قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

ویتا دقیق الان قیمتش چند است کی در ایران مییاد

---------- نوشته در 11:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:32 AM ارسال شده بود ----------

چند است ویتا

900 الی 1میلیون
البته بعضی سایتا ارزونتر میگن ولی معلوم نیست واقعیه یا سرکاریه!

900 الی 1میلیون
البته بعضی سایتا ارزونتر میگن ولی معلوم نیست واقعیه یا سرکاریه!

بعضی از سایت ها بعد از واریز پول بعد از 10 15 روز تحویل میدن
بعضی از سایت ها هم هست که از قبل خرید کردن و موجود دارن و پس از واریز پول سریع ارسال میشه
ولی قیمت الان بالاست
به قول جمیل
هر که طاووس خواهد جور هندوستان کشد

دوستان من پشیمون شدم دیگه پیام ندید. اومدیم یه کمکی بکنیم به جای تشکر اخطار هم میدن.

با تشکر

Memory Card4GB پی اس ویتا اعلام شد این Memory Card هم اکنون در امازون بابهترین قیمت پیش فروش میشوند قیمت این حافظه$۱۹٫۹۹ اعلام شده و هزینه حمل و نقل هم ندارد.

فروشنده ها ی ژاپنی قیمت ویتا رو به خاطره فروش کم پایین آورده

3g-price-cut_610.jpg
:d

اونجا که قیمتش فضایی نیست چرا کم میفروشه!!!!!

ما چون عادت کردیم به این قیمتهای نجومی اون قیمت ها واسمون چیزی نیست ولی واسه اونا که به قیمتهای ما عادت ندارن خیلی هم ارزون نیست

دوست عزیز فقط قیمت مدل 3g کم شده در مورد فروشش هم وافعا افتضاح بوده توی 2 روز اول حدود سی صد هزار تا ولی توی هفته های بعد کمتر از 50000 فروخته که جمعا مثل این که 400000 فروخته که واقعا واسه لانچ یه کنسول بده ولی ژاپنی ها بازی های 3DS رو بیشتر می پسندن که واسه همین تا 22 Feb باید واسه لانچ جهانی صبر کرد اون موقع بازی های خیلی بیشتری هم میاد واسش الان خیلی بازی واسش نیومده که ژاپنی ها بخوان بخرن یکم دیگه باید صبر کرد و سونی بازی های بیشتری رو بده بسازن براش برای همه جور سبکی که ژاپنی هام بپسندن توی فروش کنسول دستی ژاپن و آمریکا از همه بیشتر میخرن پس خیلی میتونه فروش کنه از ژاپن

من میگفتم بیاد و خریدمش ولی الان با این قیمتا پشیمون شدم اصلا مگه ایفونم یا ایپادم یا pspیم چشونه

شما چند خریدی ؟ از کجا ؟ شما خیلی عجله کردی الان هم بازیاش فوق العاده کم یابه هم اونطور بازی براش نیومده تو ایران که رسما مغازه ها نیوردن. شما یه مقدار صبر کنی بازیهای بهتری هم میاد

شما چند خریدی ؟ از کجا ؟ شما خیلی عجله کردی الان هم بازیاش فوق العاده کم یابه هم اونطور بازی براش نیومده تو ایران که رسما مغازه ها نیوردن. شما یه مقدار صبر کنی بازیهای بهتری هم میاد

ایشون منظورشون این بوده که قبل از اومدنش نمی دونسته قیمتش انقدر بالاست و می خواسته همون موقع که اومد بگیره ولی وقتی قیمت ها رو دیده پشیمون شده

ایشون منظورشون این بوده که قبل از اومدنش نمی دونسته قیمتش انقدر بالاست و می خواسته همون موقع که اومد بگیره ولی وقتی قیمت ها رو دیده پشیمون شده

اه ببخشید من فکر کردم ایشون میگن خریردن پشیمون شدن!

Back