قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

زیاد نگران قیمت ram ویتا نشوید اول که ram های psp امده بود خیلی گرون بود مثلا 8g حدود 70 تومن بود که به مرور زمان قیمتش خیلی افت کرد من به نظر من ram های ویتا هم به اینگونه هستن تجربه ثابت کرده که سونی همیشه قیمت محصولاتشو بعد از مدتی کاهش میده تا بتونه به رقبای دیگه رقابت کنه .پس مطئن باشید با کمی صبر میتونید یک ویتا با قیمت مناسب تهیه کنید.

دوستان لطف کنن حالا که این تاپیک دوباره باز شده کاری نکنن که دوباره.....
از اون اول که تاپیک رو زدم نمی دونستم این سایت انقدر پیش گو/ غیب گو/ کارشناس بورس /دلال دلار/ انالیزر بازار / بچه کف بازار و غیره داره ...
پیش خرید که نکردیم هر کی قیمت داره با ذکر منبع بگه ..... الان باز تجزیه تحلیل دلار شروع میشه )x

بچه ها من با پولم میخوام دستگاه بازی سیار بگیرم,به نظرتون یه تبلت یا گوشی موبایل صفحه بزرگ اندرویدی خوب بگیرم یا psvita؟؟؟

اگه فقط واسه بازی میخوای که PSVita بگیر ، ولی اگه کار های دیگه هم مثل ، فیلم دیدن ، وبگردی و... هم میخوای یه تبلت بگیر

بچه ها من با پولم میخوام دستگاه بازی سیار بگیرم,به نظرتون یه تبلت یا گوشی موبایل صفحه بزرگ اندرویدی خوب بگیرم یا psvita؟؟؟
خب واسه بازی ویتا رو بگیر ولی باید بازی اورجینال بگیر واسش...
به نظر من مقایسه بازی اسمارت فون و تبلت مثل مقایسه angry bird با uncharted و god of war هستش
من خودم اسمارت فون دارم بازیهاش بیشتر fun e:d
یه آنچارتد با 10 ساعت گیم پلی میارزه به 1000 تا بازیه آندروید و ios

سلام دوستان من خیلی تعجب کردم اینو دیدم چون من اونجورکه میدونم الان ویتا الکی گرونه و اصلا به درد نمخوره بخری بعدا ارزون میشه الکی زیاد هزینه نکنین دوستان بیخیالش بشین میاد پایین یادتونه اسلیم هک نشده بود ارزون بود هک شد تا 900 تومنم 4 گیگش رفت بعد باز ارزون شد 360 میدادن الان کمی گرون شده باز میاد پایین .
این قیمتو نگا کنین برا 13 روز پیشه شاخ در اوردم حرف از 1 تومن بودا .

بعد الان کسی خبر داره بازی های اورجینالش چند در میاد .

من میمونم 300 شد شاید خریدم 1 تومن ازین بالاتر نمیدم همین 300 زیاده خدایی چه خبره مگه .
خب قیمت اصلیش که همین 300 اینا باید باشه حالا یا 50 تومن بالا 50 پایین اما معین جان بعد عید گرون تر میشه!
به نظر منم 700 دادن خیلی زیاده واسه یه کنسول دستی! البته بستگی به جیب طرفین داره بقیه اش!

دوستان بخاطر خدا از دادن پست هایی که ربطی به عنوان تاپیک نداره پرهیز کنید.بزارین اینجا یه مرجع واسه قیمت ویتا توی بازار ایران باشه.به همدیگه کمک کنیم ارزون فروشترین مغازه هارو پیدا کنیم.
باز داریم راهی رو میریم که تاپیک منهدم بشه..

همه ی اینهایی که گفتی با هم حیلی فرق دارن !!! TAblet نه PS VITA میشه و نه PS VITA یک TAblet مبشه !!!
Tablet اجازه کار با app های مختلف میده که در عین حال میشه منهای هاردکو گیمینگ و PS vita هم عکسش
خب واسه بازی ویتا رو بگیر ولی باید بازی اورجینال بگیر واسش...
به نظر من مقایسه بازی اسمارت فون و تبلت مثل مقایسه angry bird با uncharted و god of war هستش
من خودم اسمارت فون دارم بازیهاش بیشتر fun e:d
یه آنچارتد با 10 ساعت گیم پلی میارزه به 1000 تا بازیه آندروید و ios
البته من همیشه تصورم این بوده بازار دستی خیلی بیشتر روی Casual فروش داره ! وگرنه PSP خیلی موفق میشد اما الان با کیفیتی که VITA داره ممکنه بعد از 1 سال داستان رو عوض کنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or