قيمت به روز X360 در فروشگاههاي مختلف [پست اول حتما خوانده شود]

دوستان این قیمت ها برای کنسول دسته دوم مناسب هست؟

360 ارکید جسپر = 250 تومان
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=53407

360 الیت با هارد 120 گیگ (دو دسته ، یکی سفید و یکی مشکی) = 360 تومان
فکر کنم قیمت ارکید بد نیست اما قیمت الایت حدود 30 بالا میگه(چون هارد 120 نوش 70 تومن هستش و دسته اضافی هم اگه اورجینال باشه بیشتر از 50 قیمت نداره ولی اینایی که گفتم واسه نو هست نه کار کرده)!

من یه دونه با درایو Hitachi دارم . Slim 250 . مات هم هست .

هر کی می خواد PM بده .

Hitachi کپی خور نمیشه ولی برای اونایی میخوان Orig بازی کنن باید بگم که بهترین Drive هست !

آخرین ویرایش:
سلام
قیمت 4و250 گیگ ایکس باکس اسلیم کپی خور را می خواستم...قیمت نصبت به 1 ماه پیش بیشتر شوده یا کمتر؟
باتسکر

قیمت ها نسبت به ماه پیش بالا رفته.

---------- نوشته 08-12-2011 در 12:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی 07-12-2011 در 11:59 PM ارسال شده بود ----------

البته 2یا 3 هفته ست که قیمت ها ثابت و احتمال پایین اومدش هم زیاده.

پک Gears of War 3 Bundle قابل کپی خور ( آکبند ) چند می ارزد
طرح رو دستگاه که خاص است ، هاردش 320GB است ، 2 تا دسته D-Pad دار هم با طرح مخصوص گیرز دارد

یک جا داره میفروشه 620 هزار تومان ، خوبه ؟

gears3_console-with-controllers-1280px-50p.jpg

بچه ها حتما دقیقا چک کنید سریال دستگاه با جعبه یکی باشه چون یک سری refurbished اوردن +یکسری دستگاه که درایور و برد تعویضی هستش به دست هموطنان عزیز خودم به شخصه پشت شهرداری دیدم چیکار دارن میکنند حالتون بهم میخورد از هرچی ایکس باکس اگه اون صحنه هارو میدیدید قیمت هم ارزون تر نمیدند که شک کنید نرخ روز بازار

بچه ها حتما دقیقا چک کنید سریال دستگاه با جعبه یکی باشه چون یک سری refurbished اوردن +یکسری دستگاه که درایور و برد تعویضی هستش به دست هموطنان عزیز خودم به شخصه پشت شهرداری دیدم چیکار دارن میکنند حالتون بهم میخورد از هرچی ایکس باکس اگه اون صحنه هارو میدیدید قیمت هم ارزون تر نمیدند که شک کنید نرخ روز بازار

سریال دستگاه کجا نوشته ؟؟؟

.......................
اسلیم کارکرده 4 گیگ =320 تومن
خوبه؟
هاردم داره ولی نمیدونم چند گیگ

سلام .... این جریانی که دیگه کپی خور نمیاد چیه ؟؟؟

یعنی باید دسته دوم بگیریم ؟؟

الان جدید ترین مدل تو بازار چیه ؟؟؟ قیمتش چنده (تو مشهد کسی قیمت داره ؟)

بهترین مدل از نظر حرفیا چیه ؟؟؟ قیمتش ؟؟ ( تو مشهد ؟؟؟)

elite الان چنده /؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or