قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

من دیشب رفتم روبروی میلاد نور بخرم، بهترین قیمت بود 500، ولی تا 540 هم قیمت می دادن. فعلا منصرف شدم.

---------- نوشته در 09:58 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 AM ارسال شده بود ----------

بچه ها اینجاهایی که میگید 495 میده دقیقا کجاست؟ تو پایتخت ارزون تره یا گرونتر؟

آقا چی چی قیمت دلار بالا رفته هر چی رو میخوان بکشن روش میگن دلار فلان شده گرون شده اخه.یه مدت دلمون خوش بود فروشگاه سونی و حیقیت با انصاف تر از بقیه هستن ولی متاسفانه یکی از یکی بد تز از آب دراومدن.واقعا واسه بازار ایران متاسفم!

ولی دوستان دلار یه بار گرون شد تو این سه ماهه شد از 1200 به 1300 . ولی قیمتا هر روز داره بالا میره دلیلشم اینه درایوا لایتونا دارن انبار میکنن واسه تابستون دزدا که با ز قیمتا ببیرن بالا و الان پر هیتاچیه ک هنوز کسی تو ایران هک نکرده ...خیلی حروم ز... و حروم خورن

سلام اگر به قیمت دلار باشه دلار خیلی هم بالا نرفته (شنبه 100تومن رفت بالا دیگه الا ثابت مونده)ولی توی فروشگاه های کنسول روزانه داره به قیمت کنسول اضافه می شه دقیقا مثل سکه!!!!!!!

من خودم کنسولم رو با دو تا بازی (که اون موقع هر بازی 6 تومن بود!) خریدم 230 تومن! خواهشا کنسول ها رو نخرید. این گرون شدن کنسول ها دقیقا وقتی شروع شد که کنسول ها fat دیگه تولید نشدن و کنسول های slim کپی خور نمی شدن این مشکل بعده یه مدتی حل شد اما قیمتا پایین نیومد چون مردم میرفتن و میرن می خرن! نمی دونم چرا ما ایرانیا با کلی ادعای مسلمونیو اینا انقد حروم خور شدیم!! آخه کنسولی که تو دبی میدن 159 دلار چرا اینجا باید 450 تومن قیمتش باشه؟واقعا من موندم این فروشنده ها و وارد کننده های قاچاق چطور می تونن از سازنده محصول بیشتر سود کنن!ایران رو به فنا دادن کسایی که اسلام رو هم بازیچه کردن

دوستان به نظرتون من چیکار کنم؟ الان بگیرم یا صبر کنم؟ می ترسم بره بالاتر به جای اینکه بیاد پایین!
اگه نظرتون به اینه که بگیرم، از کجا؟ کف قیمت کجاست؟!

من الا حساب کردم اگر 330تومان تا قبل از بالا رفتن دلار حساب کنیم الا 100تومن اضافه شده به دلار دست بالا هم حساب کنیم قیمت ها باید 355یا350تومن ولی حالا قیمت 4گیگ شده420تومان !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Last edited by a moderator:
سلام
یه رفیق دارم که سال 2006 یه اکس باکس خریده
elite falcon
ولي چون gpu اون سوخت، اون رو انداخت تو انباری و یکی نو خرید
راستی می گفت درایوش hitatchi هستش(نمي دونم چه تاثیری داره؟!)
قیمت چنین دستگاهی که gpu ش سوخته دقیقا چقدره؟

دوستان قیمت این کنسول هیچ وقت ثابت نمیشه!!!
به نظر من دوستانی که برای اولین بار میخوان Xbox بخرن زیاد روی قیمتش که یه روز میره بالا و یه روز میاد پایین حساس نشن.
من خودم مرداد ماه همین امسال یه 4 گیگ گرفتم 430 زیادم به اینکه چرا همش قیمتش میره بالا یا پایین کاری ندارم چون قصد خرید و فروش که ندارم!
البته این رو هم بگم 430 تومان واقعا برای Xbox بالاست با تحریم کردن مغازه ها و این حرفا قیمتش نمیاد پایین اونا کار خودشون رو میکنن!

دوستان قیمت این کنسول هیچ وقت ثابت نمیشه!!!
به نظر من دوستانی که برای اولین بار میخوان Xbox بخرن زیاد روی قیمتش که یه روز میره بالا و یه روز میاد پایین حساس نشن.
من خودم مرداد ماه همین امسال یه 4 گیگ گرفتم 430 زیادم به اینکه چرا همش قیمتش میره بالا یا پایین کاری ندارم چون قصد خرید و فروش که ندارم!
البته این رو هم بگم 430 تومان واقعا برای Xbox بالاست با تحریم کردن مغازه ها و این حرفا قیمتش نمیاد پایین اونا کار خودشون رو میکنن!
حرفت دوستمون رو تایید میکنم با تحریم کردن مغازه کار به جایی نمی رسه چون به اندازه کافی هم وطن ساده داریم که کار و کاسبی اینا نخوابه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or