قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

سلام بنده امروز 250 گیگ رو 420 گرفتم تا 470 هم قیمت میدادند. با ضمانت اداپتور و دسته اصلی با ال تی 2 دوستان اگه میخوان تهیه کنند عجله کنند مملکته گل و بلبله فردا پس فردا دوباره میکشه بالا

Last edited by a moderator:
سلام بنده امروز 250 گیگ رو 420 گرفتم تا 470 هم قیمت میدادند. با ضمانت اداپتور و دسته اصلی با ال تی 2 دوستان اگه میخوان تهیه کنند عجله کنند مملکته گل و بلبله فردا پس فردا دوباره میکشه بالا
به نسبت قیمت الان اگه همه چیزش اصلی باشه خیلی خوب گرفتی.>:d<
اما کلا" ایران ما انقدر باحاله که بالا رفتن قیمتا به فردا پس فردا هم نمیرسه(همین که از در مغازه میای بیرون قیمتا رفتن بالا).>:)

سلام
دوستان عزیز خواهش میکنم یک جایی رو تو دبی بگین که ایکس باکس رو به قیمت جهانی یا یه قیمت درست حسابی بدنم
من پولو دادم یک آشنا الان اونجاست اما قیمتا ازینجا بیشتر در میاد نمیدونم چرا
لطف کنین کمکم کنید خیلی ضروریه
ممنون

سلام
دوستان عزیز خواهش میکنم یک جایی رو تو دبی بگین که ایکس باکس رو به قیمت جهانی یا یه قیمت درست حسابی بدنم
من پولو دادم یک آشنا الان اونجاست اما قیمتا ازینجا بیشتر در میاد نمیدونم چرا
لطف کنین کمکم کنید خیلی ضروریه
ممنون
سلام دوست من
به نظرم ارزش نداره از اونجا بخری چون اگه یه ذره مشکل داشته باشه باید دوباره ببریش دبی و کلی دنگو فنگ دیگه
از همین جا بخر.خلـــــــــــــــــــاص :)

قیمتای دیروز دور و بر ۵۰۰ تا ۴۹۰ و ۴۷۵ بود برای اسلیم ۲۵۰ گیگ
ما فقط کمی چونه زدیم و تا ۴۵۰ و ۴۴۰ تخفیف گرفتیم
بالاتر از ۴۶۰ نخرید توی تهران

ممنون
انقدر قیمت دلار جالبه
کلا گرون تر از اینجا میشد
دوستان اگه همچین موفعیتی بود
به امید قیمت پایین نباشید اونجا...

این چه ربطی به xbox داشت ؟ من اخرین قیمتی که از دبی دارم 250 دلاره . کمتر پیدا نکردم . کسی هست به قیمت جهانی بتونی پیدا کنه ؟
مگه قیمت جهانیش 249 دلارنیست؟:-/
یا ارزونتره؟:-o

مگه قیمت جهانیش 249 دلارنیست؟:-/
یا ارزونتره؟:-o

قیمت خود ماکروسافت 200 دلاره!
البته 4 گیگش![/B][/COLOR]

جواب دقیق تر این است
قیمت خود مایکروسافت:
در انگلیس 149 پوند است
در امارات 890 درهم است
در آمریکا 200 دلار است

قیمت های ارز هم به نقل از سایت مثقال بدین ترتیب است
دلار آمریکا = 1340 تومان پوند انگلیس = 2165 تومان درهم امارات = 367 تومان

این اشتباه اکثر کاربران است که قیمت کالا در سایت های آمریکایی را بعنوان قیمت کالا ملاک قرار میدهند در صورتیکه در زمینه دستگاه های بازی و لوازم جانبی و بازی های آنها ، روال بدین ترتیب است که قیمت کالا در هر منطقه متفاوت است و پایین ترین قیمت در 95% اوقات در آمریکا عرضه میشود
این سیستم قیمت گذاری دقیقا در مورد محصولات apple هم دیده میشود ، بطور مثال قیمت iphone 4s 64Gb در آمریکا ( بدون مالیات ) 850 دلار است ولی در انگلیس 700 پوند که تقریبا میشه 1120 دلار

دوستان میشه قیمتای کنسول رو بدون لوازم جانبی و هک بدین ؟
خود بسته پلمپش، بدون هیچ چیز اضافه ای

:((بچه ها....من اگه بخوام بگم از دبی برام بیارن...بگم چی بیارن....میخوام بشه کپی خورش کرد....اطلاعات کامل بدید لطفا....یعنی هم فریمور هم نوعش هم هارد...plz سریع تا امشب باید بگم

سلام دوستان من Xbox 360 slim 4 gb bundle+kinect رو چند بگیرم خوبه؟

---------- نوشته در 04:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:06 PM ارسال شده بود ----------

اگر می شه دوستان جواب منو بدین

Back