قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

من نمیدونم این همه عجله واسه چیه به نظر من بهترین موقع برای خریدش اخرای بهار هست که قیمتا میاد پایین
موقع عرضه هر کنسولی اون کنسولای اولیه موقع لانچ مشکلات خاص خودشون رو دارن یه دفعه دیدید خراب از اب درومد.

من میمونم 300 شد شاید خریدم 1 تومن ازین بالاتر نمیدم همین 300 زیاده خدایی چه خبره مگه .
موقعی که vita II بیاد شاید 300 بشه :d
با توجه به قیمت $ قیمتش همین که هست بمونه باید خدا رو شکر کرد!:d

فروشگاه DC براي پيش خريد .
اطلاعات :
خوب با توجه به سئوالات بسیاز شما عزیزان در مورد این محصول اطلاعات و قیمت های زیر ارائه میگردد
این دستگاه فعلا فقط در ژاپن عرضه شده و ریجن دستگاه 2 می باشد
زبان دستگاه قابل تغییر به انگلیسی است
نسخه 3G آن در ایران کار نمی کند ( تا انجایی که ما میدانیم )
قیمت دستگاه مدل Wi-Fi با احتساب دلار 1600 تومان 750 هزار تومان میشود
رای این دستگاه فعلا دو بازی وجود دارد که زیان هر دو ژاپنی است
Uncharted = 130 هزار تومان
Ridge Racer = 115 هزار تومان
همچنین برای استفاده از این دستگاه شما احتیاج به یک کارت حافظه مخضوص دارید که در انواع زیر عرضه شده است :
4GB = 70 هزار تومان
8GB = 100 هزار تومان
16GB = 165 هزار تومان

فروشگاه DC براي پيش خريد .

واقعا كجاي دنياييم ما كره ماه كه نيستيم!!

4GB = 70 هزار تومان

4GB مخصوص ويتا 20 $ اگه دلار 2000 تومان هم باشه ميشه 40 هزار تومان ما اونوقت 3 برابر بايد بخريم يعني هزينه پست و گمرك يك كار حافظه 1 گرمي (اندازه يك پاكت نامه) بايد بشه 30 هزار تومان ؟؟؟

به نظرتون با توجه به اینکه PSVITA الان 459 دلار قیمت داره ، تو ایران چقدر می ارزه ؟ یعنی چقدر باشه معقوله ؟

طبیعتا بعد از 23 فوریه که در امریکا و اروپا ریلیز شد قیمت حدود 250-300 دلاره که تو ایران من فکر می کنم قبل از عید دور و بر 500 تومن قیمت بخوره

به نظرتون با توجه به اینکه PSVITA الان 459 دلار قیمت داره ، تو ایران چقدر می ارزه ؟ یعنی چقدر باشه معقوله ؟

طبیعتا بعد از 23 فوریه که در امریکا و اروپا ریلیز شد قیمت حدود 250-300 دلاره که تو ایران من فکر می کنم قبل از عید دور و بر 500 تومن قیمت بخوره

تا اونجا كه ما ميدونيم:

3g > 350$ كه تخفيف خورده شده 325$
Wifi > 250$

459$ رو از كجا آوردي ؟؟

اين جور كه پيش ميره بعد از عرضه جهاني خيلي خيلي تخفيف بخوره ميشه 200 دلار (Wifi) ولي از اونجايي كه ما تو كره ي ماه زندگي ميكنيم قراره از زمين براي ما بيارن قيمت زير 600 تومان تا يك سال آينده نميشه (حداقل تا 6 ماه ديگه)

به اين دليل ميگم : (دلار رو 2000 تومان فرض كرديم اين قيمت ها در حال و قبل از عرضه جهاني هست)

250 * 2000 = 500 + هزينه گمرك + هزينه پست + سود مغازه دار (البته تو ايران همچين چيزي امكان داره) = 1.200 يعني هزينه پست و گمرگ يك دستگاه كه وزنش با لوازم جانبيش ميشه 800 گرم بالا 200 هزار تومانه ؟؟؟ 1200 - 700 = 500 تومان سود خالص و شيرين براي مغازه دار

عرضه جهاني يعني قيمت در تمام نمايندگي هاي جهان يك قيمت باشه اونوقت شما ميري جمهوري نمايندگي سوني ميگي ويتا داري ميگه آره ميگي چند ميگه 1.100 ميگي چرا بايد ما 4 برابر قيمت واقعي بخريم ميگي خريداري يا مزاحم برو بيرون

Back