قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

payam_mazkouri

کاربر سایت
Dec 20, 2009
929
نام
پیام مذکوری
دلیل نمیشه هر سایتی قیمتی اعلام می کنه و پیش فروش بزار شما خوشحال بشید یا ناراحت !
اولاً اینکه این سایت ها از مبلغ واقعی بازار بالاتر می گیرند، دوماً بیشتر این سایت ها بعد از خرید ازشون بعداً بخاطر فلان دلیل ( دلیل های من در آوردی ) که شما اون روز پیش خرید کردید الان وضعین فرق کرده و یه قیمتی باید بیشتر بدید !! بماند که اصلاً هیچ اعتمادی بهشون نیست در کل. پس زیاد روی این سایت ها مانور ندید، الکی قیمت پایین میدن تا اسمشون بیاد سر زبون ها و معروف بشن و بعدش هم احتمالاً چند تا کنسول اول رو با ضرر رد می کنن برن اما بعدش خوب از خجالت خریدارهای بعدی در میان !!

شما چقدر انرژی منفی هستی!!! یه مدت دارم پست های شخص شما رو دنبال میکنم فقط انرژی منفی ازشون ساطع میشه!!!

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
در کل شما می تونید همین الان ps4 + killzone رو ظرف یک هفته با قیمت حدود 2 تومن در خونتون (با احتساب هزینه پست و ... بین 2 تا 2100) داشته باشید ، یکی از خرده فروشی های معروف که به ایران هم shipping داره الان موجود داره با همین حدود قیمت در میاد
اما با این وجود قیمت باید پایین تر از این حرف ها باشه و دلیل بالا بودن هم چیزی جز کم بودن کنسول ها نیست

در مورد اسم و ... لطفا پیام خصوصی نزنید

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
شما چقدر انرژی منفی هستی!!! یه مدت دارم پست های شخص شما رو دنبال میکنم فقط انرژی منفی ازشون ساتع میشه!!!

اگه منظورتون ساطع ِ بنده هیچ منفعتی برام نداره که بخوام انرژی منفی بدم، فقط حقیقت رو میگم ولی بعضی از دوستان که تعدادیشون با هدف خاصی اینجا به به و چه چه می کنن قصد دیگه ای دارن، اگه بگیم به به چقدر قیمت خوبی میدن چقدر خوش انصافاً حتماً شما راضی میشی ؟!، من فقط اینارو میگم شاید باعث بشم حتی یک نفر این مسائل رو بدونه و ضرر نکنه با خرید این دستگاه و بدونه که الان قیمت ها خیلی بالاتر از چیزی هست که باید باشن و با صبر کردن می تونن چند وقت دیگه با قیمت خیلی بهتری دستگاه رو خریداری کنند و کمی هم با مسائل جالب و تبلیغات حرفه ای فروشندگان آشنا بشن.

شما فکر کن همه این سایت ها و فروشندگان کارشون درسته و اصلاً بیشتر از حد ممکن قیمت نمیدن. شما مثبت فکر کن بنده منفی.
فقط این موضوع رو بیشتر از این در تاپیک کش ندید و اگر حرفی دارید بنده در پروفایل و یا پیغام خصوصی در خدمت هستم.

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
دوستان این یه چیز کاملا طبیعیه! چیزی که قیمت رو مشخص میکنه، نرخ تقاضا هستش!!
وقتی تقاضا بالائه، مغازه دار قیمت رو مطابق میل خودش بالا پایین میکنه! به نظرم تا تمام کنسول های 2400ی فروش نره، هرگزی قیمت پایین نمیاد :)

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
اگه منظورتون ساطع ِ بنده هیچ منفعتی برام نداره که بخوام انرژی منفی بدم، فقط حقیقت رو میگم ولی بعضی از دوستان که تعدادیشون با هدف خاصی اینجا به به و چه چه می کنن قصد دیگه ای دارن، اگه بگیم به به چقدر قیمت خوبی میدن چقدر خوش انصافاً حتماً شما راضی میشی ؟!، من فقط اینارو میگم شاید باعث بشم حتی یک نفر این مسائل رو بدونه و ضرر نکنه با خرید این دستگاه و بدونه که الان قیمت ها خیلی بالاتر از چیزی هست که باید باشن و با صبر کردن می تونن چند وقت دیگه با قیمت خیلی بهتری دستگاه رو خریداری کنند و کمی هم با مسائل جالب و تبلیغات حرفه ای فروشندگان آشنا بشن.

شما فکر کن همه این سایت ها و فروشندگان کارشون درسته و اصلاً بیشتر از حد ممکن قیمت نمیدن. شما مثبت فکر کن بنده منفی.
فقط این موضوع رو بیشتر از این در تاپیک کش ندید و اگر حرفی دارید بنده در پروفایل و یا پیغام خصوصی در خدمت هستم.

من پستهاتون رو دنبال میکردم و متوجه شدم منظورت اینه که اگر دوستان عجله نکنن
و یه مدت صبر کنن هم از لحاظ قیمت و هم رفعه ایرادهایه سری اول برد میکنن ، که هم خیر خواهانه هست و هم عقلانی
اما یه نکته ای هم هست ، یه عده از گیمرها از جمله خوده بنده دوست داریم هر جور شده کنسول رو حتی با چند تا بازیه نیم بند
که بینه نسلی محسوب میشن تجربه کنیم. که همیشه هم دوستانه مغازه دار از آبه گل آلود ماهی میگیرن و تا جایی که امکانش باشه
گرون میدن. الان همین آقایونی که دارن قیمته پایین تو سایتاشون میدن باعث شدن قیمتا بشکنه و یه جورایی انحصار رو شکوندن
فکر میکنم اگر همین پیش فروش ها نبودن هنوزم قیمت رو 3 تومن و 2.800 میچرخید.

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود
من پستهاتون رو دنبال میکردم و متوجه شدم منظورت اینه که اگر دوستان عجله نکنن
و یه مدت صبر کنن هم از لحاظ قیمت و هم رفعه ایرادهایه سری اول برد میکنن ، که هم خیر خواهانه هست و هم عقلانی
اما یه نکته ای هم هست ، یه عده از گیمرها از جمله خوده بنده دوست داریم هر جور شده کنسول رو حتی با چند تا بازیه نیم بند
که بینه نسلی محسوب میشن تجربه کنیم. که همیشه هم دوستانه مغازه دار از آبه گل آلود ماهی میگیرن و تا جایی که امکانش باشه
گرون میدن. الان همین آقایونی که دارن قیمته پایین تو سایتاشون میدن باعث شدن قیمتا بشکنه و یه جورایی انحصار رو شکوندن
فکر میکنم اگر همین پیش فروش ها نبودن هنوزم قیمت رو 3 تومن و 2.800 میچرخید.

منم موافقم باهات...انتظار اینکه کنسول تو همچین شرایطی که تقاظا بالاست و کنسول کم اگه همین پیش فروش ها صورت نگیره مغازه دارا خون مردمو تو شیشه میکنن پس بهتره به جای امیدواری ومثبت اندیشی به این سایت ها که پیش فروش می کنند ..خیال و گمان بدنکنیم...:)

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
امروز صبح ولیعصر بودم.
قیمت
یکی از مغازه های داخل پاساژ نور تهران: PS4: 2/250/000 - دوال شاک 4: 290/000 - فیفا 14: 230/000
XBOX One: 2/780/000 - XBOX One Controller:290/000 - اساسین4: 250/000

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
من الان توپخونه بودم بازار به هم ریخته بود هرکی یه قیمت میداد و کمترین قیمتی که گرفتم 2500 بود یجا که یه قرون هم تخفیف نمیداد گفتم پایین تر گفت برم انبارو ببینم چقد موجوده که وقتی رفت دید گفت نمیشه پایین تر . مثل همیشه دست خالی برگشتم . :d=(( کسانی هم که میان میگند زیر 2500 قیمت دارند بعید میدونم درست باشه . اینطور هم که شنیدم میگند این بار 1600 بعیده حالا ها برسه .

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
یه خبر داغ و البته نسبتا خوش :d

یکی از فروشگاههای اینترنتی که معروف هم هست PS4 تحویل فوری رو زده 2.195 :d این در حالی هست که تا چند ساعت پیش 2.500 بود :))
بر و بچز هفته ی آینده هفته ی طلایی شکست قیمتهاست شک نکنید :x

happy%20cat4.jpg

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
یه خبر داغ و البته نسبتا خوش :d

یکی از فروشگاههای اینترنتی که معروف هم هست PS4 تحویل فوری رو زده 2.195 :d این در حالی هست که تا چند ساعت پیش 2.500 بود :))
بر و بچز هفته ی آینده هفته ی طلایی شکست قیمتهاست شک نکنید :x

happy%20cat4.jpg

همین الان تماس گرفته شد باهاشون . 1200 الان میدید رسید میدن سه شنبه هفته بعد بهتون تحویل میدن .

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
859
نام
محسن
یه سوال نسبتا بی ربط، تعرفه گمرک برای کنسول مگه 45% نیست ؟ با این حساب PS3 و Xbox360 که خیلی بالاتر از قیمتی که الان دارن باید باشن. ولی چرا کمتره ؟
میخوام ببینم کلا شیوه ای هست الان بشه حساب کرد بعد ثابت شدن قیمت ها تو کشور های خاورمیانه قیمت نهایی تو ایران هم چقدر در میاد یا دیمی هست کلا

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
یه سوال نسبتا بی ربط، تعرفه گمرک برای کنسول مگه 45% نیست ؟
خیر، بین 22 تا 25 درصده.
- - -
در مورد سوال بعدیت هم نه، کلا حساب کتاب خاصی نداره بازار. اما چیزی که مشخصه تا عید می شه امید داشت قیمت بین 1.6 تا 1.8 بشه.

YAMAUCHI

کاربر سایت
Aug 5, 2013
680
نام
ALIREZA - Tehran
یه سوال نسبتا بی ربط، تعرفه گمرک برای کنسول مگه 45% نیست ؟ با این حساب PS3 و Xbox360 که خیلی بالاتر از قیمتی که الان دارن باید باشن. ولی چرا کمتره ؟
میخوام ببینم کلا شیوه ای هست الان بشه حساب کرد بعد ثابت شدن قیمت ها تو کشور های خاورمیانه قیمت نهایی تو ایران هم چقدر در میاد یا دیمی هست کلا
موضوع اینه که الان PS3 و 360 به تولید انبوه رسیده و قطعا برای وارد کننده ارزونتر در میاد
درباره ی قیمت تثبیت شده ی PS4 هم باید یه فروشنده یا وارد کننده نظر بده ولی از ظاهر قضیه بر میاد که قیمت تثبیت شده ی PS4 در 1.500 باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر