قیمت پلی استیشن 4 [پست اول حتما خوانده شود]

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
صدرا فروشنده نیست که دروغ بگه!
یکی هم که داره از دبی و قیمتاش خبر میده یه کاری کنید بیخیال شه

مگه فروشنده فقط دروغ می گه؟ مگه من گفتم دروغ می گه؟

عزیز همین الان شما خرواری از فروشنده ها رو می بینی که دارن با قیمت 1600-1700 برای 1-2 هفته آینده کنسول می فروشن

فکر کردی اینا از کجا اومده؟ از دبی

دبی با قیمت 1700 درهم موجوده ، زیاد هم موجوده ، یکی برای خودم گرفتم یکی دیگه هم یا این هفته می رم یا هفته دیگه بازی یکی از دوستانم می گیرم اونم عکس می زارم براتون
یکی از مارکت های معروف دبی ps4 با قیمت 1700 درهم موجود داره ;)

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228

عزیز همین الان شما خرواری از فروشنده ها رو می بینی که دارن با قیمت 1600-1700 برای 1-2 هفته آینده کنسول می فروشن

دبی با قیمت 1700 درهم موجوده ، زیاد هم موجوده ، یکی برای خودم گرفتم یکی دیگه هم یا این هفته می رم یا هفته دیگه بازی یکی از دوستانم می گیرم اونم عکس می زارم براتون

نمیشه مطمئن گفت که تو امارات تموم شده، ولی قیمت همینی هست که میگی بیشتر هم نیست و نمیتونه باشه.
فروشگاه Geekay و الشاپ تموم کردن، جاهای دیگه (که من بلدم) هم ندارن و تموم کردن، مطمئنا شما وارد تری.

من خواهرم تو اماراته (Jumeirah) و خواهر زادم هر چندروز میره پاساژ و خودش هم میخواد PS4 بگیره، فعلا پیدا نکردن ولی صحبتی که کردم با فروشگاه Geekay گفت تا ۲ هفته دیگه (۳ روز پیش) تو بازار امارات پارت بعدی میاد.

البته ی خواهر زاده دیگم گفت توی ستوه ( اگه درست نوشته باشم ) دوستش هست که میتونه از اونجا بگیره ولی کلا به کسایی که تو ستوه هستن اعتماد ندارم

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب

والا ما هر سایتی میریم که تو دوبی دستگاه رو داشته باشه یا زده 2600 درهم یا اینکه اصلا کلا نداره گفته ولی بزودی Re-stock میکنه....

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
دوستان الان ps4 با چه قیمتی راحت تو تهران پیدا میشه؟
اینجا که اصلا نیست هرکی پیش خرید کرده گرفته فقط. اگه میدونستم اینجوری قحطی میشه منم پیش خرید میکردم.

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
دوستان الان ps4 با چه قیمتی راحت تو تهران پیدا میشه؟
اینجا که اصلا نیست هرکی پیش خرید کرده گرفته فقط. اگه میدونستم اینجوری قحطی میشه منم پیش خرید میکردم.
قیمتش فعلا بالای 2 هست ولی عجله نکن!
بزار سری بعد ساخت بگیر هم دیگه مشکل خرابی هایی که تو این سری بود خیلی کمتره هم قیمت بهتره

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
قیمتش فعلا بالای 2 هست ولی عجله نکن!
بزار سری بعد ساخت بگیر هم دیگه مشکل خرابی هایی که تو این سری بود خیلی کمتره هم قیمت بهتره
چقدر بالای 2؟ اگه مثلا دووصد اینا باشه با قیمت معمولیه ترکیه یکیه. (اینجا وسایل الکتریکی خیلی مالیات داره)
من چون چند روز دیگه دارم میام ایران گفتم اگه اونجا گیر میاد اونجا بخرم.
ولی اگه دوو هشتصد نهصد باشه نمی ارزه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
چقدر بالای 2؟ اگه مثلا دووصد اینا باشه با قیمت معمولیه ترکیه یکیه. (اینجا وسایل الکتریکی خیلی مالیات داره)
نه دو دویست سیصد

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

البته کسی که مسافر باشه می تونه برگه tax بگیره توی فرودگاه بهت مبلغی رو بر می گردونن اما جنس ها به قول خود ترکا kdv dahildir اه موقع خرید :d
در کل 18% تکس می خوره روی ps4 x_x
اما با قیمت های الان ایران فکر کنم از همون ترکیه بگیری بهتره حداقل از لحاظ warranty البته بماند که سونی توی ترکیه هم vgc هاش ساپورت درست حسابی نداره اما از ایران بهتره

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
البته کسی که مسافر باشه می تونه برگه tax بگیره توی فرودگاه بهت مبلغی رو بر می گردونن اما جنس ها به قول خود ترکا kdv dahildir اه موقع خرید :d
در کل 18% تکس می خوره روی ps4 x_x
اما با قیمت های الان ایران فکر کنم از همون ترکیه بگیری بهتره حداقل از لحاظ warranty البته بماند که سونی توی ترکیه هم vgc هاش ساپورت درست حسابی نداره اما از ایران بهتره

اینجا آخه پیدا نمیشه اصلا. هرکی پیش خرید کرده گرفته دیگه نیست. اگه جایی رو میشناسی تو استانبول که داره آدرس بده.
من یه جارو پیدا کردم داشت ولی میگفت با یه بازی 2200 لیر. خیلی گرونه. اونایی که پیش خید کردن فکر کنم 1200 لیر خریدن.

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
دوستان اون بار معروف سایتهایی که پیش فروش کردن حالا حالا ها نمیرسه خیلی قیمت اونا رو ملاک قرار ندید ولی در کل الان بازیه خوبی واقعا موجود نیست که بخوایم با عجله بخریم من فیفا 14 رو بازی کردم اصلا نسل بعد نیست فقط میشه گفت نسبت به نسخه ی این نسل پیشرفت کرده ولی گرافیکش اصلا نسل بعد نیست.به هر حال من که تا یه بازیه خوب مثل watch dogs دست نگه میدارم و نمیخرم اون موقع هر چند بود حالا گرون یا ارزون یه دونه میگیرم.

bthegame

کاربر سایت
Dec 1, 2013
324
قیمت پی اس 4 در دوبی 2.399 درهم هست که تقریبا 1و900 تا 2 تومن میشه البته standard edition 500GB

ارسال شده از GT-I9003 با استفاده از تپاتالک 2

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,976
نام
رضا
سلام.دوستان من دیروز رفته بودم توپخونه.گویا به علت کمبود کنسول قیمتش روبه افزایش هستش.ظاهرا قیمت کنسول به 2.400 هم رسیده بوده ولی مثل اینکه دوباره داره گرون میشه.پس فعلا برای خرید کنسول عجله نداشته باشید.

آخرین ویرایش:

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
64812546186323915961.jpg

اینجا آخه پیدا نمیشه اصلا. هرکی پیش خرید کرده گرفته دیگه نیست. اگه جایی رو میشناسی تو استانبول که داره آدرس بده.
من یه جارو پیدا کردم داشت ولی میگفت با یه بازی 2200 لیر. خیلی گرونه. اونایی که پیش خید کردن فکر کنم 1200 لیر خریدن.

قیمت ترکیه اش 1349 لیره مثل این که
فروشگاه های بزرگ الکترونیکی هم یا کلا نیاوردن یا آوردن sold out شده ، بازی هاش موجوده :d
saturn بازی هاش رو داره خودش رو نه :d

قیمت بازی هاشم بین 179 تا 199 لیر قیمت خورده
در کل خیلی گرونه x_x فکر نمی کنم تا 2-3 ماه دیگه ترکیه با قیمت مناسب گیرت بیاد اما بحث سر اینه که ایران هم الان قیمت مناسب گیرت نمیاد :d

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر