت به یخچال و کولر و بقیه وسایل دارن و نمیتونن نوسان کم رو در بلند مدت تحمل کنن یکی از پیشنهادات همون فاراتل STB2000 هست

آخرین ویرایش:
  • Smile
Reactions: legend of isac

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
ببینید چه ساعتایی بیشتر برقاتون قطع میشه همون ساعات از وسایلتون استفاده نکنید خیلی ساده.اصفهان پارسال بیشتر اوقات ظهر ها و عصرها برقا قطع میشدن.
یو پی اس هزینه هاش زیاده.بیخود خرج الکی نکنید
اصلا یکی از کارهای تخصصی در اداره برق غافلگیری هست که دقیقا همون موقع که انتظارش رو نداری برق میره یعنی پارسال یک بار برق میرفت 2 ساعت بعد که میومد کنسول رو روشن میکردی میگفتی دیگه فعلا نمیره دقیقا همون روز یک ساعت بعد مجدد برق رو میبردن
من 3 بار توی همین تله افتادم ولی یک تجربه خوب بدست آوردم وقتی جدول خاموشی منتشر کردن بگردین ساعتی که نوشته خاموشی دارید رو پیدا کنید قطعا اون ساعت برق نمیره و با خیال راحت بازی کنید :Thumbup:

مورد بعدی شخصا توانایی مالی برای هزینه کردن UPS ندارم چون اگر قراره UPS بگیری باید خوبش رو بگیری. هزینه تعویض باتری ها هم که هر یکی دو سال هست
UPS ها فاکتورهای خیلی تخصصی و زیادی دارن و خیلی با همدیگه متفاوت عمل میکنن و انتخاب UPS خودش نیاز به کلی تحقیق داره و قیمتی هم حداقل نصف قیمت کنسول به بالا هست

آخرین ویرایش:

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409

من سه تا محافظ گرفتم هر سه هر از گاهی برق رو قطع میکنن و کنسول وسط کار خاموش میشه!

الان محافظ رو برداشتم این اتفاق نمیفته یعنی با کوچکترین نوسان محافظ برق رو قطع میکنه و کنسول وسط کار خاموش میشه . الان مستقیم زدم به برق دیگه یهو خاموش نمیشه

فکر میکردم برق میره دیدم نه محافظ قطع میکنه. بعد تصورم این بود که محافظ خرابه بعد دیدم 3نوع محافظ هرسه قطع میکردن

مشکل محافظ اینه که تو محله هایی مثل ما که برق دزدی خیلی هست با کوچکترین نوسانی قطع میکنه ولی با برق مستقیم کنسول خاموش نمیشه . منم محافظ رو گذاشتم کنار گفتم برق مستقیم بهتر از دم به دقیقه خاموش شدن کنسوله

• Like
Reactions: dooste.man83

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,891
نام
malek
من سه تا محافظ گرفتم هر سه هر از گاهی برق رو قطع میکنن و کنسول وسط کار خاموش میشه!

الان محافظ رو برداشتم این اتفاق نمیفته یعنی با کوچکترین نوسان محافظ برق رو قطع میکنه و کنسول وسط کار خاموش میشه . الان مستقیم زدم به برق دیگه یهو خاموش نمیشه

فکر میکردم برق میره دیدم نه محافظ قطع میکنه. بعد تصورم این بود که محافظ خرابه بعد دیدم 3نوع محافظ هرسه قطع میکردن

مشکل محافظ اینه که تو محله هایی مثل ما که برق دزدی خیلی هست با کوچکترین نوسانی قطع میکنه ولی با برق مستقیم کنسول خاموش نمیشه . منم محافظ رو گذاشتم کنار گفتم برق مستقیم بهتر از دم به دقیقه خاموش شدن کنسوله
مدیریت بیاد اونی که این بحث ups رو تو تاپیک قیمت شروع کرد رو چند روز بن کنه :)
۲ حالت داره،یا نوسانات برقتون شدیده و یا محافظتون حساسیتش بالا هستش.محافظی بگیر که ولتاژ رو نشون بده و هم بشه محدوده ی ولتاژ رو دستی تنظیم کرد

• Like
Reactions: Jack cooper

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
حقیقتا بحثش اینجا نیست اما برای اگاهی خیلی ها لازمه که بگم نوسان برق توی محدوده ی مجاز برای دستگاه ضرری نداره همه ی دستگاه های درست و حسابی رنج بالایی از ولتاژ رو ساپورت می کنن تا بهاش کار کنن مهمولا بین 170 تا 240 هست
رفتن برق ضرری نداره برای دستگاه بیشتر وصل برق ضرر داره یعنی افت ولتاژ اساسا ضرری برای دستگاه نداره بلکه افزایشش اسیب می زنه که همیشه پاور در این بخش خودش رو می سوزونه به شرطی که پاور گرین یا درپیت نباشه تا به بخش های اساسی اسیبی نرسه
در کل شک یا Power surges بدترین اسیب ها رو می زنه که در قطع و وصل ناگهانی برق هم رخ می ده یا رعد و برق
برای همینم هست که محافظ های برق خارجی فقط محافط شک برق هستن یعنی به محض عبور برق از 240 قطع می شن اصلا برای مقدیر پایینش قطع نمی کنن این مسخره بازی محافظ ایرانی هم ندارن 1 دقیقه طولش بدن تا وصل بشه نهایت چند ثانیه جریان برق قطع می کنن تا به محدوده عادی برگرده
حالا چرا اصرار دارم محافظ برق خارجی اصل بخرید چون خیلی سریع تر از محافظ های ایرانی کار می کنه خیلی هم دقیق تره درصد خطاش خیلی کمتره محافظ ایرانی ممکنه تا بیاد تشخیص بده کار از کار گذشته باشه
نکته بعدی هم نویز برق یا ریپل هست که در ایران بی داد می کنه خوشبختانه پاور PS5 نقد کردن در این زمینه واقعا خوب عمل می کنه افزایش طول سیم برق زدن چنتا محافظ به هم یا کارهای از این قبیل مخصوصا سیم های بی کیفیت چند راهی ایرانی یا محافظ های برق به شدت به نویز برق اضافه می کنن پس یک محافظ برق خارجی که کار چند راهیم انجام بده بهترین گزینه س که سیم داخلشم معمولا اکسیژن فری یا خلوص بالایی داره

برای همینم همیشه تاکید من به سیستم بازها اینکه گرون ترین قطعه کامپیوترتون(از لحاظ کیفیت) باید پاورتون باشه خرید پاورهایی که هیچ نقدی ندارن اصلا مشخص نیست چطور عمل می کنن در واقعیت ریسک خیلی بالایی داره

dooste.man83

کاربر سایت
Nov 20, 2008
3,911
دوستان یکی که اطلاعات درست و حسابی از ups داره و میتونه یک جمع بندی راجب به ups در پست اولش بزاره یک تاپیک جدا بزنه براش و بحث منتقل بشه اونجا
قطعا خاموشی ها که شروع بشه از هر 3 تا پست اینجا دو تاش میشه سوال راجب به خرید محافظ و ups !!!مثل همین مدتی پیش که خاموشی داشتیم دوباره تاپیک کلا به بی راهه میره

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher

UP​

قیمت کنسول بازی سونی پلی استیشن 5 سونی - Sony PLAYSTATION 5 | ساعدنیوز

قیمت ها کمی کاهشی شد ...

پلی استیشن 5 استاندارد- PS5 STANDARD- سری 11

۲۰,۶۸۰,۰۰۰ تومان

پلی استیشن 5 استاندارد- PS5 STANDARD- سری 10

۱۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان

پلی استیشن 5 استاندارد - PS5 DIGITAL - سری 11

۱۹,۵۵۰,۰۰۰ تومان

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان ی نکته ای بگم فقط در مورد برق ، چون خودم پارسال تازه فهمیدم ، ببینید توی تابستون چون مصرف برق بیشتره معمولا اداره برق میاد ولتاژ ترانس های هر محل رو میبره بالا ک وقتی ملت کولر و وسایل سرمایشی رو روشن میکنن ولتاژ افت پیدا نکنه و همینطور بر عکس ، توی زمستون باید بیان ولتاژ برق هر محل رو بیارن پایین چون مصرف برق توی زمستون اندازه تابستون نیست و برق خونه افزایش ولتاژ داره ک خودش ی داستانی هست برا خودش مثلا برا من پارسال اینجوری بود:

تابستون 170 تا 210
زمستون 220-230 تا 250

این بازه ها ک گفتم کمترین و بیشترین مقداری بود ک خودم اندازه گرفتم و نوشتم ،و واقعا وضعیت افتضاح شده بود اوایل پائیز و معمولا اخر شب ک مصرف برق کم میشه و ولتاژ میرفت بالای 245 همه محافظ های خونه میپریدن ، تا صبح چندین بار تکرار میشد، بعد ی روز اتفاقی ی صحبتی شد توی محل کار و ی نفر همین جریان رو گفت ک باید ب اداره برق زنگ بزنم ، دیگه منم همین کارو کردم و ب یک ساعت نرسید ک اومدن درست کردن و ولتاژ اومد روی همون 215 تا 220 ، اینو گفتم ک شما هم الان ک تابستون شروع شده و افت ولتاژ شروع میشه حتما زنگ بزنید ب اداره برق بیان درستش کنن براتون.

پ.ن: من سعی کردم با زبون ساده این ماجرا رو بگم دیگه اگه توی این اصطلاحات برقی سوتی دادم برا اینه ک اصلا وارد نیستم و ب بزرگی خودتون ببخشید ، این صرفا تجربه خودم بود و باهاتون ب اشتراک گذاشتم ک ب مشکل نخورید.

پ.ن2 : درسته پست ب تاپیک ربط نداره ولی اینو بذارید ی جایی ک همه بدونن چون واقعا یچیز اساسی و کاربردیه.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
قیمت ها جالبن روزی که من رفتم بخرم استاندارد با دیجیتال دقیقا یک قیمت بهم دادن الانم 500 تومن فرقشه یعنی حتی 50 دلارم فرقش نیست که می شه 1.5

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دوستان ی نکته ای بگم فقط در مورد برق ، چون خودم پارسال تازه فهمیدم ، ببینید توی تابستون چون مصرف برق بیشتره معمولا اداره برق میاد ولتاژ ترانس های هر محل رو میبره بالا ک وقتی ملت کولر و وسایل سرمایشی رو روشن میکنن ولتاژ افت پیدا نکنه و همینطور بر عکس ، توی زمستون باید بیان ولتاژ برق هر محل رو بیارن پایین چون مصرف برق توی زمستون اندازه تابستون نیست و برق خونه افزایش ولتاژ داره ک خودش ی داستانی هست برا خودش مثلا برا من پارسال اینجوری بود:

تابستون 170 تا 210
زمستون 220-230 تا 250

این بازه ها ک گفتم کمترین و بیشترین مقداری بود ک خودم اندازه گرفتم و نوشتم ،و واقعا وضعیت افتضاح شده بود اوایل پائیز و معمولا اخر شب ک مصرف برق کم میشه و ولتاژ میرفت بالای 245 همه محافظ های خونه میپریدن ، تا صبح چندین بار تکرار میشد، بعد ی روز اتفاقی ی صحبتی شد توی محل کار و ی نفر همین جریان رو گفت ک باید ب اداره برق زنگ بزنم ، دیگه منم همین کارو کردم و ب یک ساعت نرسید ک اومدن درست کردن و ولتاژ اومد روی همون 215 تا 220 ، اینو گفتم ک شما هم الان ک تابستون شروع شده و افت ولتاژ شروع میشه حتما زنگ بزنید ب اداره برق بیان درستش کنن براتون.

پ.ن: من سعی کردم با زبون ساده این ماجرا رو بگم دیگه اگه توی این اصطلاحات برقی سوتی دادم برا اینه ک اصلا وارد نیستم و ب بزرگی خودتون ببخشید ، این صرفا تجربه خودم بود و باهاتون ب اشتراک گذاشتم ک ب مشکل نخورید.

پ.ن2 : درسته پست ب تاپیک ربط نداره ولی اینو بذارید ی جایی ک همه بدونن چون واقعا یچیز اساسی و کاربردیه.
من ولتاژ خونه همیشه چک می کنم خوشبختانه برای ما هیچ وقت بالای 220 نمی ره اما تابستان به 190 هم می رسه که بازم همه ی دستگاه با 190 اوکی هستن اگر برای شما بالای 230 می ره زنگ بزنید بیان درستش کنن

• Like
Reactions: Arash-S212

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
سایت ها دیگه قیمت دلار رو نمیزنن . فقط قیمت صرافی. میگن قیمت نزدن خیلی تاثیر داره در اقتصاد و رفاه مردم

الان فایو استاندارد چجوری با قیمت ویژه شده 21.380 . 8->

4 اسلیم الکی الکی شده نزدیک به 15 .فقط سریز اس هست که یهو عین مابقی الکی گرونتر نمیشه

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,821
بنظرم کسایی که ps4 دارن و همه بازیاش رو تجربه کردن فعلا دست نگهدارن چون ps5 هم بازی خاصی براش نیومده که روی ps4 نباشه .

من خودم یک ماهه 5 خریدم الان بازی خاصی روش نیست بازی کنم . میخوام بذارم برای فروش البته من بدجوری پول لازمم وگر نه نمیفروختم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر