قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

سلام بنده امروز 250 گیگ رو 420 گرفتم تا 470 هم قیمت میدادند. با ضمانت اداپتور و دسته اصلی با ال تی 2 دوستان اگه میخوان تهیه کنند عجله کنند مملکته گل و بلبله فردا پس فردا دوباره میکشه بالا

سلام.منم میخوام بخرم از تهران ولی اسلیم 250 گیگ رو امروز28/8/90میگفت 470 تومن...یه هفته پیش 415 تومن یکی از دوستانم خرید..ممنون میشم کمک کنید و قیمت نهایی رو بگید..منتظرم...

ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با کینکت (باندل) کپی شده 610 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 425 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 495 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

قیمت XBOX 360 اسلیم 4 گیگ، با آخرین آپدیت و 1 سال ضمانت، 378 هزار تومان!

ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با کینکت (باندل) کپی شده 610 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 4 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 425 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)
ایکس باکس 360 اسلیم 250 گیگ با مادر بورد والهالا کپی شده 495 هزار تومان همراه با اخرین اپدیت نرم افزاری(داشبورد+درایو)

کدوم فروشگاه؟

چرا قیمتا اینقدر داره میره بالا ؟ دلیلش چیه ؟
یکی بگه ارزون میشه ؟

کجا قیمت ها رفته بالا؟؟؟ تازه قیمت ها پایین اومدن! اوایل تابستون به خاطر کمبود XBOX و کپی خور نشدنش که قیمت بین 800 تا 1 میلیون شده بود! تازه اگر کلاه سرتون نمیرفت و برد تعویضی بهتون نمیدادن!

کجا قیمت ها رفته بالا؟؟؟ تازه قیمت ها پایین اومدن! اوایل تابستون به خاطر کمبود XBOX و کپی خور نشدنش که قیمت بین 800 تا 1 میلیون شده بود! تازه اگر کلاه سرتون نمیرفت و برد تعویضی بهتون نمیدادن!
مثل اینکه شما خبر نداری ! قیمتا از حدود یه ماه پیش شروع به بالا رفتن کرد . من کاری به تابستون ندارم . یه ماه پیش 320 بود 4 گیگ . الان رسید به 420 و بالاتر .

سلام من تازه واردم اما یه چیز جالب فهمیدم اونم اینه گه بعضیها که توی بازار فروشگاه دارن دارن شایعه میکنن که قیمتها خیلی رفته بالا تا بالا بفروشن اما حتما بگردید براحتی میتونید قیمت مناسب پیدا کنید

• Like
Reactions: Karchect
دوست عزیز من کارم همینه، 1 ماه پیش 4 گیگ اسلیم 365 بود، الان شده 378. این افزایش 13 تومن چیزه قابل توجهی نیست که آدم نگران باشه.

دوستمون درست مگه تا یک ماه پیش قیمت تا 320 هم رفت 4 گیگ تا همین دو هفته پیش هم 340 بود

قیمتها ماله فروشگاه سونی هست!

چه اتفاق عجیبی افتاده که قیمتا مدام دارن میرن بالا دوباره؟:-/
قراره تموم بشه و دیگه هیچ جای دنیا پیدا نشه؟:((
دیگه این توپ خونه ایا گندشو در اوردن)x(خودم 20 روز پیش 250 گیگشو با همه چی اورجینال خریدم 395 تومن).
نخرین تا قیمتا دوباره پایین بیاد.l-)

چه اتفاق عجیبی افتاده که قیمتا مدام دارن میرن بالا دوباره؟:-/
قراره تموم بشه و دیگه هیچ جای دنیا پیدا نشه؟:((
دیگه این توپ خونه ایا گندشو در اوردن)x(خودم 20 روز پیش 250 گیگشو با همه چی اورجینال خریدم 395 تومن).
نخرین تا قیمتا دوباره پایین بیاد.l-)

کاملا موافقم،دوستانی که قصد خرید دارن فعلا نخرند،اگه کسی نخره مجبورن قیمتاشونو بیارن پایین

Red Dead: Redemption

It was the best game of my life

با این قیمت ها من پیشنهاد می کنم با تور برید ترکیه 2 روزه!اونجا بخرید و برگردید اینجا کپی خور کنید قیمتش همین میشه شایدم کمتر!

یه سوال داشتم من الان اگه بخوام دستگاه الایت رو تو تهران بفروشم چند میخرند تو شهر ما 400 میخرند!
البته بگم خودم هم 400 خریدم یه دسته هم روشه حدود 30 تا بازی!
اگه اینقدر قیمت ها بالا رفته بیام تهران دستگاهمو بفروشم!

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or