قیمت به روز PS Vita [پست اول حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
من الان زنگ زدم گفت 890 با رم بدون بازی
راستی رم ـش به چه درد میخوره ؟
رم بایستی داشته باشی ! بدون رم ویتا کلا کار نمیکنه !!! نه بازی save میشه نه میتونی بازی دانلود کنی - نه میونی عکس بگیری و ... - حتی بازی هم که میزاری میرسه رم بزارید !! 8 بسه اگر 16 گرونه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
دوستان اگه یکی مردونگی کنه یه فروشگاه مناسب یا یه جای مطمئن بهم معرفی کنه برای خرید این کنسول ممنون میشم
چون من امروز رفتم شیراز مدل وای فای رو میداد 1200 مغزم صوت کشید بازم ممنون

anger

کاربر سایت
Dec 22, 2009
82
نام
محمد
دوستان اگه یکی مردونگی کنه یه فروشگاه مناسب یا یه جای مطمئن بهم معرفی کنه برای خرید این کنسول ممنون میشم
چون من امروز رفتم شیراز مدل وای فای رو میداد 1200 مغزم صوت کشید بازم ممنون

پاساژ لباف فروشگاه مگا گیم قیمت کردم 790

mohamad1331

کاربر سایت
Apr 26, 2008
149
نام
mohamad reza
سلام دوستان
كسي ميدونه مدل ٣جي رو از كجا ميتونم خوب بگيرم؟زنگ زدم امروز به dc گفت كه نداره
متشكرم از راهنماييتون

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
سلام دوستان
كسي ميدونه مدل ٣جي رو از كجا ميتونم خوب بگيرم؟زنگ زدم امروز به dc گفت كه نداره
متشكرم از راهنماييتون

من خودم دوروز پیش از دی سی گرفتم.اما تی ری جی نگیر چون با سیمکاتهای ایران کار نمیکنه و اندازه سیم کارتش بزرگ هست .

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
اگه 3g باشه میتونی از طریق اینترنت سیم کارت آنلاین بشی
بازیهای ps3 هم نمیخونه

باسیمکاتهای ایران قرار داد نداره در ثانی اندازه سیمکارتهاش مال کشور ما نمی خوره چطور انلاین می خواد بشه؟

---------- نوشته در 04:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:09 PM ارسال شده بود ----------

دوستان یه سوال بازی تو مموریش نصب میشه؟ مموریش چنده ؟
معمولا هر بازی چند گیگ هست؟

نه نصب احتیاج نیست بشه برا سیو نیازه و انلاین دانلود .مموری 4 گیگ نزدیک 40 هزار 8 گیگ نزدیک 75 .اما برا بازی کردن اگه مموری ذنباشه تو دستگاه اصلا بازی رو منوشو نشون نمیده.شاید برا هک نشدن مموری مخصوص وهماهنگ گذاشتن براش.

GHOST 73

کاربر سایت
Nov 1, 2011
162
نام
بهرام
باسیمکاتهای ایران قرار داد نداره در ثانی اندازه سیمکارتهاش مال کشور ما نمی خوره چطور انلاین می خواد بشه؟

---------- نوشته در 04:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:09 PM ارسال شده بود ----------

نه نصب احتیاج نیست بشه برا سیو نیازه و انلاین دانلود .مموری 4 گیگ نزدیک 40 هزار 8 گیگ نزدیک 75 .اما برا بازی کردن اگه مموری ذنباشه تو دستگاه اصلا بازی رو منوشو نشون نمیده.شاید برا هک نشدن مموری مخصوص وهماهنگ گذاشتن براش.
پس سی دی می خوره. بازی دو صورت اجرا باید بشه یکی از طریق سی دی و دومی از طریق هارد حالا از کدوم اجرا میشه؟ اخه من تا حالا کنسول دستی نداشتم ببخشید

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس سی دی می خوره. بازی دو صورت اجرا باید بشه یکی از طریق سی دی و دومی از طریق هارد حالا از کدوم اجرا میشه؟ اخه من تا حالا کنسول دستی نداشتم ببخشید
CD نمیخوره ... یکسری کارتهایی هست که به داخل vita میره و پس از چند ثانیه بازی Install و اماده اجرا میشه ... این کارتها در حجمها مختلف توسط خوده سونی تولید میشه .... بازی که از PSN هم میخرید با اکانت شما رجیستر میشه و میتونید به صورت مستفیم در MEdiaGo - PS VIta - PS3 دانلود کنید و بعد با Content MAnager فایل ها رو کپی کنید .
حچمه بازی ها هم متفاوته بیشتر بین 1 تا 2 گیگ هستن (البته بازی های دانلودی کوچیک کمتر ) و بازی های خاص هم حجم بیشتری دارن مثل Uncharted که 3.2 گیگ هستش !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر