قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

همین حالا هم نمیتونی شما با 300ت کنسول بگیری چه برسه به عید که قیمتا بازم بالا میره البته اگه استوک بخای فکر کنم بتونی با 300 پیدا کنی
راستی این قضیه LT3 که کپی خورو دائمی میکنه چیه تا حالا نشنیده بودم

نمیدونم خوندی یا نه اما c4 تونسته درایور xbox رو به دسته خودش بگیره یعنی درایور قفل میشه اما نه برای مردم بلکه برای ماکروسافت اینم خبر

l9dmyia1ui1yk9a6krp.jpg

به نظر شما این شرایط رو قیمت تاثیر داره

نمیدونم خوندی یا نه اما c4 تونسته درایور xbox رو به دسته خودش بگیره یعنی درایور قفل میشه اما نه برای مردم بلکه برای ماکروسافت اینم خبر

l9dmyia1ui1yk9a6krp.jpg

به نظر شما این شرایط رو قیمت تاثیر داره

دوست عزیز میشه بگی از کجای این متن اینو تفسیر کردی شما .. تا جایی که ما میدونیم گفته شده بعد از 6 دسامبر (بعد از ریلیز داشبورد جدید توسط مایکرو) اقدام به عرضه LT3 میکنه که بتونه کامل فرمویر و با داشبورد جدید تست و مشکلات احتمالیرو حل کنه . البته این مطلب جاش اینجا نبود برای اینکه برای دوستان سئوال اضافی پیش نیاد مطرح شد موفق باشید

فروشگاه حقیقت 90/9/9

اسلیم کپی ال تی ۲ 250gig ا ۵۲۰تومان

اسلیم کپی ال تی ۲ 4GIG ا
۴۵۰ تومان

دوستان من پرسیدم گفتن اگه هیتاچی هک نشه قیمت پایین میاد

قیمت از لباف تاریخ 10 اذر
4 گیگ 430000
250 گیگ 460000
درست می خونید ... به چشاتونم شک نکنید فقط 30تومن فرق 4 گیگ با 250 گیگه.............. این جا ایرانه...........

من واقعا از یه چیز تعجب می کنم . یعنی گمرک فقط به یه مدل از ایکس باکس اونم 4 گیگ حساسیت داره !! این همه کنسول چطوری فقط یه این گیر میده بعد اصلا دلیلش چیه که گیر میده ؟؟؟

من واقعا از یه چیز تعجب می کنم . یعنی گمرک فقط به یه مدل از ایکس باکس اونم 4 گیگ حساسیت داره !! این همه کنسول چطوری فقط یه این گیر میده بعد اصلا دلیلش چیه که گیر میده ؟؟؟

منظور من اینکه مردم بیشتر 4 گیگ می خریدن و توی بازار 250 بیشتر از 4 گیگ بوده ولی الا دیگه 4گیگ کم یاب شده 250 مقدار بیشتری توی بازار داره چون گمرک تهران اجازه ترخیس این جور لوازم رو نداده.به خاطر قاچق این متن رئیس گمرک تهران در این مورد

http://www.irica.gov.ir/Portal/Home...tegoryID=405be8d0-db56-40b8-9397-4eb5f4c63f35

چند سوال عجیب که برای من پیش اومده اگر میشه کسی که دست تو کار داره جواب بده
1:دلایل مختلفی برای افزایش قیمت 360 گفته شده :
1.دلار گرون شده : مگر توی ایران فروشنده هر روز میره 360 میاره که با تغییر قیمت دلار 360 هم گرون بشه البته این فرض که کل 360 های قبلی تموم شده باشه هم هست
2.کنسول تو بازار کم شده خوب کم شدن یه چیز دلیل بر این هست که گرونش کنن مثلا یه وسیله یدکی چون گیر نمیاد گرون میدنش ولی الان توی همه ی مغازه ها 360 ریخته و قیمت ها هم تقریبا 2 برابر شده کسی هم نمیخره مگر تک و توک همه صبر کردن تا ارزون شه مگر چند تا آدم بی اطلاع هست حالا یه سوال آدم تعداد بیشتری 360 بفروشه و همون سودی که باید ببره را بگیره بهتره یا بشینه همین طور مگس بپرونه تا یه از خدا بی خبری بیاد یه 360 با دوبرابر قیمت بهش بندازه

حالا جدای از این سوالات به نظرم الان یه آدم زرنگ که پول تو دستشه باید پیدا شه تعداد زیادی 360 با هر راهی که میشه وارد کنه و به قیمت 300 بفروشه بزنه بازار و دزد های عزیز را از دم تعطیل کنه یه پول کلفتی هم به جیب بزنه اگر خودم پول داشتم اینجا نمیگفتم

1.دلار گرون شده : مگر توی ایران فروشنده هر روز میره 360 میاره که با تغییر قیمت دلار 360 هم گرون بشه البته این فرض که کل 360 های قبلی تموم شده باشه هم هست
2.کنسول تو بازار کم شده خوب کم شدن یه چیز دلیل بر این هست که گرونش کنن مثلا یه وسیله یدکی چون گیر نمیاد گرون میدنش ولی الان توی همه ی مغازه ها 360 ریخته و قیمت ها هم تقریبا 2 برابر شده کسی هم نمیخره مگر تک و توک همه صبر کردن تا ارزون شه مگر چند تا آدم بی اطلاع هست حالا یه سوال آدم تعداد بیشتری 360 بفروشه و همون سودی که باید ببره را بگیره بهتره یا بشینه همین طور مگس بپرونه تا یه از خدا بی خبری بیاد یه 360 با دوبرابر قیمت بهش بندازه

حالا جدای از این سوالات به نظرم الان یه آدم زرنگ که پول تو دستشه باید پیدا شه تعداد زیادی 360 با هر راهی که میشه وارد کنه و به قیمت 300 بفروشه بزنه بازار و دزد های عزیز را از دم تعطیل کنه یه پول کلفتی هم به جیب بزنه اگر خودم پول داشتم اینجا نمیگفتم

خیلی ببخشید ولی باید میگفتم حرفهای شما حرف دل خیلی ها هست

اما فقط میتونم بگم ................ اینجا ایرانه :unsure:

:(=((=(( =((=((=((:(

حرف شما درست ولی فرض کن یک گیمر مثل من و شما پاشه بره بیاره کجا میخواد آبش کنه بر فرض جاشم پیدا شه میان قیمت میگیرن میگی 300 طرف با خودش میگه حتما تقلبی هست و بهت میگن دزد! اینجاست که میگن خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شوD:
پس باز به حرف دوستمون میرسیم که گفت اینجا ایرانه

امروز قیمت ها از 530 تومان 250 گیگ شده 510 و 4 گیگ 460 تومان بوی ارزون شدن میاد من اگه نگیرم تا یک ماه دیگه و اینطوری باشه شاید برم pc یگیرم دوباره اخه نمیدونم کجا دنیا اینطوریه 1 ماه پیش 250 گیگ با گارانتی لادیز 430 تومان بود الان 4 گیگ شده 460 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! واقعا تاسف برانگیزه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or