قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
آقا یه سوالی ک هست اینکه چرا بیشتر سایت هایی ک PS4 برای پیش فروش یا فروش دارن(داخلی منظورمه ها) PS3 یا X360 نمیفروختن حالا یهویی همشون شدن پیش فروش PS4 و بازی های اورجینال PS4 به نظرتون کمی عجیب نیست!
آخه تو ایران از این قرطی بازی ها نبود ک پیش خرید کنی بعد برات بیارن دمه خونه!
مخصوصا ک تبلیغاتشون هم خیلی زیاد شده.

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
باو اوضاع خیلی مشکوکه . اصلا معلوم نیست داره چه اتفاقی میوفته .
الآن که والا آدم جرعت نمی کنه پیش خرید کنه . توی بازارم که توی تهران پول خون باباشون رو میخوان . باید بریم از خارج بیاریم

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
آقا یه سوالی ک هست اینکه چرا بیشتر سایت هایی ک PS4 برای پیش فروش یا فروش دارن(داخلی منظورمه ها) PS3 یا X360 نمیفروختن حالا یهویی همشون شدن پیش فروش PS4 و بازی های اورجینال PS4 به نظرتون کمی عجیب نیست!
آخه تو ایران از این قرطی بازی ها نبود ک پیش خرید کنی بعد برات بیارن دمه خونه!
مخصوصا ک تبلیغاتشون هم خیلی زیاد شده.

وقتی بشه بیشتر از یه مقدار معینی خیلی بیشـتر (!) پول رایگان خورد ! اون موقعس که همه جا پر میشه از تبلیغات فروش اون محصول. می فرستن دم منزل دو دستی تقدیمتون می کنن !!
کسانی که به زور کار و قسط می خوان دستگاه رو بخرن، به نظر من عجله نکنن صبر کنن تا سال دیگه و اومدن سری های جدید کنسول اونطوری بیشتر باگ ها و مشکلات کنسول برطرف شده و قیمت هم خیلی پایین تر و به صرفه تر خواهد بود. چون برای خیلی ها خرید این دستگاه کار راحتی نیست و از لحاظ مالی روشون فشار میاد.

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
دوستان دقت کنید تا وقتی که $ بالاتر نره و کنسول هک نشه لحظه به لحظه قیمت کنسول پایینتر میاد تاوقتی که به قیمت جهانیش برسه
ولی اگه $ بره بالا و کنسول هک بشه اون موقعست که با افزایش قیمت روبرو میشیم

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

HOSΣIN

کاربر سایت
Mar 15, 2012
2,932
نام
HOSΣIN
دوستان اینطور که چند تا از دوستان بنده با فروشنده ها صحبت کردن دستگاه قیمتش تا 1500 به راحتی نزول پیدا میکنه!

™MASOUD 3

کاربر سایت
May 25, 2009
868
نام
مسعود
جالبش اینجاست که خیلی از ماها پلی استیشن 3 رو هم اوریج داریمو 200 پول بازی میدیم.حاضرم نیستیم کنسول 400 دلاری رو 3 ملیون بخریم حتی اگه قراره واسه بازیاش 200 پول بدیم!
دوستان یه پارت عظیمی قرار بود کنسول وارد بشه قیمت بشکنه.کسی امروز قیمت نداشت؟

Sent from my GT-P5100 using Tapatalk HD

پارت عظیم ایشالا هفته بعد اواسط هفته
قیمت بازارم والا روایت زیاده ... من 2250 دیدم 2200 هم دیدم 2600 هم سراغ دارم
من واقعا علتش رو نمیفهمم چرا انقدر رو بازی حساسیت نشون میدن
بیشترمون فیفا رو بازی میکنیم این اصلا حسابش جداست
بقیه بازیا رو هم کسی ترشی نمیندازه میخرید 200 بازی میکنید یه مقدار پایینتر میدید نفر بعدی این یه راهه
یه راهم اینه که کرایه کنید بازیها رو که همین الان 3.4 نفر این کارو انجام میدن تو فروم های مختلف مثل اوایل کار ps3
اون کسی هم که دنبال ارشیو کردنه و کلکسیون داره ... طبیعتا مشکل مالی نداره انگری برد رو هم میخره 60 دلار رو ps4

FORSAK3N

کاربر سایت
Jan 9, 2013
216
نام
Mehdy
42972899711688449179.png

حقیقتا که تو آخر دنیا هستیم ! :|

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
دلیل نمیشه هر سایتی قیمتی اعلام می کنه و پیش فروش بزار شما خوشحال بشید یا ناراحت !
اولاً اینکه این سایت ها از مبلغ واقعی بازار بالاتر می گیرند، دوماً بیشتر این سایت ها بعد از خرید ازشون بعداً بخاطر فلان دلیل ( دلیل های من در آوردی ) که شما اون روز پیش خرید کردید الان وضعین فرق کرده و یه قیمتی باید بیشتر بدید !! بماند که اصلاً هیچ اعتمادی بهشون نیست در کل. پس زیاد روی این سایت ها مانور ندید، الکی قیمت پایین میدن تا اسمشون بیاد سر زبون ها و معروف بشن و بعدش هم احتمالاً چند تا کنسول اول رو با ضرر رد می کنن برن اما بعدش خوب از خجالت خریدارهای بعدی در میان !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر