قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

s.e.p.e.h.r

کاربر سایت
Aug 18, 2011
486
نام
sepehr
من الان توپخونه بودم بازار به هم ریخته بود هرکی یه قیمت میداد و کمترین قیمتی که گرفتم 2500 بود یجا که یه قرون هم تخفیف نمیداد گفتم پایین تر گفت برم انبارو ببینم چقد موجوده که وقتی رفت دید گفت نمیشه پایین تر . مثل همیشه دست خالی برگشتم . :d=(( کسانی هم که میان میگند زیر 2500 قیمت دارند بعید میدونم درست باشه . اینطور هم که شنیدم میگند این بار 1600 بعیده حالا ها برسه .​

پاساژ نخل اهواز با تحویل تو همون لحظه 2 و صد

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان من تا چند روز دیگه میرم تهران و این تنها فرصتم برای تهیه کنسوله چون دیگه باید اینترنتی بگیرم که قابل اطمینان نیست
لطفا ارزون ترین جا رو که میتونم دستگاه رو بگیرم پی ام کنید که بن نشید:d

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
پاساژ نخل اهواز با تحویل تو همون لحظه 2 و صد

منظورم تهران هست و گرنه یکی از دوستان بندر عباس بود 2250 میداد.اون اقایی که صفحه پیش گفت 2250 من رفتم کل پاساژ رو زیر و رو کردم کلا 2 تا مغازه تو کار کنسول بودن . یکیشون باز بود پرسیدم 2800 میگفت.

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
دوستان من تا چند روز دیگه میرم تهران و این تنها فرصتم برای تهیه کنسوله چون دیگه باید اینترنتی بگیرم که قابل اطمینان نیست
لطفا ارزون ترین جا رو که میتونم دستگاه رو بگیرم پی ام کنید که بن نشید:d
به نظر من که داری عجله میکنی محمدجان
فکر کنم کسانی که بیشتر صبر کنن برد بیشتری بکنن وقت خرید

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
دوستان من سفارش دادم از دوبی برام بیارن که متاسفانه نشد و کنسول تموم شده بود :( تا چند روزه دیگه یکی از دوستام میخواد از آمریکا برگرده منتها واسه خودش هم میخواد بخره به نظر شما میتونه راحت بیاره یا باید پول گمرک بده؟ خودش میگفت یکیش رو از کارتن باز کنه تو چمدون بیاره یکیش رو هم با کارتن٬ نظرتون چیه؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
دوستان من سفارش دادم از دوبی برام بیارن که متاسفانه نشد و کنسول تموم شده بود :( تا چند روزه دیگه یکی از دوستام میخواد از آمریکا برگرده منتها واسه خودش هم میخواد بخره به نظر شما میتونه راحت بیاره یا باید پول گمرک بده؟ خودش میگفت یکیش رو از کارتن باز کنه تو چمدون بیاره یکیش رو هم با کارتن٬ نظرتون چیه؟

از آمریکا جنس آوردن کلا درد سره

در نهایت جلوی گمرک اگر گیر دادن دو کنسول رو کلا باز کنی همه چیش رو احتمال 99% بی خیالت می شن اما جنس بالای 80 دلار از آمریکا بیاری گمرک باید بالاش بدی بر طبق قانون!!!!

دوبی هم گیر میاد فقط باید جاش رو بلد باشی با همون قیمت 1699 درهم می دن ;)

جاش رو از من نپرسید چون جواب نمی دم

محمود.

کاربر سایت
Mar 26, 2008
463
نام
محمود

در نهایت جلوی گمرک اگر گیر دادن دو کنسول رو کلا باز کنی همه چیش رو احتمال 99% بی خیالت می شن اما جنس بالای 80 دلار از آمریکا بیاری گمرک باید بالاش بدی بر طبق قانون!!!!

نه داداش 1699 خدا بیامرزه پیش فروش بود که تموم شد مهلتش...الان همه سایت ها و... تموم کردن با این قیمت دوست عزیز.

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین

ممنون پس میگم واسه من رو باز کنه بزاره تو چمدون واسه خودش هم با کارتن بیاره نهایتش پول گمرک رو نصف نصف میدیم :d واسه بازی که گمرک نمیگیرن؟

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
نه داداش 1699 خدا بیامرزه پیش فروش بود که تموم شد مهلتش...الان همه سایت ها و... تموم کردن با این قیمت دئست عزیز.

عزیز من خودم هفته پیش از دبی با این قیمت گرفتم عکس هم توی فروم گزاشتم
این عزیزانی هم که دارن با قیمت 1600-1700 جنس میارن همه از دبی اومده ;)

من خودم یکی از geekay گرفته بودم که یه بار کنسل کردم دوباره که گرفتمش توی همونجا دوبی فروختم اما هفته پیش رفتم یکی دیگه خریدم به صورت حضوری نه پیش فروش

ممنون پس میگم واسه من رو باز کنه بزاره تو چمدون واسه خودش هم با کارتن بیاره نهایتش پول گمرک رو نصف نصف میدیم
yahoo_4.gif
واسه بازی که گمرک نمیگیرن؟

بگو فاکتور های بازی ها رو جدا جدا بزنه
مثلا 2 تا کنسول گرفتی 4 تا بازی 6 تا فاکتور بگو بگیره

بازی ها توی فاکتور جدا باشن هر کدوم زیر 80 دلار می شن گمرکی نداره (البته گمرکی رو روی مجموع بار مسافر حساب می کنن اما زیاد گیر روی دیسک ها نیستند) ولی شاید مجبور بشی سلفنشون رو باز کنی

ps.gamer

کاربر سایت
Jul 22, 2009
381
نام
آیدین
بگو فاکتور های بازی ها رو جدا جدا بزنه
مثلا 2 تا کنسول گرفتی 4 تا بازی 6 تا فاکتور بگو بگیره

بازی ها توی فاکتور جدا باشن هر کدوم زیر 80 دلار می شن گمرکی نداره (البته گمرکی رو روی مجموع بار مسافر حساب می کنن اما زیاد گیر روی دیسک ها نیستند) ولی شاید مجبور بشی سلفنشون رو باز کنی
ممنون از راهنماییت دوست عزیز

challengeeverything

کاربر سایت
Sep 25, 2005
3,543
نام
محمدرضا
داداش نگران نباش، گمرك فرودگاه امام اذيت نمي كنن، بهش بگو جفتشو آكبند بياره، كاريش ندارن، نهايتش بگو هر كدومشو بذاره تو يه ساك جدا، اگرم گير دادن بگه يكيش برا خودشه، يكيشم هديه، اذيت نمي كنن

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,582
نام
شیخ صدرا
تو دوبى كنسول با اين قيمت نيست الكى چيزى نگيد.
1700 درهمى ها يه سرى 13 دسامبر اومد كه تموم شد و يه سرى هم دو روز پيش رسيد كه اونم تموم شده.

H@med_myth

کاربر سایت
Nov 22, 2013
50
تو دوبى كنسول با اين قيمت نيست الكى چيزى نگيد.
1700 درهمى ها يه سرى 13 دسامبر اومد كه تموم شد و يه سرى هم دو روز پيش رسيد كه اونم تموم شده.

باو بسه دیگه لابد میخوای بگی 3000 درهمه !!!!!!!! آقا خیالتون تخت کنسول تو دبی همون1700 درهمه و موجود هم هست ، داییه یکی از دوستام همین دیشب واسش PS4 گرفته بود اختمالا تا 2 روز دیگه م بیارتش ، منم که PS4 م رفت تا 2 هفته قبل از عید " از کانادا میاد " :-*

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر