قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

لطفا بحث درمورد با انصافی و با بی انصافی فروشنده ها و تحلیلهای اقتصادی رو برای خودتون نگه دارید و تایپیک رو به موضوع اصلی خودش برگردونید.

قیمت از لباف تاریخ 3 اذر
xbox 4 gig 410000
xbox 250 gig 460000
ps3 160 gig 400000
من با یکی از بزرگترین بنک دارای تهران نو ضمینه گیم صحبت کردم نظرش این بود که تا کریسمس قیمت ها صیر صعودی داره حتی تا 600 ولی با امدن ویتا که 2 ماهه اول 2012 هست قیمت سایر کنسول ها تحت تاثیر ویتا قرار می گیره و پایین میاد .... طرف 25 سال سابقه فروش گیم داره ... من که به حرفاش اطمینان دارم

دوست من ویتا بیاد پلی 4 بیاد اینجا ایرانه فقط میبرن بالا نمیارن پایین

سلام منم که بهتون گفتم که تلفنی بایک از بهترین فروشگاه های اینترنتی صحبت کردم گفته 2 ماه دیگه پایین می یاد .

---------- نوشته در 02:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:54 PM ارسال شده بود ----------

تا این حد اطمینان داشت که می گفت اگر نیومد پایین من خودم 330تومن 4گیگ بهت می دم.حالا دیگه با خودتون الا بخرین ضرر کردین .

سلام منم که بهتون گفتم که تلفنی بایک از بهترین فروشگاه های اینترنتی صحبت کردم گفته 2 ماه دیگه پایین می یاد .

تا این حد اطمینان داشت که می گفت اگر نیومد پایین من خودم 330تومن 4گیگ بهت می دم.حالا دیگه با خودتون الا بخرین ضرر کردین .

آقا من پیشنهاد میدم برو یک نوشته ای چیزی از این بابا بگیر که دو ماه دیگر بتونی ازش دستگاه تحویل بگیرید ( تونستی 2 تا نوشته بگیر ، یکیش هم برای من ) ، چون من 99 درصد بهت قول میدهم که پائین نمی آید
فقط یک حالت برای کاهش قیمت وجود دارد ، آنهم اینکه برای درایو های جدید راه حل کپی خور بیاید که زمان آنرا هیچ کس نمی داند
ممکن است دو هفته دیگر ، یا دو ماه دیگر و یا دو سال دیگر باشد ولی من بشخصه با توجه به روند کپی خور شدن های ایکس باکس فکر نمیکنم زودتر از 3-4 ماه دیگر این اتفاق بیافتد ( البته این فقط نظر شخصی است )
و اگر همین جوری که در 30 روز گذشته قیمت دلار افزایش یافته است باز هم افزایش یابد و تا شب عید هم کپی خور جدید نیاید ، این دفعه میشه گفت مطمئن باشید که رکورد قیمت یک میلیون و یکصد هزار تومانی قبلی ( که در اول تابستان شده بود ) را خواهد شکاند و بیش تر از این هم میشود
کم هم نیستند کسانی که بخرند و می خرند

آقا من پیشنهاد میدم برو یک نوشته ای چیزی از این بابا بگیر که دو ماه دیگر بتونی ازش دستگاه تحویل بگیرید ( تونستی 2 تا نوشته بگیر ، یکیش هم برای من ) ، چون من 99 درصد بهت قول میدهم که پائین نمی آید
فقط یک حالت برای کاهش قیمت وجود دارد ، آنهم اینکه برای درایو های جدید راه حل کپی خور بیاید که زمان آنرا هیچ کس نمی داند
ممکن است دو هفته دیگر ، یا دو ماه دیگر و یا دو سال دیگر باشد ولی من بشخصه با توجه به روند کپی خور شدن های ایکس باکس فکر نمیکنم زودتر از 3-4 ماه دیگر این اتفاق بیافتد ( البته این فقط نظر شخصی است )
و اگر همین جوری که در 30 روز گذشته قیمت دلار افزایش یافته است باز هم افزایش یابد و تا شب عید هم کپی خور جدید نیاید ، این دفعه میشه گفت مطمئن باشید که رکورد قیمت یک میلیون و یکصد هزار تومانی قبلی ( که در اول تابستان شده بود ) را خواهد شکاند و بیش تر از این هم میشود
کم هم نیستند کسانی که بخرند و می خرند
اوه اوه یه 40 روزی از قیمتا خبر نداشتم چه شده 250 گیگ اسلیم کرج قیمت کردم 575 هزار فکر میکنم اون دوستی که میگه گرونی جهانیه اشتباه میکنه دو علت اصلی داره این افزایش قیمت یکی افزایش نرخ دلار و یکیم کپی خور نشدن بعضی درایوها در هر صورت من فکر کنم نظر فوق به حقیقت نزدیک باشه بعید میدونم تا مهر سال آینده قیمتا پایین بیاد چون تا چند وقت دیگه کریسمسه چند وقت بعدشم تعطیلات عید نوروز بعدشم تعطیلات تابستون به نظرم الانم بخرید سود کردین میتونین تا تابستان اگه نگم با سود بدون ضرر بفروشید

دوستان قیمت ها برای این بالا نرفته که دلار بالا رفته یا این که مغازه دار دارن گرون می دن دلیلش اینکه گمرک تهران اجازه ی ترخیس کالا رو برای اینا و لوازم کامپیوتر فروشی ها نداده الا یه ماه دارن این کار رو می کنن دلیلش هم معلوم نیست.وقتی کنسول نایاب بشه باعث گرونی کنسول می شه.

اقا قیمت های این فروشگاه خیلی عجیبه یه نگاه بندازید !! یکی از دوستام گفت من خودم ازش خرید کردم . میتونید بگید دستگاه رو خام بفرسته براتون و خودتون کپی خور کنید . حالا راست و دروغ این حرف پای دوستم :d ولی یه نگاه به قیمت ها بندازید .

http://www.store.persian-game.com/index.php?categoryID=17

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or