قیمت پلی استیشن 5 [پست اول حتما خوانده شود]

BUY-min.png

همونطور که از اسم تاپیک مشخصه اینجا در مورد قیمت بروز کنسول PS5 صحبت میشه
اگر پستی برخلاف قوانین در این تاپیک مشاهده کردید سریعاً گزارش کنید تا رسیدگی بشه
"از نقل قول کردن این پست ها خودداری کنید"

قبل از ارسال پست، حتماً موارد زیر را رعایت کنید:
در صورت مشاهده تخلف مستقیماً بدون اخطار برخورد خواهد شد
  • از دلالی کردن، تبلیغ فروشگاه ها ( آدرس، تلفن، لینک سایت، اسم فروشگاه، فرد خاص و .. ) جداً خودداری کنید.
  • باز هم تاکید می کنم، تبلیغ ممنوع ( من می‌خوام PS5 وارد کنم کی می خواد ؟!،این سایته برای پیش فروش گذاشته قیمتش خوبه حتما یه سری بزنید !!، انصافاً این فروشگاه X فیمت خوبی می ده ! و .. )
  • صحبت های سیاسی ( چرا تحریم شدیم و .. ) ممنوع می‌باشد.
  • بقیه مواد خلاف قوانین سایت هم که مشخصه ( فحاشی به یکدیگر، فرستادن پست های بی ارتباط با تاپیک و .. )
  • تاپیک برای دادن هرجور نظری درباره شرایط بازار و قیمت کاملاً آزاد هست و به هیچ عنوان حق حمله کردن به کسی که نظرش مخالف هست رو ندارین و در صورت مشاهده بدونه بخشش و تذکر قبلی دسترسیتون به تاپیک قطع میشه .
  • تصویر قرار ندید . قیمت پیش فروش رو اعلام نکنید . اگر جایی کالا رو موجود داره و قیمت اعلام کرده قیمت رو بنویسید و بگید فروش آنلاین یا فلان شهر و فلان محدوده
از این به بعد هم کسی اینجا نگه شماره و آدرس بدید یا پ.خ کنید، شدید برخورد میشه.

شما اگه قیمت به مزاجتون خوش اومد تشریف می برید پروفایل کاربری که قیمت داده ( توصیه نمیشه ! ) و سمت راست از "ارسال پیغام خصوصی" استفاده می کنید نه اینکه وسط تاپیک بگید شماره و آدرس رو پ.خ کن !

در صورت رعایت نکردن موارد بالا مستقیماً با کاربر خاطی برخورد خواهد شد.
باز هم تاکید میشه که با هر پستی مشکل دارید فقط گزارش کنید و خودتون تو تاپیک به کسی تهمت نزنید و با هم درگیر نشید .
پس سعی کنید با همکاریتون تاپیک رو جلو ببریم، باز هم تاکید می کنم این تاپیک به این راحتی ها باز نشده، اجازه ندید کاربرهایی که مشخصه هدفشون چیه، باعث قفل شدن و پاک شدن این تاپیک بشن.
بدیهی می‌باشد که ممکن است این قوانین به اقتضای زمان دستخوش تغییر گردند.

*تشکر از @.Amirone بابت کار گرافیکی

( آخرین ویرایش مدیریت : 1399/10/13 )

Last edited by a moderator:

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,019
نام
Ali
پیج یکی از مغازه هایی که کنسول میفروشه نزدیک خونمونو دارم امروز استوری گذاشته بود هزینه گمرک زیاد شده منتظر افزایش قیمت زیاد باشید ،کلا به این نگاه نکنید که قاچاقه پول دارید بخرید تو این مملکت هرکی ساز خودشو میزنه...

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
هزینه گمرک ؟ :))
خیلی خلاق هستن این فروشنده ها

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,357
نام
بابک
کلا میخوان از هرچیزی سواستفاده بکنن برای افزایش قیمت،دو روز دیگه میگن برای کمبود گندم تو اوکراین نون به کارگرای سونی نرسیده پس ۲ تومن بکشیم روش...

برای اینکه آف تاپیک نشه
۲۳۹۹۰ استاندارد

• Smile
Reactions: hitman68

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
هزینه گمرک ؟ :))
خیلی خلاق هستن این فروشنده ها
هزینه گمرک خوبه .یکی میومد به من میگفت فروشنده گفته این کنسول ریجستر شده گرونتره :-??

پ ن : چرا سایتها قیمت دلار رو دیگه نمیزنن ؟ کی دستور داده دقیقا :D فقط قیمت صرافی الان قیمت بازار رو از کجا در بیاریم !

دیجیتال 23.690 استاندارد 23.990 از همه جالبتر 4 اسلیم 15.450 :D همینه که دهه نودی ها باید برن استادیوم و اینور اونور شعر بخونن چون دیگه اینا نسل شون چیزی به اسم کنسول نخواهد دید :D

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
پیج یکی از مغازه هایی که کنسول میفروشه نزدیک خونمونو دارم امروز استوری گذاشته بود هزینه گمرک زیاد شده منتظر افزایش قیمت زیاد باشید ،کلا به این نگاه نکنید که قاچاقه پول دارید بخرید تو این مملکت هرکی ساز خودشو میزنه...

جنس قاچاق گمرکش کجا بود :D دلار رفته بالای 30 تورمم که روزافزون! چی گرون نشده که این یکی نشه
تابستون هم نزدیکه تا می تونن می خوان حاشیه سود بالا ببرن

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
پ ن : چرا سایتها قیمت دلار رو دیگه نمیزنن ؟ کی دستور داده دقیقا :D فقط قیمت صرافی الان قیمت بازار رو از کجا در بیاریم !
نوسان - سرویس اعلان لحظه ای نرخ ارز و سکه
نمیدونم کلیپ مغازه دارهای مختلف رو دیدید یا نه مثلا لباس فروش ها پشه پر میزنه
مسئله کنسول خارج از دلاره به عرضه و تقاضا ربط داره مثله جریان مرغ , اینقدر نخریدن که می خوان صادر کنند
حذف فاکتور دلار , عرضه بیش از اندازه و کاهش قدرت خرید گیمرهای ایران خودش باعث کاهش قیمت میشه
الان تو اکیپ ما 3 نفر کنسول دارن 2 تا ps5 یکی xss , هنوز 5-6 نفر نخریدن , اینا همونای بودن که همه سال اول ps4 داشتن ولی الا از سر ناچار دنبال xss هستند.
حالا طرف میخواد کنسولو به بهانه گمرکی بذاره 30 م وقتی بازار کشش نداره خودش ضرر میکنه , خصوصا وقتی سری جدیدا بیاد تو بازار
البته فعلا که جریان قیمت دلار و درهم تاثیر گذار بوده رو قیمت
کلا فروشنده های جالبی داریم تا قبل جریان گمرکی میگفتی چرا پلمپ دستگاه باز شده , میگفت اینا قاچاقه چندین بار جعبه تو مسیر باز میشه و چک میشه
الان بهونشون شده گمرکی

• Love
Reactions: Jack cooper

Sir Daniel

کاربر سایت
Mar 22, 2017
1,103
والا توی این یکی دو هفته اخیر من قیمتا قطعات کامپیوتری و گوشی های میان رده رو دنبال می کردم یا افزایش نداشتن یا خیلی کم (در حد همین افزایش قیمت دلار)
تنها چیزی که دیدم انقدر قیمتش یرخی و رو هواست همین PS5 ـه
یعنی عملا دیگه انگار عمده خریداشون بچه مدرسه ای ها هستن که انقدر راحت قیمتارو به بهانه های الکی جا ب جا می کنن
امتحاناشونوم دارن میدن و بعدشم برن کنسول بخرن، فرونشده ها و دلال ها هم دارن از الان چرب می کنن :D

SixBox

کاربر سایت
Mar 24, 2022
409
خوبه کنسول با دینار 100 هزار تومنی یا ریال عمانی 80هزار تومنی نمیاد . امارات رو دعا کنید . همون در هم 8تومنی رو بچسبید :D وعلا همینو دبه میکردن اوووف دینار 100تومنه بی توجه به ارزش دلاری ش همون 100 رو علم میکردن و هدایت تو حلق مشتری

آخرین ویرایش:

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,233
نام
یونس
کسی قیمتای امارات رو داره !؟
اگر اونجا نرفته بالا فقط میتونه دلیلش فصل پایان امتحانا و شروع تابستون باشه :|
https://www.amazon.ae/Sony-Playstation-Console-Standard-International/dp/B08FC5L3RG/
قیمت 2675 درهم
که حدود 22 در میاد
تا 2500 هم اومده بود پایین یک مقداری گرون شده
اینجام که دلار بالای 30 مونده

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,546
واقعا چرا قیمت ps5 اصلا پایین نمیاد
حس میکنم خود سونی داره دلالی میکنه این وسط
Sony Playstation 5 Console Standard Edition - International Version: Buy Online at Best Price in UAE - Amazon.ae
قیمت 2675 درهم
که حدود 22 در میاد
تا 2500 هم اومده بود پایین یک مقداری گرون شده
اینجام که دلار بالای 30 مونده
اگه کف قیمتی اینه که به نظرم قیمت فعلی ایران منطقیه

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
واقعا چرا قیمت ps5 اصلا پایین نمیاد
حس میکنم خود سونی داره دلالی میکنه این وسط

اگه کف قیمتی اینه که به نظرم قیمت فعلی ایران منطقیه
نه کف قیمت خیلی کمتره.
2200 ایناست کف قیمت.
باندل بگیری 2100 اینا هم گیر میاد.
PS5 Console + One Extra Controller + PULSE 3D Wireless Headset
این باندلو قیمت دسته و هدستو کم کنی میشه همون 2100 حدودا.
موجودم هست.

dortyyy

کاربر سایت
Dec 20, 2018
58
نام
رضا
دوستان این مدلی که الان تو بازار هست همون مدلی هست که روز اول اومد؟ منظورم اینه که بعضی‌ها میگفتن مدل اول همیشه ایراداتی داره که در مدل‌های بعدی حل میشه مشکلات (اکثرا مشکلات سخت‌افزاری)، الان اون مدل دومی اومده؟
یه سوال دیگه اینکه اطلاعاتی وجود داره که مثل ۴ برای ۵ هم نسخه اسلیم میاد و اگر اینجور هست چه زمانی؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر