قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
سلام دوستان
من بالاخره امروز رفتم خریدم!
توپخونه، اسلیم 4 گیگ همراه با کینکت، خود دستگاه 310 تومن با LT2.1 (اگه راست گفته باشه! از کجا باید مطمئن بشم بلد نیستم) و کینکت هم 190 با یه بازی اوریجینال روش.

فقط این قسمتش رو به من بگید که سوتی دادم یا نه؟
یارو گفت این کینکت هم باید آپدیت بشه و برنامه ریخته شه که mpg و divx و .... رو بخونه و غیره. گفت 70 تومن هزینه نصب و غیرست. گفتم نمی خوام. آخرش رسوند به 30 تومن گفت برات میریزم. منم دو دل بودم و اوکی دادم. یه ذره ور رفت و بهم دستگاه رو داد. این قضیه چی بوده؟ واقعا همچین چیزی هست یا 30 تومن به باد دادم؟

ممنون.

R4GE

کاربر سایت
Feb 9, 2011
445
نام
امیر
سلام دوستان
توپخونه، اسلیم 4 گیگ همراه با کینکت، خود دستگاه 310 تومن با LT2.1 (اگه راست گفته باشه! از کجا باید مطمئن بشم بلد نیستم) و کینکت هم 190 با یه بازی اوریجینال روش.

یارو گفت این کینکت هم باید آپدیت بشه و برنامه ریخته شه که mpg و divx و .... رو بخونه و غیره. گفت 70 تومن هزینه نصب و غیرست. گفتم نمی خوام. آخرش رسوند به 30 تومن گفت برات میریزم. منم دو دل بودم و اوکی دادم. یه ذره ور رفت و بهم دستگاه رو داد. این قضیه چی بوده؟ واقعا همچین چیزی هست یا 30 تومن به باد دادم؟

ممنون.

با ابراز تاسف 30 تومن تو پاچت رفت چون همه اپدیتا تو دیسک بازی خود کینکت هست:d

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
یارو گفت این کینکت هم باید آپدیت بشه و برنامه ریخته شه که mpg و divx و .... رو بخونه و غیره. گفت 70 تومن هزینه نصب و غیرست. گفتم نمی خوام. آخرش رسوند به 30 تومن گفت برات میریزم. منم دو دل بودم و اوکی دادم. یه ذره ور رفت و بهم دستگاه رو داد.

آخر دنیا که میگن همینجاس! خدا لعنتشون کنه

AM!R HOS3!N

کاربر سایت
May 18, 2010
1,981
نام
Amir Hosein
یارو گفت این کینکت هم باید آپدیت بشه و برنامه ریخته شه که mpg و divx و .... رو بخونه و غیره. گفت 70 تومن هزینه نصب و غیرست. گفتم نمی خوام. آخرش رسوند به 30 تومن گفت برات میریزم. منم دو دل بودم و اوکی دادم. یه ذره ور رفت و بهم دستگاه رو داد.
عجب آدمایی پیدا میشن:-&

بر و بکس قیمت دسته الان چجوریاست؟ بعدش این دسته های اسلیم به مدل های فت هم میخوره دیگه؟:-/
تفاوت قیمت دسته های اسلیم با فت چه قدر؟

sdr

کاربر سایت
Aug 30, 2009
257
سلام دوستان

ممنون.

اگه تو فاکتور این نوشته برو بگو ازت شکایت میکنم اگه نرفتی لاقل زنگ بزن بترسونش

چه حرفای شاخداری زده بهتون اینا چه گشنه ان واسه 30 تومن چه چرندیاتی گفته

منم امروز فردا میخام بگیرم اگه میتونید آدرس و اسم مغازه شو واسم pm کنید

• Like
Reactions: JAvAD14

bazzigoosh

کاربر سایت
Jan 25, 2011
155
عزیزان خیلی خون خودتان را کثیف نکنید ، این قلق فروش در توپخانه است

وقتی که خود مغازه دار دستگاه را باید 330 الان بخره ، میاد یه قیمتی به مشتری میگه که اصلا نتونه پائین تر از اون پیدا کنه ،شما هم که داری میچرخی ، فقط دستگاه را قیمت میکنی ، دیگه نمی پرسی که تمام شده چند ؟
به این طریق فروشنده شما را میکشه داخل مغازه و موقع فاکتور کردن بالاخره به یک بهانه ای یک مبلغی اضافه تر از شما میگیره و مطمئن باش اگر نتونه چیزی اضافه بکنه دستگاه را نمی فروشه و دبه میکند

تا اون جایی که من میدانم امروز قیمت دستگاه 4gb برای خود مغازه دار ها 330 تا 340 تبدیل شده بود ، پس هیچ کدام نمی آیند 310 بدهند مگر اینکه به یک روشی پول اضافه ای از شما بگیرند که بشه سودشان

love4fcb

کاربر سایت
Aug 12, 2011
78
نام
فرهاد
دوستان من یدونه x360 fat دارم ساخت آخرای 2009 با برد jasper تا حالا 2 بار 3چراغ داد کابلها رو دوباره وصل کردم درست شد الان هیچ مشکلی نداره راستش ترسیدم عمرش داره تموم میشه الان میخوام یدونه slim250 بخرم
خواستم ببینم به نظرتون :
1-x360 من چند میره؟؟
2-slim 250 چنده؟؟
مغازه داره گفت مال منو 240 بر میداره slim 250 رو هم با LT2.0 بهم 500 میده؟؟به نظرتون انصاف کرده؟؟
ممنون

pafj

کاربر سایت
Feb 21, 2011
8
نام
پاشا
Xbox 360 Slim 4GB - 330 T
Xbox 360 Slim 250 GB - 400 T
Kinect - 190 T
جمهوری - قیمت بدون کپی خور

من هنور نگرفتم، فکر می کنید قیمت پایین تر میاد ؟!

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
دوستان من یدونه x360 fat دارم ساخت آخرای 2009 با برد jasper تا حالا 2 بار 3چراغ داد کابلها رو دوباره وصل کردم درست شد الان هیچ مشکلی نداره راستش ترسیدم عمرش داره تموم میشه الان میخوام یدونه slim250 بخرم
خواستم ببینم به نظرتون :
1-x360 من چند میره؟؟
2-slim 250 چنده؟؟
مغازه داره گفت مال منو 240 بر میداره slim 250 رو هم با LT2.0 بهم 500 میده؟؟به نظرتون انصاف کرده؟؟
ممنون
250 قیمتشو که بچه ها گذاشتن.400 تومن.
مگه جسپر چشه.دستگاه زمانی سه چراغ میشه(اون سه چراغو میگما) که حدود بعد از چند دقیقه دستگاه فریز کنه و مشکلاتی که تاحالابرام پیش نیومده.از کسایی که سابقه دارن بپرس.دستگاهتون کابل رو بد زدین سالمه.

دوستان یه سوال:کسی جایی رو میشناسه اسلیم با درایو هیتاچی داشته باشه؟قیمتش چنده؟

red_sky_gtf

کاربر سایت
Jun 20, 2010
24
نام
Red
با ابراز تاسف 30 تومن تو پاچت رفت چون همه اپدیتا تو دیسک بازی خود کینکت هست:d

بله دقیقا، تجربه بشه برای بقیه دوستان !!! اون همه چک و چونه زدن سر 10 تومن بعد از اینور رفت تو پاپچم شدید!
حالا یه سوالی دارم. من این دستگاه بیچاره رو به اینترنت وصل کنم مشکلی پیش میاد یا نه؟ الان فایل avi گذاشتم اجرا میگه باید آپدیت کنم. وصل کنم اینترنت آپدیت کنه؟

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
بر و بکس قیمت دسته الان چجوریاست؟ بعدش این دسته های اسلیم به مدل های فت هم میخوره دیگه؟:-/
تفاوت قیمت دسته های اسلیم با فت چه قدر؟

الان دسته 360 حدود 40 تومنه و به همه کنسولها میخوره و فرقی نمیکنه....
دسته اسلیم و فت با هم فرقی ندارن....

• Like
Reactions: AM!R HOS3!N

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
سلام دوستان

ممنون.
دوسته عزیز منم امروز خریدم با سه تا بازی به شرط لوازم اصلی و قید کردن تو فاکتور340 تومن دستگاه دوباره گرون شده
شما اگه اینجوری حساب کنی درست خریدی

عزیزان خیلی خون خودتان را کثیف نکنید ، این قلق فروش در توپخانه است

وقتی که خود مغازه دار دستگاه را باید 330 الان بخره ، میاد یه قیمتی به مشتری میگه که اصلا نتونه پائین تر از اون پیدا کنه ،شما هم که داری میچرخی ، فقط دستگاه را قیمت میکنی ، دیگه نمی پرسی که تمام شده چند ؟
به این طریق فروشنده شما را میکشه داخل مغازه و موقع فاکتور کردن بالاخره به یک بهانه ای یک مبلغی اضافه تر از شما میگیره و مطمئن باش اگر نتونه چیزی اضافه بکنه دستگاه را نمی فروشه و دبه میکند

تا اون جایی که من میدانم امروز قیمت دستگاه 4gb برای خود مغازه دار ها 330 تا 340 تبدیل شده بود ، پس هیچ کدام نمی آیند 310 بدهند مگر اینکه به یک روشی پول اضافه ای از شما بگیرند که بشه سودشان
دقیقا تائید میشه
البته 330 تومن خیلی کم پیدا میشه
راستی یه چیزی دستگاه دوباره داره میره بالا از یکی از اشناها پرسیدم گفت 4 گیگ تا 400 تومن میره بالا

triple h

کاربر سایت
Dec 9, 2006
805
نام
احسان
یکسری کنسوا امد که هیجرقمه کپیخور نمیشد.درایوش هیتاچی بود.هنوز توبازار گیر میاد؟
من میخوام فقط اورجینال بازیکنم ,از کجا کنسول وکیوم بگیرم.درب پلم باشه

x23are

میروم تا این تاریکی را از دل بیرون کنم......
کاربر سایت
Oct 2, 2010
1,425
نام
علیرضا
یکسری کنسوا امد که هیجرقمه کپیخور نمیشد.درایوش هیتاچی بود.هنوز توبازار گیر میاد؟
من میخوام فقط اورجینال بازیکنم ,از کجا کنسول وکیوم بگیرم.درب پلم باشه
میثم صیام داره ولی هنوز بهم قیمت نداده.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر