قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

امیر جان این 435 قیمت کپی خور شده با LT2 هستش ؟ و آیا جلو چشم خود آدم کپی خور میشه ؟ و اینکه به چه صورته شانسی هست اون بورد هایی که سوراخ کاری لازم داره و نوع دیگر یا که نه طور دیگریه یعنی قیمت ها فرق میکنه یا نه ؟ ببخشید دیگه زیاد سوال پرسیدم میخوام بخرم از همینجا راهم ولی دوره اگه بدونم الان خیلی بهتره
این هم قیمت جدید فروشگاه حقیقت
اسلیم کپی 250gig ا ۴۳۵ تومان

اسلیم کپی 4GIG ا
۳۶۵ تومان

امیر جان این 435 قیمت کپی خور شده با LT2 هستش ؟ و آیا جلو چشم خود آدم کپی خور میشه ؟ و اینکه به چه صورته شانسی هست اون بورد هایی که سوراخ کاری لازم داره و نوع دیگر یا که نه طور دیگریه یعنی قیمت ها فرق میکنه یا نه ؟ ببخشید دیگه زیاد سوال پرسیدم میخوام بخرم از همینجا راهم ولی دوره اگه بدونم الان خیلی بهتره

99.9% برد های اسلیم سوراخ کاری میخواد و از اونجایی که من تو این موارد خر شانسم چیپم MXIC بود سوراخ نخواست:-o:d جلو چشمت از پلوم مایکروساف در میاره کپی میکنه واسه منم همینطوری بود قیمت ام فرق میکنه اونایی که سوراخ کاری نداره 20 30 تومن گرونتره

آخرین ویرایش:
یه سوال الان اسلیمی توسط مایکروسافت تولید میشه که به طور کلی قابل کپی خور نباشه ؟
یعنی ممکنه بگم از دبی بیارن نشه کاریش کرد ؟هزینه کپی خور چقدره ؟

بله قیمت کپی هست که فروشگاه حقیقت کنسول نو رو جلو چشمت کپیخور میکنه

یه سوال داشتم جوابش برام خیلی مهمه:من هنوز یک هفته نیست که یه ایکس باکس اسلیم نو خریدم و تا الان خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم ولی سوالم اینه که من این دستگاه رو اماده خریدم و به اصطلاح کپی خور شده بود حالا میخواستم ببینم امکانش هست که مشکلی داشته باشه یا چیزیشو کم و زیاد کردن یا نه؟؟؟
لا مصب همه کپی کرده بودن اصلا دستگاه ارجینال پیدا نمیشد!!!!

ممنون این موردی که میگن برد هایی که سوراخ کاری شده آپدیتش دیر میاد و گرون تر و سخت تره حقیقت داره ؟

آخرین ویرایش:
یه سوال داشتم جوابش برام خیلی مهمه:من هنوز یک هفته نیست که یه ایکس باکس اسلیم نو خریدم و تا الان خدا رو شکر هیچ مشکلی نداشتم ولی سوالم اینه که من این دستگاه رو اماده خریدم و به اصطلاح کپی خور شده بود حالا میخواستم ببینم امکانش هست که مشکلی داشته باشه یا چیزیشو کم و زیاد کردن یا نه؟؟؟
لا مصب همه کپی کرده بودن اصلا دستگاه ارجینال پیدا نمیشد!!!!
\

نه باو چیشو ور دارن اخه؟ به چه دردشون میخوره؟ حساس نباش بازیتو کن لذت ببر

قیمت ها معلوم بخاطر دلارو یورو و کلا ارز رفته بالا دیگه، یعنی در اصل ریال اومده پایین! دلار و ... که اومد پایین، اینها هم دوباره میان پایین

قیمت ها معلوم بخاطر دلارو یورو و کلا ارز رفته بالا دیگه، یعنی در اصل ریال اومده پایین! دلار و ... که اومد پایین، اینها هم دوباره میان پایین
مگه قراره دلار بیاد پائین دوباره؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!
ما تو این چند سال همچین چیزی ندیدیم!!!!!!!!!!!!!!!!

این قیمت ها باز رفت بالا که ؟؟؟ تو آبان که اینه بعدا چی میشه ؟

تو ایران قیمت هیچی پایین نمیاد به جز یک چیز . اگر گفتین
؟؟
قیمت ریال پایین میاد .

در دراز مدت که فقط میره بالا :D
اما در کوتاه مدت میاد پایین دیگه. نوسان داره. تا یکی دو ماه پیش به 1165 تومن هم فروشش رسیده بود

Back